Food, Snacks & Drinks
Piccolo Organic Pear, Banana, Coconut Milk & Baby Rice Smooth 4 Months+ 100g
100g · £17.50/kg£1.75Kiddylicious Veggie Straws 9+ Months 10 x 12g (120g)
10pk · £65.42/kg£7.85Organix Noughts & Crosses Saucy Tomato 12+ Months 60g (4 x 15g)
15g · £213.33/kg£3.20Little Dish Spaghetti Bolognese 200g
200g · £20.00/kg£4.00Organix Rice Cakes Summer Fruits 12+ Months 72g (4 x 18g)
4pk · £45.83/kg£3.30Ella's Kitchen Mangoes 6+ Months 70g
70g · £17.14/kg£1.20Heinz Creamy Porridge Baby Food Jar 120g
120g · £7.50/kg£0.90Cerelac Infant Cereals with Milk Mixed Fruits & Wheat from 7 Months 1kg
40pk · £0.28/kg£11.00Kiddylicious Strawberry, Banana & Yoghurt 6+ Months 4 x 100g (400g)
4pk · £12.63/kg£5.05Heinz By Nature Cheesy Tomato Pasta 6+ Months 120g
120g · £7.50/kg£0.90Organix Chunky Banana & Date Fruit Bars 12+ Months 6 x 17g (102g)
102g · £35.78/kg£3.65Organix Oat & Raisin Mini Flapjack Bites 12+ Months 4 x 20g (80g)
4pk · £45.63/kg£3.65Piccolo Organic Apple, Banana & Blueberry Smooth 4 Months+ 100g
100g · £17.50/kg£1.75Kiddylicious Blueberry, Banana & Oat Bedtime Blend with Vanilla 6+ Months 4 x 100g (400g)
4pk · £12.63/kg£5.05Ella's Kitchen the Red One Squished Smoothie Fruits 5 x 90g (450g)
5pk · £12.00/kg£5.40Organix Apple Rices Cake Apple 12+ Months 72g (4 x 18g)
4pk · £50.69/kg£3.65Heinz By Nature Veggies with Lamb Baby Food Tray 12+ Months 200g
200g · £12.50/kg£2.50Heinz Baby Food Peach, Apple & Yoghurt Immunity Support Pouch 6+ Months 85g
85g · £16.47/kg£1.40Organix Apple & Date Organic Fruit Snack Bar Multipack 6 x 17g (102g)
6pk · £35.78/kg£3.65Organix Farm Animal Biscuits 12+ Months 100g
100g · £27.50/kg£2.75Heinz Baby Food Pear, Raspberry & Yoghurt Immunity Support Fruit Pouch 7+ Months 85g
85g · £16.47/kg£1.40Kiddylicious Strawberry, Banana & Beetroot Cookie Squares 18+ Months 6 x 24g (144g)
6pk · £21.88/kg£3.15Hipp Organic Apple & Pear 6+ Months 125g
125g · £8.80/kg£1.10Heinz By Nature Beef & Sweet Potato Mash Baby Food Jar 6+ Months 120g
120g · £7.50/kg£0.90Ella's Kitchen the Green One Squished Smoothie Fruits 5 x 90g (450g)
5pk · £12.00/kg£5.40Ella's Kitchen Blueberries Apples + Bananas with Vanilla 6+ Months 120g
120g · £13.75/kg£1.65Heinz By Nature Sweet Potato & Tender Chicken Baby Food Jar 6+ Months 120g
120g · £8.33/kg£1.00Little Freddie Organic Vegetable & Chicken Casserole Textured Stage 2 +7m 130g
130g · £16.15/kg£2.10Ella's Kitchen Bananas + Coconuts From 4 Months 120g
120g · £13.75/kg£1.65Heinz By Nature Cottage Pie Baby Food Tray 12+ Months 200g
200g · £12.50/kg£2.50Bear Fruit Splits Strawberry & Apple 5 x 20g
5pk · £37.50/kg£3.75Ella's Kitchen the Purple One Squished Smoothie Fruits 5 x 90g (450g)
5pk · £12.00/kg£5.40Ella's Kitchen Strawberry + Banana Mini Puffs from 10 Months 4 x 8g (32g)
4pk · £78.13/kg£2.50Organix Mini Organic Raisin Fruit Snack Boxes Multipack 168g (12 x 14g)
12pk · £19.64/kg£3.30Organix Cheese & Herb Crispy Puffs 12+ Months 60g (4 x 15g)
4pk · £53.33/kg£3.20Kiddylicious Strawberry & Banana Smoothie Melts 12+ Months 4 x 6g (24g)
4pk · £150.00/kg£3.60Sainsbury's Little Ones Organic Spaghetti Bolognese 10+ Months 190g
190g · £7.37/kg£1.40Kiddylicious Strawberry Fruity Bakes 12+ Months 6 x 22g (132g)
6pk · £25.00/kg£3.30Hipp Organic Creamy Porridge 6+ Months 160g
160g · £19.06/kg£3.05Ella's Kitchen Cheesy Pasta with Butternut Squash 10+ Months 190g
190g · £13.68/kg£2.60Little Yeos Organic Red Berries Whole Milk Yogurt 90g
90g · £13.33/kg£1.20Hipp Organic Summer Berry Multigrain Porridge 10+ Months 200g
200g · £16.50/kg£3.30Heinz Baby Food Blueberry, Coconut & Oat Immunity Support fruit pouch 7+ Months 85G
85g · £16.47/kg£1.40Little Dish Spaghetti & Meatballs 200g
200g · £20.00/kg£4.00Sainsbury's Little Ones Organic Cheesy Tomato Macaroni 10+ Months 190g
190g · £7.37/kg£1.40Cow & Gate Banana Wholegrain Porridge Baby Cereal, 7+ Months, 200 g
200g · £16.50/kg£3.30Ella's Kitchen Strawberries + Apples 6+ Months 120g
120g · £13.75/kg£1.65Ella's Kitchen Pears 6+ Months 70g
70g · £15.71/kg£1.10Farley's Original Rusks All Ages 6 Months Onwards 300g
150g · £12.33/kg£1.85Organix Gruffalo Biscuits Cocoa & Vanilla 12+ Months 100g (5 x 20g)
5pk · £31.50/kg£3.15View all (330)
Nappies & Wipes
Pampers Premium Protection Baby Nappy Pants Size 5, 48 Nappies, 11kg-17kg
48pk · £0.35 each£16.95Pampers Premium Protection Size 5, 54 Nappies, 11kg-16kg
54pk · £0.31 each£16.95Pampers Baby-Dry Size 5, 72 Nappies, 11kg-16kg
72pk · £0.24 each£16.95Sainsbury's Little Ones 5 11-25kg/24-55lb 36 Nappy Pants
36pk · £0.15 each£5.35Rascals Unisex 5 13 - 18 kg 28 Premium Nappy Pants
28pk · £0.20 each£5.60Sainsbury's Little Ones Dry Fit 5 11-17kg/24-37lbs 40 Super Absorbent Nappies
40pk · £0.08 each£3.30Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 5, 33 Nappies, 11kg-17kg
33pk · £0.35 each£11.55Pampers Premium Protection Baby Nappy Pants Size 5, 27 Nappies, 11kg-17kg
27pk · £0.45 each£12.10Pampers Baby-Dry Size 5, 39 Nappies, 11kg-16kg
39pk · £0.31 each£12.10Sainsbury's Little Ones Dry Fit Size 5 Jumbo 72 Nappies
72pk · £0.08 each£5.40Sainsbury's Little Ones Dry Fit Size 5+ Jumbo 66 Nappies
66pk · £0.08 each£5.55Pampers Baby-Dry Size 5+, 68 Nappies, 12kg-17kg, Jumbo+ Pack
68pk · £0.25 each£16.95Sainsbury's Little Ones Dry Fit 5+ 12-18kg 36 Nappies
36pk · £0.11 each£4.00Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 5+, 58 Nappies, 11kg-17kg
58pk · £0.27 each£15.40Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 5, 64 Nappies, 11kg-17kg
64pk · £0.26 each£16.95Pampers Premium Protection New Baby Size 1, 50 Nappies, 2kg-5kg
50pk · £0.22 each£11.00Pampers Premium Protection New Baby Size 0, 24 Nappies, 1kg-3kg, Carry Pack
24pk · £0.23 each£5.50Sainsbury's Little Ones 26 Newborn Super Soft Nappies 1 2-5kg/4-11lb
26pk · £0.04 each£1.00Pampers Premium Protection New Baby Size 1, 22 Nappies, 2kg-5kg
22pk · £0.25 each£5.50Pampers Premium Protection New Baby Size 1, 80 Nappies, 2kg-5kg
80pk · £0.21 each£16.95Pampers Baby-Dry Size 4, 44 Nappies, 9kg-14kg
44pk · £0.28 each£12.10Sainsbury's Little Ones 4 7-18kg 40 Nappy Pants
40pk · £0.13 each£5.35Sainsbury's Little Ones Dry Fit 4 8-14kg 48 Super Absorbent Nappies
48pk · £0.07 each£3.30Sainsbury's Little Ones Dry Fit 44 Super Absorbent Nappies 4+ 10-15kg/22-33lbs
44pk · £0.09 each£4.00Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 4, 38 Nappies, 9kg-15kg
38pk · £0.30 each£11.55Pampers Premium Protection Baby Nappy Pants Size 4, 30 Nappies, 9kg-15kg
30pk · £0.40 each£12.10Pampers Baby-Dry Size 4, 84 Nappies, 9kg-14kg
84pk · £0.20 each£16.95Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 4+, 66 Nappies, 9kg-15kg
66pk · £0.23 each£15.40Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 4, 72 Nappies, 9kg-15kg
72pk · £0.24 each£16.95Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 6, 54 Nappies, 13kg-19kg
54pk · £0.31 each£16.95Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 9, 40 Nappies, 19kg+
40pk · £0.35 each£14.00Sainsbury's Little Ones Nappy Pants Size 7, 17kg+ x30
30pk · £0.12 each£3.60Pampers Baby-Dry Size 6, 33 Nappies, 13kg-18kg
33pk · £0.37 each£12.10Sainsbury's Little Ones 6 16kg+ / 35lb+ 32 Nappy Pants
32pk · £0.17 each£5.35Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 8, 44 Nappies, 17kg+
44pk · £0.39 each£16.95Sainsbury's Little Ones Dry Fit 6+ 16kg+/35lb+ 30 Nappies
30pk · £0.13 each£4.00Rascals 26 Premium Nappy Pants 6 15 - 20kg
26pk · £0.22 each£5.60Rascals 22 Premium Nappy Pants 7 17+ kg
22pk · £0.25 each£5.60Sainsbury's Little Ones Dry Fit 6 15kg+/33lb+ 30 Super Absorbent Nappies
30pk · £0.11 each£3.30Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 9, 19 Nappies, 19kg+
19pk · £0.61 each£11.55Pampers Baby-Dry Size 7, 58 Nappies, 15kg+, Jumbo+ Pack
58pk · £0.29 each£16.95Pampers Baby-Dry Size 8, 52 Nappies, 17kg+, Jumbo+ Pack
52pk · £0.33 each£16.95Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 7, 25 Nappies, 15kg+
25pk · £0.46 each£11.55Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 8, 22 Nappies, 17kg+
22pk · £0.53 each£11.55Pampers Premium Protection Baby Nappy Pants Size 6, 24 Nappies, 13kg-19kg
24pk · £0.50 each£12.10Pampers Premium Protection Size 6, 28 Nappies, 13kg-18kg
28pk · £0.43 each£12.10Pampers Premium Protection Baby Nappy Pants Size 7, 21 Nappies, 15kg+
21pk · £0.58 each£12.10Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 6, 28 Nappies, 13kg-19kg
28pk · £0.41 each£11.55Huggies Pull-Ups Day Time Training Pants for Boys & Girls 7 17kg+
18pk · £0.24 each£4.35Pampers Baby-Dry Size 7, 30 Nappies, 15kg+, Essential Pack
30pk · £0.40 each£12.10View all (106)
Health
Calpol Six Plus Suspension Sugar Free 6+ Years Strawberry Flavour 80ml
80ml · £56.25/L£4.50RestrictedCalpol Infant Sugar Free Colour Free Oral Suspension 2+ Months 100ml
100ml · £42.00/L£4.20Ashton & Parsons Teething Gel 10ml
10ml · £695.00/L£6.95Nurofen for Children Orange 100mg/5ml Oral Suspension Ibuprofen 3 Months to 9 Years 100ml
100ml · £64.50/L£6.45RestrictedNurofen for Children Strawberry Oral Suspension 3mths to 9yrs Ibuprofen 100ml
100ml · £64.50/L£6.45RestrictedVicks BabyRub Ointment For Soothing & Relaxing Baby Massage, Jar 50g
50g · £110.00/kg£5.50Calpol Infant Sugar Free Oral Suspension For 2+ Months 100ml
100ml · £45.00/L£4.50RestrictedSainsbury's + Healthcare Junior Ibuprofen Suspension 100mg/5ml 3+ Months 100ml
100ml · £30.00/L£3.00RestrictedCalpol Infant Oral Suspension Paracetamol For 2+ Months 100ml
100ml · £45.00/L£4.50RestrictedCalpol Six Plus Fast Melts 6+ Years Strawberry Flavour Tablets x12
12pk · £0.65 each£7.85RestrictedSainsbury's + Healthcare Junior Paracetamol Suspension 120mg/5ml 3+ Months 100ml
100ml · £31.00/L£3.10RestrictedCalpol SixPlus Sugar Free Suspension Strawberry Flavour 6+ Years 12 x 5ml
60ml · £139.17/L£8.35RestrictedCalprofen Oral Suspension Ibuprofen 3+ Months Strawberry Flavour 100ml
100ml · £59.00/L£5.90RestrictedWoodward's Gripe Water 150ml
150ml · £36.67/L£5.50Bonjela Soothing Teething Gel 15ml
15ml · £306.67/L£4.60Ashton & Parsons Teething Powders 20 Sachet
20pk · £0.33 each£6.60Nurofen for Children Cold Pain & Fever Relief Strawberry Suspension Ibuprofen 100ml
100ml · £54.00/L£5.40RestrictedBonjela Junior Gel from 5 Months+ 15g
15g · £413.33/kg£6.20Infacol Simeticone 85ml
85ml · £125.29/L£10.65Nelsons Teetha Teething Granules From 3+ Months Only 24 Sachets
24pk · £0.27 each£6.55
Baby Toiletries
Weleda Baby Nappy Change Cream Calendula 75ml
75ml · £114.00/L£8.55Sudocrem Antiseptic Healing Nappy Cream 400g
400g · £35.75/kg£14.30Sudocrem Skin Care Cream 30g
30g · £148.33/kg£4.45Metanium Everyday Barrier Ointment 40g
40g · £96.25/kg£3.85Bepanthen Nappy Care Ointment 100g
100g · £110.00/kg£11.00My Little Sudocrem Skin Care Cream 22g
22g · £200.00/kg£4.40Sudocrem Care & Protect 30g
30g · £183.33/kg£5.50Aveeno Baby Daily Care Nappy Cream 100ml
100ml · £82.50/L£8.25Bepanthen Nappy Care Ointment 30g
30g · £158.33/kg£4.75Sainsbury's Little Ones Nappy Cream 125ml
125ml · £11.20/L£1.40Sudocrem Antiseptic Healing Cream 175g
175g · £58.29/kg£10.20Garnier Ambre Solaire SPF 50+ Sensitive Advanced Kids Sun Cream Lotion 175ml
175ml · £94.57/L£16.55NIVEA SUN Sun Kids Protect & Care To Go sun cream SPF50+ 50ml
50ml · £150.00/L£7.50NIVEA SUN Babies & Kids Sensitive Protect Spray sun cream SPF 50+ 200ml
200ml · £63.50/L£12.70NIVEA SUN Kids Protect & Sensitive Lotion SPF50+ 200ML
200ml · £63.50/L£12.70Garnier Ambre Solaire Invisible Protect Sun Cream Spray SPF30 150ml
150ml · £76.67/L£11.50NIVEA SUN Kids Protect & Care Coloured Spray SPF50+ 200ml
200ml · £57.50/L£11.50NIVEA SUN Kids Protect & Care Roll-on 50ml
50ml · £206.00/L£10.30Ambre Solaire Kids SPF50+ Sun Protection Spray 150ml
150ml · £89.00/L£13.35Garnier Ambre Solaire SPF 50+ Sensitive Advanced Kids Anti-Sand Sun Cream Mist 150ml
150ml · £110.33/L£16.55NIVEA SUN Kids Protect & Care Lotion sun cream SPF50+ 200ml
200ml · £57.50/L£11.50Childs Farm 50+ SPF Spray Sun Lotion 100ml
100ml · £165.00/L£16.50Aveeno Baby Daily Care Moisturising Lotion 250ml
250ml · £46.20/L£11.55Childs Farm OatDerma Face Cream 50ml
50ml · £165.00/L£8.25Aveeno Daily Care Moisturising Lotion Baby Moisturiser 150ml
150ml · £55.00/L£8.25Johnson's Baby Oil Baby Skin Moisturiser & Dryness Protection 200ml
200ml · £9.25/L£1.85Aveeno Baby Dermexa Emollient Cream Baby Lotion Dry & Itchy Skin 150ml
150ml · £82.67/L£12.40Nala's Baby Vanilla Cloud Nighttime Oil with Coconut Oil, Apricot & Lavender 200ml
200ml · £31.75/L£6.35Nala's Baby Vanilla Cloud Body Lotion with Oats, Coconut & Hibiscus 200ml
200ml · £31.75/L£6.35Aveeno Calming Comfort Bedtime Baby Lotion 150ml
150ml · £55.00/L£8.25Nala's Baby Vanilla Cloud Body Butter 200ml
200ml · £37.25/L£7.45Aveeno Baby Dermexa Good Night Emollient Balm 75ml
75ml · £176.00/L£13.20Aveeno Kids Moisturising Face & Body Lotion Kids Moisturiser 150ml
150ml · £55.00/L£8.25Nala's Baby Original Body Butter 200ml
200ml · £35.75/L£7.15Johnson's Baby Natural Cornstarch Powder 400g
400g · £12.13/kg£4.85Johnson's Baby Oil Baby Skin Moisturiser & Dryness Protection 500ml
500ml · £10.00/L£5.00Baby lotion
500ml · £7.30/L£3.65Childs Farm Bluey-Berry Body Moisturiser 200ml
200ml · £27.50/L£5.50Childs Farm Baby Moisturiser 200ml
200ml · £30.25/L£6.05Childs Farm Body Moisturiser 200ml
200ml · £33.00/L£6.60Childs Farm OatDerma Body Moisturiser 200ml
200ml · £41.25/L£8.25Childs Farm Slumber Time Lavender & Moon Milk Calming Massage Lotion 150ml
150ml · £55.00/L£8.25Johnson's Baby Natural Cornstarch Powder with Aloe & Vitamin E 200g
200g · £16.50/kg£3.30Sainsbury's Little Ones Baby Lotion 500ml
500ml · £2.20/L£1.10Sainsbury's Little Ones Baby Oil 500ml
500ml · £5.90/L£2.95Sainsbury's Little Ones Naturals Bedtime Lotion with Notes of Lavender & Chamomile 250ml
250ml · £10.40/L£2.60Weleda Baby Body Lotion Calendula 200ml
200ml · £49.50/L£9.90Johnson's Baby Powder Ideal for Delicate Skin 100g
100g · £24.50/kg£2.45Johnson's Baby Oil 100ml
100ml · £24.00/L£2.40Aveeno Soothing Relief Emollient Dry Skin Baby Cream 150ml
150ml · £66.00/L£9.90View all (124)
Baby Milk
Kendamil Goat First Infant Milk 1 from Birth 800g
800g · £28.19/kg£22.55Kendamil Comfort Milk From Birth 800g
800g · £22.00/kg£17.60Cow & Gate Comfort First Infant Baby Milk Formula Powder, From Birth, 800g
800g · £22.69/kg£18.15Kendamil Organic First Infant Milk 800g
800g · £20.63/kg£16.50HiPP Organic 1 First Infant Milk from Birth 800g
800g · £19.25/kg£15.40Aptamil Lactose Free First Infant Milk from Birth 400g
400g · £28.88/kg£11.55Aptamil 1 Advanced First Infant Milk Powder Formula, 0-12 months, 800g
800g · £24.75/kg£19.80Kendamil First Infant Milk 1 From Birth Breastmilk Substitute 800g
800g · £17.19/kg£13.75Aptamil Anti-Reflux From Birth to 12 Months 800g
800g · £27.50/kg£22.00Aptamil Comfort Baby Milk Formula Powder, From Birth, 800g
800g · £27.50/kg£22.00Kendamil First Infant Milk 1 From Birth 420ml (6 x 70ml)
6pk · £20.83/L£8.75Hipp Organic Breastmilk Substitute First Infant Milk from Birth 470ml
470ml · £6.17/L£2.90Kendamil First Infant Milk 1 from Birth 250ml
250ml · £6.20/L£1.55Aptamil 1 First Infant Baby Milk Liquid Formula, from Birth, 6x200ml
6pk · £7.33/L£8.80HiPP Organic First Infant Milk from Birth 200ml
200ml · £8.25/L£1.65Aptamil 2 Follow on Liquid Formula, Ready to Feed, 6-12 months, 200ml
200ml · £7.75/L£1.55Cow & Gate 2 Follow On Baby Milk Liquid Formula, Ready to Drink, 6-12 Months, 200ml
200ml · £7.00/L£1.40Cow & Gate Toddler Milk (1-2 years) (Liquid)
200ml · £7.00/L£1.40Aptamil 2 Follow on Liquid Formula, Ready to Feed, 6-12 months, 6x200ml
1.2L · £7.33/L£8.80Aptamil 3 Toddler Ready to drink Milk, for Toddlers 1-2 Years, 200ml
200ml · £7.25/L£1.45Cow & Gate Follow-On Milk From 6 Months Ready to Drink Multipack 6 x 200ml
6pk · £6.29/L£7.55Aptamil Advanced 1 First Infant Milk Baby Formula Liquid Ready to Feed from Birth 200ml
200ml · £9.00/L£1.80SMA Follow-on Milk 6+ Months 200ml
200ml · £6.25/L£1.25SMA Toddler Milk 1-3 Years 200ml
200ml · £5.75/L£1.15Sainsbury's Little Ones Milk Powder Dispenser 0+ Months
1pk · £3.10 each£3.10Cow & Gate 3 Toddler Milk Liquid Formula, Ready to Drink, 1-3 Years, 1L
1L · £4.70/L£4.70Kendamil Follow-on Milk 6-12 Months 250ml
250ml · £6.20/L£1.55Aptamil Advanced 1 First Baby Milk Formula Starter Pack Ready to Use Liquid, from Birth, 6x70 ml
420g · £30.12/kg£12.65SMA First Infant Milk 1 from Birth 1L
1L · £5.35/L£5.35SMA First Infant Milk from Birth 6 x 70ml (420ml)
6pk · £20.95/L£8.80Aptamil 1 First Infant Baby Milk Liquid Formula Starter Pack, Ready to Feed, From Birth, 6x70 ml
420ml · £22.98/L£9.65Cow & Gate 1 First Infant Baby Milk Liquid Formula Starter Pack, Ready to Feed, From Birth 6x70ml
420ml · £21.67/L£9.10Aptamil 1 First Infant Baby Milk Liquid Formula, Ready to Feed, From Birth, 200ml
200ml · £8.00/L£1.60Cow & Gate 1 First Infant Baby Milk Liquid Formula, Ready to Feed, From Birth, 200ml
200ml · £7.00/L£1.40Cow & Gate 1 First Infant Baby Milk Liquid Formula, Ready to Feed Multipack, From Birth, 6x200ml
1.2L · £6.21/L£7.45Aptamil First Infant Milk from Birth 12 x 200ml (2.4L)
12pk · £6.77/L£16.25Aptamil Advanced 1 First Baby Milk Ready to Feed Liquid Formula, from Birth, 200 ml, Pack of 4
4pk · £8.94/L£7.15Kendamil 2 Follow-On Milk 6 x 250ml 6-12 Months
6pk · £5.37/L£8.05Aptamil Advanced 1 First Baby Milk Liquid Formula, From Birth, 200ml
200ml · £9.75/L£1.95Aptamil 3 Toddler Milk Liquid Formula, 1-3 Years, 1L
1L · £5.50/L£5.50Cow & Gate 2 Follow On Baby Milk Formula Powder, 6-12 Months, 800g
800g · £16.50/kg£13.20Kendamil Follow-on Milk 2 6-12 Months 800g
800g · £18.56/kg£14.85Aptamil Advanced 2 Follow On Baby Milk Formula Powder, 6-12 Months, 800g
800g · £25.13/kg£20.10Cow & Gate Follow-On Milk from 6 Months 600g
600g · £16.08/kg£9.65SMA Follow-on Milk 6+ Months 800g
800g · £17.56/kg£14.05HiPP Organic 2 Follow on Milk from 6 Months 800g
800g · £18.56/kg£14.85Kendamil Organic Follow-On Milk 2 6-12 Months 800g
800g · £20.63/kg£16.50Kendamil Goat UK Follow-on-Milk Stage 2 6-12 months 800g
800g · £28.19/kg£22.55Cow & Gate Follow-On Milk from 6 Months 2 x 600g (1.2kg)
1.2L · £13.13/L£15.75Little Steps Follow-on Milk 6+ Months 800g
800g · £11.69/kg£9.35View all (59)
Feeding & Accessories
Milton Sterilising Fluid 500mL
500ml · £7.10/L£3.55Tommee Tippee 1x Original and Day & Night Perfect Prep Replacement Filter
1pk · £17.50 each£17.50Tommee Tippee 2x Natural Start Baby Bottle Teats, Breast-like Shape, 6+ Months
2pk · £3.00 each£6.00MAM Easy Active Baby Bottle 4+ Months 330ml
1pk · £36.06/L£11.90MAM Easy Start Anti-Colic Bottle 2+ Months
1pk · £12.65 each£12.65Tommee Tippee 260ml Natural Start Anti-Colic Baby Bottle, Slow-Flow Teat for 0m+
1pk · £36.15/L£9.40MAM Easy Start Anti-Colic Bottle 0+ Months 2 x 160ml
2pk · £74.22/L£23.75MAM Easy Start Anti-Colic Bottle 0 Months 130ml
1pk · £81.92/L£10.65MAM Teat 1 0+ Months
1pk · £8.05 each£8.05Sainsbury's Little Ones 2 Wide Neck Feeding Bottles 0+ Months
2pk · £2.73 each£5.45Sainsbury's Little Ones 3 Standard Neck Feeding Bottles Slow Flow 0+ Months
3pk · £1.80 each£5.40MAM Teat 2 2+ Months
2pk · £4.10 each£8.20MAM Fast Flow Teat 4+ Months
2pk · £4.10 each£8.20Tommee Tippee 2x Nighttime Soothers, Glow in the Dark, Steriliser Pod, 6-18m
2pk · £3.85 each£7.70Sainsbury's Little Ones Bottle & Teat Cleaning Brush
1pk · £3.70 each£3.70MAM Original Silicone 18-36 Months
1pk · £10.35 each£10.35Nûby IcyBite Keys 3m+
1pk · £7.90 each£7.90MAM Original Silicone 6-18 Months
1pk · £10.35 each£10.35MAM Air Silicone 0-6 Months
2pk · £4.95 each£9.90MAM Original Night Silicone 18-36 Months
2pk · £5.58 each£11.15Nûby 2 Chewbies 3m+
2pk · £3.05 each£6.10Sainsbury's Little Ones Newborn Soothers with Sterilising Case 0-6 Months x2
2pk · £1.55 each£3.10Sainsbury's Little Ones Water Filled Cooler Teether 3+ Months x1
1pk · £1.65 each£1.65Tommee Tippee 2x Nighttime Soothers with Steriliser Pod, Glow in the Dark, 18-36m
2pk · £3.85 each£7.70MAM Original Night 6-18 Months
2pk · £5.73 each£11.45Sainsbury's Little Ones Airflow Soothers with Sterilising Case 6-18 Months x2
2pk · £1.58 each£3.15Sainsbury's Little Ones Day & Night Soothers with Sterilising Case 6-18 Months x2
2pk · £1.58 each£3.15Munchkin Miracle 360° Cup Sippy Cup 296ml 12m+
1pk · £27.36/L£8.10Nûby Grip N' Sip First Cup 4-12m 240ml
1pk · £4.05 each£4.05Munchkin Tip & Sip Weighted Straw Cup 6M+
1pk · £8.60 each£8.60Munchkin 3 Stay Put Suction Bowls 6m+
3pk · £3.67 each£11.00Munchkin Miracle 360° Cup 6m+ 270ml
1pk · £42.03/L£8.70Sainsbury's Little Ones 5 Feeding Spoons 6+ Months
5pk · £0.56 each£2.80Sainsbury's Little Ones Catch All Bib 4+ Months
1pk · £2.75 each£2.75Sainsbury's Little Ones Toddler's Stainless Steel Cutlery 12+ Months
1pk · £3.90 each£3.90Nûby Incredible Gulp Active Cap 18+m 360ml
1pk · £30.56/L£11.00Sainsbury's Little Ones Non Spill Cup 6 Months+
1pk · £3.05 each£3.05Sainsbury's Bowl
1pk · £1.85 each£1.85Sainsbury's Little Ones Easy Grip Cutlery Set 9+ Months
2pk · £1.95 each£3.90Tommee Tippee First Cup (Colour Varies)
1pk · £2.65 each£2.65Tommee Tippee Stainless Steel First Cutlery Set, Rounded Edges, 12m+
1pk · £6.15 each£6.15Lansinoh 25 Breastmilk Storage Bags
25pk · £0.22 each£5.50Lansinoh HPA Lanolin Nipple Cream 40ml
40ml · £347.50/L£13.90Milton Baby Bottle Cleaner 500mL
500ml · £9.00/L£4.50MAM Silicone Original Night 0-6 Months
2pk · £5.55 each£11.10Tommee Tippee 2x Fun Soothers with Steriliser Pod, Symmetrical, BPA Free, 18-36m
2pk · £3.85 each£7.70Sainsbury's Little Ones Non Spill Beaker 6 Months+
1pk · £3.15 each£3.15Tommee Tippee Softee Weaning Spoons, 4m+, 5 Pack, Long Anti-Slip Handles
5pk · £1.46 each£7.30Lansinoh Care 60 Disposable Breast Pads
60pk · £0.13 each£7.65