Berries
Tesco Strawberries 227g
227g · £12.78/kg£2.90Tesco Blueberries 150g
150g · £16.00/kg£2.40Tesco Mixed Berry 200g
200g · £19.75/kg£3.95
Bananas
Ripe Bananas 5 pack
5pk · £0.28 each£1.40Banana
1pk · £0.35 each£0.35
Citrus Fruit
Tesco Sweet Easy Peelers 600g
600g · £3.00/kg£1.80Tesco Lemons
3pk · £0.65 each£1.95
Apples & Pears
Tesco Gala Apples 6 pack
6pk · £0.38 each£2.30Tesco Pink Lady Apples
5pk · £0.74 each£3.70
Prepared Fruit
Tesco Apple & Strawberries 90g
90g · £21.11/kg£1.90