Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • In-store Price Match 🪙✅
    In-store Price Match 🪙✅
  • Back to Routine 🎒
    Back to Routine 🎒
  • Essentials For Less 💙
    Essentials For Less 💙
  • This Week's Star Buys ⭐
    This Week's Star Buys ⭐
  • Quality You Know And Trust 🍓🥑
    Quality You Know And Trust 🍓🥑
  • Ready Meals Multibuy 🍴
    Ready Meals Multibuy 🍴
  • New & Exciting🎉
    New & Exciting🎉
  • Bundle Deals🔥
    Bundle Deals🔥
  • New
    New
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Bread

  • Warburtons White Medium 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80
  • Tesco White Toastie Thick 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Warburtons White Toastie 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80
  • Warburtons Baker's White Bloomer 800g

    800g · £3.00/kg
    £2.40
  • Warburtons Danish White 400g

    400g · £4.13/kg
    £1.65
  • Warburtons Soft White Thins 6's

    6pk · £0.33 each
    £1.95
  • Warburtons Tiger Bloomer 600g

    600g · £3.75/kg
    £2.25
  • Warburtons Wholemeal Medium 400g

    400g · £3.25/kg
    £1.30
  • Tesco Wholemeal Medium 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Tesco Bake At Home Baguettes 2's

    2pk · £0.88 each
    £1.75
  • Tesco Multiseed Batch 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80
  • Warburtons Seeded Batch 400g

    400g · £4.13/kg
    £1.65
  • Warburtons Seeded Batch 800g

    800g · £3.19/kg
    £2.55

Croissants & Breakfast

  • Warburtons Pancakes 6's

    6pk · £0.27 each
    £1.60
  • Tesco Chocolate Filled Crepes 6's

    192g · £14.06/kg
    £2.70
  • Warburtons Choc Chip Pancakes 6's

    1pk · £2.00 each
    £2.00
  • Les Brioches Croissants 6's

    6pk · £0.43 each
    £2.55
  • Les Brioches Pains au Chocolat 6's

    6pk · £0.43 each
    £2.55
  • Warburtons Breakfast Muffins 4's

    4pk · £0.41 each
    £1.65
  • Pitch Chocolate Filled Brioche 4's

    4pk · £0.54 each
    £2.15
  • Les Brioches Brioche Rolls Chocolate Chips 6's

    6pk · £0.40 each
    £2.40
  • Warburtons Crumpets 6's

    6pk · £0.23 each
    £1.40
  • Warburtons Crumpet Thins 8's

    8pk · £0.20 each
    £1.60
  • Tesco Belgian Buns 2's

    2pk · £1.20 each
    £2.40

Buns & Rolls

  • Warburtons Protein Thin Bagels 4's

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Warburtons Original Bagels 5's

    5pk · £0.51 each
    £2.55
  • Warburtons Sliced Soft White Rolls 6's

    6pk · £0.28 each
    £1.70
  • Warburtons Sliced Wholemeal Rolls 6's

    6pk · £0.31 each
    £1.85
  • Warburtons Sliced Sandwich Rolls 4's

    4pk · £0.50 each
    £2.00
  • Warburtons Brioche Burger Buns 4's

    1pk · £2.90 each
    £2.90

Wraps, Pittas & Naans

  • Planet Deli Plain Folded Flatbreads 4's

    1pk · £1.85 each
    £1.85
  • Planet Deli Plain Kebab Breads 4's

    1pk · £2.55 each
    £2.55
  • Deli Kitchen Plain Tortilla Wraps 6's

    6pk · £0.26 each
    £1.55
  • Sharwood's Plain Mini Naans 4's

    4pk · £0.43 each
    £0.50 off
    £1.70£2.20
  • Sharwood's Garlic & Coriander Naans 2's

    260g · £6.54/kg
    £0.50 off
    £1.70£2.20
  • Warburtons Soft Pittas White 4's

    4pk · £0.40 each
    £1.60
  • Warburtons Soft Pittas Wholemeal 4's

    4pk · £0.40 each
    £1.60

Crumbles, Sweet Pies & Tarts

  • Tesco Apple Lattice Pie 500g

    500g · £10.30/kg
    £5.15
  • Mr Kipling Cherry Bakewells 6's

    6pk · £0.42 each
    £2.50
  • Mr Kipling Caramel Tarts 4's

    4pk · £0.64 each
    £2.55
  • Mr Kipling Birthday Cake Tarts 4's

    4pk · £0.64 each
    £2.55
  • Tesco Assorted Jam Tarts 6's

    6pk · £0.19 each
    £1.15

Small Cakes & Treats

  • McVitie's Hobnobs Chocolate Oaty Flapjacks 5's

    10pk · £0.13 each
    £0.24 off
    £1.25£1.49
  • Tesco Chocolate Brownie Bites 20's

    20pk · £0.12 each
    £1.45 off
    £2.35£3.80
  • Tesco Millionaire Bites 22's

    22pk · £0.11 each
    £1.45 off
    £2.35£3.80
  • Thorntons Caramel Shortcake Slice

    74g · £21.62/kg
    £1.60
  • Thorntons Fudge Brownie Slice

    62g · £25.81/kg
    £1.60
  • Mr Kipling Bakewell Slices 6's

    6pk · £0.55 each
    £3.30
  • Cadbury Mini Rolls Milk Chocolate 10's

    10pk · £0.46 each
    £4.60
  • Cadbury Mini Rolls Milk Chocolate 5's

    5pk · £0.64 each
    £3.20
  • Cadbury Mini Rolls Raspberry 5's

    5pk · £0.64 each
    £3.20
  • Galaxy Chocolate Cake Bars 5's

    5pk · £0.66 each
    £3.30
  • Maltesers Cake Bars 5's

    5pk · £0.61 each
    £3.05
  • Mr Kipling Angel Slices 8's

    8pk · £0.52 each
    £4.15
  • Mr Kipling Country Slices 6's

    6pk · £0.58 each
    £3.45
  • Mr Kipling Custard Cream Whirls 4's

    1pk · £2.00 each
    £2.00
  • Mr Kipling French Fancies 8's

    8pk · £0.44 each
    £3.50
  • Mr Kipling Mini Battenbergs 5's

    5pk · £0.61 each
    £3.05
  • Mr Kipling Double Chocolate Brownie Bites 8's

    1pk · £2.20 each
    £2.20
  • Mr Kipling Viennese Whirls 6's

    6pk · £0.53 each
    £3.20
  • Tesco Flapjack Bites 20's

    280g · £13.57/kg
    £3.80
  • Barny Chocolate Sponge Bears 5 pack

    125g · £17.60/kg
    £2.20
  • Simply Doughnuts Mini Ring Bites 8's

    8pk · £0.17 each
    £0.30 off
    £1.35£1.65
  • Tesco Lemon & Cream Doughnuts 2's

    1pk · £2.30 each
    £2.30
  • Sugared Dots 2 pack

    2pk · £0.55 each
    £1.10
  • Jam Dots 4 pack

    4pk · £0.41 each
    £1.65
  • Tesco Mini Chocolate Chip Muffins 16's

    16pk · £0.18 each
    £0.95 off
    £2.85£3.80

Scones & Teacakes

  • Soreen Original Malt Loaf 260g

    260g · £7.69/kg
    £2.00
  • Soreen Malt Lunchbox Loaves 5's

    1pk · £1.45 each
    £0.75 off
    £1.45£2.20
  • Lees' Mini Teacakes 12's

    12pk · £0.13 each
    £1.50
  • Warburtons Fruity Teacakes 4's

    4pk · £0.46 each
    £1.85
  • Haywood & Padgett Sultana Scones 4's

    4pk · £0.29 each
    £1.15
  • Tunnock's Chocolate Teacakes 6 pack

    6pk · £0.29 each
    £1.75
  • Tesco Strawberry Jam & Cream Scones 2's

    130g · £17.69/kg
    £2.30

Whole Cakes

  • Tesco Millionaire's Shortbread 50g

    50g · £30.00/kg
    £1.50
  • Tesco Strawberry & Clotted Cream Swiss Roll

    256g · £10.74/kg
    £2.75

Savoury Pies

  • Pukka All Steak Pie

    209g · £10.29/kg
    £0.60 off
    £2.15£2.75
  • Pork Farms Individual Pork Pie

    140g · £12.14/kg
    £1.70
  • Pork Farms Mini Pork Pies 4's

    4pk · £0.66 each
    £2.65

Offers

  • Sharwood's Plain Mini Naans 4's

    4pk · £0.43 each
    £0.50 off
    £1.70£2.20
  • Sharwood's Garlic & Coriander Naans 2's

    260g · £6.54/kg
    £0.50 off
    £1.70£2.20
  • McVitie's Hobnobs Chocolate Oaty Flapjacks 5's

    10pk · £0.13 each
    £0.24 off
    £1.25£1.49
  • Tesco Chocolate Brownie Bites 20's

    20pk · £0.12 each
    £1.45 off
    £2.35£3.80
  • Tesco Millionaire Bites 22's

    22pk · £0.11 each
    £1.45 off
    £2.35£3.80
  • Simply Doughnuts Mini Ring Bites 8's

    8pk · £0.17 each
    £0.30 off
    £1.35£1.65
  • Tesco Mini Chocolate Chip Muffins 16's

    16pk · £0.18 each
    £0.95 off
    £2.85£3.80
  • Soreen Malt Lunchbox Loaves 5's

    1pk · £1.45 each
    £0.75 off
    £1.45£2.20
  • Pukka All Steak Pie

    209g · £10.29/kg
    £0.60 off
    £2.15£2.75
  • View Pizza, Pasta, Ready Meals

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo