Skip to:ContentFooter
Deliveroo

Tesco Express - Coventry Jubilee Crescent

Allergens and info

Delivery unavailable to your location

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Save with Clubcard

    Link or sign up now to save on your order

Save with Clubcard

See all
  • Toblerone Limited Edition Milk Chocolate with Crispy Caramel Salted Pieces 340g

    340g · £23.68/kg
    £8.05
    £6.00 Clubcard (£17.65/kg)
  • Princes Tuna Chunks In Spring Water 4X145g

    4pk · £39.66/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£32.76/kg)
  • Tesco Spinach 250G

    250g · £6.80/kg
    £1.70
    £1.45 Clubcard (£5.80/kg)
  • Tesco Finest 4 Signature Pork Sausages 440g

    440g · £13.52/kg
    £5.95
    £4.45 Clubcard (£10.11/kg)
  • Tesco Finest Pork Loin Steaks 400G

    400g · £19.50/kg
    £7.80
    £3.95 Clubcard (£9.88/kg)
  • Garnier SkinActive Vitamin C Sheet Mask 28g

    28g · £160.71/kg
    £4.50
    £3.35 Clubcard (£119.64/kg)
  • Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £2.55 Clubcard (£5.67/kg)
  • Warburtons 6 Choc Chip Pancakes

    6pk · £0.38 each
    £2.30
    £1.75 Clubcard (£0.29 each)
  • Patak's Indian Flame Baked Plain Naan Breads 2 Pack

    2pk · £1.28 each
    £2.55
    £2.15 Clubcard (£1.08 each)
  • Mr Kipling Toffee Viennese Whirls Cakes 6 Pack

    6pk · £0.42 each
    £2.50
    £1.30 Clubcard (£0.22 each)
  • Soreen 5 Toffee Apple Lunchbox Loaves

    150g · £12.00/kg
    £1.80
    £1.30 Clubcard (£8.67/kg)
  • Soreen Halloween Cookies and Cream Mini Loaves 150g

    150g · £13.67/kg
    £2.05
    £1.50 Clubcard (£10.00/kg)
  • Cadbury Pumpkin Patch Cakes 4 Pack

    4pk · £0.75 each
    £3.00
    £2.55 Clubcard (£0.64 each)
  • Cadbury Mini Bonfire Logs Honeycomb 5 Pack

    5pk · £0.45 each
    £2.25
    £2.00 Clubcard (£0.40 each)
  • Ben & Jerry's Sundae Brookies & Cream Ice Cream Tub 427ml

    £7.15
    £5.65 Clubcard
  • Kinder Bueno Milk & Hazelnut Chocolate Ice Cream Cone 4 X 90Ml

    4pk · £1.50 each
    £6.00
    £5.40 Clubcard (£1.35 each)
  • Birds Eye 8 Breaded Cod Fish Fingers 240g

    240g · £22.92/kg
    £5.50
    £4.50 Clubcard (£18.75/kg)
  • Pringles Sour Cream & Onion Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Wotsits Baked Bag of Bones Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 120g

    120g · £25.42/kg
    £3.05
    £2.05 Clubcard (£17.08/kg)
  • Walkers Sensations Balsamic Vinegar & Caramelised Onion Sharing Crisps 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)

Meal deals

  • £3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price

    Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi
    £4.25
    £3.85 Clubcard

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Tesco Express - Coventry Jubilee Crescent

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo