Cat Food
PURINA ONE Salmon Dry Cat Food 800g
800g · £8.88/kg£7.10£6.30 Clubcard (£7.88/kg)Purina One Adult Dry Cat Food Chicken & Wholegrain 800G
800g · £8.88/kg£7.10£6.30 Clubcard (£7.88/kg)PURINA ONE Chicken Dry Cat Food 3kg
3kg · £7.50/kg£22.50Gourmet Gold Pate With Ocean Fish 85G
85g · £11.76/kg£1.00GOURMET Soup Royale Chicken, Beef, Turkey Wet Cat Food Pouch 6x45g
270g · £15.74/kg£4.25Felix Doubly Delicious 7+ Meat Countryside Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1kg · £6.55/kg£6.55£5.00 Clubcard (£5.00/kg)Felix As Good As it Looks Senior 7+ Fish in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1kg · £6.55/kg£6.55£5.00 Clubcard (£5.00/kg)FELIX As Good As it Looks Favourites with Veg in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1kg · £6.55/kg£6.55£5.00 Clubcard (£5.00/kg)FELIX Doubly Delicious Countryside Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1kg · £6.60/kg£6.60£5.00 Clubcard (£5.00/kg)Felix Soup Original Wet Cat Food - Fish Selection 6x48g
6pk · £55.21/kg£2.65Felix As Good As it Looks Meaty Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1kg · £6.55/kg£6.55£5.00 Clubcard (£5.00/kg)Felix As Good As it Looks Favourites Selection Wet Cat Food 12x85g
1kg · £6.55/kg£6.55£5.00 Clubcard (£5.00/kg)Tesco Cat Sticks - Rich in Chicken and Liver 30g
30g · £36.67/kg£1.10Felix As Good As it Looks Meaty Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1kg · £6.55/kg£6.55£5.00 Clubcard (£5.00/kg)FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts in Jelly Wet Cat Food 12x85g
12pk · £0.08/kg£6.55£5.00 Clubcard (£0.06/kg)WHISKAS Temptations Cat Treats with Chicken & Cheese 60g
60g · £20.83/kg£1.25Felix Joyables Chicken Liquid Cat Treat 4x10g
40g · £43.75/kg£1.75SHEBA Fresh & Fine Wet Cat Food Pouches with Chicken & Turkey & Duck in Gravy 6x50g
6pk · £60.00/kg£3.00Felix Joyables Salmon Liquid Cat Treat 4x10g
40g · £43.75/kg£1.75GOURMET Revelations Mousse Chicken Wet Cat Food 4x57g
4pk · £68.42/kg£3.90GOURMET Gold Succulent Delights Wet Cat Food 8x85g
8pk · £72.94/kg£6.20£4.00 Clubcard (£47.06/kg)Whiskas Kitten Cat Milk Bottle 3 Pack x 200ml
3pk · £1.52 each£4.55GOURMET Gold Savoury Cake Chicken Wet Cat Food 85g
85g · £11.76/kg£1.00Webbox Lick-e-Lix Cat Treats - Salmon 5 x 15g
5pk · £126.67/kg£1.90Webbox Chicken Lick-E-Lix Cat Treats 5 X15g
5pk · £126.67/kg£1.90Whiskas Adult Wet Cat Food Pouches Poultry Feasts in Gravy 12x85g
12pk · £0.51 each£6.15Whiskas Kitten Wet Cat Food Pouches Poultry Feasts In Jelly 12x85g
12pk · £0.51 each£6.15Whiskas 7+ Senior Wet Cat Food Poultry Feasts in Jelly 12x85g
12pk · £0.51 each£6.15Whiskas 7+ Senior Wet Cat Food Fish Favourites in Jelly 12x85g
12pk · £0.51 each£6.15Whiskas Adult Wet Cat Food Pouches Fish Favourites in Jelly 12x85g
12pk · £0.51 each£6.15Whiskas 11+ Senior Wet Cat Food Poultry Feasts in Jelly 12x85g
12pk · £0.51 each£6.15Whiskas 11+ Senior Wet Cat Food Fish Favourites in Jelly 12x85g
12pk · £0.51 each£6.15FELIX ORIGINAL Mixed Selection in Gravy Wet Cat Food 12x85g
1kg · £5.10/kg£5.10Dreamies Cat Treat Biscuits with Cheese 60g
60g · £25.00/kg£1.50Dreamies Cat Treat Biscuits with Salmon 60g
60g · £25.00/kg£1.50Dreamies Cat Treat Biscuits with Beef 60g
60g · £25.00/kg£1.50GOURMET Perle Country Medley in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £7.16/kg£7.30£5.35 Clubcard (£5.25/kg)Dreamies Cat Treat Biscuits with Chicken 60g
60g · £25.00/kg£1.50GOURMET Mon Petit Fish Variety Tuna; Salmon; Trout Wet Cat Food 6x50g
6pk · £63.00/kg£3.15GOURMET Mon Petit Meaty Variety Duck; Chicken; Turkey Wet Cat Food 6x50g
6pk · £63.00/kg£3.15GOURMET Gold Savoury Cake Meat and Fish Variety Wet Cat Food 8x85g
680g · £9.12/kg£6.20£4.00 Clubcard (£5.88/kg)GOURMET Perle Ocean Delicacies in Gravy Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £7.16/kg£7.30£5.35 Clubcard (£5.25/kg)Dreamies Cat Treat Biscuits with Tuna 60g
60g · £25.00/kg£1.50Whiskas 7+ Senior Dry Cat Food Biscuits Chicken 1.9kg
1kg · £7.10/kg£7.10FELIX Soup Farm Selection Chicken; Beef and Lamb Wet Cat Food 6x48g
6pk · £55.21/kg£2.65Tesco Adult Cat Poultry Selection In Jelly 12x100g
12pk · £0.24 each£2.90Tesco Adult Cat Pate with Chicken 100g
100g · £5.00/kg£0.50Webbox Tasty Sticks with Salmon & Trout 7 x 5g
7pk · £390.00/kg£1.95Webbox Tasty Sticks with Chicken & Liver 7x5g
7pk · £390.00/kg£1.95Whiskas Adult Wet Cat Food Pouches Poultry Feasts In Jelly 12x85g
12pk · £0.51 each£6.15View all (77)
Cat Litter
Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10L
£8.95
Dog Food
Harringtons Adult Chicken & Rice 4Kg
4kg · £3.38/kg£13.50Harringtons Adult Dog Food Lamb & Rice 4Kg
4kg · £3.38/kg£13.50Harringtons Adult Turkey & Vegetable 1.7Kg
1kg · £6.05/kg£6.05Harringtons Adult Lamb & Rice 1.7Kg
1kg · £6.05/kg£6.05Naturo Grain Free Chicken Potato Dog Food 400G
400g · £5.25/kg£2.10Pedigree Dentastix Daily Medium Dog Treats 28 Dental Sticks
28pk · £300.00/kg£7.50Tesco Meaty Strips Chicken Dog Treats 200G
200g · £2.50/kg£0.50Tesco Tasty Treats Meaty Strips - Rich in Beef 200g
200g · £2.50/kg£0.50Butchers Succulent 12X150g Foiltray
12pk · £60.33/kg£9.05Tesco Dog Pouch Cuts In Gravy 12 X100g
12pk · £39.50/kg£3.95Pedigree Dentastix Daily Medium Dog Treats 56 Dental Sticks
56pk · £560.00/kg£14.00BAKERS Small Dog Chicken Dry Dog Food 2.85kg
2kg · £5.63/kg£11.25£9.15 Clubcard (£4.58/kg)Good Boy Wagtastic Dog Treats Tripe Filled Bone 1 Pack
1pk · £2.85 each£2.85Good Boy Wagtastic Dog Treats Pigs in Blankets 80g
80g · £38.75/kg£3.10Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Rice Sticks 70g
70g · £44.29/kg£3.10BAKERS Beef with Vegetables Dry Dog Food 3kg
3kg · £3.75/kg£11.25£9.15 Clubcard (£3.05/kg)Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Carrot Sticks 320g
320g · £34.38/kg£11.00Naturo Adult Variety Dog Food Tray 6X400g
6pk · £1.96 each£11.75BAKERS Meaty Meals Small Dog Beef Dry Dog Food 1kg
1kg · £4.55/kg£4.55Pedigree Rodeo Adult Dog Treats Beef 7 Sticks 123g
7pk · £108.82/kg£1.85Pedigree Rodeo Adult Dog Treats Chicken 7 Sticks 123g
123g · £15.04/kg£1.85Pedigree Jumbone Medium Dog Treats Beef & Poultry 2 Chews 180g
2pk · £21.11/kg£1.90TESCO ADULT DOG MEATY PATE SELECTION 12X150G
12pk · £0.52 each£6.20Pedigree Schmackos Adult Dog Treats Poultry Mix 144g
20pk · £221.43/kg£1.55Pedigree Schmackos Adult Dog Treats Meat Multi Mix 144g
20pk · £221.43/kg£1.55BAKERS Allsorts Chicken; Beef and Lamb Dog Treats 98g
98g · £15.82/kg£1.55Pedigree Tasty Minis Adult Dog Treats Beef & Cheese 140g
140g · £13.57/kg£1.90Pedigree Tasty Minis Adult Dog Treat Cubes Chicken & Duck 130g
130g · £14.62/kg£1.90Pedigree Adult Wet Dog Food Tins Mixed in Jelly 6 x 400g
6pk · £1.43 each£8.55Lily's Kitchen Classic Dinners For Dogs 6 x 150g
6pk · £75.00/kg£11.25Tesco Daily Dental Medium Dog Sticks 7 Pack 180g
180g · £3.89/kg£0.70Tesco Tender Pate With Chicken Tray 300G
300g · £2.83/kg£0.85Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Strips 80g
80g · £38.75/kg£3.10Butcher's Grain Free Joints & Coat 6X390g
6pk · £23.08/kg£9.00Cesar Country Stew Wet Dog Food Tray Poultry, Beef & Lamb in Gravy 8x150g
8pk · £55.33/kg£8.30Tesco Adult Dog Food in Jelly Selection 12 x 400g
4kg · £1.86/kg£7.45Good Boy Wagtastic Dog Treats Jumbo Port Twist 70g
70g · £43.57/kg£3.05Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Fillets 320g
320g · £34.38/kg£11.00Good Boy Wagtastic Dog Treats Jumbo Knotted Bone 1 Pack
1pk · £5.70 each£5.70Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Strips 330g
330g · £33.33/kg£11.00Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Calcium Bones 350g
350g · £31.43/kg£11.00Good Boy Wagtastic Dog Treats Jumbo Chicken Twist 70g
70g · £43.57/kg£3.05Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Twists 320g
320g · £34.38/kg£11.00Naturo Dog Grain Free Variety 400G 6 Pack
6pk · £29.38/kg£11.75Tesco Salami Dog Treats 5 X11g
55g · £20.91/kg£1.15Pedigree Adult Wet Dog Food Pouches Mixed in Gravy 12x100g
12pk · £0.54 each£6.45BAKERS Chicken with Vegetables Dry Dog Food 1.2kg
1kg · £4.95/kg£4.95Bakers Whirlers Dog Treats Bacon And Cheese 130G
130g · £12.31/kg£1.60WINALOT Meaty Chunks Mixed in Jelly Wet Dog Food 12x100g
12pk · £62.50/kg£6.25£4.00 Clubcard (£40.00/kg)BAKERS Small Dog Chicken Dry Dog Food 1.1kg
1kg · £4.95/kg£4.95View all (78)
Grooming, Healthcare & Accessories
Tesco Dog Poop Bags 75'S
75pk · £0.03 each£2.35G Boy Wagtastic Training Pads For Dogs 30'S
30pk · £0.20 each£6.00Keep It Handy Dog Poop Bags And Holder
1pk · £1.75 each£1.75Keep It Handy Dog Poop Bag Refills 60 Pack
60pk · £0.03 each£1.75
Other Pet Needs
Tesco Wild Bird Mealworms 100g
100g · £24.50/kg£2.45Tesco Everyday Seed Mix 1Kg
1kg · £1.90/kg£1.90Tesco Wild Bird Food Peanuts 1Kg
1kg · £4.20/kg£4.20Peckish Complete Suet Bites 1Kg
1kg · £6.45/kg£6.45Aquarian Tropical Fish Food Flakes 50g
50g · £121.00/kg£6.05Aquarian Goldfish Fish Food Flakes 50g
50g · £86.00/kg£4.30Keep It Handy Portable Pet Bowl
1pk · £1.75 each£1.75Bob Martin Clear Plus Small Dog 1 Tube
1pk · £9.10 each£9.10Burgess Excel Guinea Pig Nuggets 1.5Kg
1kg · £6.70/kg£6.70Tesco Wild Bird High Energy Seed Mix 1.5Kg
1kg · £4.00/kg£4.00Tesco Wild Bird Sunflower Hearts 1Kg
1kg · £4.20/kg£4.20Tesco Wild Bird Suet Balls 10 Pack
10pk · £0.19 each£1.85Peckish Extra Goodness Energy Balls 12 Pack 840G
12pk · £60.00/kg£4.20Peckish Complete Seed Mix For Birds 1.7Kg
1kg · £5.10/kg£5.10£4.55 Clubcard (£4.55/kg)Frontline Spot On Cat Flea X1 0.5Ml
£10.20Trill Budgie Bird Food 500g
500g · £6.90/kg£3.45Peckish Daily Goodness Nuggets 1Kg
1kg · £5.30/kg£5.30Bob Martin Clear Plus Large Dog Spot Dog
1pk · £13.30 each£13.30Bob Martin Clear Plus Medium Dog 1 Tube
1pk · £13.00 each£13.00Burgess Excel Rabbit Nuggets 1.5Kg
1kg · £6.70/kg£6.70Bob Martin Clear 3 In 1 Wormer Dog 2 Tablets Pack
2pk · £4.28 each£8.55