Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping
  • Save with Clubcard

    Link or sign up now to save on your order

Fruit

  • Tesco Fairtrade Organic Bananas 5 Pack

    5pk · £0.40 each
    £2.00
    £1.80 Clubcard (£0.36 each)
  • Tesco Gala Apples

    5pk · £0.42 each
    £2.10
    £1.55 Clubcard (£0.31 each)
  • Parrs Toffee Apple with Caramelised biscuit Crumb Topping

    1pk · £1.50 each
    £1.50
    £1.10 Clubcard (£1.10 each)
  • Parrs Milk Chocolate Decorated Apples Each

    1pk · £1.50 each
    £1.50
    £1.10 Clubcard (£1.10 each)
  • Parrs Milk Chocolate Retro Apples Each

    1pk · £1.50 each
    £1.50
    £1.10 Clubcard (£1.10 each)
  • Tesco Organic Gala Apples 630G

    630g · £4.60/kg
    £2.90
    £2.55 Clubcard (£4.05/kg)
  • Tesco Finest Pink Lady Apple 4 Pack

    4pk · £0.95 each
    £3.80
    £3.20 Clubcard (£0.80 each)
  • Tesco Red Seedless Grapes 500G

    £2.40
    £2.15 Clubcard
  • Tesco Honeydew Melon

    1pk · £1.95 each
    £1.95
    £1.75 Clubcard (£1.75 each)
  • Parrs White Chocolate Coated Apple with Rainbow sugar crunch

    1pk · £1.60 each
    £1.60
    £1.20 Clubcard (£1.20 each)

Vegetables

  • Tesco Finest Piccobella Tomatoes 220G

    220g · £11.59/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Asparagus & Tenderstem Broccoli 190G

    190g · £14.74/kg
    £2.80
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Closed Cup Mushrooms 400G

    400g · £3.38/kg
    £1.35
    £1.10 Clubcard (£2.75/kg)
  • Tesco Mini Carrot 320G

    320g · £5.47/kg
    £1.75
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Organic Carrots 700G

    700g · £2.21/kg
    £1.55
    £1.35 Clubcard (£1.93/kg)
  • Tesco Carrot Cauliflower And Brocc 300G

    300g · £6.67/kg
    £2.00
    3 for 2 Clubcard

Salad & Herbs

  • Tesco Spinach 250G

    250g · £6.80/kg
    £1.70
    £1.45 Clubcard (£5.80/kg)
  • Heinz Salad Cream Light 605G

    605g · £8.51/kg
    £5.15
    2 for £7.20 Clubcard
  • Heinz Salad Cream 605G

    605g · £8.51/kg
    £5.15
    2 for £7.20 Clubcard
  • Tesco Finest Piccobella Tomatoes 220G

    220g · £11.59/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard

Milk, Eggs, Dairy

  • Tesco Finest Jersey Whole Milk 1L

    £2.30
    £2.05 Clubcard
  • Vitalite Dairy Free Spread 500G

    500g · £5.20/kg
    £2.60
    £2.00 Clubcard (£4.00/kg)
  • Clover Light Spread 500 G

    500g · £7.00/kg
    £3.50
    £2.65 Clubcard (£5.30/kg)
  • Khanum Pure Butter Ghee 500G

    500g · £21.30/kg
    £10.65
    £7.10 Clubcard (£14.20/kg)
  • Lurpak Lighter Spreadable Butter Rapeseed Oil 400G

    400g · £13.50/kg
    £5.40
    £4.25 Clubcard (£10.63/kg)
  • Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g

    400g · £13.50/kg
    £5.40
    £4.25 Clubcard (£10.63/kg)
  • Country Life Original Salted Spreadable 400g

    400g · £11.50/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£7.50/kg)
  • Clover Original Spread 500G

    500g · £7.00/kg
    £3.50
    £2.65 Clubcard (£5.30/kg)
  • Bertolli Original Spread 450G

    450g · £9.00/kg
    £4.05
    £3.60 Clubcard (£8.00/kg)
  • Anchor Salted Butter 200G

    200g · £16.50/kg
    £3.30
    £2.45 Clubcard (£12.25/kg)
  • Alpro Almond No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.50
    £2.20 Clubcard
  • Alpro Almond No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £1.95 Clubcard
  • Alpro Soya Growing Up Long Life Dairy Free Drink 1-3+ Years 1L

    4pk · £0.70 each
    £2.80
    £2.10 Clubcard (£0.53 each)
  • Rude Health Coconut with Calcium Dairy Free Drink 1L

    £2.75
    £2.30 Clubcard
  • Alpro Oat No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £2.20 Clubcard
  • Oatly Barista Edition Oat Drink Long Life 1L

    £3.15
    £2.40 Clubcard
  • Alpro Soya No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.65
    £2.10 Clubcard
  • Oatly Whole Oat Drink Chilled 1L

    £3.10
    £2.40 Clubcard
  • Oatly Semi Oat Drink Chilled 1L

    £3.10
    £2.40 Clubcard
  • The Coconut Collab Natural Coconut Yoghurt 350g

    350g · £9.14/kg
    £3.20
    £2.65 Clubcard (£7.57/kg)
  • Oatly Creamy Oat Single Cream Alternative 250Ml

    £1.60
    £1.40 Clubcard
  • Jus-Rol Puff Pastry R/Rolled Sheet 320g

    320g · £7.97/kg
    £2.55
    £2.15 Clubcard (£6.72/kg)

Cheese

  • Pilgrims Choice Extra Mature Cheddar Cheese 350 G

    350g · £16.00/kg
    £5.60
    £4.45 Clubcard (£12.71/kg)
  • Cathedral City Minis Mature Cheddar Cheese 6x20g

    6pk · £145.00/kg
    £2.90
    £2.60 Clubcard (£130.00/kg)
  • Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g

    65g · £29.23/kg
    £1.90
    £1.25 Clubcard (£19.23/kg)
  • Philadelphia Original Soft Cream Cheese 280G

    280g · £14.11/kg
    £3.95
    £3.00 Clubcard (£10.71/kg)
  • Philadelphia Garlic & Herbs Soft Cream Cheese 280G

    280g · £14.11/kg
    £3.95
    £3.00 Clubcard (£10.71/kg)
  • Boursin Garlic and Herb Soft French Cream Cheese 150g

    150g · £28.00/kg
    £4.20
    £3.25 Clubcard (£21.67/kg)

Yoghurt

  • Muller Corner Vanilla & Banana Yogurts with Chocolate Balls & Flakes 6 x 124g

    6pk · £44.35/kg
    £5.50
    £4.05 Clubcard (£32.66/kg)
  • Actimel Strawberry Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g

    1kg · £6.65/kg
    £6.65
    £3.75 Clubcard (£3.75/kg)
  • Yeo Valley Organic Kefir - Strawberry 4 x 100g

    4pk · £36.00/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£31.00/kg)
  • Activia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)

Meat, Poultry, Fish

  • Tesco Medium Whole Chicken 1.3-1.7kg

    1kg · £4.50/kg
    £4.50
    £4.45 Clubcard (£4.45/kg)
  • Tesco Made Without Added Nitrite British 12 Smoked Streaky Bacon Rashers 250g

    250g · £12.20/kg
    £3.05
    £2.55 Clubcard (£10.20/kg)
  • Tesco Made Without Added Nitrite British 12 Unsmoked Streaky Bacon Rashers 250g

    250g · £12.20/kg
    £3.05
    £2.55 Clubcard (£10.20/kg)
  • Tesco Made Without Added Nitrite British 6 Smoked Back Bacon Rashers 250g

    250g · £12.20/kg
    £3.05
    £2.55 Clubcard (£10.20/kg)
  • Tesco Made Without Added Nitrite British 8 Unsmoked Back Bacon Rashers 250g

    250g · £12.20/kg
    £3.05
    £2.55 Clubcard (£10.20/kg)
  • Heck 6 97% Pork Sausages 400G

    400g · £11.00/kg
    £4.40
    £3.65 Clubcard (£9.13/kg)
  • Bury Black Pudding 4 Slices 230G

    230g · £7.61/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£6.30/kg)
  • Tesco Finest Pork Loin Steaks 400G

    400g · £19.50/kg
    £7.80
    £3.95 Clubcard (£9.88/kg)
  • Tesco Smoked Salmon 100g

    100g · £47.50/kg
    £4.75
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)

Meat Alternatives

  • Quorn 14 Cocktail Sausages 140g

    140g · £21.07/kg
    £2.95
    £2.10 Clubcard (£15.00/kg)
  • Linda Mccartney 2 Mozzarella Burgers 227G

    £3.20
    £2.70 Clubcard
  • Quorn 7 Picnic Eggs 140g

    140g · £21.07/kg
    £2.95
    £2.10 Clubcard (£15.00/kg)

Deli, Dips, Food To Go

  • Tesco Salsa 200g

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Guacamole 163g

    163g · £9.51/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Onion And Garlic Dip 211G

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Soft Cheese Stuffed Peppers 145g

    145g · £26.55/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Reduced Fat Houmous 200g (C)

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Green Olives with Slow Roasted Tomatoes 160g

    160g · £24.06/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Houmous 200g

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Spanish Style Tortilla 500g

    500g · £7.70/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Mixed Olives with Mature Cheddar 160g

    160g · £24.06/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Tzatziki Dip 200G

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Green Olives Stuffed with Garlic 160g

    160g · £24.06/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Pukka Steak And Kidney Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Tesco Continental Meat Selection 120g

    120g · £32.08/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 5X22.5G

    5pk · £140.91/kg
    £3.10
    £1.95 Clubcard (£88.64/kg)
  • Bucegi Pork Liver Pate 200G

    200g · £10.75/kg
    £2.15
    £1.90 Clubcard (£9.50/kg)
  • Tesco Sweet Chilli Roast Chicken Slices 160g

    160g · £24.69/kg
    £3.95
    £3.55 Clubcard (£22.19/kg)
  • Tesco 25 cocktail sausage 200g

    200g · £10.50/kg
    £2.10
    £1.85 Clubcard (£9.25/kg)
  • Tesco Finest Smooth Brussels Pâté 150g

    150g · £24.67/kg
    £3.70
    £3.10 Clubcard (£20.67/kg)
  • Ginsters Creamy Garlic Mushroom Slice 170G

    170g · £17.65/kg
    £3.00
    £2.70 Clubcard (£15.88/kg)
  • Tesco 20 Mini Pork Sausage Rolls 220g

    220g · £11.14/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Guacamole Dip 163G

    163g · £9.51/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Sour Cream & Chive Dip 200G

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Roast Chicken Slices 180g

    180g · £25.56/kg
    £4.60
    £4.20 Clubcard (£23.33/kg)
  • Ginster Pasty Bombay Potato & Spinach 180G

    180g · £15.83/kg
    £2.85
    £2.55 Clubcard (£14.17/kg)

Bakery

  • Warburtons Original Farmhouse 800g

    800g · £2.38/kg
    £1.90
    £1.65 Clubcard (£2.06/kg)
  • Daelmans Authentic Dutch Caramel Stroopwafels 8 Pack 230g

    230g · £13.04/kg
    £3.00
    £2.55 Clubcard (£11.09/kg)
  • Tesco Finest Belgian Chocolate Coated Sugar Waffles 4 Pack 240g

    4pk · £63.33/kg
    £3.80
    £3.10 Clubcard (£51.67/kg)
  • Warburtons Crumpets 6 Pack

    6pk · £0.17 each
    £1.00
    £0.90 Clubcard (£0.15 each)
  • Tesco Finest All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • Tesco Finest Belgian Sugar Waffles 4 Pack 200g

    4pk · £76.00/kg
    £3.80
    £3.10 Clubcard (£62.00/kg)
  • Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • Genius Gluten Free Crumpets 4 pack

    4pk · £0.79 each
    £3.15
    £2.50 Clubcard (£0.63 each)
  • Genius Gluten Free Brioche Style Burger Buns 2 Pack

    2pk · £1.30 each
    £2.60
    £2.20 Clubcard (£1.10 each)
  • New York Bakery Co The Original Plain Bagels 5 Pack

    5pk · £0.47 each
    £2.35
    £1.65 Clubcard (£0.33 each)
  • Tesco Finest Bramley Apple & Blackberry Crumble

    1pk · £6.85 each
    £6.85
    £5.35 Clubcard (£5.35 each)
  • Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack

    6pk · £0.73 each
    £4.35
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)
  • Mr Kipling Deliciously Good Toffee Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
    £1.80 Clubcard (£0.30 each)
  • Mr Kipling Bakewell Cake Slices 6 Pack

    6pk · £0.60 each
    £3.60
    £2.20 Clubcard (£0.37 each)
  • Cadbury Milk Chocolate Mini Roll Cakes 10 Pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • Cadbury Raspberry Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • Soreen 5 Toffee Apple Lunchbox Loaves

    150g · £12.00/kg
    £1.80
    £1.30 Clubcard (£8.67/kg)
  • Bonne Maman La Madeleine 7 Pack

    175g · £23.14/kg
    £4.05
    £3.15 Clubcard (£18.00/kg)
  • Barny Chocolate Soft Baked Bears Biscuits 5 Pack Multipack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.55 Clubcard (£12.40/kg)
  • Soreen Halloween Cookies and Cream Mini Loaves 150g

    150g · £13.67/kg
    £2.05
    £1.50 Clubcard (£10.00/kg)
  • Soreen Banana Lunchbox Loaves 5 Pack

    150g · £15.33/kg
    £2.30
    £1.55 Clubcard (£10.33/kg)
  • Soreen Malt Lunchbox Loaves 5 Pack

    5pk · £0.46 each
    £2.30
    £1.55 Clubcard (£0.31 each)
  • Mr Kipling French Fancies Cakes 8 Pack

    8pk · £0.46 each
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£0.37 each)
  • Cadbury Pumpkin Patch Cakes 4 Pack

    4pk · £0.75 each
    £3.00
    £2.55 Clubcard (£0.64 each)
  • Mrs Crimble's Gluten Free Chocolate Coconut Macaroons 6 Pack 195g

    195g · £12.05/kg
    £2.35
    £1.95 Clubcard (£10.00/kg)
  • Tesco Millionaire Bites 22 Pack

    22pk · £0.19 each
    £4.10
    £3.35 Clubcard (£0.15 each)
  • Warburtons Fruit Teacakes 4 Pack

    4pk · £0.48 each
    £1.90
    £1.70 Clubcard (£0.43 each)
  • Tesco Finest All Butter Sultana Scones 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
    £2.35 Clubcard (£0.59 each)
  • Tesco Finest All Butter Scones 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
    £2.35 Clubcard (£0.59 each)
  • Pukka Steak And Kidney Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Cadbury Mini Bonfire Logs Honeycomb 5 Pack

    5pk · £0.45 each
    £2.25
    £2.00 Clubcard (£0.40 each)
  • Warburtons Half And Half Medium Bread 800G

    800g · £2.19/kg
    £1.75
    £1.25 Clubcard (£1.56/kg)
  • Tesco Finest Extra Fruity Hot Cross Buns 4 pack

    4pk · £0.61 each
    £2.45
    £1.95 Clubcard (£0.49 each)
  • Tesco Finest 4 Real Sourdough Chocolate Crumpets

    4pk · £0.53 each
    £2.10
    £1.70 Clubcard (£0.43 each)
  • Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack

    4pk · £0.59 each
    £2.35
    £1.85 Clubcard (£0.46 each)
  • Mr Kipling Fiendish Fancies 8 Pack

    8pk · £0.38 each
    £3.00
    £2.05 Clubcard (£0.26 each)
  • Genius Gluten Free Double Chocolate Muffins 2 Pack

    2pk · £1.40 each
    £2.80
    £2.30 Clubcard (£1.15 each)

Pizza, Pasta, Ready Meals

  • Bens Original Street Food Chow Mein Microwave Instant Noodles Ready Meal 250g

    250g · £16.20/kg
    £4.05
    £3.55 Clubcard (£14.20/kg)
  • Suhana Cuppa Schezwan Fried Rice 70G

    70g · £34.29/kg
    £2.40
    £1.95 Clubcard (£27.86/kg)
  • Dolmio Classics Rigatoni Bolognese Pasta Ready Meal 250g

    250g · £16.20/kg
    £4.05
    £3.55 Clubcard (£14.20/kg)
  • Tesco Chicken Tikka Masala Meal For One 500g

    500g · £11.00/kg
    £5.50
    £3.90 Clubcard (£7.80/kg)
  • Tesco Bolognese Pasta Bake 750g

    750g · £7.20/kg
    £5.40
    £4.15 Clubcard (£5.53/kg)
  • Kohinoor Dal Makhani 300G

    300g · £9.00/kg
    £2.70
    £2.20 Clubcard (£7.33/kg)
  • Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshire Puddings 190g

    190g · £16.32/kg
    £3.10
    £2.35 Clubcard (£12.37/kg)
  • Pizza Express American Pizza 250G

    250g · £24.00/kg
    £6.00
    £3.50 Clubcard (£14.00/kg)
  • Rustlers The Essential Cheeseburger 166g

    166g · £14.16/kg
    £2.35
    £1.75 Clubcard (£10.54/kg)
  • Pukka Steak And Kidney Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Crosta & Mollica Verdure Pizza 471g

    471g · £15.29/kg
    £7.20
    £6.45 Clubcard (£13.69/kg)

Desserts

  • Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs

    4pk · £0.55 each
    £2.20
    £1.85 Clubcard (£0.46 each)
  • Nestle Rolo Dessert 2X65g

    2pk · £36.15/kg
    £2.35
    £1.30 Clubcard (£20.00/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate Dessert 75G

    75g · £22.00/kg
    £1.65
    £1.30 Clubcard (£17.33/kg)
  • Tesco Chocolate Choux Buns 2 Pack

    2pk · £1.10 each
    £2.20
    £1.80 Clubcard (£0.90 each)
  • Tesco Raspberry Cheesecake 500g

    500g · £12.00/kg
    £6.00
    £5.70 Clubcard (£11.40/kg)
  • Tesco Finest Bramley Apple & Blackberry Crumble

    1pk · £6.85 each
    £6.85
    £5.35 Clubcard (£5.35 each)
  • Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack

    6pk · £0.73 each
    £4.35
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)
  • Mr Kipling Deliciously Good Toffee Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
    £1.80 Clubcard (£0.30 each)

Ice Cream

  • Ben & Jerry's Cookie Dough Vanilla Ice Cream Tub 465ml

    £6.90
    £5.10 Clubcard
  • Cadbury Crunchie Honeycomb Ice Cream 425ml

    £5.20
    £2.75 Clubcard
  • Kelly's Cornish Clotted Cream Ice Cream 950Ml

    £5.25
    £3.00 Clubcard
  • Kelly's Honeycomb Crunch 950Ml

    £5.25
    £3.00 Clubcard
  • Ben & Jerry's Phish Food Chocolate & Marshmallow Ice Cream Tub 465ml

    £6.90
    £5.10 Clubcard
  • Ben & Jerry’s Chocolatey Orange Chunk Ice Cream Tub 465ml

    £6.90
    £5.10 Clubcard
  • Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie Ice Cream Tub 465ml

    £6.90
    £5.10 Clubcard
  • Magnum Signature Pistachio Ice Cream Sticks 3 x 90ml

    £5.20
    £3.95 Clubcard
  • Magnum Classic Ice Cream Sticks 6x100ml

    £7.50
    £5.65 Clubcard
  • Rowntrees Fruit Pastilles Lollies 4X65ml

    4pk · £0.90 each
    £3.60
    £2.25 Clubcard (£0.56 each)
  • Nuii Cream & Anatolian Pistachio Ice Cream Sticks 3x90ml

    £5.80
    £3.00 Clubcard
  • Snickers Ice Cream 4 x 50.3 ml

    4pk · £1.04 each
    £4.15
    £3.55 Clubcard (£0.89 each)

Frozen

  • Birds Eye 10 Potato Waffles 567G

    567g · £5.11/kg
    £2.90
    £2.25 Clubcard (£3.97/kg)
  • McCain Home Chips Straight Cut 1kg

    1kg · £4.30/kg
    £4.30
    £3.55 Clubcard (£3.55/kg)
  • McCain Home Chips Extra Chunky 1kg

    1kg · £4.30/kg
    £4.30
    £3.05 Clubcard (£3.05/kg)
  • McCain Crispy French Fries 900g

    900g · £4.39/kg
    £3.95
    £2.75 Clubcard (£3.06/kg)
  • McCain Potato Smiles 454G

    454g · £7.82/kg
    £3.55
    £1.25 Clubcard (£2.75/kg)
  • itsu 12 chicken gyoza dinner dumplings 240g

    240g · £22.08/kg
    £5.30
    £3.00 Clubcard (£12.50/kg)
  • Tesco Takeaway Pepperoni Party Stuffed Crust Pizza 472g

    472g · £9.75/kg
    £4.60
    £3.75 Clubcard (£7.94/kg)
  • Chicago Town Large Takeaway Pepperoni Pizza 645G

    645g · £10.31/kg
    £6.65
    £4.65 Clubcard (£7.21/kg)
  • Chicago Town Large Takeaway Cheese Pizza 630G

    630g · £10.56/kg
    £6.65
    £4.65 Clubcard (£7.38/kg)
  • Dr. Oetker Ristorante Pizza - Pepperoni-Salame 320g

    320g · £13.13/kg
    £4.20
    £2.85 Clubcard (£8.91/kg)
  • Chicago Town Tiger Crust Pizza - Cheese Medley 305g

    305g · £17.38/kg
    £5.30
    £3.45 Clubcard (£11.31/kg)
  • Chicago Town Tiger Crust Pizza - Double Pepperoni 320g

    320g · £16.56/kg
    £5.30
    £3.45 Clubcard (£10.78/kg)
  • Dr. Oetker Ristorante Mozzarella Pizza 335G

    335g · £12.54/kg
    £4.20
    £2.85 Clubcard (£8.51/kg)
  • Chicago Town Rapid Slice Beef Kebab Pizza 140g

    140g · £20.71/kg
    £2.90
    £1.90 Clubcard (£13.57/kg)
  • Chicago Town Rapid Slice Ham & Cheese Pizza 140g

    140g · £20.71/kg
    £2.90
    £1.90 Clubcard (£13.57/kg)
  • Tesco Cottage Pie 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
    £2.45 Clubcard (£6.13/kg)
  • Birds Eye 4 Chicken Quarter Pounders Burgers 454g

    454g · £15.64/kg
    £7.10
    £5.50 Clubcard (£12.11/kg)
  • Richmond Thick Frozen Pork Sausages 20 Pack 860g

    860g · £4.88/kg
    £4.20
    £3.30 Clubcard (£3.84/kg)
  • Birds Eye 4 Chicken Burgers 200G

    £3.70
    £2.05 Clubcard
  • Tesco Southern Fried Chicken Breast Strips 400G

    400g · £13.50/kg
    £5.40
    £4.85 Clubcard (£12.13/kg)
  • Birds Eye 2 Southern Fried Breaded Chicken Breast Steaks 180g

    180g · £20.56/kg
    £3.70
    £1.90 Clubcard (£10.56/kg)
  • Birds Eye 2 Crispy Tempura Battered Chicken Breast Steaks 170g

    170g · £21.76/kg
    £3.70
    £1.90 Clubcard (£11.18/kg)
  • Birds Eye 22 Crispy Chicken Dippers 403g

    403g · £14.39/kg
    £5.80
    £3.75 Clubcard (£9.31/kg)
  • Linda Mccartney 2 Mozzarella Burgers 227G

    £3.20
    £2.70 Clubcard
  • Greggs 2 Steak Bakes 280g

    280g · £16.79/kg
    £4.70
    £3.20 Clubcard (£11.43/kg)
  • Greggs 4 Sausage Rolls 427g

    427g · £10.42/kg
    £4.45
    £3.20 Clubcard (£7.49/kg)
  • Birds Eye 4 Classic Beef Quarter Pounder Burgers with Onion 454g

    454g · £19.82/kg
    £9.00
    £6.20 Clubcard (£13.66/kg)

Crisps, Snacks, Biscuits

  • LOVE CORN Sweet & Salty 115g

    115g · £25.22/kg
    £2.90
    £2.45 Clubcard (£21.30/kg)
  • Pringles Original Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Kettle Mature Cheddar & Red Onion Potato Chips 130g

    130g · £26.92/kg
    £3.50
    £2.50 Clubcard (£19.23/kg)
  • Wotsits Baked Bag of Bones Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 120g

    120g · £25.42/kg
    £3.05
    £2.05 Clubcard (£17.08/kg)
  • Kurkure Masala Munch Sharing Bag Crisps 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
    £1.40 Clubcard (£14.00/kg)
  • Kettle Lightly Salted Potato Chips 130G

    130g · £26.92/kg
    £3.50
    £2.50 Clubcard (£19.23/kg)
  • Walkers Sensations Balsamic Vinegar & Caramelised Onion Sharing Crisps 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • Cofresh Chilli & Lemon Flavour Potato Grills 80G

    80g · £14.38/kg
    £1.15
    £0.95 Clubcard (£11.88/kg)
  • Cofresh London Mix 325G

    325g · £4.62/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£3.85/kg)
  • Walkers Sensations Chicken & Thyme Sharing Crisps 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • Walkers Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 130g

    130g · £24.62/kg
    £3.20
    £2.05 Clubcard (£15.77/kg)
  • Pringles Sour Cream & Onion Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Walkers Sensations Crisps - Thai Sweet Chilli 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • Pringles Salt & Vinegar Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Pringles Texas BBQ Sharing Crisps 165G

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • LOVE CORN Cheddar 115g

    115g · £25.22/kg
    £2.90
    £2.45 Clubcard (£21.30/kg)
  • KETTLE Sweet Chilli & Sour Cream Potato Chips 130g

    130g · £27.69/kg
    £3.60
    £2.60 Clubcard (£20.00/kg)
  • Pringles Prawn Cocktail Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £2.00 Clubcard (£12.12/kg)
  • Cofresh Spicy Balti Mix 325G

    325g · £4.62/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£3.85/kg)
  • Cofresh Bombay Mix 325G

    325g · £4.62/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£3.85/kg)
  • Pringles Limited Edition Santa's Secret Flavour 165g

    165g · £18.79/kg
    £3.10
    £2.35 Clubcard (£14.24/kg)
  • Walkers Quavers Cheese Multipack Crisps 6x16g

    6pk · £181.25/kg
    £2.90
    £2.45 Clubcard (£153.13/kg)
  • Walkers Squares Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £131.82/kg
    £2.90
    £2.20 Clubcard (£100.00/kg)
  • Pom-Bear Original Multipack Crisps 6x13g

    6pk · £215.38/kg
    £2.80
    £2.05 Clubcard (£157.69/kg)
  • McCoy's Flame Grilled Steak Multipack Crisps 6x25g

    25g · £124.00/kg
    £3.10
    £2.50 Clubcard (£100.00/kg)
  • McCoy's Classic Variety Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £124.00/kg
    £3.10
    £2.50 Clubcard (£100.00/kg)
  • Doritos Sweet BBQ Tang Sharing Crisps 180g

    180g · £18.33/kg
    £3.30
    £2.55 Clubcard (£14.17/kg)
  • McVitie's Original Digestive 315g

    315g · £7.14/kg
    £2.25
    £1.35 Clubcard (£4.29/kg)
  • Lotus Biscoff Biscoff Cream 154g

    154g · £15.58/kg
    £2.40
    £1.55 Clubcard (£10.06/kg)
  • Fox's Chocolate Viennese Biscuits 120G

    120g · £26.67/kg
    £3.20
    £2.20 Clubcard (£18.33/kg)
  • Fox's Chocolatey Biscuits Double Chocolate Rounds 117g

    117g · £28.63/kg
    £3.35
    £2.40 Clubcard (£20.51/kg)
  • Fox's Chocolatey Biscuits Milk Chocolate Rounds 117g

    117g · £28.63/kg
    £3.35
    £2.40 Clubcard (£20.51/kg)
  • Fox's Classic Biscuit Selection 500g

    500g · £12.70/kg
    £6.35
    £5.35 Clubcard (£10.70/kg)
  • Oreo Gingerbread Sandwich Biscuits 154g

    154g · £9.74/kg
    £1.50
    £0.90 Clubcard (£5.84/kg)
  • Cadbury Animals Biscuits - Milk Chocolate 5 x 19.9g

    100g · £20.50/kg
    £2.05
    £1.50 Clubcard (£15.00/kg)
  • Kinder Cards Cocoa and Milk Biscuit Wafers Multipack, 8x12.8g

    8pk · £241.67/kg
    £2.90
    £2.30 Clubcard (£191.67/kg)
  • Tesco Finest Dark Chocolate Ginger Cookies 200G

    200g · £18.75/kg
    £3.75
    £2.70 Clubcard (£13.50/kg)
  • Maryland Chocolate Chip Cookies 200G

    200g · £11.25/kg
    £2.25
    £1.50 Clubcard (£7.50/kg)
  • Bahlsen Choco Leibniz Mint 111g

    111g · £20.27/kg
    £2.25
    £1.75 Clubcard (£15.77/kg)
  • Fox's Fabulous Viennese Biscuit Selection 350G

    350g · £19.43/kg
    £6.80
    £5.85 Clubcard (£16.71/kg)
  • Tesco Finest Fruity Flapjack Cookies 200g

    200g · £18.75/kg
    £3.75
    £2.70 Clubcard (£13.50/kg)
  • Fox's Milk Chocolate Cookies 180G

    180g · £16.94/kg
    £3.05
    £1.75 Clubcard (£9.72/kg)
  • Maryland Minis Cookies - Choc Chip 6 Mini Bags 118.8g

    118g · £17.80/kg
    £2.10
    £1.35 Clubcard (£11.44/kg)
  • Lotus Biscoff Caramelised Biscuits 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
    £1.50 Clubcard (£6.00/kg)
  • Oreo White Chocolate Covered Cookies 246G

    246g · £9.96/kg
    £2.45
    £1.70 Clubcard (£6.91/kg)
  • Fox's Jam Sandwich Cream Biscuit 150G

    150g · £9.00/kg
    £1.35
    £0.80 Clubcard (£5.33/kg)
  • Oreo Double Stuff Cookie Chocolate Sandwich Biscuits 157g

    157g · £12.74/kg
    £2.00
    £1.25 Clubcard (£7.96/kg)
  • McVitie's Caramel Digestives 250g

    250g · £11.60/kg
    £2.90
    £2.60 Clubcard (£10.40/kg)
  • McVitie's Jaffa Cakes Original Biscuits Twin Pack 220g

    20pk · £0.16 each
    £3.25
    £2.50 Clubcard (£0.13 each)
  • McVitie's Digestives Milk Chocolate Biscuits 266g

    266g · £11.28/kg
    £3.00
    £2.25 Clubcard (£8.46/kg)
  • View all (99)

Chocolate & Sweets

  • CADBURY MILK TRAY 312G

    312g · £22.44/kg
    £7.00
    £4.00 Clubcard (£12.82/kg)
  • Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles 200G

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g

    200g · £43.25/kg
    £8.65
    £6.65 Clubcard (£33.25/kg)
  • Ferrero Raffaello Coconut & Almond Pralines 230G

    230g · £30.43/kg
    £7.00
    £5.25 Clubcard (£22.83/kg)
  • Toblerone Milk Chocolate Truffles Gift Box 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g

    300g · £35.00/kg
    £10.50
    £7.50 Clubcard (£25.00/kg)
  • Ferrero Collection Boxed Chocolates 15 Pieces 172g

    172g · £43.60/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£31.98/kg)
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £20.00/kg
    £6.00
    £3.75 Clubcard (£12.50/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Little Robbins 77G

    77g · £25.97/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£19.48/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Gift Box 525g

    525g · £40.57/kg
    £21.30
    £15.50 Clubcard (£29.52/kg)
  • Solidarnosc Golden Cherry Chocolates In Liqueur 190G

    190g · £30.00/kg
    £5.70
    £4.70 Clubcard (£24.74/kg)
  • Terry's Chocolate Orange Ball 145g.

    145g · £18.28/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£13.79/kg)
  • Thorntons Classic Collection 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £7.00 Clubcard (£26.72/kg)
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 350g

    350g · £16.43/kg
    £5.75
    £4.50 Clubcard (£12.86/kg)
  • After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Quality Street Matchmaker Cool Mint 110g

    110g · £18.18/kg
    £2.00
    £0.95 Clubcard (£8.64/kg)
  • Toffifee 15 Pack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.25 Clubcard (£10.00/kg)
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box 16 Pieces 200g

    200g · £37.50/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£27.50/kg)
  • Kinder Surprise Egg 3 X 20G

    3pk · £192.50/kg
    £3.85
    £3.35 Clubcard (£167.50/kg)
  • TOBLERONE Lotus Biscoff Dimond TRUFFLES 180G

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g

    360g · £36.11/kg
    £13.00
    £11.00 Clubcard (£30.56/kg)
  • Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar Gift 360g

    360g · £15.97/kg
    £5.75
    £4.95 Clubcard (£13.75/kg)
  • Lindt Excellence Dark Chocolate - A Touch of Sea Salt 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • E. Wedel Milk Chocolate with Chocolate Filling 100g

    100g · £27.50/kg
    £2.75
    £2.35 Clubcard (£23.50/kg)
  • E. Wedel Dark Chocolate with Chocolate Filling 100g

    100g · £27.50/kg
    £2.75
    £2.30 Clubcard (£23.00/kg)
  • Toblerone Fruit Nut 360G

    360g · £19.44/kg
    £7.00
    £4.95 Clubcard (£13.75/kg)
  • Kinder Mini Treats 16 Pack 200G

    16pk · £291.67/kg
    £3.50
    £3.10 Clubcard (£258.33/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Little Bars Kids Chocolate Bar Multipack 4 Pack 4 x 18g

    72g · £26.39/kg
    £1.90
    £1.50 Clubcard (£20.83/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Freddo Chocolate Kids 4 Pack Multipack 4 x 18g

    72g · £26.39/kg
    £1.90
    £1.50 Clubcard (£20.83/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut 360g

    360g · £15.97/kg
    £5.75
    £4.00 Clubcard (£11.11/kg)
  • Kit Kat Chunky Milk Chocolate Bars Multipack 40g 4 Pack

    4pk · £76.25/kg
    £3.05
    £2.25 Clubcard (£56.25/kg)
  • KitKat 2 Finger Dark Chocolate Biscuit Bar 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • KitKat 2 Finger Milk Chocolate Biscuit Bars 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • Cadbury Crunchie Chocolate Bar 4 Pack Multipack 128g

    128g · £25.00/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£21.09/kg)
  • Bahlsen Pick Up! Milk Chocolate Biscuit Bars Multipack, 5 Pack 140g

    5pk · £91.07/kg
    £2.55
    £1.50 Clubcard (£53.57/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 4 Pack Multipack 148g

    148g · £21.62/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£18.24/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Biscoff Chocolate Bar 105g

    105g · £20.00/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£16.67/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 8 x 27.2g

    218g · £19.04/kg
    £4.15
    £3.65 Clubcard (£16.74/kg)
  • Cadbury Picnic Chocolate Bar 4 Pack Multipack 152g

    152g · £21.05/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£17.76/kg)
  • KitKat F1 Official Chocolate Bar of Formula 14x11g

    14pk · £418.18/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£272.73/kg)
  • Lindt Excellence Dark 85% Cocoa Chocolate Bar 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Fox's Biscuits Rocky STACK'd Chocolate Cream flavour Biscuit Bars 5x25g Bars Multipack

    5pk · £78.00/kg
    £1.95
    £1.50 Clubcard (£60.00/kg)
  • Lindt Excellence Dark Chocolate Bar - 70% Cocoa 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Cadbury Bournville Classic Dark Chocolate 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Kinder Bueno Milk & Hazelnut Chocolate Bars Multipack 5 X 43g

    5pk · £105.81/kg
    £4.55
    £3.30 Clubcard (£76.74/kg)
  • Cadbury Fudge Kids Chocolate Bar Multipack 4 Pack 4 x 22g

    88g · £21.59/kg
    £1.90
    £1.50 Clubcard (£17.05/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut Chocolate Bar 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • View all (131)

Fruit Juice & Smoothies

  • Innocent Smooth Orange Juice 1.35L

    £5.55
    £4.55 Clubcard
  • Tropicana Original Orange With Juicy Bits 900Ml

    £3.60
    £2.95 Clubcard
  • Tropicana Smooth Orange Juice 900Ml

    £3.60
    £2.95 Clubcard
  • Copella Apple Juice 1.35L

    £4.75
    £4.25 Clubcard
  • J2O Orange & Passion Fruit 4x275ml

    4pk · £1.71 each
    £6.85
    £4.25 Clubcard (£1.06 each)
  • Rubicon Still Mango Juice Drink 4X1 Litre Carton

    £9.40
    £7.90 Clubcard

Water, Soft Drinks, Mixers

  • Diet Coke Soft Drink Cans 12 x 150 mL

    12pk · £0.72 each
    £8.60
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Coca Cola Regular 12 X 150Ml

    12pk · £0.77 each
    £9.25
    £7.25 Clubcard (£0.60 each)
  • Fever-Tree Mexican Lime Soda Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Rubicon Mango 6X330ml

    6pk · £0.79 each
    £4.75
    £3.70 Clubcard (£0.62 each)
  • Shloer Sparkling White Grape Juice 750Ml

    £3.65
    £2.90 Clubcard
  • Ufc Coconut Water 1 Litre

    £3.75
    £2.50 Clubcard
  • Appletiser 100% Apple Juice Lightly Sparkling 6x250 ml

    6pk · £1.15 each
    £6.90
    £4.25 Clubcard (£0.71 each)
  • J2O Apple & Mango 4x275ml

    4pk · £1.71 each
    £6.85
    £4.25 Clubcard (£1.06 each)
  • Fever-Tree Light Ginger Ale Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Remedy Kombucha - Wild Berry 4 x 330ml

    4pk · £1.75 each
    £7.00
    £5.85 Clubcard (£1.46 each)
  • J2O Apple & Raspberry 4x275ml

    4pk · £1.71 each
    £6.85
    £4.25 Clubcard (£1.06 each)
  • Remedy Kombucha - Ginger Lemon 4 x 330ml

    4pk · £1.75 each
    £7.00
    £5.85 Clubcard (£1.46 each)
  • Fever-Tree Light Raspberry & Rose Lemonade Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Schweppes Canada Dry Ginger Ale 12x150ml

    12pk · £0.71 each
    £8.55
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Vita Coco Original Coconut Water 1 Litre

    £5.00
    £4.00 Clubcard
  • Ocean Spray Cranberry Classic Light Juice Drink 1 Litre

    £2.45
    £1.80 Clubcard
  • Shloer Sparkling Red Grape Juice 750Ml

    £3.65
    £2.90 Clubcard
  • Ocean Spray Cranberry Classic Juice Drink 1 Litre

    £2.45
    £1.80 Clubcard
  • Red Bull Energy Drink 8 X 250Ml

    8pk · £1.78 each
    £14.25
    £11.80 Clubcard (£1.48 each)
  • Red Bull Sugar Free Energy Drink 8 X 250Ml

    8pk · £1.69 each
    £13.50
    £11.00 Clubcard (£1.38 each)
  • Lucozade Sport Drink Raspberry 4 x 500ml

    4pk · £1.46 each
    £5.85
    £4.85 Clubcard (£1.21 each)
  • Lucozade Sport Drink Orange 4 x 500ml

    4pk · £1.46 each
    £5.85
    £4.85 Clubcard (£1.21 each)
  • Schweppes Lemonade 12x150ml

    12pk · £0.71 each
    £8.55
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Fever-Tree Light Spanish Clementine Tonic Water 500Ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Fever-Tree Light Mediterranean Tonic Water Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Fever-Tree Light Elderflower Tonic Water Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Schweppes Slimline Tonic Water 12x150ml

    12pk · £0.71 each
    £8.55
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Schweppes Tonic Water 12x150ml

    12pk · £0.71 each
    £8.55
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Fever-Tree Italian Blood Orange Soda Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Fever-Tree Mediterranean Tonic Water Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Fever-Tree Refreshingly Light Indian Tonic Water Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Fever-Tree Premium Indian Tonic Water Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Yazoo Banana Milk Drink 400ml

    £2.10
    £1.30 Clubcard
  • Arctic Coffee Caramel Latte 1L

    £3.00
    £2.70 Clubcard
  • Arctic Coffee Cafe Latte 1 Litre

    £3.00
    £2.70 Clubcard
  • Ribena Blackcurrant Squash No Added Sugar 850ml

    £2.75
    £2.25 Clubcard
  • Ribena Blackcurrant Squash 850ml

    £2.75
    £2.25 Clubcard
  • Robinsons Double Strength Orange No Added Sugar Squash 1.75L

    £4.80
    £3.75 Clubcard
  • Robinsons Double Strength Orange & Pineapple Squash 1.75L

    £4.80
    £3.75 Clubcard
  • Robinsons Double Strength Summer Fruits Squash 1.75L

    £4.80
    £3.75 Clubcard
  • Robinsons Double Strength Apple & Blackcurrant Squash 1.75L

    £4.80
    £3.75 Clubcard

Cooking Sauces & Ingredients

  • Belazu Rose Harissa Paste 130G

    130g · £43.85/kg
    £5.70
    £5.05 Clubcard (£38.85/kg)
  • East End Garam Masala Powder 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • Nishaan Garlic Paste 283G

    283g · £9.72/kg
    £2.75
    £2.15 Clubcard (£7.60/kg)
  • East End Chinese Cinnamon Sticks 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • East End Cumin Whole Jeera 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • East End Ground Coriander Powder 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • Prep House Katsu Curry Sauce 250g

    250g · £10.20/kg
    £2.55
    £2.25 Clubcard (£9.00/kg)
  • Prepared House Pepper Sauce 250G

    250g · £11.80/kg
    £2.95
    £2.60 Clubcard (£10.40/kg)
  • Oxo Beef Onion & Rosemary Stock Pot 4 Pack 80G

    4pk · £120.00/kg
    £2.40
    £2.05 Clubcard (£102.50/kg)
  • Knorr Ham Stock Cubes 8 x 10g

    80g · £31.88/kg
    £2.55
    £2.05 Clubcard (£25.63/kg)
  • Knorr Rich Beef Stock Pot 4 x 28g

    112g · £25.45/kg
    £2.85
    £1.90 Clubcard (£16.96/kg)
  • Knorr Stockpot Red Wine 4pk 104g

    104g · £27.40/kg
    £2.85
    £1.90 Clubcard (£18.27/kg)
  • Knorr Vegetable Stock Pot 4x28g

    112g · £25.45/kg
    £2.85
    £1.90 Clubcard (£16.96/kg)
  • Knorr Chicken Stock Pot 4 x 28g

    112g · £25.45/kg
    £2.85
    £1.90 Clubcard (£16.96/kg)
  • Knorr CKN Bouillon Stock Cubes 8 Pk 72g

    8pk · £316.67/kg
    £2.85
    £2.55 Clubcard (£283.33/kg)
  • Tesco Vegetable Oil 5 Litre

    £9.70
    £9.20 Clubcard
  • Flora Pure Sunflower Oil 1L

    £4.95
    £3.95 Clubcard
  • Knorr Liquid Aromat 210g

    210g · £13.57/kg
    £2.85
    £2.25 Clubcard (£10.71/kg)

Tins & Cans

  • Napolina Double Concentrate Tomato Puree 142G

    142g · £13.38/kg
    £1.90
    £1.55 Clubcard (£10.92/kg)
  • Summer Pride Chopped Tomatoes 400G

    400g · £2.00/kg
    £0.80
    £0.70 Clubcard (£1.75/kg)
  • Pudliszki Double Concentrated Tomato Puree 190g

    190g · £11.05/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£9.21/kg)
  • Olympia Tomato Passata 750g

    750g · £6.13/kg
    £4.60
    £4.10 Clubcard (£5.47/kg)
  • Heinz Baked Beanz Snap Pots 4 x 200g

    4pk · £22.00/kg
    £4.40
    2 for £6 Clubcard
  • Green Giant Original Sweet Corn 198G

    198g · £6.57/kg
    £1.30
    £1.05 Clubcard (£5.30/kg)
  • Summer Pride Chickpeas In Salted Water 380g

    380g · £2.76/kg
    £1.05
    £0.85 Clubcard (£2.24/kg)
  • Baxters Favourites Lentil & Bacon Soup 400G

    400g · £6.88/kg
    £2.75
    £2.25 Clubcard (£5.63/kg)
  • Princes Tuna Chunks In Sunflower Oil 4X145g

    4pk · £39.66/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£32.76/kg)
  • Rio Mare Tuna In Olive Oil 160G

    160g · £27.50/kg
    £4.40
    £3.10 Clubcard (£19.38/kg)
  • Tesco Tuna Steaks with a Little Spring Water 110g

    110g · £16.82/kg
    £1.85
    3 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Tuna Steaks With A Little Brine 110g

    110g · £16.82/kg
    £1.85
    3 for £4.50 Clubcard
  • Princes Tuna Chunks In Spring Water 4X145g

    4pk · £39.66/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£32.76/kg)
  • Del Monte Prunes In Juice 410G

    410g · £4.02/kg
    £1.65
    2 for £2.70 Clubcard
  • Del Monte Fruit Cocktail In Juice 415G

    415g · £3.98/kg
    £1.65
    2 for £2.70 Clubcard
  • Laila Kesar Mango Pulp 850G

    850g · £4.88/kg
    £4.15
    £2.65 Clubcard (£3.12/kg)
  • Laila Light Coconut Milk 400ml

    £1.65
    £0.95 Clubcard
  • Laila Rich & Creamy Coconut Milk 400ml

    £1.65
    £0.95 Clubcard

Sugar, Flour, Baking

  • Virani Gram Flour 2Kg

    2kg · £3.23/kg
    £6.45
    £5.00 Clubcard (£2.50/kg)
  • Betty Crocker Velvety Vanilla Cake Mix 425G

    425g · £9.65/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.76/kg)
  • Betty Crocker Devils Food Chocolate Cake Mix 425G

    425g · £9.65/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.76/kg)
  • Betty Crocker Vanilla Buttercream Style Icing 400G

    400g · £9.88/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£8.25/kg)
  • Betty Crocker Chocolate Fudge Icing 400G

    400g · £9.88/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£8.25/kg)
  • Jus-Rol Puff Pastry R/Rolled Sheet 320g

    320g · £7.97/kg
    £2.55
    £2.15 Clubcard (£6.72/kg)

Rice, Pasta, Pulses, Noodles

  • Mugshot Tomato & Herb Pasta 64G

    60g · £22.50/kg
    £1.35
    £0.85 Clubcard (£14.17/kg)
  • Mug Shot Pasta - Roast Chicken 55g

    60g · £22.50/kg
    £1.35
    £0.85 Clubcard (£14.17/kg)
  • Maggi 2 Minute Masala Flavour Instant Noodles 70g

    70g · £13.57/kg
    £0.95
    £0.85 Clubcard (£12.14/kg)
  • Maggi Hot Cup Noodles - Curry Flavour 59.2g

    59g · £25.42/kg
    £1.50
    £1.05 Clubcard (£17.80/kg)
  • Blue Dragon Wok Ready Medium Noodles 300G

    300g · £8.33/kg
    £2.50
    £2.05 Clubcard (£6.83/kg)
  • Naked Noodle Singapore Curry 78G

    78g · £20.51/kg
    £1.60
    £1.10 Clubcard (£14.10/kg)
  • Nissin Wok Style Soba Noodles - Chili 111g

    111g · £14.86/kg
    £1.65
    £1.35 Clubcard (£12.16/kg)
  • Nissin Wok Style Soba Noodles Classic 109G

    109g · £15.14/kg
    £1.65
    £1.35 Clubcard (£12.39/kg)
  • Huel Black Edition Katsu Curry Flavour High Protein Noodles - 100g

    100g · £49.50/kg
    £4.95
    £4.45 Clubcard (£44.50/kg)
  • Mugshot Chicken & Sweetcorn Noodles 54G

    54g · £25.00/kg
    £1.35
    £0.85 Clubcard (£15.74/kg)
  • Batchelors Super Noodles Bbq Beef 90G

    90g · £14.44/kg
    £1.30
    £1.05 Clubcard (£11.67/kg)
  • Batchelors Super Noodles Chicken 90G

    90g · £14.44/kg
    £1.30
    £1.05 Clubcard (£11.67/kg)
  • Maggi 2-Minute Instant Noodles - Curry Flavour 5x79g

    5pk · £60.13/kg
    £4.75
    £2.95 Clubcard (£37.34/kg)
  • Pot Noodle Bombay Bad Boy Instant Noodles 90g

    90g · £17.22/kg
    £1.55
    £1.10 Clubcard (£12.22/kg)
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom Instant Noodles 90g

    90g · £17.22/kg
    £1.55
    £1.10 Clubcard (£12.22/kg)
  • Pot Noodle Beef & Tomato Instant Noodles 90g

    90g · £17.22/kg
    £1.55
    £1.10 Clubcard (£12.22/kg)
  • Pot Noodle Original Curry Instant Noodles 90g

    90g · £17.22/kg
    £1.55
    £1.10 Clubcard (£12.22/kg)
  • Nissin Cup Noodles Soba Wok Style Yakitori Chicken 89g

    £2.75
    £2.25 Clubcard
  • Nissin Soba Chilli Instant Noodles 92G

    92g · £29.89/kg
    £2.75
    £2.25 Clubcard (£24.46/kg)
  • Nissin Soba Classic Instant Noodles 90G

    90g · £30.56/kg
    £2.75
    £2.25 Clubcard (£25.00/kg)
  • Naked Noodle Sweet Chilli Flavour 78G

    78g · £20.51/kg
    £1.60
    £1.10 Clubcard (£14.10/kg)
  • Laila Basmati Rice 2Kg

    2kg · £2.98/kg
    £5.95
    £5.30 Clubcard (£2.65/kg)
  • Natco Mung Dal Yellow 1Kg

    1kg · £3.70/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£3.20/kg)
  • East End Popcorn 500G

    500g · £4.20/kg
    £2.10
    £1.65 Clubcard (£3.30/kg)
  • Natco Red Lentils 1Kg

    1kg · £3.70/kg
    £3.70
    £2.70 Clubcard (£2.70/kg)
  • Laila Chickpeas 2Kg

    2kg · £2.85/kg
    £5.70
    £4.50 Clubcard (£2.25/kg)
  • Laila Red Split Lentils 2Kg

    2kg · £2.70/kg
    £5.40
    £3.80 Clubcard (£1.90/kg)
  • Laila Chana Dal 2Kg

    2kg · £2.70/kg
    £5.40
    £4.60 Clubcard (£2.30/kg)
  • Natco Green Lentils 1Kg

    1kg · £3.70/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£3.20/kg)
  • Natco Chick Peas 1Kg

    1kg · £3.70/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£3.20/kg)
  • Suhana Cuppa Poha Mix 80g

    80g · £20.63/kg
    £1.65
    £1.25 Clubcard (£15.63/kg)
  • Naked Rice Japanese Chicken Katsu Curry 78G

    78g · £20.51/kg
    £1.60
    £1.10 Clubcard (£14.10/kg)
  • Bens Original Lunch Bowl Mexican Style Microwave Grains and Rice Instant Meal 220g

    220g · £17.05/kg
    £3.75
    £3.25 Clubcard (£14.77/kg)
  • Veetee Heat Eat Sticky Rice Pots 2X130g

    2pk · £15.38/kg
    £2.00
    £1.65 Clubcard (£12.69/kg)
  • Veetee Heat & Eat Basmati Rice Pot 2 X 125G

    2pk · £12.40/kg
    £1.55
    £1.30 Clubcard (£10.40/kg)
  • Batchelors Super Noodles Mild Curry 90G

    90g · £14.44/kg
    £1.30
    £1.05 Clubcard (£11.67/kg)

Table Sauces & Condiments

  • Hellmann's Real Mayonnaise Squeezy 750ml

    £5.10
    £4.60 Clubcard
  • Hellmann's Light Mayonnaise Squeezy 750ml

    £5.10
    £4.60 Clubcard
  • Heinz Seriously Good Light Mayonnaise 815g

    815g · £6.20/kg
    £5.05
    2 for £7.20 Clubcard
  • Heinz Seriously Good Mayonnaise 775G

    775g · £6.52/kg
    £5.05
    2 for £7.20 Clubcard
  • Branston Piccalilli 360G

    360g · £8.89/kg
    £3.20
    £2.75 Clubcard (£7.64/kg)
  • Pudliszki Mild Tomato Ketchup 480G

    480g · £4.58/kg
    £2.20
    £1.95 Clubcard (£4.06/kg)
  • Heinz Tomato Ketchup Less Salt & Sugar 665G

    665g · £7.37/kg
    £4.90
    2 for £7.20 Clubcard
  • Heinz Top Down Squeezy Tomato Ketchup Sauce 700G

    700g · £7.00/kg
    £4.90
    2 for £7.20 Clubcard
  • Hellmann's Tomato Ketchup Sauce Squeezy 430ml

    £2.70
    £2.40 Clubcard
  • Thai Dragon Sriracha Hot Chilli Sauce 455Ml

    £3.40
    £2.90 Clubcard
  • Blue Dragon Original Thai Sweet Chilli Dipping Sauce 315g

    315g · £10.32/kg
    £3.25
    £3.00 Clubcard (£9.52/kg)
  • French's American Classic Yellow Squeezy Mustard 226G

    226g · £14.82/kg
    £3.35
    £2.35 Clubcard (£10.40/kg)
  • Heinz Salad Cream Light 605G

    605g · £8.51/kg
    £5.15
    2 for £7.20 Clubcard
  • Heinz Salad Cream 605G

    605g · £8.51/kg
    £5.15
    2 for £7.20 Clubcard
  • HP Brown Sauce 600G

    600g · £8.50/kg
    £5.10
    2 for £7.20 Clubcard
  • Daddies Brown Sauce 400G

    400g · £6.75/kg
    £2.70
    £1.85 Clubcard (£4.63/kg)
  • Knorr Liquid Aromat 210g

    210g · £13.57/kg
    £2.85
    £2.25 Clubcard (£10.71/kg)

Tea, Coffee, Hot Drinks

  • Kenco Smooth Instant Coffee Paper Refill 150g

    150g · £47.33/kg
    £7.10
    £6.35 Clubcard (£42.33/kg)
  • Kenco Rich Instant Coffee Paper Refill 150g

    150g · £47.33/kg
    £7.10
    £6.35 Clubcard (£42.33/kg)
  • Nescafe Gold Blend Instant Coffee 190g

    190g · £56.58/kg
    £10.75
    £6.90 Clubcard (£36.32/kg)
  • Kenco Decaff Instant Coffee Paper Refill 150g

    150g · £47.33/kg
    £7.10
    £6.35 Clubcard (£42.33/kg)
  • Nescafe Azera Americano Decaff Instant Coffee 90g

    90g · £113.89/kg
    £10.25
    £4.50 Clubcard (£50.00/kg)
  • Nescafe Azera Americano Instant Coffee 90g

    90g · £113.89/kg
    £10.25
    £4.50 Clubcard (£50.00/kg)
  • Costa Smooth medium blend instant coffee 190g

    190g · £52.63/kg
    £10.00
    £7.10 Clubcard (£37.37/kg)
  • L'or. Intense Instant Coffee 150G

    150g · £72.00/kg
    £10.80
    £9.15 Clubcard (£61.00/kg)
  • Costa Instant Coffee Smooth Medium Roast 100G

    100g · £92.50/kg
    £9.25
    £5.40 Clubcard (£54.00/kg)
  • Twinings English Breakfast Tea Bags 80 Pack 200g

    200g · £35.50/kg
    £7.10
    £5.60 Clubcard (£28.00/kg)
  • Twinings The Earl Grey Tea Bags 80 Pack 200g

    200g · £35.50/kg
    £7.10
    £5.60 Clubcard (£28.00/kg)
  • Yorkshire Decaffeinated 80 Teabags 250G

    250g · £23.00/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£19.00/kg)
  • Yorkshire 80 Teabags 250G

    250g · £19.80/kg
    £4.95
    £4.15 Clubcard (£16.60/kg)
  • TWININGS FRUIT & HERBAL COLLECTION 20 TEABAGS 35G

    35g · £148.57/kg
    £5.20
    £4.05 Clubcard (£115.71/kg)
  • Twinings Superblends Sleep Spiced Apple & Vanilla 20 Tea Bags 30g

    30g · £173.33/kg
    £5.20
    £4.10 Clubcard (£136.67/kg)
  • Cadbury Instant Hot Chocolate Powder 300G

    300g · £18.33/kg
    £5.50
    £4.50 Clubcard (£15.00/kg)
  • Options Belgian Choc Jar 220g

    220g · £33.41/kg
    £7.35
    £4.60 Clubcard (£20.91/kg)

Cereal & Cereal Bars

  • Kellogg's Taste Variety Pack Breakfast Cereal 188g

    188g · £20.48/kg
    £3.85
    £2.45 Clubcard (£13.03/kg)
  • Go Ahead Strawberry Fruit Yogurt Breaks Snack Bars Multipack 4 x 35.5g

    142g · £19.01/kg
    £2.70
    £1.85 Clubcard (£13.03/kg)
  • Eat Natural Protein Fruit & Nut Bars - Peanuts & Dark Chocolate 3 x 40g

    3pk · £102.50/kg
    £4.10
    £2.30 Clubcard (£57.50/kg)
  • Belvita Breakfast Blueberry Soft Bakes Cereal Snack Bars Pack 5 x 50g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
    £2.20 Clubcard (£8.80/kg)
  • Nature Valley Protein Peanut & Chocolate Bars 4 x 40g

    4pk · £23.75/kg
    £3.80
    £2.75 Clubcard (£17.19/kg)
  • Nakd Peanut Delight Raw Fruit & Nut Bar 4x35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Cadbury Brunch Sweet Raisins 4 x 28g

    112g · £15.63/kg
    £1.75
    £1.15 Clubcard (£10.27/kg)
  • Cadbury Brunch Chocolate Chip Wholegrain Cereal Bars 4 x 28g

    112g · £15.63/kg
    £1.75
    £1.15 Clubcard (£10.27/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Chocolate & Honeycomb Multipack, 4x33g

    4pk · £90.91/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£72.73/kg)
  • Go Ahead Forest Fruit Crispy Fruit Slices Snack Bars Multipack 4 x 43.6g

    174g · £11.21/kg
    £1.95
    £1.00 Clubcard (£5.75/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Caramel & Chocolate Multipack, 4x36g

    4pk · £83.33/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£66.67/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Chocolatey Cereal Bars Multipack, 4x36g

    4pk · £83.33/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£66.67/kg)
  • Nakd Berry Delight Raw Fruit & Nut Bar 4x35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Graze Lemon Blueberry Oat Boosts Flapjack Snack 4x30G

    4pk · £125.00/kg
    £3.75
    £1.75 Clubcard (£58.33/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Marshmallow Snack Bars Multipack, 4x28g

    4pk · £107.14/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£85.71/kg)
  • Nakd Blueberry Muffin Raw Fruit & Nut Bar 4x35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Fibre One 90 Calorie Chocolate Fudge Brownies Snack Bars 4 x 24g

    4pk · £125.00/kg
    £3.00
    £1.75 Clubcard (£72.92/kg)
  • Nakd Cocoa Orange Fruit & Nut Bars 4 Pack 140g

    4pk · £114.29/kg
    £4.00
    £3.25 Clubcard (£92.86/kg)
  • Belvita Breakfast Chocolate Chip Soft Bakes Cereal Snack Bars Pack 5 x 50g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
    £2.20 Clubcard (£8.80/kg)
  • Nakd Bakewell Tart Fruit & Nut Bars 4 Pack 140g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Bio&Me Super Seedy & Nutty Gut-Loving Granola 360g

    360g · £15.28/kg
    £5.50
    £4.65 Clubcard (£12.92/kg)
  • Weetabix Crispy Minis Caramelised Biscuit Cereal 500g

    500g · £10.80/kg
    £5.40
    £3.75 Clubcard (£7.50/kg)
  • Nestlé Cheerios Multigrain Hoop Breakfast Cereal 500g

    500g · £9.90/kg
    £4.95
    £3.95 Clubcard (£7.90/kg)
  • Quaker Jumbo Porridge Oats 1kg

    1kg · £4.45/kg
    £4.45
    £3.40 Clubcard (£3.40/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Multigrain Shapes Breakfast Cereal 350g

    350g · £13.14/kg
    £4.60
    £3.95 Clubcard (£11.29/kg)
  • Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Sachets 20x36g

    20pk · £175.00/kg
    £6.30
    £4.25 Clubcard (£118.06/kg)
  • Kellogg's Coco Pops Chocos Chocolate Breakfast Cereal 430g

    430g · £9.65/kg
    £4.15
    £3.70 Clubcard (£8.60/kg)
  • Weetabix Crispy Minis Cereal - Chocolate Chip 500g

    500g · £10.80/kg
    £5.40
    £3.75 Clubcard (£7.50/kg)
  • Quaker Oat So Simple Original Big Pack Porridge Sachets 22x27g

    594g · £11.28/kg
    £6.70
    £4.25 Clubcard (£7.15/kg)

Jams, Honey, Spreads

  • Hilltop Squeezy Blossom Honey 340G

    340g · £10.00/kg
    £3.40
    £2.35 Clubcard (£6.91/kg)
  • Rowse Organic Squeezy Honey 340g

    340g · £14.12/kg
    £4.80
    £4.00 Clubcard (£11.76/kg)
  • Hartley's Best Seedless Raspberry Jam 300g

    300g · £7.83/kg
    £2.35
    £1.50 Clubcard (£5.00/kg)
  • Hartley's Best Seedless Strawberry Jam 300g

    300g · £7.83/kg
    £2.35
    £1.50 Clubcard (£5.00/kg)
  • Hartley's Best Apricot Jam 300g

    300g · £7.83/kg
    £2.35
    £1.50 Clubcard (£5.00/kg)
  • Hartley's Best Strawberry Jam 300g

    300g · £7.83/kg
    £2.35
    £1.50 Clubcard (£5.00/kg)
  • Sun-Pat Crunchy Peanut Butter 570G

    570g · £9.30/kg
    £5.30
    £4.55 Clubcard (£7.98/kg)
  • Sun-Pat Smooth Peanut Butter 570G

    570g · £9.30/kg
    £5.30
    £4.55 Clubcard (£7.98/kg)
  • Nutella Hazelnut Chocolate Spread 200G

    200g · £15.50/kg
    £3.10
    £2.40 Clubcard (£12.00/kg)
  • Lotus Biscoff Smooth Spread 400g

    400g · £11.38/kg
    £4.55
    £3.55 Clubcard (£8.88/kg)

Baby

  • Heinz Sunday Chicken Dinner Baby Food Jar 200g

    £1.55
    3 for £3 Clubcard
  • Heinz Spaghetti Bolognese Baby Food Jar 200g

    £1.55
    3 for £3 Clubcard
  • Heinz Cottage Pie Baby Food Jar 200g

    £1.55
    3 for £3 Clubcard
  • Heinz Cheese and Tomato Pasta Stars Baby Food Jar 200g

    £1.55
    3 for £3 Clubcard
  • Heinz Apple & Strawberry Baby Food Fruit Puree Pouch 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
    3 for £3 Clubcard
  • Heinz Mango, Chicken & Veggies Baby Food Jar 200g

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    3 for £3 Clubcard
  • Heinz Cottage Pie Baby Food Tray 200g

    200g · £13.25/kg
    £2.65
    £2.20 Clubcard (£11.00/kg)
  • Heinz Spaghetti Bolognese Baby Food Tray 200g

    200g · £13.25/kg
    £2.65
    £2.20 Clubcard (£11.00/kg)
  • Heinz Strawberry, Raspberry & Banana Baby Food Fruit Puree Pouch 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
    3 for £3 Clubcard
  • Heinz Apple & Mango Baby Food Fruit Puree Pouch 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
    3 for £3 Clubcard
  • Heinz My First Oat Porridge 125g

    125g · £26.00/kg
    £3.25
    2 for £4 Clubcard
  • Pampers Premium Protection New Baby Size 3 40 Nappies

    40pk · £0.31 each
    £12.50
    £5.00 Clubcard (£0.13 each)
  • Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 7 25 Pack

    25pk · £0.50 each
    £12.50
    £6.00 Clubcard (£0.24 each)
  • Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 6 28 Pack

    28pk · £0.45 each
    £12.50
    £6.00 Clubcard (£0.21 each)
  • Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 5 33 Pack

    33pk · £0.38 each
    £12.50
    £6.00 Clubcard (£0.18 each)
  • Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 4 38 Pack

    38pk · £0.33 each
    £12.50
    £6.00 Clubcard (£0.16 each)
  • Pampers Baby Dry Nappy Pants Size 9 Essential Pack 19 Nappies

    19pk · £0.66 each
    £12.50
    £6.00 Clubcard (£0.32 each)
  • Pampers Baby Dry Nappy Pants S8 22 Nappies

    22pk · £0.57 each
    £12.50
    £6.00 Clubcard (£0.27 each)
  • Waterwipes Biodegradable Baby Wipes 60 Pack

    60pk · £0.06 each
    £3.85
    £2.60 Clubcard (£0.04 each)
  • Waterwipes Txtrd Biodegradable Baby Wipes 60 Pack

    60pk · £0.06 each
    £3.85
    £2.90 Clubcard (£0.05 each)
  • Pampers New Baby Size 1 50 Nappies Essential Pack

    50pk · £0.24 each
    £12.00
    £5.00 Clubcard (£0.10 each)
  • Haliborange Strawberry Multivitamins Softies 30s

    30pk · £0.24 each
    £7.30
    3 for 2 Clubcard
  • Johnson's Baby Shampoo Without Dyes Sulphates & Soap 500 ml

    £4.25
    £3.50 Clubcard
  • Johnson's Top-To-Toe Wash 500ml

    £4.25
    £3.50 Clubcard
  • Johnson's Baby Powder Natural Cornstarch 400g

    400g · £12.38/kg
    £4.95
    £4.20 Clubcard (£10.50/kg)
  • Childs Farm and Bluey, Bubble Bath, Bluey-Berry, 250ml

    £6.50
    £6.05 Clubcard
  • Childs Farm and Bluey, Hair & Body Wash, Bluey-Berry 250ml

    £8.05
    £6.05 Clubcard
  • Cow & Gate 3 Toddler Milk Formula 1+ Years 800g

    800g · £17.19/kg
    £13.75
    £12.35 Clubcard (£15.44/kg)
  • Johnson's Baby Lotion with Aloe & Vitamin B5 500Ml

    £4.25
    £3.50 Clubcard

Laundry, Cleaning, Household

  • Andrex Complete Clean Toilet Tissue Standard Rolls 9 Rolls

    9pk · £0.81 each
    £7.30
    £6.30 Clubcard (£0.70 each)
  • Kleenex Take A Moment Tissues 48 Sheets

    £1.35
    £0.90 Clubcard
  • Kleenex Balsam Tissues MEGA Box 75% more tissues 112 Sheets

    £4.30
    £2.65 Clubcard
  • Dettol Antibacterial Multi Surface Cleaning Spray 750ml

    £3.60
    £3.00 Clubcard
  • DUCK STARTER KIT FRESH DISCS LIME 36ML

    £4.10
    £3.25 Clubcard
  • Marigold Large Extra Life Kitchen Gloves

    1pk · £3.85 each
    £3.85
    £2.30 Clubcard (£2.30 each)
  • Marigold Medium Extra Life Kitchen Gloves

    1pk · £3.85 each
    £3.85
    £2.30 Clubcard (£2.30 each)
  • Flash Cleaning Spray with Bleach - Eucalyptus Scent 800ml

    £3.45
    £2.85 Clubcard
  • Flash Bathroom Cleaning Spray 800Ml

    £3.45
    £2.80 Clubcard
  • Method Antibacterial All Purpose Cleaner Spray Wild Rhubarb 828Ml

    £5.45
    £3.50 Clubcard
  • Flash All Purpose Fresh Lemon Floor Cleaner 1L

    £3.00
    £2.50 Clubcard
  • Bloo 2in1 Cleaning Foam Fresh Scent Toilet Blocks 2 x 50g

    2pk · £72.00/kg
    £3.60
    £2.15 Clubcard (£43.00/kg)
  • Spontex Microfibre Cloth 4 Pack

    4pk · £1.05 each
    £4.20
    £3.00 Clubcard (£0.75 each)
  • Finish Ultimate All In One Deep Clean & Shine 75 Dishwasher Tablets 967.5g

    967g · £22.75/kg
    £22.00
    £12.00 Clubcard (£12.41/kg)
  • Fairy Max Power Original Washing Up Liquid 545ml

    £3.95
    £3.55 Clubcard
  • Fairy Max Power Eucalyptus Anti-Bacterial Washing Up Liquid 545ml

    £3.95
    £3.55 Clubcard
  • Finish Ultimate All In One 32 Dishwasher Tablets Lemon 412.8g

    412g · £27.31/kg
    £11.25
    £9.65 Clubcard (£23.42/kg)
  • OceanSaver Plastic Free Eco Dishwasher Tablets 30 Pack 420g

    30pk · £675.00/kg
    £9.45
    £6.25 Clubcard (£446.43/kg)
  • Fairy Platinum Plus All In One Lemon Dishwasher 36 capsules 558g

    558g · £25.09/kg
    £14.00
    £11.00 Clubcard (£19.71/kg)
  • Finish Ultimate Plus All In One 48 Dishwasher Tablets Lemon 585.6g

    585g · £30.77/kg
    £18.00
    £9.80 Clubcard (£16.75/kg)
  • Ariel Original Washing Pods 33 Washes 574.2g

    33pk · £632.35/kg
    £10.75
    £8.50 Clubcard (£500.00/kg)
  • Fairy Non Bio Washing Pods 33 Washes 679.8g

    33pk · £575.00/kg
    £11.50
    £8.50 Clubcard (£425.00/kg)
  • Persil Ultimate Bio Ultra Stain Removal Washing Liquid Detergent XXL Mega Pack 58 Washes 1566ml

    £14.10
    £12.20 Clubcard
  • Persil Wonder Wash Speed Clean Non Bio Laundry Detergent 31 Washes 837ml

    £11.50
    £8.50 Clubcard
  • Lenor Fabric Conditioner Spring Awakening 29 washes 899ml

    £3.75
    £2.25 Clubcard
  • Persil Non Biological Washing Powder 60 Wash 3Kg

    3kg · £5.32/kg
    £15.95
    £11.00 Clubcard (£3.67/kg)
  • Bold Washing Liquid Pods Lavender & Camomile 33 washes 650.1g

    33pk · £618.42/kg
    £11.75
    £8.50 Clubcard (£447.37/kg)
  • Comfort Ultra Fresh & Protect Fabric Conditioner Heavenly Nectar 58 Washes 870ml

    £6.85
    £4.85 Clubcard
  • Comfort Ultra Fresh & Protect Fabric Conditioner Fresh Sky 58 Washes 870ml

    £6.85
    £4.85 Clubcard
  • Dettol Antibacterial Limescale Washing Machine Cleaner Citrus 250ml

    £5.65
    £3.25 Clubcard
  • Calgon washing machine cleaner tablets limescale protection 30 tablets

    390g · £35.90/kg
    £14.00
    £12.75 Clubcard (£32.69/kg)
  • Vanish Gold Oxi Action Whitener & Stain Remover For Whites 1.35kg

    1kg · £15.25/kg
    £15.25
    £10.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Vanish Gold Oxi Action Stain Remover For Colours 1.35kg

    1kg · £15.25/kg
    £15.25
    £10.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Fairy Fabric Conditioner 29 washes 899ml

    £3.30
    £2.25 Clubcard
  • Dylon Colour Catcher Colour Protection Sheets 40 Pack

    40pk · £0.15 each
    £5.85
    £5.10 Clubcard (£0.13 each)
  • Air Wick Limited Edition Scented Oil Plug-In Diffuser + Refill Cosy Rose Tea 19ml

    £7.50
    £5.50 Clubcard
  • Air Wick Active Fresh Refill White Peony & Jasmine Blossom 228ml

    £9.55
    £5.50 Clubcard
  • Air Wick Cherry Blossom and Raspberry Reed Diffuser 42ml

    £10.50
    £5.60 Clubcard
  • Air Wick Limited Edition Active Fresh Refill Cosy Jasmine Tea 228ml

    £7.65
    £5.50 Clubcard
  • Air Wick Air Freshener Active Fresh Kit Cherry Blossom & Raspberry 228ml

    £12.65
    £8.00 Clubcard
  • Airwick Essential Oils Mulled Wine Candle 105G

    105g · £44.76/kg
    £4.70
    £2.95 Clubcard (£28.10/kg)
  • Glade Frosted Floral Cherries Candle 108g

    108g · £35.65/kg
    £3.85
    £3.05 Clubcard (£28.24/kg)
  • Zip Starter Log

    1pk · £2.60 each
    £2.60
    3 for £5.75 Clubcard
  • Zip 100% Natural 8 Heatlog

    8pk · £1.23 each
    £9.80
    2 for £15 Clubcard
  • Energizer Max Plus AAA Batteries 4 Pack

    4pk · £1.38 each
    £5.50
    £4.20 Clubcard (£1.05 each)
  • Energizer Max Plus AA Batteries 4 Pack

    4pk · £1.38 each
    £5.50
    £4.20 Clubcard (£1.05 each)
  • INTEGRAL INSPECTION LIGHT RECHARGEABLE

    1pk · £16.00 each
    £16.00
    £12.50 Clubcard (£12.50 each)
  • INTEGRAL MINI TORCH BATTERY POWERED

    1pk · £3.45 each
    £3.45
    £2.75 Clubcard (£2.75 each)
  • Febreze Air Freshener Plug & Refill Starter Kit Spring Awakening 20Ml

    £9.50
    £5.50 Clubcard

Pet

  • PURINA ONE Salmon Dry Cat Food 800g

    800g · £8.88/kg
    £7.10
    £6.30 Clubcard (£7.88/kg)
  • Purina One Adult Dry Cat Food Chicken & Wholegrain 800G

    800g · £8.88/kg
    £7.10
    £6.30 Clubcard (£7.88/kg)
  • Felix Doubly Delicious 7+ Meat Countryside Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.55/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • Felix As Good As it Looks Senior 7+ Fish in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.55/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • FELIX As Good As it Looks Favourites with Veg in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.55/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • FELIX Doubly Delicious Countryside Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.60/kg
    £6.60
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • Felix As Good As it Looks Meaty Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.55/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • Felix As Good As it Looks Favourites Selection Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.55/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • Felix As Good As it Looks Meaty Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.55/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    12pk · £0.08/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£0.06/kg)
  • GOURMET Gold Succulent Delights Wet Cat Food 8x85g

    8pk · £72.94/kg
    £6.20
    £4.00 Clubcard (£47.06/kg)
  • GOURMET Perle Country Medley in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.16/kg
    £7.30
    £5.35 Clubcard (£5.25/kg)
  • GOURMET Gold Savoury Cake Meat and Fish Variety Wet Cat Food 8x85g

    680g · £9.12/kg
    £6.20
    £4.00 Clubcard (£5.88/kg)
  • GOURMET Perle Ocean Delicacies in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.16/kg
    £7.30
    £5.35 Clubcard (£5.25/kg)
  • Purina One Sensitive Adult Dry Cat Food Turkey 750G

    750g · £9.47/kg
    £7.10
    £6.30 Clubcard (£8.40/kg)
  • GOURMET Perle Chef's Collection in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.16/kg
    £7.30
    £5.35 Clubcard (£5.25/kg)
  • GO-CAT Herring and Vegetable Dry Cat Food 750g

    750g · £5.13/kg
    £3.85
    £2.50 Clubcard (£3.33/kg)
  • Go-Cat Adult Dry Cat Food Chicken And Duck 750G

    750g · £5.13/kg
    £3.85
    £2.50 Clubcard (£3.33/kg)
  • GOURMET Gold Pate Recipes Wet Cat Food 8x85g

    8pk · £72.94/kg
    £6.20
    £4.00 Clubcard (£47.06/kg)
  • Felix Doubly Delicious Fish Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.55/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • BAKERS Small Dog Chicken Dry Dog Food 2.85kg

    2kg · £5.63/kg
    £11.25
    £9.15 Clubcard (£4.58/kg)
  • BAKERS Beef with Vegetables Dry Dog Food 3kg

    3kg · £3.75/kg
    £11.25
    £9.15 Clubcard (£3.05/kg)
  • WINALOT Meaty Chunks Mixed in Jelly Wet Dog Food 12x100g

    12pk · £62.50/kg
    £6.25
    £4.00 Clubcard (£40.00/kg)
  • WINALOT Sunday Dinner Mixed in Gravy Wet Dog Food 12x100g

    1kg · £6.25/kg
    £6.25
    £4.00 Clubcard (£4.00/kg)
  • WINALOT Meaty Chunks Mixed in Gravy Wet Dog Food 12x100g

    12pk · £62.50/kg
    £6.25
    £4.00 Clubcard (£40.00/kg)
  • Peckish Complete Seed Mix For Birds 1.7Kg

    1kg · £5.10/kg
    £5.10
    £4.55 Clubcard (£4.55/kg)

Sexual Wellness

  • Durex Thin Feel Ultra Thin Condoms Regular Fit 12 Pack

    12pk · £1.48 each
    £17.75
    £11.00 Clubcard (£0.92 each)
  • Durex Nude Ultra Thin Condoms Enhanced Sensitivity Regular Fit 6s

    6pk · £2.12 each
    £12.70
    £8.50 Clubcard (£1.42 each)
  • Durex Water Based Lubricant Gel - Strawberry 100ml

    £13.60
    £8.00 Clubcard
  • Durex Pleasure Me Condoms Ribbed & Dotted Regular Fit 12 Pack

    12pk · £1.39 each
    £16.65
    £11.00 Clubcard (£0.92 each)
  • Durex Thin Feel Condoms Extra Silicone Lube Regular Fit 12 Pack

    12pk · £1.39 each
    £16.65
    £11.00 Clubcard (£0.92 each)
  • Durex Play Silicone Based Perfect Glide Lubricant Gel 50ml

    £13.85
    £9.00 Clubcard
  • KY Jelly Water Based Lubricant 57g

    57g · £122.81/kg
    £7.00
    £4.75 Clubcard (£83.33/kg)

Beauty & Toiletries

  • Dove Nourishing Body Wash Shower Gel 450 ml

    £4.55
    £4.00 Clubcard
  • Original Source Mint Shower Gel 250M

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Original Source Lemon & Tea Tree Shower Gel 250M

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Dove Silky Velvet Body Wash Shower Gel 450 ml

    £4.55
    £4.00 Clubcard
  • ORIGINAL SOURCE CRISP APPLE SHOWER GEL 250ML

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Original Source Coconut Shower 250Ml

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Dove Fruity Nourish Body Wash Shower Gel 450ml

    £4.55
    £4.00 Clubcard
  • Original Source Lime Shower Gel 250M

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Westlab Epsom Bath Salt 1kg

    1kg · £4.30/kg
    £4.30
    £3.50 Clubcard (£3.50/kg)
  • NIVEA MEN Cool Kick Anti-Perspirant Deodorant Spray 150ml

    £2.75
    £2.20 Clubcard
  • Lynx Africa 48h Deodorant Bodyspray for Men 150ml

    £5.40
    £3.30 Clubcard
  • NIVEA Pearl & Beauty Antiperspirant Deodorant Spray 150ml

    £2.75
    £2.20 Clubcard
  • EULAH Body Boost Reviving Multi-Ball Roller 150ml

    £14.85
    £12.45 Clubcard
  • Sure Maximum Protection Clean Scent Odour Control Antiperspirant Deodorant Invisible Cream 60ml

    £6.90
    £3.90 Clubcard
  • NIVEA MEN Black & White Original Anti-Perspirant Deodorant Spray 150ml

    £2.75
    £2.20 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Regular 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Super Plus 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Super 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • L'Oreal Paris Elnett Extra Strong Hold Hairspray 200ml

    £7.00
    £5.75 Clubcard
  • L'Oreal Elvive Colour Protect Shampoo 400Ml

    £7.65
    £5.10 Clubcard
  • L'Oreal Elvive Colour Protect Shampoo 250Ml

    £4.45
    2 for £6.40 Clubcard
  • L'Oreal Elvive Hydra Hyaluronic Shampoo 400Ml

    £7.65
    £5.10 Clubcard
  • G.O. Dry Shampoo Party Nights 200ml

    £3.15
    3 for 2 Clubcard
  • L'Oreal Elvive Colour Protect Conditioner 200Ml

    £4.65
    2 for £6.40 Clubcard
  • L'Oreal Paris Elnett Normal Hold Hairspray 200ml

    £7.00
    £5.75 Clubcard
  • L'Oreal Elvive Hydra Hyaluronic Conditioner 300Ml

    £6.50
    £4.65 Clubcard
  • L'Oreal Elvive Colour Protect Conditioner 300Ml

    £6.50
    £4.65 Clubcard
  • Garnier SkinActive Vitamin C Sheet Mask 28g

    28g · £160.71/kg
    £4.50
    £3.35 Clubcard (£119.64/kg)
  • Garnier Skin Active 2 Million Probiotic Face Mask 22G

    22g · £204.55/kg
    £4.50
    £3.35 Clubcard (£152.27/kg)
  • NIVEA Express Hydration Body Lotion Normal Skin 400ml

    £8.55
    £6.65 Clubcard
  • L'Oreal Paris Revitalift Night Cream 50Ml

    £21.65
    £10.00 Clubcard
  • Garnier Micellar Water Sensitive 700Ml

    £13.10
    £6.50 Clubcard
  • NIVEA Original Care Lip Balm 4.8g

    4g · £637.50/kg
    £2.55
    £1.75 Clubcard (£437.50/kg)
  • Garnier SkinActive Brightening Eye Mask with Vitamin C 5g

    5g · £900.00/kg
    £4.50
    £3.35 Clubcard (£670.00/kg)
  • NIVEA Cleansing Face Wipes Normal Skin 25 Pack

    25pk · £0.09 each
    £2.25
    £2.00 Clubcard (£0.08 each)
  • NIVEA Soft Moisturiser 75ml

    £3.35
    £2.20 Clubcard
  • Garnier Moisture Bomb Hydrating Face Mask Pomegranate

    28g · £160.71/kg
    £4.50
    £3.35 Clubcard (£119.64/kg)
  • Garnier Micellar Cleansing Water Sensitive Skin 200ml

    £7.10
    £5.10 Clubcard
  • Garnier Moisture Bomb Hydrating Face Mask Chamomile

    28g · £160.71/kg
    £4.50
    £3.35 Clubcard (£119.64/kg)
  • L’Oréal Paris Age Perfect Collagen Expert Retightening Night Cream, with Collagen Peptides, 50ml

    £20.15
    £8.00 Clubcard
  • L'Oreal Paris Age Perfect Rehydrating Day Cream 50Ml

    £17.60
    £8.00 Clubcard
  • EULAH Lip Blanket Cashmere Coconut 15ml

    £9.90
    £8.30 Clubcard
  • EULAH Face Blanket Moisturising Soft Cream 75ml

    £12.35
    £10.35 Clubcard
  • Garnier Pure Active Blemish Patch 22 Pack

    22pk · £0.42 each
    £9.20
    £6.15 Clubcard (£0.28 each)
  • L'Oreal Paris Revitalift Day Cream SPF30 50Ml

    £21.65
    £10.00 Clubcard
  • Garnier Micellar Water Sensitive 400Ml

    £11.00
    £4.50 Clubcard
  • NIVEA Rich Nourishing Body Lotion Dry Skin 625ml

    £10.05
    £2.70 Clubcard
  • Garnier Skinactive Hyaluronic Cryo Jelly Eye Patches 5g

    5g · £1,150.00/kg
    £5.75
    £4.10 Clubcard (£820.00/kg)
  • Kleenex Take A Moment Tissues 48 Sheets

    £1.35
    £0.90 Clubcard
  • Kleenex Balsam Tissues MEGA Box 75% more tissues 112 Sheets

    £4.30
    £2.65 Clubcard
  • View all (52)

Health Care

  • Sudafed Blocked Nose Spray 15ml

    £6.00
    £4.25 Clubcard
  • Benylin Mucus Cough Max Syrup - Honey & Lemon 150ml

    £7.10
    £4.90 Clubcard
  • Benylin Chesty Cough Relief Liquid - Guaifenesin, Levomenthol 150ml

    £7.20
    £4.90 Clubcard
  • Bonjela Adult Ulcer Gel (Sugar Free) 15g

    15g · £526.67/kg
    £7.90
    £7.00 Clubcard (£466.67/kg)
  • Durex Thin Feel Ultra Thin Condoms Regular Fit 12 Pack

    12pk · £1.48 each
    £17.75
    £11.00 Clubcard (£0.92 each)
  • Durex Nude Ultra Thin Condoms Enhanced Sensitivity Regular Fit 6s

    6pk · £2.12 each
    £12.70
    £8.50 Clubcard (£1.42 each)
  • Durex Water Based Lubricant Gel - Strawberry 100ml

    £13.60
    £8.00 Clubcard
  • Durex Pleasure Me Condoms Ribbed & Dotted Regular Fit 12 Pack

    12pk · £1.39 each
    £16.65
    £11.00 Clubcard (£0.92 each)
  • Durex Thin Feel Condoms Extra Silicone Lube Regular Fit 12 Pack

    12pk · £1.39 each
    £16.65
    £11.00 Clubcard (£0.92 each)
  • Durex Play Silicone Based Perfect Glide Lubricant Gel 50ml

    £13.85
    £9.00 Clubcard
  • KY Jelly Water Based Lubricant 57g

    57g · £122.81/kg
    £7.00
    £4.75 Clubcard (£83.33/kg)
  • Tesco A-Z Multivitamin Tablets & Minerals 90s

    90pk · £0.08 each
    £6.95
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Health Effervescent Vitamin C Plus Zinc Tablets - Orange Flavour 20s

    20pk · £0.06 each
    £1.20
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Health High Strength Vitamin D 25mcg Tablets 120s

    120pk · £0.06 each
    £6.60
    3 for 2 Clubcard
  • Berocca Natural Orange Vitamin and Mineral Effervescent Energy Tablets 45s

    45pk · £0.49 each
    £22.25
    3 for 2 Clubcard
  • Vitabiotics Feroglobin Slow Release Capsules with B12 30s

    30pk · £0.23 each
    £7.00
    3 for 2 Clubcard
  • Bassetts Vitamins Adult Multivitamins - Raspberry & Pomegranate Flavour 60s

    60pk · £0.25 each
    £15.25
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco High Strength Chewable Vitamin C 1000Mg 90s

    90pk · £0.09 each
    £8.10
    3 for 2 Clubcard
  • Vitabiotics Ultra Magnesium 60s 46g

    60pk · £0.13 each
    £7.75
    3 for 2 Clubcard
  • Pro Plus Caffeine Tablets 48s

    48pk · £0.11 each
    £5.25
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco 40 Clear Waterproof Plasters.

    40pk · £0.05 each
    £1.90
    £1.70 Clubcard (£0.04 each)
  • Tesco Health Fabric Dressing Strips 10s 10x6cm

    10pk · £0.21 each
    £2.10
    £1.85 Clubcard (£0.19 each)
  • Tesco Health Microporous Tape 5Mx2.5Cm

    1pk · £1.65 each
    £1.65
    £1.45 Clubcard (£1.45 each)
  • Tesco Health Antiseptic Wipes 10s

    £1.40
    £1.25 Clubcard
  • Tesco Health Sterile Adhesive Dressing Large 5 Pack

    5pk · £0.40 each
    £2.00
    £1.80 Clubcard (£0.36 each)

Gifts, Parties, Toys

  • Air Wick Limited Edition Scented Oil Plug-In Diffuser + Refill Cosy Rose Tea 19ml

    £7.50
    £5.50 Clubcard
  • CADBURY MILK TRAY 312G

    312g · £22.44/kg
    £7.00
    £4.00 Clubcard (£12.82/kg)
  • Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles 200G

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g

    200g · £43.25/kg
    £8.65
    £6.65 Clubcard (£33.25/kg)
  • Ferrero Raffaello Coconut & Almond Pralines 230G

    230g · £30.43/kg
    £7.00
    £5.25 Clubcard (£22.83/kg)
  • Air Wick Cherry Blossom and Raspberry Reed Diffuser 42ml

    £10.50
    £5.60 Clubcard
  • Toblerone Milk Chocolate Truffles Gift Box 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g

    300g · £35.00/kg
    £10.50
    £7.50 Clubcard (£25.00/kg)
  • Airwick Essential Oils Mulled Wine Candle 105G

    105g · £44.76/kg
    £4.70
    £2.95 Clubcard (£28.10/kg)
  • Ferrero Collection Boxed Chocolates 15 Pieces 172g

    172g · £43.60/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£31.98/kg)
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £20.00/kg
    £6.00
    £3.75 Clubcard (£12.50/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Gift Box 525g

    525g · £40.57/kg
    £21.30
    £15.50 Clubcard (£29.52/kg)
  • Solidarnosc Golden Cherry Chocolates In Liqueur 190G

    190g · £30.00/kg
    £5.70
    £4.70 Clubcard (£24.74/kg)
  • Thorntons Classic Collection 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £7.00 Clubcard (£26.72/kg)
  • After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Quality Street Matchmaker Cool Mint 110g

    110g · £18.18/kg
    £2.00
    £0.95 Clubcard (£8.64/kg)
  • Glade Frosted Floral Cherries Candle 108g

    108g · £35.65/kg
    £3.85
    £3.05 Clubcard (£28.24/kg)
  • Toffifee 15 Pack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.25 Clubcard (£10.00/kg)
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box 16 Pieces 200g

    200g · £37.50/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£27.50/kg)
  • TOBLERONE Lotus Biscoff Dimond TRUFFLES 180G

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g

    360g · £36.11/kg
    £13.00
    £11.00 Clubcard (£30.56/kg)
  • View Meal Deals

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo