Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Autumn Comforts
    Autumn Comforts
  • Off to Uni
    Off to Uni
  • Too Early for Christmas? Never!
    Too Early for Christmas? Never!
  • Easy Midweek Meals
    Easy Midweek Meals
  • Indulge In Something Exceptional
    Indulge In Something Exceptional
  • Tickled Pink
    Tickled Pink
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping
  • Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Mini Treats Bag 59g

    59g · £26.27/kg
    £1.55
  • ASDA 6 Tasty Iced Mince Pies

    6pk · £0.38 each
    £2.30
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)

    200g · £43.00/kg
    £8.60
  • Cadbury Heroes Chocolate Assortment Tub 475 g

    475g · £12.95/kg
    £6.15
  • Quality Street 550g

    550g · £12.82/kg
    £7.05
  • Terry's Chocolate Orange Milk 157g

    145g · £20.34/kg
    £2.95
  • The BAKERY at ASDA 6 Mince Pies

    6pk · £0.26 each
    £1.55
  • Maltesers Mini Chocolate Christmas Reindeers 59g

    59g · £26.27/kg
    £1.55
  • Cadbury Roses Pralines Chocolate Pieces-assorted 270g

    270g · £15.93/kg
    £4.30
  • Celebrations Milk Chocolate Sharing Tub 500g

    500g · £12.30/kg
    £6.15
  • Quality Street Favourites Creme Selection 281g

    281g · £19.75/kg
    £5.55
  • Cadbury Dairy Milk Winter Wonderland 100g

    100g · £18.50/kg
    £1.85
  • Cadbury Roses Chocolate Assortment Tub 475 g

    475g · £12.95/kg
    £6.15
  • View Easy Midweek Meals

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo