Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Save with Nectar Prices
    Save with Nectar Prices
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Grab and Go Snacks
    Grab and Go Snacks
  • Autumn is here
    Autumn is here
  • Why Wait For Christmas?
    Why Wait For Christmas?
  • Autumn Flavours
    Autumn Flavours
  • Save 25% on Selected Taste The Difference
    Save 25% on Selected Taste The Difference
  • Dine In Like You're Dining Out
    Dine In Like You're Dining Out
  • Spooky Season
    Spooky Season
  • Meal Deals & Bundles
    Meal Deals & Bundles
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Cat Food

  • Sainsbury's Treats 10 Deli Sticks 50g

    50g · £30.00/kg
    £1.50
  • Sainsbury's Treats 10 Deli Sticks 50g

    50g · £30.00/kg
    £1.50
  • Sainsbury’s Cat Milk 3x200ml

    600ml · £4.42/L
    £2.65
  • Webbox Lick-e-Lix with Chicken 5 x 15g (75g)

    5pk · £21.33/kg
    £1.60
  • FELIX Goody Bag Seaside Mix Cat Treats 60g

    60g · £23.33/kg
    £1.40
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits with Chicken 60g

    60g · £25.00/kg
    £1.50
  • WHISKAS® Dentabites Adult Cat Treats with Chicken 40g

    40g · £30.00/kg
    £1.20
  • Bonkers Salmon Supreme Flavour 60g

    60g · £21.67/kg
    £1.30
  • Bonkers Catnip, Chick 'N' Cheddar Flavour 60g

    60g · £21.67/kg
    £1.30
  • Sainsbury's Treats Snack Pockets with Cheese 65g

    65g · £13.08/kg
    £0.85
  • Sainsbury's Treats Snack Pockets with Chicken 65g

    65g · £13.08/kg
    £0.85
  • GOURMET Mon Petit Intense Duck, Chicken, Turkey Wet Cat Food 6x50g

    6pk · £11.50/kg
    £3.45
  • FELIX Original Mixed Selection in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £5.05/kg
    £5.15
  • FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £6.52/kg
    £6.65
  • FELIX Doubly Delicious Countryside Selection Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £6.52/kg
    £6.65
  • FELIX Doubly Delicious Ocean Recipes in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £6.52/kg
    £6.65
  • Sainsbury's Complete Nutrition Favourites Selection in Jelly Senior 7+ Years 1.2kg (12 x 100g)

    12pk · £2.71/kg
    £3.25
  • FELIX As Good As it Looks Favourites with Veg Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £6.52/kg
    £6.65
  • Sainsbury's Complete Nutrition Favourites Selection in Jelly Kitten 2-12 Months 1.2kg (12 x 100g)

    12pk · £2.71/kg
    £3.25
  • FELIX As Good As it Looks Favourites Selection Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £6.52/kg
    £6.65
  • FELIX As Good As it Looks Kitten Mixed in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £6.52/kg
    £6.65
  • GOURMET Gold Savoury Cake Chicken Wet Cat Food 85g

    85g · £11.76/kg
    £1.00
  • SHEBA® Fresh & Fine Adult Wet Cat Food Chicken &Turkey Gravy 6x50g Pouches

    6pk · £10.00/kg
    £3.00
  • GOURMET Perle Mini Fillets in Gravy Connoisseur's Collection Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.35/kg
    £7.50
  • GOURMET Perle Mini Fillets in Gravy Ocean Delicacies Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.35/kg
    £7.50
  • WHISKAS Senior 7+ POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g

    12pk · £6.37/kg
    £6.50
  • WHISKAS Senior 7+ FISH Favourites Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g

    12pk · £6.37/kg
    £6.50
  • GOURMET Gold Pate Wet Cat Food 8x85g

    8pk · £9.12/kg
    £6.20
  • GOURMET Perle Mini Fillets in Jelly Country Medley (Turkey,Trout,Duck,Game) Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.35/kg
    £7.50
  • FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts Wet Cat Food 40x85g

    3.4kg · £5.84/kg
    £19.85
  • FELIX As Good As it Looks Senior 7+ Fish in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £6.52/kg
    £6.65
  • GOURMET Mon Petit Intense Tuna, Salmon, Trout Wet Cat Food 6x50g

    6pk · £11.50/kg
    £3.45
  • GOURMET Perle Mini Fillets in Gravy Chef's Collection (Turkey,Tuna,Duck,Lamb) Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.16/kg
    £7.30
  • Classic Meat in Jelly 6 x 400g

    6pk · £2.50/kg
    £6.00
  • FELIX As Good As it Looks Meaty Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £6.52/kg
    £6.65
  • FELIX Doubly Delicious Fish Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    12pk · £6.52/kg
    £6.65
  • Lily's Kitchen In Broth Tuna with Salmon Shredded Fillets 70g

    70g · £27.86/kg
    £1.95
  • SHEBA® Select Slices Adult Wet Cat Food with Chicken in Gravy 85g Tray

    85g · £10.59/kg
    £0.90
  • SHEBA® Fresh & Fine Adult Wet Cat Food Tuna and Cod in Gravy 6x50g Pouches

    6pk · £10.00/kg
    £3.00
  • GOURMET Perle Mini Fillets in Gravy Connoisseur's Duo Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.16/kg
    £7.30
  • GOURMET Perle Mini Fillets in Gravy Seaside Duo Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.16/kg
    £7.30
  • WHISKAS 1+ DUO MEATY Combos Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g

    12pk · £6.37/kg
    £6.50
  • Sainsbury's Complete Nutrition Fish Selection in Jelly Adult 1-7 Years 2.4kg (6 x 400g)

    6pk · £2.25/kg
    £5.40
  • Sainsbury's Complete Nutrition Favourites Selection in Jelly Adult 1-7 Years 1.2kg (12 x 100g)

    12pk · £3.71/kg
    £4.45
  • GOURMET Mon Petit Intense Cod, Sardine, Salmon Wet Cat Food 6x50g

    6pk · £11.50/kg
    £3.45
  • Sainsbury's Complete Nutrition Poultry Selection in Jelly Adult 1-7 Years 2.4kg (6 x 400g)

    6pk · £2.25/kg
    £5.40
  • GOURMET Gold Savoury Cake Tuna Wet Cat Food 85g

    85g · £11.76/kg
    £1.00
  • GOURMET Solitaire Duck Wet Cat Food 85g

    85g · £16.47/kg
    £1.40
  • SHEBA® Select Slices Adult Wet Cat Food Succulent Selection Gravy 12x85g Pouch

    12pk · £7.60/kg
    £7.75
  • WHISKAS 1+ FISH Favourites Wet Cat Food Pouches in Jelly 40 x 85g

    40pk · £5.10/kg
    £17.35
  • View all (66)

Cat Litter

  • Petface Litter Tray 42cm

    1pk · £6.10 each
    £6.10
  • Felight Non Clumping Cat Litter 10L

    10L · £0.66/L
    £1 off
    £6.60£7.60
  • Sainsbury's Cat Litter 10L

    10L · £0.66/L
    £6.60
  • Sainsbury's Premium Ultra Clumping Cat Litter 5L

    5L · £1.36/L
    £6.80
  • Sainsbury's Cat Litter Liners x6

    6pk · £0.25 each
    £1.50
  • Petface Catkins Cat Litter Scoop

    1pk · £1.10 each
    £1.10
  • Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10L

    10L · £0.90/L
    £8.95
  • Felight Cat Litter Freshener 300ml

    300ml · £6.33/L
    £1.90

Dog Food

  • Cesar Country Stew Wet Dog Food tray Poultry,Beef & Lamb in Gravy 8 x 150g

    8pk · £6.96/kg
    £8.35
  • Butcher's Nourishing Food for Dogs with Tripe 400g

    400g · £3.50/kg
    £1.40
  • Forthglade Turkey with a Sweet Potato & Vegetables Complete Meal Adult 1 Yr+ 395g

    395g · £6.58/kg
    £2.60
  • Sainsbury's Adult 1-7 Years Complete Nutrition Smooth Pâté Selection (12 x 150g) 1.8kg

    12pk · £3.28/kg
    £5.90
  • Cesar Classic Terrine Wet Dog Food tray Chicken & Turkey in Loaf 150g

    150g · £10.67/kg
    £1.60
  • Lily's Kitchen Chicken & Turkey Casserole Adult Wet Dog Food 150g

    150g · £13.67/kg
    £2.05
  • Sainsbury's Complete Nutrition Meaty Selection in Jelly Adult 1-7 Years 4.8kg (12 x 400g)

    12pk · £1.55/kg
    £7.45
  • Naturo Natural Dog Food Poultry Selection in Herb Gravy Adult Dog 1-7 Years 6 x 390g

    6pk · £4.34/kg
    £10.15
  • Sainsbury's Complete Nutrition in Jelly Puppy 2-12 Months 6 x 400g

    6pk · £2.40/kg
    £5.75
  • Scrumbles 70% Chicken Complete Wet Food 395g

    395g · £7.22/kg
    £2.85
  • Lily's Kitchen Classic Dinners Multipack Adult Wet Dog Food 6 x 400g

    6pk · £9.90/kg
    £23.75
  • Forthglade Lamb with Butternut Squash & Vegetables Complete Meal Adult 1 yr+ 395g

    395g · £6.33/kg
    £2.50
  • Sainsbury's Treats Gravy Bones 400g

    400g · £4.00/kg
    £1.60
  • Sainsbury's Treats 6 Deli Beef Sticks 66g

    66g · £22.73/kg
    £1.50
  • Wagg Cookie Treats Peanut Butter & Banana 125g

    125g · £12.00/kg
    £1.50
  • BAKERS Sizzlers Bacon Dog Treats 90g

    90g · £15.56/kg
    £1.40
  • Sainsbury's 20 Treats Meaty Strips 200g

    200g · £3.00/kg
    £0.60
  • PEDIGREE® TASTY MINIS Puppy Dog Treats Chicken Chewy Cubes 125g

    125g · £12.40/kg
    £1.55
  • PEDIGREE DENTASTIX Daily Dental Chews Medium Dog Treats 5 Sticks

    5pk · £12.11/kg
    £1.55
  • Wagg Treats Steaklets 125g

    125g · £12.00/kg
    £1.50
  • Wagg Low Fat Treats Turkey & Rice 125g

    125g · £12.00/kg
    £1.50
  • Wagg Training Treats with Chicken & Beef 125g

    125g · £12.00/kg
    £1.50
  • Sainsbury's Oral Care 14 Dental Sticks Medium Dog 360g

    360g · £5.00/kg
    £1.80
  • BAKERS Whirlers Bacon and Cheese Dog Treats 130g

    130g · £10.77/kg
    £1.40
  • Sainsbury's Treats 4 Small Log Bones with Chicken 180g

    180g · £4.17/kg
    £0.75
  • BAKERS Meaty Meals Small Dog Beef Dry Dog Food 1kg

    1kg · £4.00/kg
    £4.00
  • Scrumbles Complete Dry Food for Adult & Seniors 60% Chicken 2kg

    2kg · £7.50/kg
    £15.00
  • Iams with Fresh Chicken 1+ Years S/M <25kg 2kg

    2kg · £4.80/kg
    £9.60
  • Pooch & Mutt Small Adult Dogs Complete Dry Food 1.5kg

    1.5kg · £6.23/kg
    £9.35
  • Harringtons Adult Rich in Turkey with Veg Balanced & Complete Food 4kg

    4kg · £3.75/kg
    £15.00
  • Sainsbury's Complete Nutrition with Beef & Vegetables Adult 1-7 Years 3kg

    3kg · £1.30/kg
    £3.90

Grooming, Healthcare & Accessories

  • Sainsbury's Dog Waste Bags x75

    75pk · £0.03 each
    £2.35
  • Petface Dental Treat Dispenser Ball

    1pk · £4.60 each
    £4.60
  • Petface Latex Loofah Dog Toy

    1pk · £3.25 each
    £3.25

Other Pet Needs

  • Bob Martin Clear Plus 50mg / 60mg Spot-On Solution for Cats and Ferrets 2 Pipettes

    2pk · £6.20 each
    £12.40
  • Bob Martin Clear Collar Flea & Tick Repellent

    1pk · £5.40 each
    £5.40
  • YuMOVE Joint Care for Senior Dogs 80 Tasty Tablets 76g

    80pk · £450.66/kg
    £34.25
  • Bob Martin Clear Spot-On Flea & Tick Repellent Pipettes 6 x 0.9ml

    6pk · £1.80 each
    £10.80
  • Bob Martin Clear Spot-On Wormer Treatment Cats & Kittens 4 Pipettes

    4pk · £2.98 each
    £11.90
  • Aquarian Tropical Fish Food Flakes 50g

    50g · £119.00/kg
    £5.95
  • Burgess Excel Feeding Hay with Meadow Flowers 500g

    500g · £8.10/kg
    £4.05
  • Sainsbury's Wild Bird Coconut Fat Feast 1 Piece

    160g · £7.81/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Wild Bird High Energy Seed Mix 1kg

    1kg · £2.65/kg
    £2.65
  • Sainsbury's Wild Bird Peanut and Insect Suet Pellets 1kg

    1kg · £3.65/kg
    £3.65
  • Sainsbury's Wild Bird Peanuts 1kg

    1kg · £4.20/kg
    £4.20
  • Peckish Complete Seed Mix 1.7kg

    1.7kg · £3.29/kg
    £5.60
  • Sainsbury's Wild Bird Sunflower Hearts 1kg

    1kg · £4.70/kg
    £4.70
  • Sainsbury's Wild Bird Peanuts 2kg

    2kg · £3.65/kg
    £7.30
  • Sainsbury's Wild Bird Peanut Fat Feast 280g

    280g · £6.07/kg
    £1.70
  • Sainsbury's Wild Bird Everyday Seed Mix 1kg

    1kg · £1.90/kg
    £1.90
  • Sainsbury's Wild Bird Dried Mealworms 100g

    100g · £24.00/kg
    £2.40
  • Sainsbury's Wild Bird 10 Suet Balls

    10pk · £2.89/kg
    £1.85
  • Burgess Excel Guinea Pig Nuggets with Mint 1.5kg

    1.5kg · £3.57/kg
    £5.35
  • Aquarian Goldfish Food Flakes 50g

    50g · £86.00/kg
    £4.30
  • Burgess Excel Adult Rabbit Nuggets with Mint 1.5kg

    1.5kg · £3.57/kg
    £5.35
  • Korbond Pet Hair Roller 33 Sheets

    33pk · £0.12 each
    £3.95
  • Korbond Pet Hair Roller Refills 33 Sheets

    33pk · £0.12 each
    £3.95
  • Bugalugs Luxury 2 in 1 Shampoo + Conditioner with Papaya & Coconut 250ml

    1pk · £22.00/L
    £5.50
  • Peckish Natural Balance Coco-Not Wild Bird Feeder 240g

    240g · £10.21/kg
    £2.45

Offers

  • Felight Non Clumping Cat Litter 10L

    10L · £0.66/L
    £1 off
    £6.60£7.60
  • View Sexual Wellness

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo