Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Save with Nectar Prices
    Save with Nectar Prices
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Grab and Go Snacks
    Grab and Go Snacks
  • Autumn is here
    Autumn is here
  • Why Wait For Christmas?
    Why Wait For Christmas?
  • Autumn Flavours
    Autumn Flavours
  • Save 25% on Selected Taste The Difference
    Save 25% on Selected Taste The Difference
  • Dine In Like You're Dining Out
    Dine In Like You're Dining Out
  • Spooky Season
    Spooky Season
  • Meal Deals & Bundles
    Meal Deals & Bundles
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chocolate Boxes & Gifts

  • Lily O'Brien's Desserts Collection 210g

    210g · £62.62/kg
    £13.15
  • Thorntons Classic 262g

    262g · £46.56/kg
    £12.20
  • Lindt Creation Dessert Assorted Chocolate Box 173g

    173g · £68.79/kg
    £11.90
  • Lindt PREMIUM COLLECTION 250g

    250g · £92.60/kg
    £23.15
  • Raffaello Coconut and Almond Pralines Gift Box 23 Pieces 230g

    230g · £41.52/kg
    £9.55
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £48.50/kg
    £9.70
  • Lindt Lindor Blue Assorted Milk Chocolate Truffles Box 337g

    337g · £46.74/kg
    £15.75
  • Lindt Swiss Luxury Selection 193g

    193g · £81.09/kg
    £15.65
  • Thorntons Continental Milk, Dark, White Chocolate Gift Box 264g

    264g · £55.68/kg
    £14.70
  • Guylian The Original Seashells 22 Chocolates with Hazelnut Praliné Filling 250g

    250g · £24.00/kg
    £2.25 off
    £6.00£8.25
  • Guylian Fairtrade The Original Seashells 6 Chocolates with Hazelnut Praliné Filling 65g

    65g · £43.85/kg
    £2.85
  • Monty Bojangles Fantastical Truffles

    135g · £38.52/kg
    £5.20
  • Lindt Lindor White Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £47.00/kg
    £9.40
  • Terry's Chocolate Orange 145g

    145g · £12.41/kg
    £0.85 off
    £1.80£2.65
  • After Eight Mint Dark Chocolate 300g

    300g · £18.17/kg
    £5.45
  • Cadbury Milk Tray Chocolate 312g

    312g · £12.82/kg
    £3.50 off
    £4.00£7.50
  • Maltesers Milk Chocolate Gift Box 110g

    110g · £35.91/kg
    £3.95
  • Toffifee 15 Pieces 125g

    125g · £18.00/kg
    £2.25
  • Celebrations Milk Chocolate Mini Box of Chocolates & Biscuit Bars 69g

    69g · £21.74/kg
    £1.50
  • Cadbury Roses Chocolate Assortment Tub 475 g

    475g · £19.26/kg
    £9.15
  • Cadbury Roses Chocolate Assortment Carton 240 g

    240g · £16.67/kg
    £1.50 off
    £4.00£5.50
  • Quality Street 550g

    550g · £16.64/kg
    £9.15
  • Ferrero Rocher Gift Box of Chocolate 24 Pieces (300g)

    300g · £48.17/kg
    £14.45
  • Cadbury Milk Tray Chocolate 445g

    445g · £24.72/kg
    £11.00
  • Monty Bojangles Chocolatey Truffles

    135g · £41.85/kg
    £5.65
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 337g

    337g · £46.74/kg
    £15.75
  • Lindt Choco Wafer Assorted Chocolate Multipack Sharing Box 138g

    138g · £63.04/kg
    £8.70
  • Toblerone Truffles Chocolate Gifting Box 180g

    180g · £48.33/kg
    £8.70
  • Toblerone 180g Assorted Dark, White, Golden and Milk Chocolate Truffles Gifting Box

    180g · £46.39/kg
    £8.35
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)

    200g · £47.75/kg
    £9.55
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £48.50/kg
    £9.70
  • Maltesers Truffles Milk Chocolate Gift Box of Chocolates 200g

    200g · £48.00/kg
    £9.60
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £25.83/kg
    £7.75
  • Thorntons Classic 449g

    449g · £38.98/kg
    £17.50
  • Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £48.50/kg
    £9.70
  • Lindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £48.50/kg
    £9.70
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 337g

    337g · £46.74/kg
    £15.75
  • Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 15 Pieces (172g)

    172g · £55.52/kg
    £9.55
  • Bendicks Bittermints 200g

    200g · £41.75/kg
    £8.35
  • Green & Black's miniatures collections chocolate Organic premium gifting tray 180 g

    180g · £46.39/kg
    £8.35
  • Quality Street Matchmakers Zingy Orange 110g

    110g · £25.91/kg
    £2.85
  • Lindt Lindor Strawberries & Cream Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £47.00/kg
    £9.40
  • Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 24 Pieces (269g)

    269g · £57.25/kg
    £15.40
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Treat Box 37g

    37g · £70.27/kg
    £2.60
  • Terry's Chocolate Orange 145g

    145g · £19.66/kg
    £2.85
  • Mieszko Marcepanki Original Sweets with Marzipan 230g

    230g · £10.22/kg
    £2.35
  • Lindt Les Grandes Milk Chocolate Hazelnut Bar 150g

    150g · £40.33/kg
    £6.05
  • Sainsbury's Freefrom Salted Caramel Chocs, Taste the Difference 90g

    90g · £66.67/kg
    £6.00
  • The Toffee Apple Co. Milk Chocolate Apple with Marshmallows

    1pk · £1.00 each
    £1.00
  • Cadbury Dairy Milk Mini Snowballs Bar 110g

    110g · £20.91/kg
    £2.30
  • View all (57)

Chocolate Bars

  • Cadbury Starbar Bars 4 x 37g (148g)

    4pk · £16.89/kg
    £2.50
  • KitKat Finger Original 18 x 20.7g (372.6g)

    18pk · £11.67/kg
    £4.35
  • Milkybar 4 x 25g (100g)

    4pk · £29.50/kg
    £2.95
  • Galaxy Multipack Chocolate Bars 4 x 42g

    4pk · £4.91/kg
    £3.30
  • Sainsbury's Soft & Whippy Chocolate Bars 6 x 22g (132g)

    6pk · £17.80/kg
    £2.35
  • Cadbury Snack Chocolate Shortcake Biscuit 100g

    100g · £17.00/kg
    £1.70
  • Cadbury's Curlywurly 86g 4pk

    86g · £22.67/kg
    £1.95
  • Kitkat Milk Chocolate 166g

    41pk · £17.99/kg
    £2.95
  • Kinder Small Chocolate Bars Multipack 16 x 12.5g (200g)

    16pk · £17.50/kg
    £3.50
  • Cadbury Twirl Bars 3 x 43g (129g)

    3pk · £15.12/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Cadbury Boost 4 x 37g Chocolate Bar

    148g · £13.18/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Kinder Milk & Hazelnuts Bueno Bars 3 x 43g

    3pk · £23.26/kg
    £3.00
  • Cadbury Wispa 4 x 27.75g Chocolate Bar

    112g · £17.41/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Fox's Rocky 7 x 19g (133g)

    7pk · £13.91/kg
    £1.85
  • Cadbury Wispa Gold 4 x 38.3g Chocolate Bar

    153g · £12.75/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Galaxy Ripple Multipack Chocolate Bars 4 x 30g

    4pk · £6.88/kg
    £3.30
  • Cadbury Dairy Milk Little Bars Chocolate Bars Multipack 4 x 18g

    72g · £22.92/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£13.89/kg)
  • Fry's Turkish Delight Chocolate Bar Multipack x3 153g

    153g · £17.97/kg
    £2.75
  • Cadbury Flake 4 x 25.5g Chocolate Bar

    102g · £19.12/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • KitKat 2 Finger White 8 x 20.7g (165.6g)

    8pk · £9.66/kg
    £0.90 off
    £1.60£2.50
  • Cadbury Double Decker 4 x 44.6g Chocolate Bar

    174g · £11.21/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Cadbury Dairy Milk 4 x Caramel Chocolate Bar 148g

    148g · £13.18/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Kinder Medium Chocolate Bars 6 x 21g (126g)

    6pk · £18.25/kg
    £2.30
  • Cadbury Dairy Milk 4 x 18g Freddo Chocolate Bar

    72g · £22.92/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£13.89/kg)
  • Toffee Crisp Biscuits 7 x 18.7g (130.9g)

    7pk · £12.61/kg
    £1.65
  • Cadbury Dairy Milk 4 x 33.5g Chocolate Bar

    134g · £14.55/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Cadbury Dairy Milk 4 x 19.5g Caramel Freddo Chocolate Bar

    78g · £21.15/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£12.82/kg)
  • Cadbury Fudge Chocolate Bar Multipack 4 x 22g

    88g · £18.75/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£11.36/kg)
  • Toffee Crisp Bars 4 x 38g (152g)

    4pk · £19.41/kg
    £2.95
  • Cadbury Dairy Milk Little Bars 10 x 18g (180g)

    10pk · £18.06/kg
    £3.25
  • Kitkat Milk Chocolate 165.6g

    20pk · £15.06/kg
    £2.50
  • Kitkat Milk Chocolate 165.6g

    20pk · £15.06/kg
    £2.50
  • KitKat 2 Finger Original Bars 12 x 20.7g (248.4g)

    12pk · £13.29/kg
    £3.30
  • Kinder Milk and Hazelnuts Bueno White Bars 3 x 39g

    3pk · £25.64/kg
    £3.00
  • Kitkat Milk Chocolate 288g

    9pk · £14.06/kg
    £4.05
  • Kit Kat Chunky White Bars 4 x 40g (160g)

    4pk · £18.44/kg
    £2.95
  • Milky Way Mulitpack Chocolate Bars 5 x 21.5g

    5pk · £6.14/kg
    £3.30
  • Fox's Rocky Caramel 7 x 19.5g (136.5g)

    7pk · £13.55/kg
    £1.85
  • Cadbury Wispa Chocolate Bar 8 Pack Multipack (8 x 23.7g) 189.6 g

    190g · £17.37/kg
    £3.30
  • Cadbury Crunchie Chocolate Bar 8 Pack Multipack (8 x 26.1g) 208.8 g

    209g · £15.79/kg
    £3.30
  • Cadbury Double Decker Chocolate Nougat Bar 8 Pack Multipack (8 x 37.3g) 298.4 g

    298g · £11.07/kg
    £3.30
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 8 Pack Multipack (8 x 27.2g) 217.6 g

    218g · £15.14/kg
    £3.30
  • Cadbury Twirl 10 x 21.5g Multipack Chocolate Bars

    215g · £18.84/kg
    £4.05
  • Mars Caramel Multipack Chocolate Bars 4 x 40g

    4pk · £20.63/kg
    £3.30
  • Sainsbury's Toffee Biscuit Chocolate Bars 4 x 42g (168g)

    4pk · £13.99/kg
    £2.35
  • Bounty Coconut Multipack Chocolate Bar 4 x 57g

    4pk · £3.62/kg
    £3.30
  • Yorkie Original Bars 138g (3 x 46g)

    3pk · £21.38/kg
    £2.95
  • Cadbury Crunchie 4 x 32g Chocolate Bar

    128g · £15.23/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Cadbury Picnic 4 x 38g Chocolate Bar

    152g · £12.83/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Aero Peppermint Chocolate 108g

    4pk · £27.31/kg
    £2.95
  • View all (193)

Chocolate Pouches & Bags

  • Cadbury Heroes Chocolate Assortment Tub 475 g

    475g · £19.26/kg
    £9.15
  • Celebrations Milk Chocolate Tub 500g

    500g · £18.30/kg
    £9.15
  • Maltesers Milk Chocolate Gift Box 310g

    310g · £29.19/kg
    £9.05
  • Cadbury Dairy Milk Mega Buttons 192g

    192g · £16.15/kg
    £3.10
  • M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g

    200g · £13.50/kg
    £1.70 off
    £2.70£4.40
  • Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 118g

    118g · £22.03/kg
    £2.60
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Giant Buttons Bag 184.8g

    175g · £17.71/kg
    £3.10
  • Rolo Milk Chocolate & Caramel Multipack 41.6g 4 Pack

    4pk · £17.73/kg
    £2.95
  • Smarties 4 x 34g (136g)

    4pk · £14.71/kg
    £2.00
  • Aero Bubbles Peppermint Chocolate 92g

    92g · £13.59/kg
    £0.95 off
    £1.25£2.20
  • Cadbury Dairy Milk 100g Chocolate Buttons Bag

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Cadbury Oreo Bites Chocolate Pouch 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Cadbury Bitsa Wispa 100g Chocolate Bag

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • M&M's Chocolate More to Share Pouch Bag 200g

    200g · £13.50/kg
    £1.70 off
    £2.70£4.40
  • Cadbury Dairy Milk 100g Chocolate Caramel Nibbles Bag

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Munchies 104g

    104g · £21.63/kg
    £2.25
  • Maltesers White Chocolate Bag 74g

    74g · £35.14/kg
    £2.60
  • Sainsbury's Milk Chocolate Peanuts 180g

    180g · £12.22/kg
    £2.20
  • Cadbury White Buttons Chocolate Pouch 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Cadbury Darkmilk Chocolate Giant Buttons Pouch 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Maltesers Milk Chocolate Bag 93g

    93g · £27.96/kg
    £2.60
  • M&M's Crispy Chocolate Pouch Bag 107g

    107g · £22.90/kg
    £2.45
  • Kinder 18 Mini Chocolate 120g

    120g · £33.33/kg
    £4.00
  • Cadbury Twirl 100g Bites Chocolate Bag

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Pouch 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 195g

    195g · £22.56/kg
    £4.40
    £2.70 Nectar Price (£13.85/kg)
  • Sainsbury's Milk Chocolate Popping Candy Eyeballs 75g

    75g · £22.00/kg
    £1.65
  • Maltesers More To Share Chocolate Bag 158g

    158g · £27.85/kg
    £4.40
  • Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g

    100g · £26.00/kg
    £2.60
  • Cadbury Heroes 270g Chocolate Pouch

    270g · £25.19/kg
    £6.80
  • Sainsbury's Milk Chocolate Pumpkins Net 75g

    75g · £22.00/kg
    £1.65
  • M&M's Crispy More to Share Chocolate Bag 187g

    187g · £26.47/kg
    £4.95
  • M&M's Peanut Chocolate Pouch Bag 112g

    112g · £21.88/kg
    £2.45
  • Milkybar 94g

    94g · £23.94/kg
    £2.25
  • Cadbury Dairy Milk Buttons Multipack x4 57.6g

    58g · £33.85/kg
    £1.95
  • Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g

    223g · £25.34/kg
    £5.65
  • Maltesers White Chocolate Bag 126g

    126g · £34.92/kg
    £4.40
    £2.70 Nectar Price (£21.43/kg)
  • Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g

    101g · £25.74/kg
    £2.60
  • Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Large Sharing Bag 175 g

    175g · £17.71/kg
    £3.10
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons 40g

    40g · £27.50/kg
    £1.10
  • Maltesers Milk Chocolate & Honeycomb Snack Bag 37g

    37g · £35.14/kg
    £1.30
  • Munchies 194g

    194g · £21.65/kg
    £4.20
  • Terry's Chocolate Orange Minis 104g

    104g · £18.75/kg
    £1.95
  • Smarties 38g

    38g · £28.95/kg
    £1.10
  • Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends 191g

    191g · £23.56/kg
    £4.50
  • Walker's Nonsuch Double Dipped Chocolate Toffees

    135g · £15.56/kg
    £2.10
  • M&M's Minis Milk Chocolate Bag 115g

    115g · £21.30/kg
    £2.45
  • Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee or Orange Bites Sharing Pouch Bag 185g

    185g · £26.76/kg
    £4.95
  • Galaxy Counters Buttons Milk Chocolate Bag 112g

    112g · £23.21/kg
    £2.60
  • Cadbury Dairy Milk with Buttons 75g

    75g · £18.67/kg
    £1.40
  • View all (57)

Sweets

  • Ritter Sport Colourful Variety Marzipan 100g

    100g · £26.00/kg
    £2.60
  • Pimlico Confectioners Fruit Jellies 200g

    200g · £9.00/kg
    £1.80
  • HARIBO Starmix Multipack Bag 352g

    352g · £9.94/kg
    £3.50
  • Walker's Nonsuch Liquorice Toffees 150g

    150g · £11.00/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Strawberry Pencils 70g

    70g · £10.71/kg
    £0.75
  • Sainsbury's Mint Humbugs 200g

    200g · £8.50/kg
    £1.70
  • Sainsbury's Pink & White Mini Marshmallows 150g

    150g · £13.00/kg
    £1.95
  • Rowntrees Jelly Tots Other Soft Sugar 150g

    10pk · £9.00/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • Haribo Funtasia 150g

    150g · £11.00/kg
    £1.65
  • Rowntrees Randoms Other Soft Sugar 150g

    9pk · £8.98/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • HARIBO Starmix 175g

    175g · £9.43/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Fizzy Cola Straws 70g

    70g · £10.71/kg
    £0.75
  • Sainsbury's Jelly Beans 200g

    200g · £8.00/kg
    £1.60
  • Sainsbury's Assorted Toffees 200g

    200g · £8.00/kg
    £1.60
  • Swizzels Squashies Drumstick Original Raspberry & Milk Flavour 140g

    140g · £10.00/kg
    £1.40
  • Sainsbury's Mint Imperials 200g

    200g · £8.50/kg
    £1.70
  • Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 130g

    130g · £10.77/kg
    £1.40
  • Maynards Bassetts Sports Mix Candy 130g

    130g · £10.77/kg
    £1.40
  • HARIBO Tangfastics Bag 175g

    175g · £9.43/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Fizzy Fangs 70g

    70g · £11.43/kg
    £0.80
  • MAOAM Stripes 140g

    140g · £9.64/kg
    £1.35
  • HARIBO Twin Snakes 175g

    175g · £8.57/kg
    £1.50
  • Haribo Soda Twist Zing 175g

    175g · £9.14/kg
    £1.60
  • HARIBO Goldbears 100g

    100g · £15.00/kg
    £1.50
  • Sainsbury's Fizzy Strawberry Straws 70g

    70g · £10.71/kg
    £0.75
  • HARIBO Giant Strawbs 175g

    175g · £9.43/kg
    £1.65
  • HARIBO Bone Shakers 160g

    160g · £7.81/kg
    £1.25
  • Rowntrees Jelly Tots Sharing Bag Soft Sugar 140g

    10pk · £9.64/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • Sainsbury's Dolly Mixtures 70g

    70g · £11.43/kg
    £0.80
  • Nestlé Mini Mix 296g

    296g · £16.89/kg
    £5.00
  • Shades by Niko The Originals 150g

    150g · £12.33/kg
    £1.85
  • Sainsbury's Strawberry Laces 70g

    70g · £10.71/kg
    £0.75
  • Rowntrees Fruit Pastilles Other Confectionery Soft Sugar 143g

    10pk · £12.59/kg
    £1.80
  • Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Candy 130g

    130g · £10.77/kg
    £1.40
  • Sour Patch Kids Original Candy 120g

    120g · £15.42/kg
    £1.85
  • Haribo Supermix 175g

    175g · £9.43/kg
    £1.65
  • HARIBO Jelly Babies Double Trouble 175g

    175g · £8.57/kg
    £1.50
  • Sainsbury's Flying Saucers 17.5g

    17.5g · £45.71/kg
    £0.80
  • Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 136g

    136g · £10.29/kg
    £1.40
  • Skittles Sours Sweets Bag 136g

    136g · £10.29/kg
    £1.40
  • Rowntree's Fruit Pastilles 143g

    143g · £9.44/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • Sainsbury's Fizzy Rainbow Belts 70g

    70g · £10.71/kg
    £0.75
  • Sainsbury's Brain Teasers 130g

    130g · £9.62/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Fizzy Watermelon Witches 130g

    130g · £9.62/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Fizzy Popping Bats 130g

    130g · £9.62/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Sour Spiders 130g

    130g · £9.62/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Gruesome Gummies 6 x 11g (66g)

    6pk · £21.21/kg
    £1.40
  • HARIBO Sour Skeletons 160g

    160g · £9.69/kg
    £1.55
  • Maynards Bassetts Wine Gums Candy 130g

    130g · £10.38/kg
    £1.35
  • HARIBO Nostalgix 160g

    160g · £10.31/kg
    £1.65
  • View all (78)

Chewing Gum & Mints

  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    64g · £41.41/kg
    £2.65
  • Smint 2 Hours Clean Breath Sugar Free Mints 35g - 50 Pieces

    50pk · £1.00/kg
    £1.75
  • Airwaves Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £43.75/kg
    £2.80
  • Extra Watermelon Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 pieces

    46pk · £41.41/kg
    £2.65
  • Extra White Bubblemint Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £47.66/kg
    £3.05
  • Extra Peppermint Chewing Gum x46 Pieces

    64g · £41.41/kg
    £2.65
  • Polo Multipack Hard Sugar 136g

    4pk · £16.91/kg
    £2.30
  • Polo Multipack Hard Sugar 133.6g

    33pk · £17.42/kg
    £2.30
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Tic Tac Fresh Mint 49g

    49g · £37.76/kg
    £1.85
  • Extra White Bubblemint Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra Cool Breeze Chewing Gum Sugar Free Bottle 46 pieces (1x6x6 Bottles)

    46pk · £41.41/kg
    £2.65
  • Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £41.41/kg
    £2.65
  • Extra White Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £43.75/kg
    £2.80
  • Mentos Gum Pure Fresh Bubble Fresh 50 Pieces 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
  • Mentos Gum Pure Fresh Fresh Mint 50 Pieces 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
  • Mentos Gum Pure Fresh Spearmint 50 Pieces 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
  • Smint 50 Peppermint XXL 35g

    35g · £50.00/kg
    £1.75
  • Smint XXL Spearmint Sugarfree 50 Mints 35g

    35g · £50.00/kg
    £1.75
  • Smint XXL Sugarfree Strawberry Flavour 50 Pieces 35g

    35g · £50.00/kg
    £1.75
  • Extra White Sugar Free Chewing Gum x5 Pack

    5pk · £9.43/kg
    £3.30
  • Airwaves Cherry Menthol Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Polo Sugar Free 33.4g

    33.4g · £32.93/kg
    £1.10
  • Extra Refreshers Tropical Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £45.52/kg
    £3.05
  • Extra Refreshers Tropical Sugar Free Chewing Gum x7 Pieces

    7pk · £30.36/kg
    £0.85
  • Extra Refreshers Bubblemint Sugar Free Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £45.52/kg
    £3.05
  • Extra Blueberry Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    30pk · £2.14/kg
    £0.90
  • Extra Refreshers Strawberry Lemon Sugar Free Chewing Gum x30 Pieces

    67g · £45.52/kg
    £3.05
  • Trebor Natural Mint Flavour Softmints Spearmint 44.9g

    44.9g · £18.93/kg
    £0.85
  • Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g

    48g · £18.75/kg
    £0.90
  • Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra White Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces

    14g · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra Cool Breeze Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra Peppermint Chewing Gum x10 Pieces

    5pk · £9.43/kg
    £3.30
  • Extra Cool Breeze Sugar Free Chewing Gum x5 Packs

    6pk · £7.86/kg
    £3.30
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x5 Pack

    6pk · £7.86/kg
    £3.30
  • Wrigley's Airwaves Menthol & Eucalyptus Flavour Sugar Free Chewing Gum 70g

    70g · £47.14/kg
    £3.30
  • Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum Multipack 5x10 Pieces

    5pk · £47.14/kg
    £3.30

Offers

  • Guylian The Original Seashells 22 Chocolates with Hazelnut Praliné Filling 250g

    250g · £24.00/kg
    £2.25 off
    £6.00£8.25
  • Terry's Chocolate Orange 145g

    145g · £12.41/kg
    £0.85 off
    £1.80£2.65
  • Cadbury Milk Tray Chocolate 312g

    312g · £12.82/kg
    £3.50 off
    £4.00£7.50
  • Cadbury Roses Chocolate Assortment Carton 240 g

    240g · £16.67/kg
    £1.50 off
    £4.00£5.50
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Christmas Santa Treat 29g

    29g · £24.14/kg
    £0.10 off
    £0.70£0.80
  • Cadbury Twirl Bars 3 x 43g (129g)

    3pk · £15.12/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Cadbury Boost 4 x 37g Chocolate Bar

    148g · £13.18/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Cadbury Wispa 4 x 27.75g Chocolate Bar

    112g · £17.41/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Cadbury Wispa Gold 4 x 38.3g Chocolate Bar

    153g · £12.75/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Cadbury Flake 4 x 25.5g Chocolate Bar

    102g · £19.12/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • KitKat 2 Finger White 8 x 20.7g (165.6g)

    8pk · £9.66/kg
    £0.90 off
    £1.60£2.50
  • Cadbury Double Decker 4 x 44.6g Chocolate Bar

    174g · £11.21/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Cadbury Dairy Milk 4 x Caramel Chocolate Bar 148g

    148g · £13.18/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Cadbury Dairy Milk 4 x 33.5g Chocolate Bar

    134g · £14.55/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Cadbury Crunchie 4 x 32g Chocolate Bar

    128g · £15.23/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Cadbury Picnic 4 x 38g Chocolate Bar

    152g · £12.83/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate Bar 160g

    160g · £14.06/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Cadbury Dairy Milk 180g Classic Chocolate Bar

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Aero Peppermint Chocolate 90g

    90g · £13.89/kg
    £0.95 off
    £1.25£2.20
  • Cadbury Bournville Classic Dark Chocolate Bar 180g

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 180g

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Cadbury Dairy Milk Crunchie Bits Chocolate Bar 180g

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Cadbury Creamy White Chocolate Bar 180g

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Cadbury Dairy Milk Whole Nut Chocolate Bar 180g

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Aero Milk Chocolate 90g

    90g · £13.89/kg
    £0.95 off
    £1.25£2.20
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 180g

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g

    200g · £13.50/kg
    £1.70 off
    £2.70£4.40
  • Aero Bubbles Peppermint Chocolate 92g

    92g · £13.59/kg
    £0.95 off
    £1.25£2.20
  • M&M's Chocolate More to Share Pouch Bag 200g

    200g · £13.50/kg
    £1.70 off
    £2.70£4.40
  • Cadbury Heroes Chocolate Assortment Carton 240 g

    240g · £16.67/kg
    £1.50 off
    £4.00£5.50
  • Rowntrees Jelly Tots Other Soft Sugar 150g

    10pk · £9.00/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • Rowntrees Randoms Other Soft Sugar 150g

    9pk · £8.98/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • Rowntrees Jelly Tots Sharing Bag Soft Sugar 140g

    10pk · £9.64/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • Rowntree's Fruit Pastilles 143g

    143g · £9.44/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • View Fruit Juice & Smoothies

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo