Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Save with Nectar Prices
    Save with Nectar Prices
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Grab and Go Snacks
    Grab and Go Snacks
  • In Store Prices
    In Store Prices
  • Autumn is here
    Autumn is here
  • Autumn Flavours
    Autumn Flavours
  • Why Wait For Christmas?
    Why Wait For Christmas?
  • Save 25% on Selected Taste The Difference
    Save 25% on Selected Taste The Difference
  • Dine In Like You're Dining Out
    Dine In Like You're Dining Out
  • Spooky Season
    Spooky Season
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Bread

  • Sainsbury's Sourdough Medium Sliced White Bread, Taste the Difference 400g

    400g · £6.50/kg
    £2.60
  • Warburtons Original Toastie 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • Warburtons Original Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80
  • Warburtons Medium Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80
  • Warburtons Tiger Bloomer 600g

    600g · £3.67/kg
    £2.20
  • Sainsbury's Soft Multiseed Farmhouse Thick Sliced Wholemeal Bread, Taste the Difference 800g

    800g · £2.94/kg
    £2.35
  • Sainsbury's Walnut Cake 306g

    306g · £8.17/kg
    £2.50
  • Warburtons Medium Sliced Wholemeal 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Kingsmill 50/50 Medium Bread 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80

Croissants & Breakfast

  • Sainsbury's Pains Au Chocolat x6 270g

    6pk · £0.33 each
    £2.00
  • Sainsbury's Croissants x6 240g

    6pk · £0.33 each
    £2.00
  • Sainsbury's Milk Chocolate Chip Brioche Roll x8

    8pk · £0.29 each
    £2.30
  • Sainsbury's Butter Brioche Roll x8

    8pk · £0.29 each
    £2.30
  • Warburtons 4 Breakfast Muffins

    4pk · £0.45 each
    £1.80
  • Daelmans 8 Stroopwafels Caramel 230g

    8pk · £13.48/kg
    £3.10
  • Daelmans Minis Caramel Stroopwafels 200g

    200g · £15.50/kg
    £3.10

Buns & Rolls

  • New York Bakery Sesame 5 Pack Bagels

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • Warburtons 4 Protein Thin Bagels

    4pk · £0.55 each
    £2.20
  • New York Bakery Original 5 Pack Bagels

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • Warburtons 6 Soft & Sliced White Rolls

    6pk · £0.24 each
    £1.45

Wraps, Pittas & Naans

  • Sharwood's 2 Plain Flame-Baked Naans

    2pk · £10.19/kg
    £2.65
  • Sainsbury's 4 Garlic & Coriander Mini Naans 188g

    188g · £7.71/kg
    £1.45
  • Mission Original Tortilla Wraps 6 Pack

    6pk · £0.36 each
    £2.15
  • Old El Paso 8 Tortilla Pockets 223g

    223g · £15.70/kg
    £3.50
  • Old El Paso 8 Regular Tortillas Flour 326g

    326g · £7.67/kg
    £2.50
  • Deli Kitchen 4 Greek Style Flatbreads 320g

    4pk · £7.97/kg
    £2.55

Crumbles, Sweet Pies & Tarts

  • Sainsbury's Bramley Apple Crumble 2x120g

    240g · £13.75/kg
    £3.30
  • Mr Kipling 6 Cherry Bakewells

    6pk · £0.73 each
    £4.35

Small Cakes & Treats

  • Sainsbury's Egg Custard Tarts 162g (2 x 81g)

    2pk · £8.33/kg
    £1.35
  • Cadbury 5 Milk Chocolate Mini Rolls

    5pk · £0.68 each
    £3.40
  • Sainsbury's Double Chocolate Mini Rolls Cake Bites Tub 295g

    295g · £15.76/kg
    £4.65
  • Bonne Maman 7 La Madeleine All Butter 175g

    175g · £23.14/kg
    £4.05
  • Sainsbury's Caramel Shortcake Cake Slices x4

    132g · £14.77/kg
    £1.95
  • Sainsbury's Triple Choc Fudge Brownie 340g

    340g · £19.12/kg
    £6.50
  • Sainsbury's Flapjack Bites x20

    240g · £15.63/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Brownie Bites x20

    180g · £20.83/kg
    £3.75
  • Sainsbury's 22 Millionaire Bites 240g

    240g · £15.63/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Rocky Road Bites x18

    144g · £26.04/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Chocolate Cornflake Clusters x15

    120g · £31.25/kg
    £3.75
  • Mr Kipling 6 Angel Slices

    6pk · £0.60 each
    £3.60
  • Mr Kipling 6 Viennese Whirls

    6pk · £0.62 each
    £3.70
  • Mr Kipling 5 Mini Battenbergs

    5pk · £0.74 each
    £3.70
  • Cadbury 10 Milk Chocolate Mini Rolls

    10pk · £0.52 each
    £5.15
  • Mr Kipling 6 Almond Slices

    6pk · £0.60 each
    £3.60
  • Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.54 each
    £3.25
    £1.47 Nectar Price (£0.25 each)
  • Sainsbury's Double Chocolate Brownie Mini Bites 240g

    240g · £19.38/kg
    £4.65
  • Sainsbury's Millionaire's Mini Bites 260g

    260g · £17.88/kg
    £4.65
  • Sainsbury's All Butter Flapjack Mini Bites 335g

    335g · £13.88/kg
    £4.65
  • Sainsbury's Mini Shortcake Cake Bites x20

    200g · £18.75/kg
    £3.75
  • Mrs Crimble's 6 Big Choc Macaroons 195g

    195g · £12.05/kg
    £2.35

Whole Cakes

  • Sainsbury's Taste The Difference Carrot Cake 395g

    395g · £12.66/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Taste the Difference Belgian Chocolate Cake 395g

    395g · £12.66/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Taste the Difference Victoria Sponge Cake 345g

    345g · £14.49/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Strawberry Jam & Cream Victoria Sponge 340g

    340g · £14.12/kg
    £4.80
  • Sainsbury's Madeira Cake 275g

    275g · £9.09/kg
    £2.50

Savoury Pies

  • Sainsbury's 2 Pork & Pickle Pies 130g

    130g · £14.62/kg
    £1.90
  • Pukka All Steak

    233g · £13.09/kg
    £3.05
  • Sainsbury's 2 Pork Pies 130g

    130g · £14.62/kg
    £1.90
  • Sainsbury's 6 Mini Melton Mowbray Pork Pies 300g

    6pk · £1.81/kg
    £3.25
  • Sainsbury's Mini Pork Pies 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
  • Sainsbury's Melton Mowbray Pork Pie 145g

    145g · £13.10/kg
    £1.90

Seasonal Bakery

  • Sainsbury's 6 Mince Pies 320g

    6pk · £4.69/kg
    £1.50
  • Sainsbury's Classic Panettone 100g

    100g · £19.50/kg
    £1.95
  • Sainsbury's Taste the Difference 6 All Butter Mince Pies 325g

    6pk · £12.00/kg
    £3.90
  • View Pizza, Pasta, Ready Meals

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo