Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Deal Of The Week!
    Deal Of The Week!
  • Back To School!
    Back To School!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For September!
    New For September!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • World Foods
    World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Sweets

  • Reese's 176g Dipped Peanuts

    176g · £9.38/kg
    £1.65
  • Reese's Peanut Butter Pumpkins, Ghosts & Bats Assorted Snack Size Shapes 221g

    221g · £19.00/kg
    £4.20
  • The Traitors Milk Chocolate Coins 72g

    72g · £25.00/kg
    £1.80
  • Tic Tac 38.5g Raspberry & Lemon Tic Tac

    38.5g · £52.99/kg
    £2.04
  • Extra Peppermint Chewing Gum x10 Pieces

    5pk · £8.57/kg
    £3.00
  • Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £46.88/kg
    £3.00
  • Extra Bubblemint Chewing Gum Multipack (3 Pack)

    37.8g · £47.62/kg
    £1.80
  • Polo Multipack Hard Sugar 102g

    3pk · £15.29/kg
    £1.56
  • Mentos 3pk Mints

    114g · £10.53/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Smint 150 Sugar Free Peppermint Mints 105g

    105g · £28.57/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • Smint Peppermint XXL 36 Mints 25g

    25g · £48.00/kg
    £1.20
  • Tic Tac 38.5g Spearmint Tic Tac

    38.5g · £52.99/kg
    £2.04
  • Trebor Extra Strong Peppermint Rolls 4 x 36.4g (145.6g)

    4pk · £12.36/kg
    £1.80
  • Mentos 3pk Fruit

    114g · £10.53/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Trebor 4x38g Spearmint Softmints

    152g · £11.84/kg
    £1.80
  • Smint 150 Sugarfree Peppermint 105g

    105g · £28.57/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • Smint Spearmint XXL 36 Mints 25g

    25g · £48.00/kg
    £1.20
  • Extra Cool Breeze Sugar Free Chewing Gum x3 Packs

    3pk · £47.62/kg
    £1.80
  • Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Multipack 3x9 Pieces

    37.8g · £47.62/kg
    £1.80
  • Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum Multipack 3x9 Pieces

    3pk · £15.87/kg
    £1.80
  • Airwaves Sugar Free Multipack Chewing Gum x9 Pieces

    9pk · £47.37/kg
    £1.80
  • Airwaves Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £46.88/kg
    £3.00
  • Extra Bubblemint Chewing Gum Bottle 46pc

    46pk · £46.88/kg
    £3.00
  • Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum x9 Pieces

    9pk · £47.62/kg
    £1.80
  • Extra Refreshers Tropical Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £49.25/kg
    £3.30
  • Extra Refreshers Strawberry Lemon Sugar Free Chewing Gum x30 Pieces

    67g · £49.25/kg
    £3.30
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x5 Pack

    6pk · £7.14/kg
    £3.00
  • Extra Bubblemint Chewing Gum Multipack x 5pcks

    70g · £42.86/kg
    £3.00
  • Extra Cool Breeze Sugar Free Chewing Gum x5 Packs

    6pk · £7.14/kg
    £3.00
  • Mentos 35pk Gum Tropical

    70g · £35.71/kg
    £2.50
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    64g · £46.88/kg
    £3.00
  • Extra Peppermint Chewing Gum x46 Pieces

    64g · £46.88/kg
    £3.00
  • Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum Bottle (30 Pieces)

    73g · £46.85/kg
    £3.42
  • Extra Plus Chill Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £51.04/kg
    £3.42
  • Smint 30 Peppermint Cleanbreath 21g

    21g · £57.14/kg
    £1.20
  • Taveners Wine Gums 165g

    165g · £7.27/kg
    £1.20
  • Rowntrees Jelly Tots Other Soft Sugar 150g

    10pk · £12.00/kg
    £1.80
  • HARIBO Chamallows Pink & White 140g

    140g · £10.71/kg
    £1.50
  • Bebeto Wacky Wonder Mix Fizzy Fruity Sweets 340g

    340g · £7.06/kg
    £2.40
  • Chewits Strawberry, Fruit Salad & Blue Raspberry Flavour Fruit Chews 4 x 30g

    4pk · £12.50/kg
    £1.50
  • Rowntree's Fruit Pastilles 143g

    143g · £12.59/kg
    £1.80
  • HARIBO Goldbears 175g

    175g · £8.57/kg
    £1.50
  • Maynards Bassetts Fizzy Fish Jelly 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • HARIBO Jelly Babies with Super Juicy Flavours 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • Sour Patch Kids 350g

    350g · £9.43/kg
    £3.30
  • HARIBO Share the Happy Multipack Bag 352g

    352g · £8.52/kg
    £3.00
  • HARIBO Starmix Multipack Bag 352g

    352g · £8.52/kg
    £3.00
  • Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g

    105g · £14.29/kg
    £1.50
  • Barratt Sweet Shop Monster Edition Dracula Wham Scary Chews 260g

    260g · £9.23/kg
    £2.40
  • Screamers Dip & Lick 15 Strawberry Flavour Sour Dip 225g

    225g · £10.67/kg
    £2.40
  • View all (166)

Chocolate

  • Reese's 8 Big Cup Collection 316g

    316g · £12.34/kg
    £3.90
  • Just Brazils Milk Chocolate Brazils 150g

    150g · £28.00/kg
    £4.20
  • Reese's Peanut Butter 157g

    157g · £28.66/kg
    £4.50
  • Reese's Peanut Butter Cups 308g

    308g · £23.38/kg
    £7.20
  • Reese's 2 White Peanut Butter Cups 118g

    118g · £25.42/kg
    £3.00
  • Reese's 2 Peanut Butter Cups 126g

    126g · £23.81/kg
    £3.00
  • Pergalė Picks Freeze-Dried Berries Strawberries Milk Cocoa 90g

    90g · £33.33/kg
    £3.00
  • Pergalė Picks Freeze-Dried Berries Raspberry Milk Cocoa 90g

    90g · £33.33/kg
    £3.00
  • Reese's 185g Unwrapped Minis

    185g · £17.84/kg
    £3.30
  • Terry's Chocolate Orange 145g

    145g · £15.31/kg
    £2.22
  • Terry's Chocolate Orange 145g

    145g · £15.31/kg
    £2.22
  • Maltesers White Chocolate Gift Box 88g

    88g · £30.68/kg
    £2.70
  • Cocoa Flavoured Hollow Figurines 180g

    180g · £13.33/kg
    £2.40
  • Net of Chocolate Flavour Coins

    202.5g · £11.85/kg
    £2.40
  • Santas and Snowballs Milk Chocolate 80g

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Candy Realms 5pk Festive Lollies

    50g · £24.00/kg
    £1.20
  • McVitie's Penguin 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
  • Maltesers Reindeer Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £26.90/kg
    £0.78
  • Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £26.90/kg
    £0.78
  • Cadbury Christmas Mini Snowballs Bag 74 g

    74g · £30.00/kg
    £2.22
  • Smarties Reindeer Drops 120g

    120g · £15.00/kg
    £0.30 off
    £1.80£2.10
  • Cadbury 125g

    125g · £24.00/kg
    £3.00
  • Lindt Gold Reindeer Christmas Milk Chocolate 100g

    100g · £48.00/kg
    £4.80
  • Maltesers Mini Chocolate Christmas Reindeers 59g

    59g · £30.51/kg
    £1.80
  • Milkybar Festive Friends 57g

    57g · £31.58/kg
    £1.80
  • Kinder Santa Figures 110g

    110g · £30.00/kg
    £3.30
  • Cadbury Puds 5 x 35g (175g)

    5pk · £24.00/kg
    £4.20
  • Cadbury Dairy Milk Mini Snowballs Bar 110g

    110g · £20.18/kg
    £2.22
  • Cadbury Dairy Milk Winter Mint Crisp Bar 350 g

    350g · £17.14/kg
    £6.00
  • Maltesers Milk Chocolate & Gingerbread Christmas Pouch 240g

    240g · £20.00/kg
    £4.80
  • Terry's Chocolate Mint Milk 145g

    145g · £15.31/kg
    £2.22
  • Cadbury Dairy Milk Coins 70g

    70g · £31.71/kg
    £2.22
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Hollow Santa 90 g

    90g · £33.33/kg
    £3.00
  • Lindt Teddy Christmas Milk Chocolate 5 x 50g

    50g · £84.00/kg
    £4.20
  • Maltesers Mini Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treats Bag 59g

    59g · £30.51/kg
    £1.80
  • Cadbury Dairy Milk Buttons Smash Bauble 90 g

    90g · £26.67/kg
    £2.40
  • Cadbury Dairy Milk Freddo Faces Smash Bauble 90 g

    90g · £26.67/kg
    £2.40
  • Cadbury Biscoff Filled Centres 3 Pack 100.5 g

    101g · £26.73/kg
    £2.70
  • Reese's Peanut Butter Filled Santas 55g

    55g · £32.73/kg
    £1.80
  • Poppets Snowies Milk Chocolate Balls with White Sugar Shell 100g

    100g · £12.00/kg
    £1.20
  • M&M's Christmas Mini Santa Chocolate Bag 55g

    4pk · £8.18/kg
    £1.80
  • Maltesers Multipack Chocolate Reindeers 5 x 29g

    5pk · £4.55/kg
    £3.30
  • M&M's Christmas Chocolate Bag 112g

    112g · £21.43/kg
    £2.40
  • Cadbury 4x21.5g Curly Wurly

    86g · £20.93/kg
    £1.80
  • Kinder Milk & Hazelnuts Bueno Bars 5 x 43g

    5pk · £16.19/kg
    £3.48
  • Bounty Coconut Multipack Chocolate Bar 4 x 57g

    4pk · £2.83/kg
    £2.58
  • Daim 3pk .

    84g · £23.57/kg
    £1.98
  • Kinder 8pk Chocolate

    100g · £19.80/kg
    £1.98
  • Kitkat Milk Chocolate 128g

    4pk · £14.06/kg
    £1.80
  • Cadbury 4x18g Dairy Milk Little Bars

    72g · £25.00/kg
    £1.80
  • View all (328)

  • View Dairy

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo