Natural Yoghurts
Morrisons Greek Style Yogurt with Honey 450g
450g · £4.67/kg£2.10Fage Total 0% Fat Strained Yoghurt 950g
950g · £6.26/kg£5.95Lancashire Farm Pro Biotic Yogurt 1kg
1kg · £2.75/kg£2.75Morrisons The Best 0% Greek Yogurt 1kg
1kg · £4.80/kg£4.80Morrisons Fat Free Greek Style Yoghurt
1kg · £2.50/kg£2.50Fage Total 5% Fat Strained Yoghurt 950g
950g · £7.47/kg£7.10Lancashire Farm Greek Style Yogurt 450g
450g · £4.40/kg10% off£1.98£2.20Morrisons Natural Fat Free Quark
250g · £6.20/kg£1.55Yeo Valley Wholemilk Yogurt 150g
150g · £6.67/kg£1.00Morrisons The Best Greek Yogurt 0% Fat 500g
500g · £6.10/kg£3.05Lancashire Farm Greek Style Yogurt 1kg
1kg · £3.85/kg£3.85Morrisons Greek Style Natural Yoghurt
400g · £4.38/kg£1.75Morrisons Fat Free Greek Style Yogurt 500g
500g · £2.40/kg£1.20£0.84 loyalty card (£1.68/kg)Lancashire Farm Bio Fat Free Yogurt 1kg
1kg · £2.70/kg£2.70Morrisons Low Fat Natural Yogurt 500g
500g · £2.50/kg£1.25Fage Total 5% Fat Strained Yoghurt 450g
450g · £8.44/kg£3.80£2.66 loyalty card (£5.91/kg)Onken Natural Set Yogurt
450g · £5.11/kg£2.30Morrisons Greek Style Yogurt 200g
200g · £4.50/kg£0.90Morrisons Greek Style Yogurt 1kg
1kg · £2.40/kg£2.40£1.68 loyalty card (£1.68/kg)Morrisons Fat Free Natural Yogurt 500g
500g · £2.80/kg£1.40Morrisons Greek Style Yogurt 500g
500g · £2.50/kg£1.25£0.88 loyalty card (£1.76/kg)Morrisons Natural Yogurt 500g
500g · £2.90/kg£1.45Morrisons Savers Low Fat Natural Yogurt 500g
500g · £1.30/kg£0.65Biotiful Greek Kefir Yogurt Fat Free 0% 450g
450g · £9.00/kg£4.05Biotiful Greek Kefir Yogurt Whole Milk 450g
450g · £9.00/kg£4.05Siggis Skyr Natural 0% Fat Yoghurt 450g
450g · £8.67/kg£3.90Arla Skyr 0.5% Coconut 450g
450g · £6.00/kg10% off£2.70£3.00Rolson Precision Screwdriver Set
£4.80Biotiful Gut Health Kefir Yogurt Original 1kg
1kg · £4.86/kg10% off£4.86£5.40Morrisons The Best 10% Greek Yogurt 1kg
1kg · £4.80/kg£4.80Pakeeza Live Set Natural Yogurt 900g
900g · £3.06/kg£2.75Arla Lactofree Natural Yogurt 400g
400g · £5.50/kg£2.20Yeo Valley Organic Natural Whole Milk
950g · £4.07/kg10% off£3.87£4.30Yeo Valley Organic Greek Recipe Strained Natural Yoghurt 5% Fat
450g · £6.91/kg10% off£3.11£3.45Yeo Valley Organic Kefir Natural Organic Yogurt
350g · £6.17/kg10% off£2.16£2.40Morrisons Whole Milk Natural Yoghurt
1kg · £2.40/kg£2.40Yeo Valley Organic Natural Whole Milk Yogurt
450g · £5.33/kg£2.40Yeo Valley Organic Greek Recipe Strained Natural Yogurt 0% Fat 450g
450g · £6.91/kg10% off£3.11£3.45Yeo Valley Natural Greek Style 950G
950g · £4.83/kg10% off£4.59£5.10Biotiful Kefir Yogurt Original 350g
350g · £6.86/kg£2.40Pakeeza Natural Set Yogurt 425g
425g · £3.06/kg£1.30Fage Total 0% Fat Strained Yoghurt 450g
450g · £8.44/kg£3.80Lancashire Farm Probiotic Yogurt 500g
500g · £3.00/kg£1.50Desi Whole Milk Set Yogurt 1kg
1kg · £2.35/kg£2.35Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.78/kg£3.05Lancashire Farm Low Sugar Greek Style Fat Free Yogurt 1kg
1kg · £3.55/kg£3.55Henna Very Low Fat Set Yogurt 1kg
1kg · £2.40/kg£2.40Muller Light Limited Edition Yogurt 160g
160g · £7.19/kg£1.15Arla Skyr Creamy Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.67/kg£3.00Morrisons The Best Greek Style Yogurt 10% Fat 500g
500g · £6.10/kg£3.05View all (51)
Flavoured Yoghurts
NomadicPower Pot Vanilla Yogurt & Granola Smooth Caramel 190g
190g · £14.21/kg£2.70Activia Fibre Walnut & Oats
460g · £7.04/kg10% off£3.24£3.60Fuel10k 20g Protein Yogurt & Granola Toffee Flavour 173g
173g · £12.72/kg£2.20Fuel10k 20g Protein Yogurt & Granola Vanilla Flavour 173g
173g · £12.72/kg£2.20Muller Light Breakfast Bowl Strawberry & Raspberry 170g
170g · £11.12/kg10% off£1.89£2.10Muller Light Breakfast Bowl Mango & Passionfruit 170g
170g · £12.35/kg£2.10Nomadic Power Pot Vanilla Yogurt & Granola & Chocolate Brownie 190g
190g · £12.58/kg10% off£2.39£2.65Nomadic Oat Crunch Chocolate & Yogurt 169g
169g · £12.72/kg£2.15Muller Corner Bliss Whipped Greek Style Cheesecake Inspired Yogurt
400g · £9.00/kg£3.60Onken 0% Fat Vanilla 450G
450g · £5.33/kg£2.40Muller Bliss Whipped Lemon Meringue Pie 4 x 100g
400g · £9.00/kg£3.60Yeo Valley Organic Greek Style Mediterranean Lemon 450g
450g · £6.00/kg10% off£2.70£3.00Smarties Split Pot Vanilla Yoghurt 4 x 107g
428g · £7.15/kg10% off£3.06£3.40Arla Skyr Vanilla Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.67/kg£3.00Morrisons The Best Sicilian Lemon Yoghurt
150g · £8.00/kg£1.20Muller Corner Biscuit 6x124g
744g · £5.16/kg20% off£3.84£4.80Muller Corner Vanilla Choc Balls & Banana Choc Flakes Yoghurt 6 x 124g
744g · £5.22/kg20% off£3.88£4.85Morrisons Greek Style Yogurt with Honey 200g
200g · £4.75/kg£0.95Muller Light Greek Style Coconut With Vanilla Yogurt 4 x 115g
460g · £5.87/kg10% off£2.70£3.00Morrisons The Best Limited Edition Yogurt 150g
150g · £7.67/kg£1.15Muller Bliss Whipped Limited Edition 4 x 100g
400g · £8.90/kg10% off£3.56£3.95My Protein Mixer Cookies & Cream Chocolate 140g
140g · £15.00/kg£2.10Fage Total 0% Fat Split Pot Honey Strained Yoghurt 150g
150g · £10.53/kg10% off£1.58£1.75Arla Lactofree Strawberry Yogurt 400g
400g · £5.50/kg£2.20Piatnica Vanilla Flavoured Fromage Frais 150g
150g · £7.80/kg10% off£1.17£1.30Muller Bliss Creamy Mascarpone Peach & Apricot Yogurt
440g · £8.18/kg£3.60Biotiful Kefir Yogurt Madagascan Vanilla 350g
350g · £6.86/kg£2.40Oykos Greek Style Salted Caramel Yogurt 4 x 110G
440g · £5.68/kg£2.50Mullerlight Light Greek Style Lemon Yogurt 4 x 115g
460g · £5.87/kg10% off£2.70£3.00Muller Light Vanilla & Chocolate Yogurt 160g
160g · £6.50/kg10% off£1.04£1.15Muller Corner Vanilla Yoghurt With Milk Chocolate Digestives 124g
124g · £9.27/kg£1.15Morrisons The Best Roasted Hazelnut Yogurt 150g
150g · £8.00/kg£1.20Muller Light Banana & Custard Yogurt 160g
160g · £5.75/kg20% off£0.92£1.15Muller Corner Vanilla Yogurt with Chocolate Balls 124g
124g · £9.27/kg£1.15Muller Corner Banana Yogurt with Chocolate Flakes 124g
124g · £9.27/kg£1.15Muller Light Toffee Yogurt 160g
160g · £5.75/kg20% off£0.92£1.15Muller Corner Strawberry Yogurt with White Choc Shortcake Balls 124g
124g · £9.27/kg£1.15Muller Corner Toffee Yogurt with Chocolate Hoops 124g
124g · £9.27/kg£1.15Morrisons Thick & Super Creamy Strawberry Yoghurt 4 X 125G
500g · £3.80/kg£1.90Oykos Greek Style Peach Yogurt 4 x 110G
440g · £6.25/kg£2.75Morrisons French Set Yogurt 6 x 125g
750g · £2.47/kg£1.85Activia Yellow And Red Fruit 8 x 115g
920g · £4.99/kg10% off£4.59£5.10Oykos Greek Style Strawberry Yogurt 4 x 110G
440g · £6.25/kg£2.75Onken 0% Fat Strawberry 450G
450g · £5.22/kg£2.35Muller Corner Mixed Fruit Yogurts 6 x 136g
816g · £4.71/kg20% off£3.84£4.80Muller Bliss Creamy Mascarpone Cherry Yogurt
440g · £7.36/kg10% off£3.24£3.60Onken Cherry Yogurt
450g · £5.22/kg£2.35Activia Fusion Prune 4 x 120g
480g · £6.75/kg10% off£3.24£3.60Morrisons The Best Black Cherry Yoghurt
150g · £8.00/kg£1.20Morrisons Fruit Duo Split Pot 6 x 136g
816g · £3.68/kg£3.00View all (123)
Kids Yoghurts
Petits Filous Strawberry Raspberry & Apricot Yogurt Pots
846g · £4.96/kg£4.20Peppa Pig Strawberry Kids Yogurt Pots 6 x 45g
270g · £5.56/kg£1.50Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yogurt Pots 4 x 85g
340g · £7.06/kg£2.40Morrisons Strawberry Fromage Frais 4 x 80g
320g · £5.16/kg£1.65Wildlife Choobs Kids Strawberry Yogurt Tubes 6 x 37g
222g · £6.76/kg£1.50The Collective Raspberry Suckies Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £12.78/kg£1.15Munch Bunch Strawberry Squashums
300g · £7.80/kg10% off£2.34£2.60Petits Filous Kids Drinking Yoghurt Strawberry Flavour 4 x 100g
400g · £7.38/kg£2.95The Collective Suckies Banana Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £13.33/kg£1.20Petits Filous Kids Dairy Free Raspberry Yoghurt Pots
380g · £8.42/kg10% off£3.20£3.55The Collective Strawberry Suckies Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £13.89/kg£1.25Wildlife Choobs Kids Strawberry Raspberry & Apricot Yogurt Tubes 6 x 37g
222g · £5.63/kg£1.25Frubes Strawberry Peach & Red Berry 6x37g
333g · £8.11/kg£2.70Lancashire Farm Greek Style Strawberry Yogurt Pouch 125g
125g · £8.80/kg£1.10Piccolo Yoghurt Flips Banana With Cocoa Balls 120g
120g · £12.08/kg£1.45Piccolo Yoghurt Flips Strawberry & Raspberry With Berry Balls 120g
120g · £10.92/kg10% off£1.31£1.45Piccolo Yoghurt Sippers Strawberry & Vanilla 4 x 100g
400g · £7.50/kg£3.00Piccolo Yoghurt Sippers Blueberry & Banana 4 x 100g
400g · £6.75/kg10% off£2.70£3.00Piccolo Yoghurt Squeezies Peach & Apricot 90g
90g · £13.33/kg£1.20Piccolo Yoghurt Squeezies Banana 90g
90g · £13.33/kg£1.20Piccolo Yoghurt Squeezies Strawberry 90g
90g · £13.33/kg£1.20Petits Filous Kids Greek Style Strawberry Yoghurt Pouch 4 x 85g
340g · £9.53/kg10% off£3.24£3.60The Collective Suckies No Added Sugar Mango & Peach 90g
90g · £13.33/kg£1.20Munch Bunch Squashums Yoghurt Drink 6 x 90g
540g · £5.09/kg£2.75Yollies Strawberry Kids Yogurt 100g
100g · £22.50/kg£2.25The Collective Peach & Apricot Suckies Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £13.33/kg£1.20Yoplait Paw Patrol Strawberry Kids Yogurt Pots 6 x 45g
270g · £5.37/kg£1.45Petits Filous Kids Strawberry & Apricot Yogurt Pots 4 x 85g
340g · £6.91/kg£2.35Petit Filous Frubes Strawberry Flavour 9x37g
333g · £7.30/kg10% off£2.43£2.70Munch Bunch Double Up Vanilla & Strawberry Yoghurts 4x85g
340g · £7.06/kg£2.40Petits Filous Fromage Frais Strawberry & Raspberry 6x47g
282g · £8.33/kg£2.35
Yoghurt Drinks
Bio - Tiful Dairy Kefir Cultured Milk Drink 500ml
500g · £6.20/kg£3.10Yop Strawberry Flavour Yogurt Drink 825g
825g · £2.79/kg£2.30Biotiful Gut Health Kefir High Protein Drink Strawberry 330ml
330ml · £7.27/L£2.40Yakult Balance
520ml · £8.31/L10% off£4.32£4.80Actimel Blueberry Yogurt Drink 8 x 100g
800g · £5.63/kg£4.50Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink
280ml · £6.79/L£1.90Mlekovita Strawberry Kefir 1kg
1kg · £2.85/kg£2.85Yop Raspberry Flavour Yogurt Drink 825g
825g · £2.79/kg£2.30Biotiful Dairy Kefir Mango 500ml
500ml · £6.00/L£3.00Biotiful Gut Health Kefir Yogurt Alphonso Mango 350g
350g · £5.40/kg10% off£1.89£2.10Actimel Simple Yoghurt Drink 8 x 100g
800g · £5.63/kg£4.50Biotiful Gut Health Kefir High Protein Drink Vanilla 330ml
330ml · £6.55/L10% off£2.16£2.40Biotiful Gut Health Kefir Drink Mango 1l
1L · £4.20/L£4.20Yeo Valley Organic Kefir Natural Drink 500ml
500ml · £6.00/L£3.00Yeo Valley Organic Kefir Mango & Passion Fruit 350g
350g · £6.86/kg£2.40Lowicz Kefir 400g
400g · £3.00/kg£1.20Krasnystaw Jogus Drinking Yoghurt Blueberry 350g
350g · £4.86/kg£1.70Benecol Peach & Apricot No Added Sugar Yogurt Drink
405g · £12.00/kg10% off£4.86£5.40Benecol Raspberry No Added Sugar Yogurt Drink
405g · £12.00/kg10% off£4.86£5.40Yakult Original
520ml · £9.23/L£4.80Actimel Strawberry & Blueberry Yogurt Drinks
1.2kg · £4.28/kg10% off£5.13£5.70Benecol Original No Added Sugar Yogurt Drink
405g · £13.33/kg£5.40Benecol Strawberry Yogurt Drink
405g · £12.00/kg10% off£4.86£5.40Biotiful Gut Health Kefir Drink Vanilla
1L · £3.78/L10% off£3.78£4.20Morrisons Nourish Strawberry Drink
600g · £6.17/kg£3.70Benecol Blueberry Smooth Yogurt Drinks
405g · £12.00/kg10% off£4.86£5.40Yop Strawberry Flavour Yogurt Drink 500g
500g · £3.40/kg£1.70Biotiful Kefir Strawberry 1L
1L · £4.20/L£4.20Biotiful Kefir Original 1L
1L · £4.20/L£4.20Danone Actimel Multi Fruits Drink 8 x 100g
800g · £5.63/kg£4.50Actimel 0% Strawberry Yogurt Drink 8 x 100g
800g · £5.63/kg£4.50Danone Actimel Original 0.1% Yogurt Drink 12 x 100g
1.2kg · £4.28/kg10% off£5.13£5.70Danone Actimel Strawberry Yogurt Drink 8 x 100g
800g · £5.63/kg£4.50Actimel Multifruit 12 x 100g
1.2kg · £4.75/kg£5.70Milko Kefir Naturalny Natural Kefir 1 litre
1L · £2.75/L£2.75Danone Actimel Strawberry Yogurt Drink 12 x 100g
1.2kg · £4.75/kg£5.70Pakeeza Ayran Natural Yogurt Drink 1kg
1kg · £3.10/kg£3.10Pakeeza Mango Lassi 1kg
1kg · £4.80/kg£4.80Mlekpol Maslanka Naturalna Buttermilk 1l
1L · £2.30/L£2.30Krasnystaw Kefir 500ml
420ml · £3.45/L£1.45Pakeeza Mango Lassi Drink 330g
330g · £5.30/kg£1.75Morrisons Nourish Blueberry Drink
600g · £6.17/kg£3.70Yop Raspberry Yogurt Drink 500g
500g · £3.40/kg£1.70