Berries
Tesco Strawberries 400g
400g · £8.25/kg£3.30Tesco Mixed Berry 200g
200g · £19.75/kg£3.95
Bananas
Ripe Bananas 5 pack
5pk · £0.28 each£1.40Banana
1pk · £0.35 each£0.35
Citrus Fruit
Tesco Oranges
4pk · £0.50 each£2.00Tesco Sweet Easy Peelers 600g
600g · £3.00/kg£1.80Tesco Lemons
3pk · £0.65 each£1.95
Apples & Pears
Tesco Ripen At Home Conference Pears
610g · £3.36/kg£2.05Tesco Pink Lady Apples
5pk · £0.74 each£3.70Tesco Gala Apples 6 pack
6pk · £0.38 each£2.30
Grapes
Tesco Red Seedless Grapes 500g
500g · £5.10/kg£2.55Tesco Selection of Seedless Grapes 500g
500g · £5.10/kg£2.55Tesco Grapes 110g
110g · £17.27/kg£1.90
Prepared Fruit
Tesco Watermelon Fingers 80g
80g · £11.88/kg£0.95Tesco Apple & Strawberries 90g
90g · £21.11/kg£1.90Tesco Melon & Pineapple Fingers 300g
300g · £10.17/kg£3.05