Bread
Tesco Finest White Sourdough Loaf 400G
400g · £7.00/kg£2.80Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g
450g · £6.33/kg£2.85£2.55 Clubcard (£5.67/kg)Tesco Finest Rye & Mixed Seed Sourdough loaf 400G
400g · £7.00/kg£2.80Jason's Recipe No 08 White Sourdough Ciabattin Bread 580g
580g · £4.40/kg£2.55Hovis Soft White Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90Warburtons Soft White Bread with Sourdough 400g
400g · £5.88/kg£2.35Warburtons Gluten Free Artisan Tiger Loaf 400G
400g · £10.50/kg£4.20£3.50 Clubcard (£8.75/kg)Warburtons Toastie Thick Sliced White Bread 800g
800g · £1.81/kg£1.45Warburtons Toastie Thick and Small Sliced White Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Warburtons Danish Lighter Small White Sliced Bread 400g
400g · £4.13/kg£1.65Schar Gluten-Free Soft White Sliced Bread Loaf
300g · £12.67/kg£3.80Warburtons Tiger Bread Bloomer 600g
600g · £3.67/kg£2.20£2.00 Clubcard (£3.33/kg)Schar Gluten-Free Soft Seeded Loaf Bread 300g
300g · £12.67/kg£3.80Tesco Finest Super Seeded Sliced Farmhouse Loaf 800g
800g · £2.88/kg£2.30Warburtons Brown Sandwich Thins 6 Pack
6pk · £0.30 each£1.80Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Schar Every Day Gluten-free Soft Rolls - White Ciabatta 200g
200g · £15.75/kg£3.15Hovis Farmhouse Batch 400g
400g · £3.75/kg£1.50
Croissants & Breakfast
Tesco All Butter Croissants 8 Pack
8pk · £0.34 each£2.75Tesco All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack
4pk · £0.60 each£2.40Warburtons Crumpets 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00£0.90 Clubcard (£0.15 each)Warburtons Crumpet Thins 8 pack
8pk · £0.21 each£1.70Tesco Butter Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Tesco Chocolate Chip Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Warburtons Soft Pancakes 6 Pack
6pk · £0.25 each£1.50Abra-Ca-Debora Buttermilk Pancakes 240G
240g · £13.33/kg£3.20Warburtons 6 Choc Chip Pancakes
6pk · £0.38 each£2.30£1.75 Clubcard (£0.29 each)McVitie's Toasting Waffles 8 Pack
200g · £11.50/kg£2.30Daelmans Authentic Dutch Caramel Stroopwafels 8 Pack 230g
230g · £12.39/kg£2.85Tesco Hot Cross Buns 6 pack
6pk · £0.22 each£1.30Tesco Finest Buttermilk Pancakes 4 pack
4pk · £0.60 each£2.40
Buns & Rolls
Tesco Soft White Hot Dog Rolls 6 Pack
6pk · £0.18 each£1.10Warburtons Sliced White Sandwich Rolls 4 Pack
4pk · £0.55 each£2.20Warburtons Gluten Free Super Soft Sliced Square Rolls 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30Warburtons Soft White Sandwich Rolls 6 Pack
6pk · £0.22 each£1.30New York Bakery Everything Bagel 5 pack
5pk · £0.52 each£2.60£1.85 Clubcard (£0.37 each)Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack
4pk · £0.59 each£2.35£1.85 Clubcard (£0.46 each)New York Bakery The Original Bagels 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25New York Bakery Co Sesame Bagels 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25Warburtons Thin Plain Bagels 6 Pack
6pk · £0.39 each£2.35Tesco Seeded Large Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.25 each£1.00St. Pierre Sliced Brioche Burger Buns 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30Tesco Brioche Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.30 each£1.20Genius Gluten Free Brioche Style Burger Buns 2 Pack
2pk · £1.30 each£2.60£2.20 Clubcard (£1.10 each)
Wraps, Pittas & Naans
Tesco Plain White Tortilla Wraps 8 Pack
8pk · £0.20 each£1.60Tesco Mini White Tortilla Wraps Plain 8 Pack
8pk · £0.19 each£1.55Old El Paso Crunchy 12 Taco Shells 135g
135g · £25.56/kg£3.45Deli Kitchen 4 Greek Style Flatbreads 320g
320g · £7.97/kg£2.55Dina Paninette 5 Large Traditional Lebanese White Bread Wraps
5pk · £0.29 each£1.45Al'fez Lebanese Style Flatbreads Flame Baked 180G
180g · £17.78/kg£3.20BFree Gluten Free Stone Baked Pitta Bread 220g
220g · £17.50/kg£3.85£2.90 Clubcard (£13.18/kg)Warburtons Soft White Pitta Breads 4 Pack
4pk · £0.41 each£1.65£1.50 Clubcard (£0.38 each)Tesco White Pitta Bread 6 Pack
6pk · £0.10 each£0.60Tesco Wholemeal Pitta Bread 6 Pack Classic
6pk · £0.10 each£0.60Patak's Indian Flame Baked Plain Naan Breads 2 Pack
2pk · £1.28 each£2.55£2.15 Clubcard (£1.08 each)Tesco Plain Mini Naan Breads 4 Pack 188g
188g · £6.38/kg£1.20Clay Oven Bakery Hand Stretched Garlic & Coriander Naan Bread 2 Pack 360g
360g · £8.89/kg£3.20Patak's Indian Garlic & Coriander Naan Breads 2 Pack
2pk · £1.28 each£2.55£2.05 Clubcard (£1.03 each)
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Tesco Assorted 6 Jam Fruity Tarts
6pk · £0.21 each£1.25Tesco Fresh Egg Custard Tarts 2 Pack
2pk · £0.53 each£1.05Tesco Apple Crumble 500g
500g · £11.10/kg£5.55Mr Kipling Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30Tesco Free From Caramelised Apple Crumble Pies 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35
Small Cakes & Treats
Tesco Chocolate Brownie Bites 20 Pack
20pk · £0.21 each£4.10Tesco Millionaire Bites 22 Pack
22pk · £0.19 each£4.10Mr Kipling Bakewell Cake Slices 6 Pack
6pk · £0.60 each£3.60Mr Kipling French Fancies Cakes 8 Pack
8pk · £0.46 each£3.70£2.95 Clubcard (£0.37 each)Studio Bakery The Mini Matilda Chocolate Cake
1pk · £8.50 each£8.50Tesco Finest Meringue Nests 8S
8pk · £0.33 each£2.60Tesco Free From Dark Chocolate Brownie Slices 5 Pack 145g
145g · £26.90/kg£3.90We Love Cake Free From Raspberry Ripple Cake Slices 4 Pack 150g
150g · £22.00/kg£3.30Bonne Maman La Madeleine 7 Pack
175g · £20.00/kg£3.50Mr Kipling Viennese Whirls Cakes 6 Pack
6pk · £0.50 each£3.00Mrs Crimble's Big Gluten Free Coconut Macaroons 180g
180g · £13.06/kg£2.35£1.95 Clubcard (£10.83/kg)Mrs Crimble's Gluten Free Chocolate Coconut Macaroons 6 Pack 195g
195g · £12.05/kg£2.35Thorntons Caramel Shortcake Bites 10 Pack
10pk · £0.29 each£2.85Tesco Party Cupcakes - Vanilla, Chocolate, Raspberry 12 Pack
12pk · £0.92 each£11.00£8.00 Clubcard (£0.67 each)Thorntons Caramel Shortcake Slice
1pk · £1.80 each£1.80Thorntons Fudge Brownie Slice 62g
64g · £28.13/kg£1.80Mr Kipling Mini Battenbergs Cakes 5 Pack
5pk · £0.74 each£3.70Mcvities Digestive Caramel Slice 51.5G
51g · £37.25/kg£1.90Tesco Brookie Bites 20 Pack
20pk · £0.21 each£4.10Tesco Angel Layer Cake - Vanilla
1pk · £2.60 each£2.60Mr Kipling 8 Birthday Cake Slices
8pk · £0.40 each£3.20Lyle's Golden Syrup Flapjack 50g
50g · £43.00/kg£2.15Mr Kipling Signature Collection 8 rich & Gooey Double Chocolate Brownie Bites
8pk · £0.36 each£2.85Mr Kipling Signature collection 8 Rich & Gooey salted caramel Brownie Bites
8pk · £0.36 each£2.85Tesco 2 Cream Slices
2pk · £1.10 each£2.20£1.65 Clubcard (£0.83 each)Tesco All Butter Oat Flapjack with Golden Syrup 50g
50g · £32.00/kg£1.60Cadbury Raspberry Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack
10pk · £0.52 each£5.15£3.50 Clubcard (£0.35 each)Cadbury Milk Chocolate Mini Roll Cakes 10 Pack
10pk · £0.52 each£5.15£3.50 Clubcard (£0.35 each)Tesco Crispy Caramel Bites 20 Pack
20pk · £0.21 each£4.10Tesco Granola Flapjack - Mixed Fruits, Seeds and Nuts 60g
60g · £26.67/kg£1.60McVitie's Jaffaween Cake Bars Orange 5pk
5pk · £0.40 each£2.00£1.35 Clubcard (£0.27 each)McVitie's Jaffaween Cherry Flavour Cake Bars 5 Pack
5pk · £0.40 each£2.00£1.35 Clubcard (£0.27 each)Simply Doughnuts Mini Classic and Sugar Ring 8 Pack
8pk · £0.25 each£2.00Soreen Halloween Cookies and Cream Mini Loaves 150g
150g · £13.67/kg£2.05£1.50 Clubcard (£10.00/kg)Mr Kipling Fiendish French Fancies Halloween Cakes 8 Pack
8pk · £0.38 each£3.00£2.05 Clubcard (£0.26 each)Soreen 5 Toffee Apple Lunchbox Loaves
150g · £12.00/kg£1.80£1.30 Clubcard (£8.67/kg)Mr Kipling Angel Cake Slices 8 Pack
8pk · £0.46 each£3.70OGGS 2 Double Chocolate Cupcakes
2pk · £1.55 each£3.10
Scones & Teacakes
Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g
6pk · £56.25/kg£1.35Tesco Finest All Butter Sultana Scones 4 Pack
4pk · £0.63 each£2.50Warburtons Fruit Teacakes 4 Pack
4pk · £0.48 each£1.90£1.70 Clubcard (£0.43 each)Soreen Original Fruited Malt Loaf 260g
260g · £7.31/kg£1.90
Whole Cakes
Tesco Finest Victoria Sponge Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Slinky White Chocolate face Caterpillar cake
1pk · £12.35 each£12.35Tesco Millionaire's Shortbread Milk Chocolate Topped 50g
50g · £32.00/kg£1.60Tesco Finest Chocolate Cake 6 Servings
1pk · £5.25 each£5.25
Savoury Pies
Tesco 2 Mini Melton Mowbray Pork Pies 100G
100g · £14.00/kg£1.40Tesco Steak & Ale Puff Pastry Pie 500G
500g · £11.10/kg£5.55Tesco Finest Dine In Slow Cooked Steak Pie 500G
500g · £16.70/kg£8.35Tesco Melton Mowbray Pork Pies 6 Pack 300g
300g · £11.17/kg£3.35Pukka All Steak Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Pukka Chicken & Mushroom Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Tesco Small Melton Mowbray Pork Pie 145G
145g · £16.90/kg£2.45
Seasonal Bakery
Tesco Finest Mini Chocolate Chip Panettone 100g
100g · £20.00/kg£2.00Tesco Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.21 each£1.25Tesco Finest Free From Christmas Pudding with Cognac 100g
100g · £26.50/kg£2.65Hallo Deutsche Bäckerei Marzipan Stollen Bites 275g
275g · £15.64/kg£4.30Tesco Finest Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.50 each£3.00Tesco Finest 9 All Butter Pastry Mini Mince Pies
9pk · £0.39 each£3.50Mr Kipling 6 Snowflake Mince Pies
6pk · £0.50 each£3.00Mr Kipling Signature Collection 2 All Butter Mince Pies Cakes
2pk · £1.25 each£2.50£1.25 Clubcard (£0.63 each)Tesco Lebkuchen Iced Stars 250G
250g · £6.00/kg£1.50
Gluten Free
Tesco Free From 4 Mince Pies 220G
220g · £13.64/kg£3.00