Cheddar
Tesco Mature Cheddar Cheese 220g
220g · £15.45/kg2 for £5.50£3.40Cathedral City Mature Cheddar 350g
350g · £10.86/kg£1 off£3.80£4.80Cathedral City Extra Mature Cheddar 350g
350g · £13.71/kg£4.80
Grated & Sliced Cheese
Dairylea Cheese Slices 150g
150g · £15.67/kg£2.35
Cheese Snacks
Dairylea Dunkers Jumbo Tubes
41g · £39.02/kg£1.60Strings & Things Cheestrings 4 pack
4pk · £0.60 each£2.40Strings & Things Cheestrings 2 pack
40g · £38.75/kg£1.55
Spreadable Cheese
Philadelphia Original 165g
165g · £16.67/kg£2.75
Feta & Goats Cheese
Yamas Feta 200g
200g · £16.75/kg£3.35