Natural Yoghurts
Tesco Greek Style Yogurt 500g
500g · £3.00/kg£1.50
Flavoured Yoghurts
GetPRO Chocolate Hazelnut Flavour Pudding 180g
180g · £12.78/kg£2.30GetPRO Forest Fruits Yoghurt 200g
200g · £10.75/kg£2.15Muller Corner Choc Balls & Banana Flakes 4 pack
4pk · £0.74 each£0.50 off£2.95£3.45Muller Corner Vanilla Chocolate Balls 124g
124g · £9.27/kg£1.15Nomadic Yogurt & Oat Clusters Strawberry 169g
169g · £13.31/kg£2.25Nomadic Yogurt & Oat Clusters Chocolate 169g
169g · £13.31/kg£2.25Muller Corner Strawberry 136g
136g · £8.46/kg£1.15Activia Strawberry 115g 4 pack
115g · £29.57/kg£3.40Onken Mango Papaya Passion Fruit 450g
450g · £5.78/kg£2.60Onken Strawberry 450g
450g · £5.78/kg£2.60
Kids Yoghurts
Petits Filous Raspberry & Strawberry 85g 4 pack
1pk · £2.15 each£2.15
Yoghurt Drinks
Actimel Strawberry 100g 4 pack
4pk · £0.50 each£1.99