Chocolate Boxes & Gifts
Kinder Surprise 3 pack
20g · £220.00/kg£4.40Kinder Surprise 20g
20g · £87.50/kg£1.75Cadbury Puds Minis 73g
73g · £30.14/kg£2.20Kinder Joy 3 pack
3pk · £1.48 each£4.45Toffifee 125g
125g · £14.80/kg£0.30 off£1.85£2.15Cadbury Roses Tub 475g
1pk · £7.20 each£7.20Ferrero Rocher 3 pack
3pk · £0.70 each£2.10Ferrero Rocher 16's
16pk · £0.56 each£9.00After Eight 300g
300g · £16.00/kg£4.80Lindt Lindor Milk 200g
200g · £45.00/kg£9.00Dairy Box 160g
160g · £30.00/kg£4.80Quality Street Tub 550g
550g · £10.91/kg£6.00Cadbury Milk Tray 312g
6pk · £1.30 each£7.80Cadbury Roses 290g
290g · £20.69/kg£6.00Celebrations 300g
300g · £22.00/kg£6.60Thorntons Classic 150g
150g · £46.33/kg£6.95Maltesers Box 110g
110g · £32.73/kg£3.60Lindt Choco Wafer 135g
135g · £53.33/kg£7.20Cadbury Heroes 290g
290g · £20.69/kg£6.00Lees' Mini Snowballs 12's
12pk · £0.13 each£1.50M&M's Crispy Santa 29g
29g · £31.03/kg£0.90Cadbury Dairy Milk Coins 70g
70g · £30.00/kg£2.10
Chocolate Bars
Kinder Bueno 3 pack
1pk · £3.20 each£3.20Cadbury Delights Soft Nougat Salted Caramel 5's
110g · £16.36/kg£1.80Cadbury Dairy Milk 4 pack
134g · £22.39/kg£3.00Kinder Chocolate 8 pack
8pk · £0.28 each£2.25Galaxy Ripple 4 pack
4pk · £0.66 each£2.65Mars 4 pack
4pk · £0.54 each£0.50 off£2.15£2.65Kinder Chocolate 4 pack
4pk · £0.33 each£1.30Cadbury Dairy Milk Freddo Caramel 4 pack
4pk · £0.35 each£0.55 off£1.40£1.95Cadbury Dairy Milk Freddo 4 pack
4pk · £0.33 each£0.55 off£1.30£1.85Cadbury Curly Wurly 4 pack
4pk · £0.33 each£0.55 off£1.30£1.85Twix Crispy Rolls 5 pack
5pk · £0.35 each£1.75Toffee Crisp 4 pack
31g · £59.68/kg£1.85Snickers 4 pack
4pk · £0.54 each£0.50 off£2.15£2.65Cadbury Crunchie 12 pack
313g · £15.50/kg£0.55 off£4.85£5.40Fox's Rocky Caramel 7 pack
147g · £13.61/kg£2.00Cadbury Delights Soft Nougat Hazelnut Caramel 5's
110g · £16.36/kg£1.80Aero Peppermint 4 pack
4pk · £0.66 each£2.65Cadbury Crunchie 4 pack
4pk · £0.75 each£3.00Cadbury Dairy Milk 7 pack
7pk · £0.60 each£4.20Cadbury Double Decker 4 pack
174g · £17.24/kg£3.00Kinder Country 4 pack
94g · £19.15/kg£1.80Cadbury Starbar 4 pack
148g · £20.27/kg£3.00Cadbury Twirl 3 pack
129g · £23.26/kg£3.00Kinder Bueno White 3 pack
1pk · £3.20 each£3.20Cadbury Flake 4 pack
102g · £29.41/kg£3.00Cadbury Picnic 4 pack
152g · £19.74/kg£3.00Fry's Turkish Delight 3 pack
153g · £13.73/kg£2.10Kinder Crispy 5 pack
5pk · £0.78 each£3.90Blue Riband Milk Chocolate 6 pack
18g · £111.11/kg£2.00KitKat Chunky 4 pack
32g · £57.81/kg£1.85Nutella B-ready 6 pack
6pk · £0.57 each£0.40 off£3.40£3.80KitKat Chunky Duo 64g
64g · £24.22/kg£1.55Kinder Bueno 43g
43g · £30.23/kg£1.30Kinder Happy Hippo 20.7g
20g · £50.00/kg£1.00Kinder Bueno White 39g
39g · £33.33/kg£1.30Twix 50g
50g · £26.00/kg£1.30KitKat 4 Finger 41.5g
41g · £29.27/kg£1.20KitKat 2 Finger Milk 8 pack
20g · £147.50/kg£2.95Twix Fingers 9 pack
180g · £18.89/kg£3.40Tunnock's Caramel Wafer 4 pack
4pk · £0.31 each£1.25Kinder Crispy 34g
1pk · £1.30 each£1.30Milky Way Crispy Rolls 5 pack
112g · £18.75/kg£2.10Lion 4 pack
30g · £66.67/kg£2.00Kinder Happy Hippo 5 pack
5pk · £0.42 each£2.10Twix Xtra White 75g
75g · £24.00/kg£1.80Twix 4 pack
4pk · £0.66 each£2.65KitKat Cookie Dough 99g
1pk · £1.50 each£1.50Cadbury Dairy Milk 180g
180g · £18.33/kg£3.30Cadbury Dairy Milk 45g
45g · £28.89/kg£1.30Cadbury & More Biscoff 195g
195g · £21.54/kg£4.20View all (97)
Chocolate Pouches & Bags
Reeses Peanut Butter Cups Minis 90g
90g · £21.67/kg£0.65 off£1.95£2.60Flipz Milk Chocolate 90g
90g · £26.67/kg£2.40Snacking Essentials Dark Choc Cranberries 100g
100g · £17.00/kg£1.70Snacking Essentials Milk Chocolate Raisins 100g
100g · £17.00/kg£1.70Snacking Essentials Milk Chocolate Peanuts 100g
100g · £17.00/kg£1.70Snacking Essentials Dark Chocolate Almonds 100g
100g · £17.00/kg£1.70Reese's Popped Snack Mix 113g
1pk · £3.60 each£3.60Reese's 3 Peanut Butter Cups 63g
1pk · £1.80 each£1.80Reese's Big Cup Caramel 79g
1pk · £2.40 each£2.40Maltesers Box 310g
310g · £25.16/kg£7.80Rolo 4 pack
166g · £14.46/kg£2.40Milky Way Magic Stars Pouch 100g
100g · £26.00/kg£2.60Maltesers Pouch 93g
93g · £27.96/kg£2.60Cadbury Dairy Milk Giant Buttons 175g
175g · £18.00/kg£0.75 off£3.15£3.90Terry's Chocolate Orange Minis 104g
104g · £16.35/kg£0.70 off£1.70£2.40Maltesers Pouch 158g
158g · £21.52/kg£0.55 off£3.40£3.95Cadbury Dairy Milk Buttons 100g
100g · £19.50/kg£0.65 off£1.95£2.60Cadbury Dairy Milk Buttons 4 pack
4pk · £0.33 each£0.55 off£1.30£1.85Maltesers 37g
37g · £35.14/kg£1.30Cadbury Twirl Bites 100g
100g · £19.50/kg£0.65 off£1.95£2.60Cadbury Oreo Bites 100g
100g · £19.50/kg£0.65 off£1.95£2.60Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles 100g
100g · £19.50/kg£0.65 off£1.95£2.60Cadbury Curly Wurly Squirlies 100g
100g · £19.50/kg£0.65 off£1.95£2.60Cadbury Crunchie Rocks 100g
100g · £19.50/kg£0.65 off£1.95£2.60Aero Bubbles Peppermint Pouch 92g
92g · £26.09/kg£2.40Milkybar Giant Buttons Pouch 94g
94g · £25.53/kg£2.40Munchies Pouch 104g
104g · £23.08/kg£2.40Smarties Pouch 105g
105g · £22.86/kg£2.40Revels Pouch 185g
185g · £18.38/kg£0.55 off£3.40£3.95Maltesers White Pouch 126g
126g · £26.98/kg£0.55 off£3.40£3.95M&M's Peanut Pouch 200g
200g · £17.00/kg£0.55 off£3.40£3.95M&M's Crispy Pouch 187g
187g · £18.18/kg£0.55 off£3.40£3.95M&M's Peanut Pouch 112g
112g · £23.21/kg£2.60M&M's Crispy Pouch 107g
107g · £24.30/kg£2.60Galaxy Minstrels Pouch 118g
118g · £22.03/kg£2.60Smarties 3 pack
34g · £80.88/kg£2.75Fry's Orange Cream 3 pack
147g · £14.29/kg£2.10Cadbury Heroes Tub 475g
1pk · £7.20 each£7.20Celebrations Tub 500g
500g · £14.40/kg£7.20Cadbury Heroes 270g
270g · £22.22/kg£6.00
Sweets
Rowntree's Fruit Pastilles 143g
143g · £13.64/kg£1.95Haribo Starmix 175g
175g · £8.86/kg£1.55Chupa Chups Strawberry Laces 90g
90g · £18.33/kg£1.65Haribo Supermix 175g
175g · £8.86/kg£1.55Chupa Chups Mixed Sour Belts 90g
90g · £18.33/kg£1.65Maoam Pinballs 140g
140g · £11.43/kg£1.60Swizzels Drumstick Squashies Raspbry & Milk 120g
120g · £12.92/kg£1.55Maoam Stripes 140g
140g · £11.43/kg£1.60Starburst Fruit Chews Original 138g
138g · £10.14/kg£0.25 off£1.40£1.65Rowntree's Randoms Juicers 140g
140g · £10.36/kg£0.50 off£1.45£1.95Bebeto Fruity Twists Fruit Mix 180g
180g · £5.56/kg£1.00Skittles Fruits 136g
136g · £10.29/kg£0.25 off£1.40£1.65Rowntree's Jelly Tots 150g
150g · £9.67/kg£0.50 off£1.45£1.95Rowntree's Randoms 150g
150g · £9.67/kg£0.50 off£1.45£1.95Bebeto Wacky Sticks Fizzy Strawberry 180g
180g · £5.56/kg£1.00Bebeto Wacky Sticks Strawberry 180g
180g · £5.56/kg£1.00Barratt Mini Flumps 150g
150g · £14.00/kg£2.10Haribo Sour Skeletons 160g
1pk · £1.65 each£1.65The Traitors Jelly Beans 100g
1pk · £3.25 each£3.25Swizzels Sweet Shop Favourites Tub 650g
650g · £9.23/kg£6.00Fruit-tella Berries & Cherry 135g
135g · £12.59/kg£0.25 off£1.70£1.95Werther's Original Butter Candies 135g
135g · £12.59/kg£0.25 off£1.70£1.95Bebeto Blue Raspberry Laces 70g
70g · £9.29/kg£0.65Bebeto Watermelon 70g
70g · £9.29/kg£0.65Bonds Lemon Sherbets 120g
120g · £13.75/kg£1.65Bonds Mint Humbugs 120g
120g · £13.75/kg£1.65Candy Realms Candy Watches & Necklaces 102g
102g · £15.20/kg£1.55Haribo Giant Strawbs 175g
175g · £8.86/kg£1.55Haribo Tangfastics 175g
175g · £8.86/kg£1.55Juicy Drop Chews 67g
67g · £25.37/kg£1.70Nerds Gummy Cluster Berries 113g
113g · £26.11/kg£2.95Swizzles Bag 2025
1pk · £0.75 each£0.75Nerds Gummy Clusters Fruits 113g
113g · £26.11/kg£2.95Swizzels Drumstick Squashies Cherry & Apple 120g
120g · £12.92/kg£1.55Sour Patch Kids Fruit Mix 105g
1pk · £1.65 each£1.65Sour Patch Kids Original 105g
1pk · £1.65 each£1.65Maynards Bassetts Jelly Babies 110g
1pk · £1.30 each£1.30Maynards Bassetts Wine Gums 110g
1pk · £1.30 each£1.30Snacking Essentials Yoghurt Banana Chips 100g
100g · £17.00/kg£1.70Snacking Essentials Yoghurt Raisins 100g
100g · £17.00/kg£1.70Snacking Essentials Yoghurt Peanuts 100g
100g · £17.00/kg£1.70Barratt Chewy Nougat 100g
100g · £14.50/kg£1.45Rowntree's Fruit Pastilles 48g
48g · £19.79/kg£0.95Mentos Mint Chewy Dragees roll
38g · £31.58/kg£1.20Barratt Dip Dab 23g
20g · £42.50/kg£0.85Big Baby Pop Raspberry & Cola 32g
32g · £53.13/kg£1.70Chupa Chups Flavour Playlist XXL Lolly
1pk · £0.65 each£0.65Crazy Candy Factory Pizza Slices 21g
21g · £23.81/kg£0.50Gumi Yum Surprise Egg 22g
1pk · £1.90 each£1.90Juicy Drop Pop 26g
26g · £65.38/kg£1.70View all (53)
Chewing Gum & Mints
Polo 34g
34g · £29.41/kg£1.00Smint Peppermint XXL 35g
35g · £60.00/kg£2.10Trebor Extra Strong Mints 41.3g
41g · £24.39/kg£1.00Wrigley's Airwaves Menthol & Eucalyptus 46 pieces
46pk · £0.08 each£3.50Wrigley's Extra Plus Chill 30 pieces
30pk · £0.12 each£3.50Wrigley's Extra Plus Deep Clean 30 pieces
30pk · £0.12 each£3.50Wrigley's Extra Plus Hydro 30 pieces
30pk · £0.12 each£3.50Wrigley's Extra Strawberry 46 pieces
46pk · £0.08 each£3.50Wrigley's Airwaves Cherry Menthol 10 pieces
10pk · £0.10 each£1.00Wrigley's Extra Blueberry 10 pieces
10pk · £0.10 each£1.00Wrigley's Extra Peppermint 10 pieces
10pk · £0.10 each£1.00Wrigley's Extra Plus Chill 7 pieces
7pk · £0.14 each£0.95Wrigley's Extra Plus Deep Clean 7 pieces
7pk · £0.14 each£0.95Wrigley's Extra Plus Hydro 7 pieces
7pk · £0.14 each£0.95Wrigley's Extra Refreshers Tropical 7 pieces
7pk · £0.14 each£0.95Wrigley's Extra Spearmint 10 pieces
10pk · £0.10 each£1.00Wrigley's Extra Strawberry 10 pieces
10pk · £0.10 each£1.00Dubble Bubble Gumball Machine 40g
40g · £53.75/kg£2.15Tic Tac Cherry Cola 49g
49g · £34.69/kg£1.70