Custard, Cream & Jelly Desserts
Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Tesco Chocolate Choux Buns 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20£1.80 Clubcard (£0.90 each)Cadbury Flake Milk Chocolate Dessert 75G
75g · £22.00/kg£1.65£1.30 Clubcard (£17.33/kg)Tesco Finest Coffee & Amaretto Tiramisu Dessert 400g
400g · £16.25/kg£6.50Nestle Rolo Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Hartley's Orange Jelly 125g
125g · £8.00/kg£1.00Hartley's Sugar Free Raspberry Jelly 125g
115g · £8.70/kg£1.00Ambrosia Devon Custard 150G
150g · £8.33/kg£1.25Ambrosia Devon Custard 400G
400g · £5.13/kg£2.05Tesco Strawberry Trifle 600G
600g · £7.58/kg£4.55Ambrosia Ready To Eat Devon Custard 4 X 120G
4pk · £30.83/kg£3.70£3.20 Clubcard (£26.67/kg)
Sponge Puddings
Tesco Finest Sticky Toffee Pudding Meal Deal 230g
230g · £20.00/kg£4.60Auntys Golden Syrup Steamed Puddings 2 X 95G
95g · £20.53/kg£1.95
Cheesecakes
Gu Spanish Lemon Cheesecake Dessert (2x85g)
2pk · £57.65/kg£4.90Gu Salted Caramel Cheesecake Dessert (2x82g)
2pk · £59.76/kg£4.90Gü Zillionaire Cheesecake Dessert 2 x 84.5g
2pk · £58.33/kg£4.90£3.45 Clubcard (£41.07/kg)English Cheesecake Company Vanilla & Biscoff Cheesecake 484g
484g · £14.67/kg£7.10Tesco Finest Passionfruit & Raspberry Cheesecake 500g
500g · £12.60/kg£6.30
Chilled Desserts
Rachel's Organic Divine Rice 2 X150g
2pk · £18.33/kg£2.75Ambrosia Rice Pudding 150G
150g · £8.33/kg£1.25Tesco Finest Sicilian Lemon & Stem Ginger Possets 2 x 93g
2pk · £50.00/kg£4.65Aero Chocolate Mousse 4 X59g
4pk · £41.53/kg£2.45
Cakes
Tesco Millionaire's Shortbread Milk Chocolate Topped 50g
50g · £32.00/kg£1.60Lyle's Golden Syrup Chocolate Flapjack 50g
50g · £43.00/kg£2.15Tesco Slinky White Chocolate face Caterpillar cake
1pk · £12.35 each£12.35Tesco Finest Chocolate Cake 6 Servings
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Finest Victoria Sponge Cake
1pk · £5.25 each£5.25
Crumbles, Pies & Tarts
Tesco Fresh Egg Custard Tarts 2 Pack
2pk · £0.53 each£1.05Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Tesco Free From Caramelised Apple Crumble Pies 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35Tesco Assorted 6 Jam Fruity Tarts
6pk · £0.21 each£1.25Mr Kipling Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30Mr Kipling Deliciously Good Toffee Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.50 each£3.00£1.80 Clubcard (£0.30 each)
Canned Desserts
Ambrosia Rice Pudding 400G
400g · £5.13/kg£2.05