Skip to:ContentFooter
Deliveroo

SPAR - Petteril Bank Rd Carlisle

Allergens and info

3.70 mi

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Going the extra mile

    This is an extended delivery order. Delivery times and fees may be higher.
  • Free delivery

    New users only. Min spend £10. Fees apply.

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Clayton Park Beef And Onion Pie - 200 grams

    200g · £13.25/kg
    £2.65
  • Yorkshire Provender Tomato & Red Pepper with Wensleydale 560g

    560g · £7.23/kg
    £4.05
  • SPAR Soft Citrus (500g)

    500g · £4.78/kg
    £2.39
  • St Pierre 4 Seeded Brioche Burger Buns

    1pk · £3.85 each
    £3.85
  • SPAR BLT Sandwich

    1pk · £3.20 each
    £3.20
  • Medium Eggs 10PK

    1pk · £3.09 each
    £3.09
  • Iceland 6 Sausage Breakfast Patties 342g

    342g · £9.04/kg
    £3.09
  • SPAR Salmon, Cream Cheese & Chive Sandwich

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • Dewlay Mature White Cheddar Cheese - 350 grams

    350g · £11.11/kg
    £3.89
  • SPAR Grapes Mixed Seedless (500g)

    500g · £6.58/kg
    £3.29
  • Warburtons Thick Slice Soft Tiger Bloomer 600g

    600g · £3.65/kg
    £2.19
  • 12 Thin Pork Irish Recipe Sausages 340g

    340g · £5.88/kg
    £2.00
  • SPAR Bacon Unsmoked (250 grams)

    250g · £12.36/kg
    £3.09
  • SPAR Buttersmooth Spreadable (450 grams)

    450g · £7.44/kg
    £3.35
  • Rustlers Flame Grilled The Classic Quarter Pounder (190g)

    190g · £13.68/kg
    £2.60
  • Spar Chicken Tikka Masala with Pilau Rice 400g

    400g · £11.73/kg
    £4.69
  • Delicatessen Fine Eating Chicken Bites 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • SPAR Beef & Mustard Mayo Sandwich

    1pk · £3.50 each
    £3.50
  • Spar Chilli Con Carne with Rice 400g

    400g · £11.73/kg
    £4.69
  • Dairylea Lunchers Ham 'n' Cheese 65g

    65g · £35.23/kg
    £2.29
  • Warburtons Toastie White (800g)

    8pk · £0.19 each
    £1.55
  • Spar Grated Parmigiano Reggiano 50g

    50g · £49.00/kg
    £2.45
  • Clayton Park Large Soft White Rolls - 6 Pack

    1pk · £2.29 each
    £2.29
  • Hovis Bread Soft White Medium Sliced Loaf (800g)

    800g · £2.49/kg
    £1.99
  • 8 Thick Pork Irish Sausages (410g)

    410g · £4.88/kg
    £2.00
  • Mr Kipling Apple Pies

    1pk · £2.49 each
    £2.49
  • Lurpak Slightly Salted Spreadable 250g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
  • Warburtons 4 Sliced Sandwich Rolls

    1pk · £1.69 each
    £1.69
  • Sliced Turkey 120g

    120g · £25.75/kg
    £3.09
  • SPAR Hard Boiled Eggs - 2 Pack

    1pk · £2.29 each
    £2.29
  • Ann Forshaws Farmhouse Yogurt Oranges And Lemons (140g)

    140g · £7.07/kg
    £0.99
  • SPAR HAM

    120g · £24.92/kg
    £2.99
  • Clayton Park Chicken And Gravy Pie - 200 grams

    200g · £13.25/kg
    £2.65
  • Hovis Bread Soft White Thick Sliced Loaf (800g)

    800g · £2.49/kg
    £1.99
  • Clayton Park Cheese And Onion Slice

    1pk · £2.65 each
    £2.65
  • Hovis Best Of Both Medium (800g)

    800g · £1.56/kg
    £1.25
  • SPAR White Medium Loaf (800g)

    800g · £1.36/kg
    £1.09
  • Ambrosia Ready to Eat Goden Syrup Porridge Pot 210g

    210g · £5.67/kg
    £1.19
  • The Bury Black Pudding Company 4 Traditional Black Pudding Slices 230g

    230g · £9.78/kg
    £2.25
  • Lemons Loose (Single)

    1pk · £0.55 each
    £0.55
  • Baby Plum Tomato On The Vine (200g)

    200g · £11.25/kg
    £2.25
  • SPAR Wafer Thin Smoky Ham (100g)

    100g · £18.50/kg
    £1.85
  • Warburtons Medium Sliced Soft White Bread

    400g · £3.48/kg
    £1.39
  • C/P LARGE SAUSAGE ROLL

    135g · £12.22/kg
    £1.65
  • SPAR Closed Cup Mushrooms (250 grams)

    250g · £5.40/kg
    £1.35
  • Warburtons Bread Medium Sliced Loaf (800g)

    800g · £2.11/kg
    £1.69
  • Ann Forshaws Farmhouse Yogurt Peach And Mango (140g)

    140g · £7.07/kg
    £0.99
  • Delicatessen Fine Eating Chicken & Chorizo-Bites 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • Clayton Park Mini Pork Pie - 4 Pack

    1pk · £3.59 each
    £3.59
  • Dots Original Donuts - Sugar - 2 Pack

    1pk · £1.55 each
    £1.55
  • Fazilas Onion Bhaji (100 g)

    1pk · £2.75 each
    £2.75
  • Fridge Raiders Roast Chicken (45g)

    45g · £35.33/kg
    £1.59
  • Warburtons Soft Round White Bread Milk Roll 400g

    400g · £4.23/kg
    £1.69
  • Clayton Park Soft Wholemeal Rolls - 6 Pack

    1pk · £1.89 each
    £1.89
  • SPAR Tuna Mayo Sandwich

    1pk · £3.20 each
    £3.20
  • Large Cauliflower Loose (Sgl)

    1pk · £1.89 each
    £1.89
  • Nesquick Milk Choc Slice (4Pack)

    1pk · £1.85 each
    £1.85
  • Hovis Bread Seeded Sensation Loaf (800g)

    800g · £3.24/kg
    £2.59
  • MUL MYPRO COOK/CRM MIXR

    140g · £14.93/kg
    £2.09
  • H/B CHICK & JALAPENO

    1pk · £3.39 each
    £3.39

In-store Prices

View all (83)
  • Chicago Town Original Deep Dish Pepperoni Pizza 2 x 155g (310g)

    310g · £8.06/kg
    £2.50
  • SPAR Tuna Mayo Sandwich

    1pk · £3.20 each
    £3.20
  • Batchelors Super Noodles Chicken (90g)

    90g · £12.11/kg
    £1.09
  • Delicatessen Fine Eating Swedish Style Meatballs 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • SPAR Chicken Caesar Wrap

    1pk · £3.85 each
    £3.85
  • Always Ultra Sanitary Towels Moderate Flow Day (Size 2) Wings 11 Pads For Menstrual Periods

    1pk · £2.75 each
    £2.75
  • SPAR Mega Breakfast Sandwich

    1pk · £3.95 each
    £3.95
  • SPAR BLT Sandwich

    1pk · £3.20 each
    £3.20
  • 12 Thin Pork Irish Recipe Sausages 340g

    340g · £5.88/kg
    £2.00
  • 8 Thick Pork Irish Sausages (410g)

    410g · £4.88/kg
    £2.00
  • Aero Milk Chocolate Block (90g)

    90g · £18.33/kg
    £1.65
  • Aero Orange Block

    90ml · £16.67/L
    £1.50
  • Aero Peppermint Bubbles Bag (80g)

    80g · £20.63/kg
    £1.65
  • Aero Peppermint Milk Chocolate Block (90g)

    90g · £18.33/kg
    £1.65
  • Air Wick Pink Sweet Pea Aerosol 300ml Neutralises odours

    300ml · £6.30/L
    £1.89
  • Always Ultra Sanitary Towels Light / Moderate Flow Day (Size 1) Wings 13 Pads For Menstrual Period

    1pk · £2.75 each
    £2.75
  • Ambrosia Creamed Rice Pudding (400g)

    400g · £3.75/kg
    £1.50
  • Ambrosia Devon Custard (400g)

    400g · £3.75/kg
    £1.50
  • Ambrosia Ready to Eat Goden Syrup Porridge Pot 210g

    210g · £5.67/kg
    £1.19
  • Bakers Allsorts (98g)

    98g · £14.18/kg
    £1.39

Deals

View all (9)
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits with Catnip Flavour 60g

    60g · £29.83/kg
    £1.79
  • Jammie Dodgers - 140 grams

    140g · £8.93/kg
    £1.25
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Treat Bar 38g

    1pk · £1.55 each
    £1.55
  • Lindt Pistachio Bar 38g

    38g · £40.79/kg
    £1.55
  • MARYLAND SWICH CH/ORANGE

    150g · £8.33/kg
    £1.25
  • Plenty Original Kitchen Towel - 2 Rolls of 95 Sheets

    1pk · £3.39 each
    £3.39
  • TRAITORS CHEW BAG

    120g · £16.25/kg
    £1.95
  • Volvic Natural Mineral Water 1.5L

    1.5L · £0.93/L
    £1.39
  • Yorkshire Teabags (40s)

    1pk · £2.49 each
    £2.49

Iceland Essentials

View all (21)
  • Ben & Jerry's Karamel Sutra Core Chocolate & Caramel Ice Cream Tub 465ml

    465ml · £10.43/L
    £4.85
  • C/CITY CHEESY COTTAGE PIE

    400g · £13.98/kg
    £5.59
  • Cathedral City Our Cheesy Lasagne 400g

    400g · £13.98/kg
    £5.59
  • Cathedral City Our Mac 'n' Cheese 400g

    400g · £13.98/kg
    £5.59
  • Greggs 16 Mini Sausage Rolls 433g

    433g · £10.05/kg
    £4.35
  • Greggs 2 Cheese & Onion Bakes 288g

    288g · £15.10/kg
    £4.35
  • Greggs 2 Chicken Bakes 306g

    306g · £14.22/kg
    £4.35
  • Greggs 2 Corned Beef Bakes 290g

    290g · £15.00/kg
    £4.35
  • Greggs 2 Steak Bakes 280g

    280g · £15.54/kg
    £4.35
  • Greggs 4 Sausage Rolls 427g

    427g · £10.19/kg
    £4.35
  • Haagen-Dazs Strawberry Cheesecake Ice Cream (460ml)

    460ml · £16.93/L
    £7.79
  • Harry Ramsden's 2 Jumbo Battered Atlantic Cod Fillets 500g

    500g · £21.18/kg
    £10.59
  • Harry Ramsden's 4 Battered Jumbo Pork Sausages 528g

    528g · £9.45/kg
    £4.99
  • Harry Ramsden's Chip Shop Chips 1kg

    1kg · £3.75/kg
    £3.75
  • Harry Ramsden's Chip Shop Mushy Pea Pots 2 x 150g (300g)

    100g · £21.90/kg
    £2.19
  • Harry Ramsdens 2 Chip Shop Style Jumbo Haddock Fishcakes 300g

    300g · £12.50/kg
    £3.75
  • Ice Club Ice Cubes 1.8kg

    1.8kg · £1.27/kg
    £2.29
  • Iceland 4 Garlic & Herb Butter Chicken Breast Kievs 500g

    500g · £8.70/kg
    £4.35
  • Iceland 50 (approx.) Crispy Chicken Breast Dippers 900g

    900g · £5.54/kg
    £4.99
  • Iceland 6 Belgian Chcocolate Éclairs 160g

    160g · £15.56/kg
    £2.49

Shiny and New

View all (18)
  • AERO MILKYBAR BLOCK

    90g · £19.44/kg
    £1.75
  • AERO MILKYBAR POUCH

    92g · £21.20/kg
    £1.95
  • DORITOS TANGY CHEESE TUBE

    140g · £17.79/kg
    £2.49
  • ECHO FALLS SOUR APPLE

    750ml · £10.79/L
    £8.09
  • GUMMI POPZ SOUR

    26g · £88.08/kg
    £2.29
  • JAMMIE DODGERS SOUR LEMON

    140g · £8.93/kg
    £1.25
  • MARYLAND SWICH CH/ORANGE

    150g · £8.33/kg
    £1.25
  • MCV JAFFA DIGESTIVES

    250g · £9.16/kg
    £2.29
  • SMINT 2H CLEAN

    1pk · £1.95 each
    £1.95
  • STARBUCKS FRAP PUMP/SPICE

    250ml · £10.36/L
    £2.59
  • TAKIS INTENSE NACHO

    100g · £22.50/kg
    £2.25
  • TAKIS SMOKIN BBQ

    100g · £22.50/kg
    £2.25
  • TRAITORS CHEW BAG

    120g · £16.25/kg
    £1.95
  • TRAITORS SHIELD MEDALLION

    26g · £75.00/kg
    £1.95
  • TWIX HAZELNUT

    46g · £34.57/kg
    £1.59
  • WALKERS MAX PAPRIKA TUBE

    125g · £19.92/kg
    £2.49
  • Kit Kat 4 Finger Cookie Dough Flavour

    1pk · £1.29 each
    £1.29
  • Lindt Pistachio Bar 38g

    38g · £40.79/kg
    £1.55

Popular Picks

View all (20)
  • AERO MILKYBAR BLOCK

    90g · £19.44/kg
    £1.75
  • AERO MILKYBAR POUCH

    92g · £21.20/kg
    £1.95
  • Cadbury Dairy Milk Freddo 10 Pack (180g)

    1pk · £3.89 each
    £3.89
  • Coca Cola Can 500ml

    500ml · £4.78/L
    £2.39
  • Coke Zero Can 500ml

    500ml · £5.38/L
    £2.69
  • Diet Coke Can 500ml

    500ml · £5.38/L
    £2.69
  • DORITOS TANGY CHEESE TUBE

    140g · £17.79/kg
    £2.49
  • JAMMIE DODGERS SOUR LEMON

    140g · £8.93/kg
    £1.25
  • LUCOZADE ZERO GRAFRUITTI

    500ml · £5.18/L
    £2.59
  • OREO COOKIES BTS

    157g · £7.96/kg
    £1.25
  • STARBUCKS FRAP PUMP/SPICE

    250ml · £10.36/L
    £2.59
  • Stella Artois Belgium Premium Lager Beer 10 x 440ml

    4.4L · £3.83/L
    £16.85
  • WALKERS MAX KFC ORIG CHK

    140g · £25.36/kg
    £3.55
  • WALKERS MAX PAPRIKA TUBE

    125g · £19.92/kg
    £2.49
  • Yorkie Salted Caramel Pretzel Milk Chocolate Duo Bar

    1pk · £1.95 each
    £1.95
  • Aero Peppermint 295g

    295g · £17.59/kg
    £5.19
  • Ben & Jerry's Ice Cream Phish Food 465 ml

    465ml · £10.43/L
    £4.85
  • Ben & Jerry's Ice Cream Tub Chocolate Fudge Brownie 465 ml

    465ml · £10.43/L
    £4.85
  • Ben & Jerry's Ice Cream Tub Half Baked 465 ml

    465ml · £10.43/L
    £4.85
  • Coca-Cola Zero Sugar 18 x 330ml

    1pk · £9.75 each
    £9.75

Treats under £2

View all (35)
  • 7 Up Zero Can (330ml)

    330ml · £4.82/L
    £1.59
  • Barr Cherryade 2 Litre

    2L · £0.90/L
    £1.79
  • BARR CREAM 139P/2FOR250P

    2L · £0.90/L
    £1.79
  • Barr Dandelion 'n' Burdock 2 Litre

    2L · £0.90/L
    £1.79
  • Barr Dandelion 'n' Burdock 500ml

    500ml · £2.00/L
    £1.00
  • Boost Isotonic Sport Raspberry & Mango 500ml

    500ml · £3.90/L
    £1.95
  • Boost Sport Isotonic Mixed Berry 500ml

    500ml · £3.90/L
    £1.95
  • Boost Sport Isotonic Orange 500ml

    500ml · £3.90/L
    £1.95
  • Butterkist Toffee Popcorn

    78g · £17.31/kg
    £1.35
  • C/P BROWNIE CHOCOLATE

    1pk · £1.89 each
    £1.89
  • C/P CHERRY BAKEWELL

    1pk · £1.89 each
    £1.89
  • C/P CHOC CORNFLAKE CAKE

    1pk · £1.89 each
    £1.89
  • C/P COOKIE CHOC CHUNK

    1pk · £1.55 each
    £1.55
  • C/P COOKIE PUMPKIN SPICE

    1pk · £1.55 each
    £1.55
  • C/P CORNFLAKE SLICE

    1pk · £1.59 each
    £1.59
  • C/P FRUIT SLICE

    1pk · £1.89 each
    £1.89
  • C/P JAM & COCONUT SQUARE

    1pk · £1.89 each
    £1.89
  • C/P SCHOOL OUT CAKE SLICE

    1pk · £1.79 each
    £1.79
  • C/P TOFFEE SLICE

    1pk · £1.89 each
    £1.89
  • Capri-Sun Orange (330 ml)

    330ml · £6.03/L
    £1.99

Fresh & Frozen under £2

View all (31)
  • Babybel Mini Natural Cheese 20g

    20g · £47.50/kg
    £0.95
  • Dairylea Regular Processed Cheese-spread 145g

    145g · £13.45/kg
    £1.95
  • Elmlea Double Alternative to Cream 270ml

    270ml · £7.22/L
    £1.95
  • Elmlea UHT Single 270ml

    270ml · £6.48/L
    £1.75
  • GRANNY SMITH APPLES

    1pk · £0.49 each
    £0.49
  • Jumbo Seafood Stick (60g)

    60g · £20.83/kg
    £1.25
  • Large Cauliflower Loose (Sgl)

    1pk · £1.89 each
    £1.89
  • Large Pepper Loose (Single)

    1pk · £1.19 each
    £1.19
  • Lemons Loose (Single)

    1pk · £0.55 each
    £0.55
  • Limes Loose (Single)

    1pk · £0.55 each
    £0.55
  • Little GEM Lettuce - Twin Pack

    1pk · £1.35 each
    £1.35
  • McCain Straight Quick Chips 2 x 100g (200g)

    200g · £8.45/kg
    £1.69
  • Moo Milk Banana Flavour British Milk 1 Litre

    1L · £1.85/L
    £1.85
  • Moo Milk Choc Fudge Flavour British Milk 1 Litre

    1L · £1.85/L
    £1.85
  • Moo Milk Chocolate Flavoured 1% Fat Milk 1 Litre

    1L · £1.85/L
    £1.85
  • Moo Milk Strawberry Flavour British Milk 1 Litre

    1L · £1.85/L
    £1.85
  • Moo UHT Semi Skimmed Milk (1 Litre)

    1L · £1.79/L
    £1.79
  • Moo UHT Skimmed Milk (1 Litre)

    1L · £1.79/L
    £1.79
  • Onion Loose (1Kg)

    1kg · £1.39/kg
    £1.39
  • Red Apples (10 Pack)

    1pk · £1.79 each
    £1.79

Crisps & Snacks

View all (25)
  • Walkers Classic Pack 6 x 25g

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Discos Grab Bag Cheese/Onion (50g)

    50g · £31.80/kg
    £1.59
  • Discos Grab Bag Salt/Vinegar (50g)

    50g · £31.80/kg
    £1.59
  • Nik Naks Nice N Spicy ( 45g)

    45g · £35.33/kg
    £1.59
  • BLUEY FRUIT ROLLS MANGO

    1pk · £3.25 each
    £3.25
  • Butterkist Toffee Popcorn

    78g · £17.31/kg
    £1.35
  • Cheez-It Snap'd Cheese & Chilli Baked Snacks 120g

    120g · £16.25/kg
    £1.95
  • Cheez-It Snap'd Double Cheese Baked Snacks 4 x 30g (120g)

    120g · £16.25/kg
    £1.95
  • Cofresh Balti Mix Savoury Indian Snack 80g

    80g · £12.38/kg
    £0.99
  • CRUNCHIPS XCUT CHILLI/LIM

    75g · £23.33/kg
    £1.75
  • Discos Salt & Vinegar

    70g · £19.29/kg
    £1.35
  • Doritos Chilli Heatwave 44g

    44g · £36.14/kg
    £1.59
  • Doritos Chilli Heatwave Sharing Tortilla Chips 140g

    140g · £23.21/kg
    £3.25
  • Doritos Chilli Heatwave Tortilla Chips Crisps 40g

    40g · £31.25/kg
    £1.25
  • Doritos Chilli Heatwave Tortilla Chips Sharing Bag Crisps 70g PMP RRP £1.35

    70g · £19.29/kg
    £1.35
  • Doritos Cool Original 44g

    44g · £36.14/kg
    £1.59
  • Doritos Cool Original Sharing Tortilla Chips 140g

    140g · £23.21/kg
    £3.25
  • Doritos Cool Sour Cream & Chives Sharing Dip 280g

    280g · £12.32/kg
    £3.45
  • Doritos Hot Salsa Sharing Dip 300g

    300g · £11.50/kg
    £3.45
  • DORITOS MEXICAN BEEF TACO

    180g · £7.17/kg
    £1.29

Chocolate & Sweets

View all (30)
  • HARIBO Tangfastics Bag 160g

    160g · £14.06/kg
    £2.25
  • Aero Milk Chocolate Block (90g)

    90g · £18.33/kg
    £1.65
  • AERO MILKYBAR BLOCK

    90g · £19.44/kg
    £1.75
  • AERO MILKYBAR POUCH

    92g · £21.20/kg
    £1.95
  • Aero Orange Block

    90ml · £16.67/L
    £1.50
  • Aero Peppermint 295g

    295g · £17.59/kg
    £5.19
  • Aero Peppermint 36g

    1pk · £1.49 each
    £1.49
  • Aero Peppermint Bubbles Bag (80g)

    80g · £20.63/kg
    £1.65
  • Aero Peppermint Milk Chocolate Block (90g)

    90g · £18.33/kg
    £1.65
  • After Eight Delightfully Minty Dark Chocolate Thins 300g

    300g · £20.50/kg
    £6.15
  • Airwaves Black Mint Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    1pk · £1.19 each
    £1.19
  • Airwaves Cherry Menthol Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    1pk · £1.19 each
    £1.19
  • Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    1pk · £1.19 each
    £1.19
  • Barebells Marshmallow Protein Bar 55g

    55g · £68.18/kg
    £3.75
  • Barebells Protein Bar Caramel Cashew 55g

    55g · £68.18/kg
    £3.75
  • Barebells Protein Bar Cookies & Cream 55g

    55g · £68.18/kg
    £3.75
  • Barebells Soft Protein Bar Salted Peanut Caramel 55g

    55g · £68.18/kg
    £3.75
  • Barratt Dip Dab 23g

    1pk · £0.75 each
    £0.75
  • Barratt Flumps 20g

    1pk · £0.65 each
    £0.65
  • Barratt Wham Original with Sour Crystals 16g

    1pk · £0.29 each
    £0.29

Soft Drinks

View all (26)
  • Evian Still Natural Mineral Water 1.5L

    1.5L · £1.79/L
    £2.69
  • SPAR Diet Lemonade - 2 Litres

    2L · £0.88/L
    £1.75
  • 7 Up Zero (2 Litre)

    2L · £1.63/L
    £3.25
  • 7 Up Zero (500ml)

    500ml · £5.70/L
    £2.85
  • 7 Up Zero Can (330ml)

    330ml · £4.82/L
    £1.59
  • Barebells Protein Milkshake Banana 330ml

    330ml · £11.36/L
    £3.75
  • Barebells Protein Milkshake Chocolate Flavour 330ml

    330ml · £11.36/L
    £3.75
  • Barr Cherryade 2 Litre

    2L · £0.90/L
    £1.79
  • BARR CREAM 139P/2FOR250P

    2L · £0.90/L
    £1.79
  • Barr Dandelion 'n' Burdock 2 Litre

    2L · £0.90/L
    £1.79
  • Barr Dandelion 'n' Burdock 500ml

    500ml · £2.00/L
    £1.00
  • Boost Energy Original 1 Litre

    1L · £3.69/L
    £3.69
  • Boost Energy Original Fridge Pack 4 x 250ml

    1L · £3.55/L
    £3.55
  • Boost Isotonic Sport Raspberry & Mango 500ml

    500ml · £3.90/L
    £1.95
  • Boost Sport Isotonic Mixed Berry 500ml

    500ml · £3.90/L
    £1.95
  • Boost Sport Isotonic Orange 500ml

    500ml · £3.90/L
    £1.95
  • C4 Performance Energy Cosmic Rainbow Energy Drink 500ml

    500ml · £4.98/L
    £2.49
  • C4 Performance Energy Frozen Bombsicle Energy Drink 500ml

    500ml · £4.98/L
    £2.49
  • Capri-Sun Orange (330 ml)

    330ml · £6.03/L
    £1.99
  • Capri-Sun Orange 4 x 200ml

    1pk · £2.99 each
    £2.99

Fruit & Vegetables

View all (21)
  • SPAR Cucumber (Single)

    1pk · £1.29 each
    £1.29
  • SPAR Closed Cup Mushrooms (250 grams)

    250g · £5.40/kg
    £1.35
  • Lemons Loose (Single)

    1pk · £0.55 each
    £0.55
  • Baby Plum Tomato On The Vine (200g)

    200g · £11.25/kg
    £2.25
  • GRANNY SMITH APPLES

    1pk · £0.49 each
    £0.49
  • Large Cauliflower Loose (Sgl)

    1pk · £1.89 each
    £1.89
  • Large Pepper Loose (Single)

    1pk · £1.19 each
    £1.19
  • Limes Loose (Single)

    1pk · £0.55 each
    £0.55
  • Little GEM Lettuce - Twin Pack

    1pk · £1.35 each
    £1.35
  • Onion Loose (1Kg)

    1kg · £1.39/kg
    £1.39
  • Pumpkin (500g)

    1pk · £3.29 each
    £3.29
  • Red Apples (10 Pack)

    1pk · £1.79 each
    £1.79
  • SPAR Apple And Grape Bag (75g)

    75g · £15.87/kg
    £1.19
  • SPAR Baking Potato (4 Pack)

    1pk · £1.99 each
    £1.99
  • SPAR Berry Medley - 160 grams

    160g · £17.44/kg
    £2.79
  • SPAR Broccoli (Single)

    1pk · £1.79 each
    £1.79
  • SPAR Carrot Pack (500 grams)

    500g · £1.90/kg
    £0.95
  • SPAR Easy Peeler Loose (Single)

    1pk · £0.59 each
    £0.59
  • SPAR Grape Bag (80 grams)

    80g · £14.88/kg
    £1.19
  • SPAR Grapes Mixed Seedless (500g)

    500g · £6.58/kg
    £3.29

Breakfast Cereals

View all (20)
  • Oatburst Instant Porridge Golden Syrup Flavour 57g

    57g · £18.42/kg
    £1.05
  • Alpen Original Muesli Recipe 550g

    550g · £7.98/kg
    £4.39
  • Alpen No Added Sugar Muesli Recipe 550g

    550g · £7.98/kg
    £4.39
  • Ambrosia Ready to Eat Goden Syrup Porridge Pot 210g

    210g · £5.67/kg
    £1.19
  • Cheerios Honey 370g

    370g · £8.78/kg
    £3.25
  • Cheerios Multigrain 390g

    390g · £8.33/kg
    £3.25
  • Cookie Crisp 375g

    375g · £8.67/kg
    £3.25
  • Fuel 10K Chocolate Chunks Granola Breakfast Cereal (400g)

    400g · £8.13/kg
    £3.25
  • FUEL STRAWB BRKFST DRINK

    330ml · £5.61/L
    £1.85
  • Jordans Strawberry Country Crisp Breakfast Cereal 400g

    400g · £8.73/kg
    £3.49
  • KELL C/POPS C/MILK BAR69P

    20g · £34.50/kg
    £0.69
  • KELL NUTRI BAKE CHOC 4PK

    180g · £13.83/kg
    £2.49
  • KELL POKEMON CEREAL

    350g · £10.14/kg
    £3.55
  • KELL R/KRISP CHOC SQ 79P

    36g · £21.94/kg
    £0.79
  • KELL R/KRISP SQUARES 225P

    1pk · £2.25 each
    £2.25
  • KELL SPEC K CHOC GRANOLA

    350g · £10.71/kg
    £3.75
  • Kellogg's Coco Pops Cereal Milk Bars 4x20g

    1pk · £1.49 each
    £1.49
  • Kellogg's Cornflakes 450g

    450g · £7.76/kg
    £3.49
  • Kellogg's Frosties Breakfast Cereal�470g

    470g · £7.85/kg
    £3.69
  • Kellogg's Frosties Cereal Breakfast Bar 4x25g

    1pk · £1.49 each
    £1.49

Dairy & Eggs

View all (25)
  • SPAR Semi-Skimmed Milk - 2 Litres

    2L · £0.95/L
    £1.89
  • SPAR Whole Milk - 2 Litres

    2L · £0.95/L
    £1.89
  • Arla Lacto Free Semi Skimmed Milk Drink 1 Litre

    1L · £2.69/L
    £2.69
  • Babybel Mini Natural Cheese 20g

    20g · £47.50/kg
    £0.95
  • Cathedral City 4 Mature Cheddar Slices Crackers & Pickle 122g

    122g · £22.87/kg
    £2.79
  • Dairylea Regular Processed Cheese-spread 145g

    145g · £13.45/kg
    £1.95
  • Delamere Whole Sterilised Cows Milk 1 Litre

    1L · £2.65/L
    £2.65
  • Dewlay Mature White Cheddar Cheese - 350 grams

    350g · £11.11/kg
    £3.89
  • Dewlay Red Leicester (250g)

    250g · £13.16/kg
    £3.29
  • Elmlea Double Alternative to Cream 270ml

    270ml · £7.22/L
    £1.95
  • Elmlea UHT Single 270ml

    270ml · £6.48/L
    £1.75
  • Free Range Loose Large Eggs (6 Pack)

    1pk · £2.19 each
    £2.19
  • Longley Farm Yorkshire Cottage Cheese Natural 250g

    250g · £11.96/kg
    £2.99
  • Lurpak Slightly Salted Spreadable 250g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
  • Lurpak Spreadable (400g)

    400g · £13.48/kg
    £5.39
  • Medium Eggs 10PK

    1pk · £3.09 each
    £3.09
  • Mini Babybel Net (6 x 20 Grams)

    200g · £17.95/kg
    £3.59
  • Moo Milk Banana Flavour British Milk 1 Litre

    1L · £1.85/L
    £1.85
  • Moo Milk Choc Fudge Flavour British Milk 1 Litre

    1L · £1.85/L
    £1.85
  • Moo Milk Chocolate Flavoured 1% Fat Milk 1 Litre

    1L · £1.85/L
    £1.85

Bakery

View all (31)
  • Hovis Bread Soft White Medium Sliced Loaf (800g)

    800g · £2.49/kg
    £1.99
  • Warburtons Bread Medium Sliced Loaf (800g)

    800g · £2.11/kg
    £1.69
  • C/P 3 CHSE TOP SUB ROLLS

    1pk · £2.29 each
    £2.29
  • C/P 4 CHERRY SCONES

    1pk · £2.59 each
    £2.59
  • C/P 4 FLOURED WHITE ROLLS

    1pk · £1.89 each
    £1.89
  • C/P 4 TIGER ROLLS

    1pk · £1.89 each
    £1.89
  • C/P BATCH LOAF MULTISEED

    800g · £2.94/kg
    £2.35
  • C/P BATCH LOAF WHITE

    800g · £2.94/kg
    £2.35
  • C/P BATCH LOAF WHOLEMEAL

    800g · £2.94/kg
    £2.35
  • C/P DANISH WHITE

    400g · £3.23/kg
    £1.29
  • C/P FARMHOUSE WHITE

    800g · £2.44/kg
    £1.95
  • Clayton Park Farmhouse Malt Sliced Loaf (400g)

    400g · £3.88/kg
    £1.55
  • Clayton Park Farmhouse Malt Sliced Loaf (800g)

    800g · £2.81/kg
    £2.25
  • Clayton Park Farmhouse White Sliced Loaf (400g)

    400g · £3.48/kg
    £1.39
  • Clayton Park Farmhouse Wholemeal Loaf - 400 grams

    400g · £3.48/kg
    £1.39
  • Clayton Park Farmhouse Wholemeal Loaf - 800 grams

    800g · £2.49/kg
    £1.99
  • Clayton Park Fruit Teacakes - 4 Pack

    1pk · £2.05 each
    £2.05
  • Clayton Park Hot Dog Rolls- 6 Pack

    1pk · £2.15 each
    £2.15
  • Clayton Park Iced Fruit Buns - 4 Pack

    1pk · £2.35 each
    £2.35
  • Clayton Park Large Soft White Rolls - 6 Pack

    1pk · £2.29 each
    £2.29

Pies & Pastries

View all (17)
  • Clayton Park Meat And Potato Pie - 265 grams

    265g · £10.00/kg
    £2.65
  • Clayton Park Steak Pie - 200 grams

    200g · £13.25/kg
    £2.65
  • C/P CUMBERLAND S/ROLL

    1pk · £1.19 each
    £1.19
  • C/P LARGE SAUSAGE ROLL

    135g · £12.22/kg
    £1.65
  • Clayton Cheese/Onion Roll (125g)

    125g · £11.92/kg
    £1.49
  • Clayton Park Beef And Onion Pie - 200 grams

    200g · £13.25/kg
    £2.65
  • Clayton Park Butter Pie - 265 grams

    265g · £10.00/kg
    £2.65
  • Clayton Park Cheese and Onion Quiche

    1pk · £3.89 each
    £3.89
  • Clayton Park Cheese And Onion Slice

    1pk · £2.65 each
    £2.65
  • Clayton Park Chicken And Gravy Pie - 200 grams

    200g · £13.25/kg
    £2.65
  • Clayton Park Meat Pie - 135 grams

    135g · £15.48/kg
    £2.09
  • Clayton Park Mini Pork Pie - 4 Pack

    1pk · £3.59 each
    £3.59
  • Clayton Park Mini Pork Pies - 2 Pack

    1pk · £2.35 each
    £2.35
  • Clayton Park Pasty Meat/Vegetables - 280 grams

    280g · £9.46/kg
    £2.65
  • Clayton Park Slice Chick Mush

    1pk · £2.65 each
    £2.65
  • Clayton Park Snack Pork Pie - 145 grams

    145g · £14.41/kg
    £2.09
  • Clayton Park Steak Slice

    1pk · £2.65 each
    £2.65

Home Baking & Spreads

View all (20)
  • Spar Strawberry Jam (420g)

    420g · £2.98/kg
    £1.25
  • Nutella Hazelnut Spread with Cocoa 23 x 15g (350g)

    350g · £9.86/kg
    £3.45
  • Betty Crocker Brownie Mix - 415 grams

    415g · £9.37/kg
    £3.89
  • Ambrosia Devon Custard (1Kg)

    1kg · £3.45/kg
    £3.45
  • Aunt Bessie's Great to Bake Shortcrust Pastry Mix 500g

    500g · £3.38/kg
    £1.69
  • Aunt Bessie's Ready to Bake Crumble Mix 400g

    400g · £4.23/kg
    £1.69
  • Betty Crocker Chocolate Chip Cookie Mix 200g

    200g · £12.45/kg
    £2.49
  • Betty Crocker Devil's Food Cake Mix 425g

    425g · £9.15/kg
    £3.89
  • Bonne Maman Raspberry (370g)

    370g · £12.14/kg
    £4.49
  • Cadbury Milk Chocolate Spread 400g

    400g · £11.48/kg
    £4.59
  • Dr. Oetker 18 Party Candles

    1pk · £2.19 each
    £2.19
  • Dr. Oetker 72 Rainbow Cupcake Cases

    1pk · £3.15 each
    £3.15
  • Dr. Oetker Baking Powder 170g

    170g · £14.41/kg
    £2.45
  • Dr. Oetker Bicarbonate of Soda 200g

    200g · £10.25/kg
    £2.05
  • Dr. Oetker Hundreds & Thousands 65g

    65g · £37.69/kg
    £2.45
  • Dr. Oetker Madagascan Vanilla Extract 35ml

    35ml · £70.00/L
    £2.45
  • Dr. Oetker Red Food Colour Gel 15g

    15g · £163.33/kg
    £2.45
  • Dr.Oetker Milk Chocolate Chips 100g

    100g · £31.50/kg
    £3.15
  • Gale's Lemon Curd 410g

    410g · £6.32/kg
    £2.59
  • Lotus Biscoff Smooth Sprd (400g)

    400g · £8.63/kg
    £3.45

Cakes

View all (24)
  • Clayton Park Millionaires Cake Slice - 5 Pack

    1pk · £3.19 each
    £3.19
  • Clayton Park Vanilla Slice

    1pk · £2.39 each
    £2.39
  • Clayton Park Chocolate Eclairs - Twin Pack

    1pk · £3.39 each
    £3.39
  • BRODERICKS ROCKY ROAD TUB

    162g · £23.15/kg
    £3.75
  • BRODERICKS SLTD/CRML TUB

    144g · £26.04/kg
    £3.75
  • C/Garden Swiss Roll Choc (300g)

    300g · £7.30/kg
    £2.19
  • C/P 4 BLUEBERRY MUFFIN

    1pk · £2.35 each
    £2.35
  • C/P 4 CHOCOLATE MUFFINS

    1pk · £2.35 each
    £2.35
  • C/P BROWNIE CHOCOLATE

    1pk · £1.89 each
    £1.89
  • C/P CARAMEL/CHOC CUPCAKE

    1pk · £3.39 each
    £3.39
  • C/P CHERRY BAKEWELL

    1pk · £1.89 each
    £1.89
  • C/P CHERRY/MALLOW CUPCAKE

    1pk · £3.39 each
    £3.39
  • C/P CHOC CORNFLAKE CAKE

    1pk · £1.89 each
    £1.89
  • C/P COOKIE CHOC CHUNK

    1pk · £1.55 each
    £1.55
  • C/P COOKIE CREEPY CARAMEL

    1pk · £2.49 each
    £2.49
  • C/P COOKIE PUMPKIN SPICE

    1pk · £1.55 each
    £1.55
  • C/P COOKIES PUMPKIN SPICE

    1pk · £2.49 each
    £2.49
  • C/P CORNFLAKE SLICE

    1pk · £1.59 each
    £1.59
  • C/P FRUIT SLICE

    1pk · £1.89 each
    £1.89
  • C/P JAM & COCONUT SLICE

    1pk · £2.45 each
    £2.45

Meat, Poultry & Fish

View all (13)
  • SPAR Bacon Smoked (250 grams)

    250g · £12.36/kg
    £3.09
  • SPAR Bacon Unsmoked (250 grams)

    250g · £12.36/kg
    £3.09
  • 12 Thin Pork Irish Recipe Sausages 340g

    340g · £5.88/kg
    £2.00
  • 6 Butchers Choice Sausages (400g)

    400g · £10.88/kg
    £4.35
  • 8 Thick Pork Irish Sausages (410g)

    410g · £4.88/kg
    £2.00
  • Graham Eyes Lean Minced Beef (400g)

    400g · £15.73/kg
    £6.29
  • Jumbo Seafood Stick (60g)

    60g · £20.83/kg
    £1.25
  • SPAR Dry Cured Smoked (220g)

    220g · £19.50/kg
    £4.29
  • SPAR Fresh Chicken Fillets (340 grams)

    340g · £13.97/kg
    £4.75
  • SPAR Gammon Steak Unsmoked (240 grams)

    240g · £14.96/kg
    £3.59
  • SPAR Rump Steak (225 grams)

    225g · £29.29/kg
    £6.59
  • SPAR Sizzle Steaks (300 grams)

    300g · £22.97/kg
    £6.89
  • Vici Classic Seafood Stocks (200g)

    200g · £9.25/kg
    £1.85

Yoghurts & Desserts

View all (22)
  • Muller Crunch Corners 4 Pack (2 x Vanilla Chocolate Balls, 2 x Banana Chocolate Flakes)

    1pk · £3.59 each
    £3.59
  • Ambrosia Creamed Rice Pudding (400g)

    400g · £3.75/kg
    £1.50
  • Ambrosia Custard Pots (150g)

    150g · £5.93/kg
    £0.89
  • Ambrosia Custard Pots (4 Pack)

    1pk · £3.39 each
    £3.39
  • Ambrosia Devon Custard (400g)

    400g · £3.75/kg
    £1.50
  • Ambrosia Low Fat Custard Can 400g

    400g · £4.23/kg
    £1.69
  • Angel Delight Strawberry Flavour 59g

    1pk · £1.09 each
    £1.09
  • Ann Forshaws Farmhouse Yogurt Blueberry And Pomegranate (140g)

    140g · £7.07/kg
    £0.99
  • Ann Forshaws Farmhouse Yogurt Damson And Plum (140g)

    140g · £7.07/kg
    £0.99
  • Ann Forshaws Farmhouse Yogurt Lemon Zest (140g)

    140g · £7.07/kg
    £0.99
  • Ann Forshaws Farmhouse Yogurt Oranges And Lemons (140g)

    140g · £7.07/kg
    £0.99
  • Ann Forshaws Farmhouse Yogurt Peach And Mango (140g)

    140g · £7.07/kg
    £0.99
  • Ann Forshaws Farmhouse Yogurt Strawberry And Redcurrant (140g)

    140g · £7.07/kg
    £0.99
  • Ann Forshaws Greek Style Natural Full Fat Yogurt (450g)

    450g · £3.67/kg
    £1.65
  • Aunt Bessie's Instant Custard 70g

    1pk · £1.05 each
    £1.05
  • Aunty's Delicious Golden Syrup Steamed Puds 2 x 95g

    190g · £11.53/kg
    £2.19
  • Cadbury Dairy Milk with Buttons 75g

    1pk · £1.39 each
    £1.39
  • Carnation Condensed Milk 397g

    397g · £5.77/kg
    £2.29
  • Carnation Evaporated Milk 170g

    170g · £5.82/kg
    £0.99
  • Carnation Evaporated Milk 410g

    410g · £4.12/kg
    £1.69

Biscuits & Crackers

View all (25)
  • Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g

    1pk · £2.19 each
    £2.19
  • McVitie's Digestive Milk Chocolate 266g

    266g · £8.61/kg
    £2.29
  • SPAR Bourbon Creams 300g

    300g · £5.17/kg
    £1.55
  • Bahlsen 8 Choco Leibniz Milk 111g

    111g · £27.84/kg
    £3.09
  • Barny Bear Milk (125g)

    125g · £12.40/kg
    £1.55
  • Belvita Honey & Nut with Chocolate Chips Cereal Biscuit Snack Bar 50g

    1pk · £1.05 each
    £1.05
  • Belvita Honey & Nut with Chocolate Chips Cereal Snack Bars Multipack £1.49 PMP 225g (5 x 45g)

    225g · £6.62/kg
    £1.49
  • Belvita Soft Bakes Chocolate Chip Cereal Snack Bars Multipack 250g (5 x 50g)

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • Belvita Strawberry Duo (Single)

    1pk · £1.05 each
    £1.05
  • Blue Riband Wafer Biscuit Bar 6 Pack

    1pk · £1.25 each
    £1.25
  • Cadbury Dairy Milk Fingers (114g)

    114g · £14.47/kg
    £1.65
  • Cadbury Dairy Milk Fingers Milk Chocolate Covered Biscuits 114g

    114g · £17.98/kg
    £2.05
  • CRACKERBREAD 135P

    125g · £10.80/kg
    £1.35
  • Farmhouse Biscuits Ltd. Oat Flips 200g

    200g · £13.75/kg
    £2.75
  • Farmhouse Cottage Crunch (200g)

    200g · £13.75/kg
    £2.75
  • Farmhouse Honey/Oat Biscuit (200g)

    200g · £13.75/kg
    £2.75
  • Flipz Pretzels Milk Chocolate Snacks 90g

    90g · £33.89/kg
    £3.05
  • Flipz Pretzels Salted Caramel Flavour Snacks 90g

    90g · £33.89/kg
    £3.05
  • Fox's Chocolate Viennese Biscuits (120g)

    120g · £16.67/kg
    £2.00
  • Fox's Golden Crunch Creams 200g

    200g · £7.45/kg
    £1.49

Ice Cream

View all (20)
  • Ben & Jerry's Ice Cream Phish Food 465 ml

    465ml · £10.43/L
    £4.85
  • Ben & Jerry's Ice Cream Tub Chocolate Fudge Brownie 465 ml

    465ml · £10.43/L
    £4.85
  • Ben & Jerry's Ice Cream Tub Half Baked 465 ml

    465ml · £10.43/L
    £4.85
  • Ben & Jerry's Ice Cream Sandwich Cookie Dough Sandwich 120 ML

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Ben & Jerry's Karamel Sutra Core Chocolate & Caramel Ice Cream Tub 465ml

    465ml · £10.43/L
    £4.85
  • Cadbury Dairy Milk 90ml

    1pk · £4.29 each
    £4.29
  • Cadbury Flake 99 125ml

    1pk · £4.55 each
    £4.55
  • Calippo Orange (Single)

    1pk · £2.89 each
    £2.89
  • COOL CUBES CLASSIC ICE

    1.8kg · £1.27/kg
    £2.29
  • Cornetto Soft Ice Cream Cone Cookie & Chocolate 140 ml

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Cornetto Strawberry (Single)

    1pk · £2.89 each
    £2.89
  • English Lakes Classic Vanilla Ice Cream (1 litre)

    1L · £4.55/L
    £4.55
  • Fab Strawberry Ice Lollies 6x58ml

    1pk · £2.59 each
    £2.59
  • Feast Ice Cream (Single)

    1pk · £2.89 each
    £2.89
  • Fruit Pastil Lolly (Single)

    1pk · £2.19 each
    £2.19
  • Fruit Pastille Lolly (4 Pack)

    1pk · £3.89 each
    £3.89
  • Haagen-Dazs Strawberry Cheesecake Ice Cream (460ml)

    460ml · £16.93/L
    £7.79
  • Haribo Push Up Ice Cream

    1pk · £2.59 each
    £2.59
  • Ice Club Ice Cubes 1.8kg

    1.8kg · £1.27/kg
    £2.29
  • Magnum Ice Cream Stick Classic 110 ml

    1pk · £3.79 each
    £3.79

Tea & Coffee

View all (20)
  • Yorkshire Teabags (40s)

    1pk · £2.49 each
    £2.49
  • Tate & Lyle Pure Cane Granulated Sugar 1kg

    1kg · £1.55/kg
    £1.55
  • Nescafe (200 grams)

    200g · £43.75/kg
    £8.75
  • Bovril (125g)

    125g · £27.12/kg
    £3.39
  • Cadbury Drinking Hot Chocolate Cocoa Powder Tin 250g

    250g · £15.80/kg
    £3.95
  • Cadbury Instant Chocolate Stick (28g)

    28g · £28.21/kg
    £0.79
  • Cadbury Instant Hot Chocolate 250g

    250g · £13.56/kg
    £3.39
  • Galaxy Instant Hot Chocolate 250g

    250g · £15.00/kg
    £3.75
  • Galaxy Light Instant Hot Chocolate 210g

    210g · £23.76/kg
    £4.99
  • Hermesetas Mini Sweeteners 7.1g

    1pk · £2.89 each
    £2.89
  • Horlicks Instant 32g

    32g · £21.56/kg
    £0.69
  • Horlicks Instant Malt (270g)

    270g · £13.89/kg
    £3.75
  • Kenco Really Smooth (100g)

    100g · £58.50/kg
    £5.85
  • Mokate Coffee Whitener Standard 350g

    350g · £7.11/kg
    £2.49
  • NESCAFE

    190g · £39.42/kg
    £7.49
  • Nescafé 3 in 1 Original 8 x 16g (128g)

    1pk · £1.89 each
    £1.89
  • Nescafe Cappuccino (7 Pack)

    1pk · £2.89 each
    £2.89
  • Nescafe Caramel Latte Iced Ready to Drink (750ml)

    750ml · £5.00/L
    £3.75
  • Nescafé Gold Blend 190g

    190g · £47.84/kg
    £9.09
  • Nescafe Gold Blend Refill (150g)

    150g · £45.93/kg
    £6.89

Chilled Drinks

View all (21)
  • SPAR Orange Juice - 1 Litre

    1L · £2.85/L
    £2.85
  • SPAR Apple Juice - 1 Litre

    1L · £2.39/L
    £2.39
  • Arctic Coffee C/Mel Latte (330ml)

    330ml · £5.61/L
    £1.85
  • Arctic Coffee Latte (330ml)

    330ml · £5.61/L
    £1.85
  • ARCTIC DOUBLE SHOT

    330ml · £4.70/L
    £1.55
  • Chocomel

    750ml · £4.39/L
    £3.29
  • CHOCOMEL

    300ml · £6.30/L
    £1.89
  • Copella Apple Juice (300ml)

    300ml · £5.97/L
    £1.79
  • FRIJJ MSHAKE FUDGE BRWNIE

    330ml · £5.73/L
    £1.89
  • FRIJJ MSHAKE LTD EDITION

    330ml · £5.73/L
    £1.89
  • FRIJJ MSHAKE STRW CHSCAKE

    330ml · £5.73/L
    £1.89
  • Grind Iced Oat Matcha Latte (250ml)

    250ml · £10.60/L
    £2.65
  • Innocent Berry Set Go Raspberry, Cherry, Apple Guarana +Vitamins 330ml

    330ml · £9.06/L
    £2.99
  • INNOCENT CITRUS SHIELD

    330ml · £8.33/L
    £2.75
  • innocent Plus Blue Bolt Guava, Lime, Apple, Coconut Water & Blue Spirulina Juice with Vitamins 330ml

    330ml · £9.06/L
    £2.99
  • innocent Plus Green Alert, Apple, Pear, Cucumber & Matcha Juice with Vitamins 330ml

    330ml · £9.06/L
    £2.99
  • Mars Chocolate Milk Shake Drink No Added Sugar 400ml

    400ml · £5.73/L
    £2.29
  • Moju Fresh Root Ginger (60ml)

    60ml · £43.17/L
    £2.59
  • Shaken Udder Chocolush Milkshake 330ml

    330ml · £7.24/L
    £2.39
  • Shaken Udder Raspberry Ripple Millkshake (330ml)

    330ml · £7.24/L
    £2.39

Tins, Jars and Packets

View all (20)
  • Pot Noodle King Pot Noodle Chicken & Mushroom 114 g

    114g · £17.11/kg
    £1.95
  • Batchelors Super Noodles Chicken (90g)

    90g · £12.11/kg
    £1.09
  • Koka Oriental Instant Noodles The Original Chicken Flavour 85g

    85g · £8.82/kg
    £0.75
  • Ainsley Harriott Moroccan Medley Cous Cous 100g

    100g · £11.50/kg
    £1.15
  • Al'Fez Moroccan Style Chicken Tagine Sauce 450g

    450g · £6.78/kg
    £3.05
  • B/DRAGON CHILLI CRNCH MLD

    180g · £20.50/kg
    £3.69
  • Bartons Pickled Sliced Beetroot 440g

    440g · £5.20/kg
    £2.29
  • Bartons Red Cabbage (440g)

    440g · £5.20/kg
    £2.29
  • Bartons Silverskin Onions (450g)

    450g · £3.44/kg
    £1.55
  • Bartons Traditional Onions (450g)

    450g · £5.53/kg
    £2.49
  • Batchelors 4 Tomato Cup a Soup 93g

    93g · £17.74/kg
    £1.65
  • Batchelors Chicken Super Noodle Pot (75g)

    75g · £13.20/kg
    £0.99
  • Batchelors Cup a Soup Minestrone with Croutons 4 Sachets 94g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Batchelors Marrowfat Bigga Peas 300g

    300g · £3.17/kg
    £0.95
  • Batchelors Original Mushy Peas 300g

    300g · £3.17/kg
    £0.95
  • Batchelors Pasta 'n' Sauce Cheese & Broccoli 99g

    99g · £17.07/kg
    £1.69
  • Batchelors Pasta And Sauce - Cheese/Leek/Ham Flavour (99g)

    99g · £17.07/kg
    £1.69
  • Batchelors Quick Soak Dried Peas 250g

    250g · £5.00/kg
    £1.25
  • Batchelors Super Noodles BBQ Beef (90g)

    90g · £12.11/kg
    £1.09
  • Batchelors Super Noodles BBQ Beef Flavour 75g

    75g · £13.20/kg
    £0.99

Frozen Foods

View all (36)
  • Chicago Town Original Deep Dish Pepperoni Pizza 2 x 155g (310g)

    310g · £8.06/kg
    £2.50
  • Aunt Bessie's 12 Golden Yorkshires 220g

    220g · £11.32/kg
    £2.49
  • Aunt Bessie's Crispy & Fluffy Roasties 600g

    600g · £4.67/kg
    £2.80
  • Birds Eye 10 Potato Waffles (567g)

    567g · £4.41/kg
    £2.50
  • Birds Eye 12 Chicken Dippers 220G

    220g · £13.64/kg
    £3.00
  • Birds Eye 4 Breaded Cod Fish Cakes 198g

    198g · £13.89/kg
    £2.75
  • Birds Eye 4 Chicken Burgers 200g

    200g · £15.00/kg
    £3.00
  • Birds Eye Garden Peas 375g

    375g · £6.91/kg
    £2.59
  • Birds Eye Southern Fry Chicken (2 Pack - 180g)

    180g · £19.94/kg
    £3.59
  • Birds Eye Value 10 Fish Finger Pack (250 g)

    250g · £8.00/kg
    £2.00
  • Bisto Classic Spaghetti Bolognese 375g

    375g · £9.04/kg
    £3.39
  • C/CITY CHEESY COTTAGE PIE

    400g · £13.98/kg
    £5.59
  • Cathedral City Our Cheesy Lasagne 400g

    400g · £13.98/kg
    £5.59
  • Cathedral City Our Mac 'n' Cheese 400g

    400g · £13.98/kg
    £5.59
  • Chicago Town Cheese & Tomato Subs Pizza 2 x 125g (250g)

    250g · £11.80/kg
    £2.95
  • Chicago Town Meat Supreme Subs Pizza 2 x 125g (250g)

    250g · £11.80/kg
    £2.95
  • Chicago Town Original Deep Dish Four Cheese Pizzas 2 x 148g (296g)

    296g · £8.45/kg
    £2.50
  • Coppenwrath And Wiese Chocolate Fudge Cake (450g)

    450g · £11.67/kg
    £5.25
  • FAZILA C/TIKKA SAMOSA 10S

    1pk · £4.49 each
    £4.49
  • FAZILA CHCK S/ROLLS 10S

    1pk · £4.35 each
    £4.35

Cooked Meat

View all (20)
  • SPAR Wafer Thin Ham (100 grams)

    100g · £18.50/kg
    £1.85
  • Delicatessen Fine Eating Swedish Style Meatballs 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • Corned Beef 120g

    120g · £25.75/kg
    £3.09
  • Delicatessen Fine Eating Chicken & Chorizo-Bites 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • Delicatessen Fine Eating Chicken Bites 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • Delimore Cooked Sweet Chilli Chicken Mini Fillets (160g)

    160g · £21.56/kg
    £3.45
  • Honey Ham 120g

    120g · £25.75/kg
    £3.09
  • Mad Butcher Chorizo Bites 40g

    40g · £42.25/kg
    £1.69
  • Mad Butcher Salami Bites 40g

    40g · £42.25/kg
    £1.69
  • Roast Pork 120g

    120g · £25.75/kg
    £3.09
  • Sliced Turkey 120g

    120g · £25.75/kg
    £3.09
  • Snack Stars Chicken Poppers (100g)

    100g · £10.00/kg
    £1.00
  • SPAR Beechwood Smoked Ham (120 grams)

    120g · £31.25/kg
    £3.75
  • SPAR Chorizo Slices (100g)

    100g · £27.90/kg
    £2.79
  • SPAR HAM

    120g · £24.92/kg
    £2.99
  • SPAR Spanish Chorizo 200g

    200g · £23.75/kg
    £4.75
  • SPAR Wafer Thin Chicken (100 grams)

    100g · £19.90/kg
    £1.99
  • SPAR Wafer Thin Smoky Ham (100g)

    100g · £18.50/kg
    £1.85
  • The Bury Black Pudding Company 4 Traditional Black Pudding Slices 230g

    230g · £9.78/kg
    £2.25
  • The Mad Butcher Chilli Pork Sticks 70g.

    70g · £37.00/kg
    £2.59

Meal Solutions

View all (25)
  • Fridge Raiders Roast Chicken (45g)

    45g · £35.33/kg
    £1.59
  • Dairylea Dunkers Jumbo Tubes (41g)

    41g · £33.90/kg
    £1.39
  • Cheesestrings Cheddar

    20g · £29.50/kg
    £0.59
  • Clayton Park - Steakhouse Chips (400g)

    400g · £7.73/kg
    £3.09
  • Clayton Park Mashed Potato - 400 grams

    400g · £6.23/kg
    £2.49
  • Dairylea Lunchers Chicken N Cheese 60g

    60g · £38.17/kg
    £2.29
  • Dairylea Lunchers Ham 'n' Cheese 65g

    65g · £35.23/kg
    £2.29
  • Fazila Vegetable Samosa (90g)

    1pk · £2.75 each
    £2.75
  • Fazila's Tika Samosa Dip - 120 grams

    120g · £25.42/kg
    £3.05
  • Fazilas Chicken Tikka Samosa (90 g)

    1pk · £2.75 each
    £2.75
  • Fazilas Meat Samosa (90 g)

    1pk · £2.99 each
    £2.99
  • Fazilas Onion Bhaji (100 g)

    1pk · £2.75 each
    £2.75
  • Fazilas Spinach & Feta (80 g)

    80g · £34.38/kg
    £2.75
  • Fridge Raiders BBQ Chicken (45g)

    45g · £35.33/kg
    £1.59
  • Fridge Raiders Southern Fried Chicken (45g)

    45g · £35.33/kg
    £1.59
  • Grab It Chinese Chicken Stick 50g

    50g · £25.00/kg
    £1.25
  • Grab It Nice & Spicy Chicken Stick 50g

    50g · £25.00/kg
    £1.25
  • H/B CHICK & JALAPENO

    1pk · £3.39 each
    £3.39
  • H/B EGG BITES

    1pk · £3.39 each
    £3.39
  • H/B TIKKA BITES

    1pk · £3.39 each
    £3.39

Sandwiches

View all (20)
  • SPAR Tuna Mayo Sandwich

    1pk · £3.20 each
    £3.20
  • SPAR Chicken Caesar Wrap

    1pk · £3.85 each
    £3.85
  • SPAR Mega Breakfast Sandwich

    1pk · £3.95 each
    £3.95
  • SPAR BLT Sandwich

    1pk · £3.20 each
    £3.20
  • Chapli Kebap Wrap

    1pk · £3.95 each
    £3.95
  • Fazila Chilli Cheese Wrap��

    1pk · £3.95 each
    £3.95
  • Fazilas Onion Bhaji Wrap (240 g)

    1pk · £3.95 each
    £3.95
  • SPAR Beef & Mustard Mayo Sandwich

    1pk · £3.50 each
    £3.50
  • SPAR Cajun Chick Wrap

    1pk · £3.85 each
    £3.85
  • SPAR Cheese Savoury Sandwich

    1pk · £2.55 each
    £2.55
  • SPAR Chicken And Bacon Sandwich

    1pk · £3.20 each
    £3.20
  • SPAR Chicken And Mayo Sandwich

    1pk · £3.20 each
    £3.20
  • SPAR Chicken Club Sandwich

    1pk · £3.85 each
    £3.85
  • SPAR Chicken Salad Sandwich

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • SPAR Chicken Tikka Wrap

    1pk · £3.85 each
    £3.85
  • SPAR Prawn Mayo Sandwich

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • SPAR Salmon, Cream Cheese & Chive Sandwich

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • SPAR Simply Egg Mayo Sandwich

    1pk · £2.65 each
    £2.65
  • SPAR Simply Ham Sandwich

    1pk · £2.20 each
    £2.20
  • SPAR Simply Tuna & Sweetcorn

    1pk · £2.20 each
    £2.20

Laundry, Cleaning and Household

View all (21)
  • Andrex Classic Clean Toilet Tissue, 4 Rolls

    1pk · £4.05 each
    £4.05
  • Fairy Liquid Original (320ml)

    320ml · £5.59/L
    £1.79
  • Andrex Complete Clean 9 Rolls

    1pk · £7.49 each
    £7.49
  • Air Wick Pink Sweet Pea Aerosol 300ml Neutralises odours

    300ml · £6.30/L
    £1.89
  • Air Wick White Vanilla Bean Candle 105g

    105g · £35.14/kg
    £3.69
  • ANDREX ULTIMATE QUILTS 9R

    1pk · £6.25 each
    £6.25
  • Ariel Washing Gel (32 Washes)

    1.06L · £9.46/L
    £9.99
  • BBQ GRILL TRAYS

    1pk · £4.35 each
    £4.35
  • BBQUICK GRILL TRAYS

    1pk · £4.99 each
    £4.99
  • Bold 3 in 1 Pods Lavender and Chamomile (12s)

    1pk · £4.99 each
    £4.99
  • Brillo Pads 6s

    1pk · £1.85 each
    £1.85
  • Bryant Extra Long Matches Sgl

    1pk · £1.79 each
    £1.79
  • Cherry Blossom Shine & Go

    1pk · £3.39 each
    £3.39
  • Cillit Bang Lime & Shine (500ml)

    500ml · £6.00/L
    £3.00
  • Cushelle Original Toilet Roll 4 Standard Rolls

    1pk · £3.35 each
    £3.35
  • Cushelle Quilted Toilet Roll 6 Rolls 50% More Sheets

    1pk · £8.75 each
    £8.75
  • Daz All-In-One Pods (12s)

    1pk · £3.29 each
    £3.29
  • Daz Liquid Regular 20 Washes (660 ml)

    660ml · £5.74/L
    £3.79
  • Dettol Antibacterial Cleansing Surface Wipes (30s)

    1pk · £1.69 each
    £1.69
  • DETTOL SURF CLEANS 195P

    500ml · £3.90/L
    £1.95

Pet Supplies

View all (20)
  • Butcher's Beef & Liver Wet Dog Food Tin 400g

    400g · £4.13/kg
    £1.65
  • Pedigree Rodeo Adult Dog Treats With Beef - 4 Sticks - 70g

    1pk · £1.75 each
    £1.75
  • PEDIGREE® Adult Wet Dog Food Chunks in Jelly with Chicken 385g Can

    385g · £4.91/kg
    £1.89
  • Aquarian Goldfish Flakes 25g

    25g · £167.60/kg
    £4.19
  • Bakers Allsorts (98g)

    98g · £14.18/kg
    £1.39
  • BAKERS Meaty Meals Beef Dry Dog Food 1kg PMP

    1kg · £4.15/kg
    £4.15
  • Bakers Sizzler Bacon (90g)

    90g · £15.44/kg
    £1.39
  • Butcher's Tripe Loaf Recipes Nourishing Food for Dogs 6 x 400g

    1pk · £6.59 each
    £6.59
  • Butchers Tripe Mix (400g)

    400g · £4.13/kg
    £1.65
  • C/S B/Sea Hrts Dog Treat (100g)

    100g · £32.90/kg
    £3.29
  • Cesar Tray Chicken/Turkey (150g)

    150g · £11.27/kg
    £1.69
  • Cesar Tray Chicken/Vegetables (150g)

    150g · £11.27/kg
    £1.69
  • Chappie Original Dog Food 412g

    412g · £6.53/kg
    £2.69
  • Classic with Ocean Fish in Jelly 400g

    400g · £2.88/kg
    £1.15
  • Denzel's Nut Butter Bites Peanut, Cashews & Turkey 100g

    100g · £23.90/kg
    £2.39
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits with Catnip Flavour 60g

    60g · £29.83/kg
    £1.79
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits With Cheese Flavour 60g

    60g · £29.83/kg
    £1.79
  • Felix As Good As It Looks Favourite Selection (12 Pack)

    1pk · £4.75 each
    £4.75
  • FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts Wet Cat Food 12x85g PMP

    1pk · £4.75 each
    £4.75
  • Felix Chunks In Jelly Salmon Pouch (85g)

    85g · £7.65/kg
    £0.65

Medicines

View all (20)
  • SPAR Ibuprofen (16s)

    1pk · £1.59 each
    £1.59
    Restricted
  • Anadin Extra (16s)

    1pk · £4.09 each
    £4.09
    Restricted
  • SPAR Paracetamol

    1pk · £1.19 each
    £1.19
    Restricted
  • Alka-Seltzer Original Aspirin 10 Effervescent Tablets

    1pk · £3.99 each
    £3.99
    Restricted
  • Beechams Max Strength Capsules, Cold & Flu Relief with Paracetamol, 16s

    1pk · £8.75 each
    £8.75
    Restricted
  • Benadryl Allergy Relief Capsules Fast-Acting Antihistamine 12 Capsules

    1pk · £7.19 each
    £7.19
  • Benylin Chesty Coughs Non-Drowsy Syrup 150ml

    150ml · £53.93/L
    £8.09
    Restricted
  • Benylin Mucus Cough Max Honey & Lemon Flavour Syrup 150ml

    150ml · £53.93/L
    £8.09
    Restricted
  • Bonjela Adult Ulcer Sugar Free Gel, 15g

    15g · £519.33/kg
    £7.79
  • Bonjela Soothing Teething Gel 15ml

    15ml · £399.33/L
    £5.99
  • Buttercup Original Cough Syrup 75ml

    75ml · £78.53/L
    £5.89
    Restricted
  • Calpol Infant Sugar-Free Oral Suspension Paracetamol 2+ Months 100ml

    100ml · £68.90/L
    £6.89
    Restricted
  • Calpol Six Plus Sugar Free Suspension

    1pk · £6.59 each
    £6.59
    Restricted
  • Calpol SixPlus Sugar-Free Suspension Paracetamol 6+ Years 80ml

    80ml · £88.13/L
    £7.05
    Restricted
  • CanesOasis Cystitis Relief 4g Granules for Oral Solution Cranberry Flavour 6 Sachets

    1pk · £7.79 each
    £7.79
  • CARE ANTISEPTIC CREAM

    30g · £79.67/kg
    £2.39
  • Clarityn Allergy Tablets 10mg x 10

    1pk · £6.29 each
    £6.29
  • Deep Heat 1 Pain Relief Heat Patch

    1pk · £3.59 each
    £3.59
  • Durex 6 Regular Fit Originals Extra Safe Condoms

    1pk · £8.29 each
    £8.29
  • Durex Pleasure Me Regular Fit 6 Condoms

    1pk · £8.29 each
    £8.29

Toiletries

View all (20)
  • Always Ultra Sanitary Towels Moderate Flow Day (Size 2) Wings 11 Pads For Menstrual Periods

    1pk · £2.75 each
    £2.75
  • Radox Shower Gel Awake (225ml)

    225ml · £8.40/L
    £1.89
  • Always Ultra Sanitary Towels Light / Moderate Flow Day (Size 1) Wings 13 Pads For Menstrual Period

    1pk · £2.75 each
    £2.75
  • Batiste Dry Shampoo (280ml)

    280ml · £22.32/L
    £6.25
  • Bodyform All Fluid Protection (26s)

    1pk · £1.76 each
    £1.76
  • Bodyform Ultimate Ultra Long Sanitary Towels Wings 10 pack

    1pk · £2.26 each
    £2.26
  • Bodyform Ultimate Ultra Night Sanitary Towels Wings 8 pack

    1pk · £2.26 each
    £2.26
  • Carex Hand Gel Aloe (50ml)

    50ml · £41.00/L
    £2.05
  • Carex Handwash Aloe Vera 250ml

    250ml · £5.00/L
    £1.25
  • Carex The Original Antibacterial Hand Wash 250ml

    250ml · £8.76/L
    £2.19
  • CLEAR/SMPL PREGNANCY TEST

    1pk · £4.95 each
    £4.95
  • CLEARBLUE PREGNANCY TEST

    1pk · £10.59 each
    £10.59
  • Colgate Triple Act (75ml)

    75ml · £16.67/L
    £1.25
  • ColgateWhite Teeth (75ml)

    75ml · £13.33/L
    £1.00
  • Dove Anti-Perspirant Roll On Classic Fresh 50 ml

    50ml · £49.80/L
    £2.49
  • Dove Cream Bar 4Pack

    1pk · £4.59 each
    £4.59
  • Dove Men+Care Anti-Perspirant Aerosol Classic 150 ml

    150ml · £27.00/L
    £4.05
  • Dove Men+Care Anti-Perspirant Roll On Classic 50 ml

    50ml · £49.80/L
    £2.49
  • Dove Women Anti-Perpirant Fresh (150ml)

    150ml · £27.00/L
    £4.05
  • ENLIVEN COND CNUT 149P

    500ml · £2.98/L
    £1.49

Baby Care

View all (20)
  • SPAR Junior Nappies 5 Pack

    1pk · £4.25 each
    £4.25
  • Aptamil 1 First Baby Milk Formula Liquid Ready to Feed from Birth 200ml

    200ml · £9.25/L
    £1.85
  • Aptamil 1 First Baby Milk Formula Powder from Birth 800g

    800g · £21.81/kg
    £17.45
  • Cow & Gate 1 First Infant Baby Milk Formula Powder from Birth 800g

    800g · £17.69/kg
    £14.15
  • Cow & Gate 2 Follow On Baby Milk Formula Powder 6-12 Months 800g

    800g · £17.69/kg
    £14.15
  • Ella 7M Beef Stew & Spuds (130g)

    130g · £18.85/kg
    £2.45
  • Ella's Kitchen Banana, Apple & Blueberry Baby Rice 120g

    120g · £13.25/kg
    £1.59
  • Ella's Kitchen Organic Banana Baby Brekkie Pouch 6+ Months 100g

    100g · £18.50/kg
    £1.85
  • Ella's Kitchen Organic Bananas and Apples Baby Pouch 4+ Months 120g

    120g · £13.25/kg
    £1.59
  • Ella's Kitchen Organic Chicken and Rice Casserole Baby Pouch 7+ Months 130g

    130g · £18.85/kg
    £2.45
  • Ella's Kitchen Organic Strawberries and Apples Baby Pouch 4+ Months 120g

    120g · £13.25/kg
    £1.59
  • Ella's Kitchen Sweetcorn + Carrot Rudolph's Melty Sticks from 7 Months 16g

    16g · £105.63/kg
    £1.69
  • Farley's Rusks Original

    1pk · £2.19 each
    £2.19
  • Johnson's Baby Oil 200ml

    200ml · £11.75/L
    £2.35
  • Johnson's Baby Powder Natural Cornstarch 200g

    200g · £14.95/kg
    £2.99
  • KENDAMIL FIRST MILK

    800g · £17.11/kg
    £13.69
  • KENDAMIL FIRST MILK RTD

    250ml · £5.56/L
    £1.39
  • Kiddylicious Veggie Straws 9+ Months 12g

    1pk · £1.09 each
    £1.09
  • Milton Sterilising Tabs (28s)

    1pk · £3.89 each
    £3.89
  • SPAR Baby Wipes (60s)

    1pk · £1.05 each
    £1.05

Toys

  • 36CM HAMISH HIGHLAND COW

    1pk · £24.99 each
    £24.99
  • PLAYING CARDS CDU-TOY1

    1pk · £1.25 each
    £1.25

Beer & Cider

View all (21)
  • Budweiser Beer Cans 10 X 440ml

    4.4L · £3.68/L
    £16.19
  • Henry Westons Vintage Cider 500ml

    500ml · £8.78/L
    £4.39
  • Stella Artois Belgium Premium Lager Beer 4 x 568ml

    2.27L · £4.13/L
    £9.39
  • Carling Limited Edition 10 x 440ml

    4.44L · £3.34/L
    £14.85
  • Angelo Poretti Premium Italian Lager Beer Can 10x440ml

    4.4L · £3.68/L
    £16.19
  • Aspall Premier Cru Cyder 500ml

    500ml · £10.50/L
    £5.25
  • Big Bud Nrb (660ml)

    660ml · £7.86/L
    £5.19
  • Birra Moretti Premium Lager Beer Bottles 12 x 330ml

    3.96L · £4.77/L
    £18.89
  • Birra Moretti Premium Lager Bottle 660ml

    660ml · £7.86/L
    £5.19
  • Birra Moretti Premium Lager Cans 4 x 440ml

    1.76L · £6.24/L
    £10.99
  • Birrificio Angelo Poretti Premium Lager Beer 4 x 440ml Cans

    1.76L · £5.56/L
    £9.79
  • Bitburger Premium Pils 4 x 500ml

    2L · £4.05/L
    £8.09
  • Black Sheep Brewery Respire Carbon Neutral IPA 500ml

    500ml · £8.50/L
    £4.25
  • Bowland Brewery - Boxer Blonde Ale 4% (500ml)

    500ml · £8.50/L
    £4.25
  • Bowland Hen Harrier Ale (500 mls)

    500ml · £8.50/L
    £4.25
  • Brewdog Hazy Jane Can (4 Pack)

    1.32L · £8.40/L
    £11.09
  • BrewDog Punk IPA 4 x 330ml

    1.32L · £8.40/L
    £11.09
  • Bud Light Beer 4 x 568ml

    2.27L · £3.56/L
    £8.09
  • Budweiser Beer 4 x 440ml

    1.76L · £5.16/L
    £9.09
  • Budweiser Beer 4 x 568ml

    2.27L · £3.85/L
    £8.75

Cocktails

View all (20)
  • Absolut Vodka & Sprite Watermelon 250ml Pre-Mixed Can

    250ml · £13.16/L
    £3.29
  • Absolut Vodka/Sprite (250ML)

    250ml · £9.16/L
    £2.29
  • APEROL SPRITZ RTD

    250ml · £16.20/L
    £4.05
  • Au Vodka Blue Raspberry Rtd (330ml)

    330ml · £12.27/L
    £4.05
  • Au Vodka Cherryade 330ml

    330ml · £12.27/L
    £4.05
  • Au Vodka Pineapple Crush 330ml

    330ml · £12.27/L
    £4.05
  • AU VODKA TANGO APPLE RTD

    330ml · £12.27/L
    £4.05
  • AU VODKA TANGO ORANGE RTD

    330ml · £12.27/L
    £4.05
  • Blue Raspberry (500 ml)

    500ml · £7.38/L
    £3.69
  • Breezer Crisp Watermelon 275ml 4%

    275ml · £9.78/L
    £2.69
  • Breezer Zesty Orange 275ml 4%

    275ml · £9.78/L
    £2.69
  • Breezer Zingy Lime 275ml 4%

    275ml · £9.78/L
    £2.69
  • BuzzBallz Chili Mango Cocktails 200ml

    200ml · £29.95/L
    £5.99
  • Buzzballz Cocktails Berry Cherry Limeade (200ml)

    200ml · £29.95/L
    £5.99
  • BuzzBallz Strawberry 'Rita Cocktails 200ml

    200ml · £29.95/L
    £5.99
  • BuzzBallz Tequila 'Rita Cocktails 200ml

    200ml · £29.95/L
    £5.99
  • Dragon Soop Dark Fruit (500 ml)

    500ml · £7.38/L
    £3.69
  • Dragon Soop Strawberry/Lime (500 ml)

    500ml · £7.38/L
    £3.69
  • FUNKIN Nitro Cocktails IRN-BRU Vodka Martini 200ml

    200ml · £11.95/L
    £2.39
  • Glen's Vodka with Cola 250ml

    250ml · £7.56/L
    £1.89

Wines

View all (21)
  • Hardys VR Pinot Grigio (75cl)

    750ml · £11.67/L
    £8.75
  • The Shy Pig White (75Cl)

    750ml · £9.85/L
    £7.39
  • Isla Negra Sauvignon/Px (75cl)

    750ml · £11.67/L
    £8.75
  • 19 Crimes Chardonnay (75cl)

    750ml · £16.20/L
    £12.15
  • 19 Crimes Red (75cl)

    750ml · £16.20/L
    £12.15
  • 19 Crimes Rose (75Cl)

    750ml · £16.20/L
    £12.15
  • A Drop of Red 75cl

    750ml · £9.85/L
    £7.39
  • A Sip of White 75cl

    750ml · £9.85/L
    £7.39
  • Barefoot Malbec Red Wine 750ml

    750ml · £15.72/L
    £11.79
  • Barefoot Merlot Red Wine 750ml

    750ml · £15.72/L
    £11.79
  • Barefoot Pinot Grigio 750ml

    750ml · £15.72/L
    £11.79
  • Barefoot White Zinfandel 750ml

    750ml · £13.05/L
    £9.79
  • Black Label Chardonnay (75Cl)

    750ml · £13.05/L
    £9.79
  • Black Label Pinot Grigio (75 cl)

    750ml · £13.05/L
    £9.79
  • Black Label Red (75 cl)

    750ml · £13.05/L
    £9.79
  • Black Label Sauv Blanc (75Cl)

    750ml · £13.05/L
    £9.79
  • Black Label Shiraz (75 cl)

    750ml · £13.05/L
    £9.79
  • Buckfast Tonic Wine 75cl

    750ml · £23.13/L
    £17.35
  • Campo Viejo Blanco 75cl

    750ml · £16.79/L
    £12.59
  • Campo Viejo Tempranillo 187ml

    187ml · £23.80/L
    £4.45

Spirits

View all (20)
  • SPAR Vodka (70 cls)

    700ml · £26.50/L
    £18.55
  • SPAR Vodka (1 Litre)

    1L · £29.99/L
    £29.99
  • SPAR Vodka (35 CL)

    350ml · £37.97/L
    £13.29
  • Fireball Cinnamon Whisky Liqueur 70cl

    700ml · £37.56/L
    £26.29
  • Absolut Vodka Rock Edition 700ml

    700ml · £36.64/L
    £25.65
  • ANTICA CLASSIC SAMBUCA

    50ml · £59.80/L
    £2.99
  • Antica Sambuca Classic 70cl

    700ml · £37.56/L
    £26.29
  • Baileys (5Cl)

    50ml · £67.00/L
    £3.35
  • Baileys Irish Cream (70 Cls)

    700ml · £36.64/L
    £25.65
  • Bells Whisky (35Cl)

    350ml · £48.14/L
    £16.85
  • Captain Morgan Dark Rum 40% vol 70cl Bottle

    700ml · £38.56/L
    £26.99
  • Captain Morgan Spiced Rum (5Cl)

    50ml · £81.00/L
    £4.05
  • Fireball Cinnamon & Whisky Flavour Liqueur (20cl)

    200ml · £40.45/L
    £8.09
  • Fireball Liqueur Blended with Cinnamon & Whisky 50ml

    50ml · £59.80/L
    £2.99
  • FRIS VODKA

    50ml · £59.80/L
    £2.99
  • Fris Vodka (70cl)

    700ml · £33.70/L
    £23.59
  • Glen Dhu (1 Litre)

    1L · £33.39/L
    £33.39
  • Glen Dhu (35cl)

    350ml · £41.86/L
    £14.65
  • Glen Dhu Blended Scotch Whisky 70cl

    700ml · £32.79/L
    £22.95
  • Gordon's London Dry Gin 37.5% vol 5cl Bottle

    50ml · £67.00/L
    £3.35

Tobacco & Cigarettes

View all (20)
  • Sterling Dual 20 Cigarettes

    1pk · £22.39 each
    £22.39
  • Raw Rolling Papers (King Size)

    1pk · £1.29 each
    £1.29
  • L&B Blue Original (20s)

    1pk · £21.09 each
    £21.09
  • Rizla Regular Green - Pack

    1pk · £1.19 each
    £1.19
  • Pablo Kiwi 50mg Strong Nicopods 20 x 12g

    1pk · £6.25 each
    £6.25
  • Amber Leaf Original 30g

    30g · £1,295.00/kg
    £38.85
  • Amber Leaf Original 50g

    50g · £1,279.80/kg
    £63.99
  • Benson & Hedges Blue Dual 20 2

    1pk · £21.59 each
    £21.59
  • Benson & Hedges Blue King Size (20S)

    1pk · £21.09 each
    £21.09
  • Benson & Hedges Blue Ryo 30G

    30g · £1,109.67/kg
    £33.29
  • Benson & Hedges Blue Superking (20S)

    1pk · £21.09 each
    £21.09
  • Benson & Hedges Gold 20 Cigarettes

    1pk · £26.69 each
    £26.69
  • Benson & Hedges Green Superkings (20S)

    1pk · £21.09 each
    £21.09
  • Benson & Hedges Silver King Size (20S)

    1pk · £24.19 each
    £24.19
  • Benson & Hedges Sky Blue King Size (20S)

    1pk · £21.09 each
    £21.09
  • Benson & Hedges Sky Blue Superkings (20S)

    1pk · £21.09 each
    £21.09
  • Berkeley Superkings Green 20 Cigarettes

    1pk · £23.75 each
    £23.75
  • Carlton Original King Size (20S)

    1pk · £20.75 each
    £20.75
  • Carlton SKS Original 20s

    1pk · £20.75 each
    £20.75
  • Castella Classic Fine Cigars 5

    1pk · £12.95 each
    £12.95

Vaping

View all (20)
  • Blu Bar Box Strawberry Ice 20mg

    1pk · £8.09 each
    £8.09
  • Blu Bar Kit Blueberry Ice 20mg

    1pk · £8.09 each
    £8.09
  • blu bar kit Cherry 20mg/ml

    1pk · £8.09 each
    £8.09
  • blu bar kit Watermelon Ice 20mg/ml

    1pk · £8.09 each
    £8.09
  • blu box kit Lemon Lime 20mg/ml

    1pk · £8.09 each
    £8.09
  • blu box kit Mint 20mg/ml

    1pk · £8.09 each
    £8.09
  • Blu Box Kit Pineapple

    1pk · £8.09 each
    £8.09
  • Blu Pod Lemon and Lime

    1pk · £8.09 each
    £8.09
  • Blu Pod Mint

    1pk · £8.09 each
    £8.09
  • Blu Pod Pineapple 20mg

    1pk · £8.09 each
    £8.09
  • blu pod Strawberry Ice 20mg/ml 2 x 2ml

    1pk · £8.09 each
    £8.09
  • blu pod Triple Melon 20mg/ml 2 x 2ml

    1pk · £8.09 each
    £8.09
  • Blu Pod Watermelon Ice (20mg)

    1pk · £8.09 each
    £8.09
  • Elf Kit Blue Raspberry/Lemonade

    1pk · £8.09 each
    £8.09
  • Elf Kit Blueberry

    1pk · £8.09 each
    £8.09
  • Elf Kit Cherry Ice

    1pk · £8.09 each
    £8.09
  • Elf Kit Kiwi/Passion Fruit/Guava

    1pk · £8.09 each
    £8.09
  • Elf Kit Spearmint

    1pk · £8.09 each
    £8.09
  • Elf Kit Strawberry/Raspberry/Cherry Ice

    1pk · £8.09 each
    £8.09
  • Elf Kit Watermelon

    1pk · £8.09 each
    £8.09

Sundries

View all (8)
  • 4 Yum Yums

    1pk · £2.49 each
    £2.49
  • Bostik All Purpose Clear Glue 20ml

    20ml · £239.50/L
    £4.79
  • Bostik Glu & Fix Super Glu Liquid

    3g · £1,596.67/kg
    £4.79
  • C/S GORILLA SUPER GLUE

    1pk · £6.85 each
    £6.85
  • Dots Original Donuts - Chocolate - 2 Pack

    1pk · £1.89 each
    £1.89
  • Dots Original Donuts - Glazed- 4 Pack

    1pk · £3.69 each
    £3.69
  • Dots Original Donuts - Pink - 2 Pack

    1pk · £1.89 each
    £1.89
  • Dots Original Donuts - Sugar - 2 Pack

    1pk · £1.55 each
    £1.55

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • SPAR - Petteril Bank Rd Carlisle

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo