- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
Birds Eye 8 Breaded Cod Fish Fingers 240g
240g · £22.92/kg£5.50£4.50 Clubcard (£18.75/kg)Kohinoor Tikka Masala Cooking Sauce 375g
375g · £7.33/kg£2.75£2.25 Clubcard (£6.00/kg)Tesco Stretch Bandage 5cmx4m
1pk · £1.10 each£1.10£0.95 Clubcard (£0.95 each)Tesco Finest Sweet Easy Peelers 600g
600g · £4.50/kg£2.70£1.75 Clubcard (£2.92/kg)Tesco Finest Pink Lady Apple 4 Pack
4pk · £0.95 each£3.80£3.20 Clubcard (£0.80 each)Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Tesco Pomegranates Each
1pk · £1.95 each£1.95£1.75 Clubcard (£1.75 each)Tesco Finest Purple Sprouting Broccoli 200g
200g · £15.25/kg£3.05£2.55 Clubcard (£12.75/kg)Tesco Closed Cup Mushrooms 400G
400g · £3.38/kg£1.35£1.10 Clubcard (£2.75/kg)Tesco Health Tubular Bandage Size Small C 6.75 x 1M
1pk · £3.35 each£3.35£3.00 Clubcard (£3.00 each)Tesco Chopped Caesar Salad Kit 260g
260g · £12.31/kg£3.20£2.80 Clubcard (£10.77/kg)Castle Dairies Salted Spreadable 400g
400g · £12.63/kg£5.05£3.85 Clubcard (£9.63/kg)Tesco British Mild Cheddar Cheese 10 Slices, 250 G
250g · £12.60/kg£3.152 for £4.50 ClubcardMuller Corner Yogurts - Strawberry, Peach & Apricot 6 x 136g
6pk · £40.44/kg£5.50£4.05 Clubcard (£29.78/kg)Actimel Original Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g
1kg · £6.75/kg£6.75£3.75 Clubcard (£3.75/kg)Tesco Smoked Thick Cut Back Bacon 300G
300g · £5.67/kg£1.70£1.50 Clubcard (£5.00/kg)TESCO finest Cherrywood Smoked Beef Aberdeen Angus Beef Burgers 340g
340g · £21.76/kg£7.40£5.50 Clubcard (£16.18/kg)OGX Brazilian Keratin Smooth Conditioner for Dry Hair 385ml
£10.00£5.00 ClubcardTesco Health Light Fabric Assorted Plasters 40s
40pk · £0.04 each£1.65£1.45 Clubcard (£0.04 each)Mr Kipling Strawberries & Cream Cake Tarts 4 pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Authentic Curries & World Foods Welsh Butter Chicken Curry 320g
320g · £14.22/kg£4.55GetPRO Strawberry High Protein Yoghurt 160g
160g · £10.94/kg£1.75Tesco Finest Chicken, King Prawn & Chorizo Paella 400g
400g · £15.00/kg£6.00Tesco Finest King Prawn Linguine 400G
400g · £15.00/kg£6.00The Gym Kitchen Chocolate Protein Pudding 150g
150g · £11.00/kg£1.65Tesco British Chicken Thigh Fillets 1Kg
1kg · £9.20/kg£9.20Tesco Lean Beef Steak Mince 5% Fat 750g
750g · £10.93/kg£8.20Tesco Large Vegetable Stir Fry 570g
570g · £4.82/kg£2.75The Gym Kitchen Tikka Dahl 250g
250g · £11.00/kg£2.75£2.25 Clubcard (£9.00/kg)Tesco Chicken Caesar Wrap
1pk · £3.35 each£3.35Tesco British Chicken Breast Fillets 650G
650g · £7.92/kg£5.15Tesco Original Plain Bagels 5 Pack
5pk · £0.28 each£1.40Actimel Original Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g
1kg · £6.75/kg£6.75£3.75 Clubcard (£3.75/kg)Tesco White Wine Scottish Mussels 500G
500g · £7.40/kg£3.70Muller Corner Yogurts - Strawberry, Peach & Apricot 6 x 136g
6pk · £40.44/kg£5.50£4.05 Clubcard (£29.78/kg)ST. EWE FREE RANGE EGGS Original Family Pack Mixed Weight 15 Eggs
15pk · £0.46 each£6.90Rustlers The Essential Cheeseburger 166g
166g · £14.16/kg£2.35£1.75 Clubcard (£10.54/kg)Tesco Lean Pork Mince 5% Fat 500g
500g · £6.20/kg£3.10Tesco Mashed Potato 450g
450g · £3.00/kg£1.353 for 2 ClubcardCreamfields Mature White Cheddar 400G
400g · £7.63/kg£3.05Creamfields Mild White Cheddar 400G
400g · £7.63/kg£3.05Gü Victoria Sponge Cake Pots Dessert 2x 74g
2pk · £70.27/kg£5.20£3.75 Clubcard (£50.68/kg)Tesco Blueberries 150G
150g · £14.67/kg£2.20Tesco Free From Sliced Seeded Bread 550g
550g · £5.09/kg£2.80Tesco White Toastie Bread Thick Sliced 800g
800g · £1.00/kg£0.80Tesco Plant Chef 6 Cumberland Style Meat-Free Bangers 300g
300g · £10.83/kg£3.25St Pierre Croissants 6 pack
6pk · £0.51 each£3.05Tesco Egg Mayonnaise 235g
235g · £9.36/kg£2.20Tesco Mixed Leaf Salad 120G
120g · £12.92/kg£1.55Eastman's Hot & Spicy Sliced Chicken 240G
240g · £9.17/kg£2.20Tesco 2 Bramley Apple Turnovers
2pk · £1.20 each£2.40TESCO finest Cherrywood Smoked Beef Aberdeen Angus Beef Burgers 340g
340g · £21.76/kg£7.40£5.50 Clubcard (£16.18/kg)Tesco Lean Beef Steak Mince 5% Fat 500g
500g · £10.60/kg£5.30Tesco Welsh Medium Free Range Eggs 12 Pack
12pk · £0.27 each£3.25Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Tesco Finest Echalion Shallots 400G
400g · £5.25/kg£2.10Tesco All Butter Croissants 8 Pack
8pk · £0.34 each£2.75Tesco Organic White Potatoes 1.5Kg
1kg · £2.45/kg£2.45Tesco Finest Pink Lady Apple 4 Pack
4pk · £0.95 each£3.80£3.20 Clubcard (£0.80 each)YO! Chicken Katsu Dragon Rolls 209g
209g · £23.44/kg£4.90Tesco Limes Minimum 5 Pack
5pk · £0.27 each£1.35Fage Total 0% Fat Greek Recipe Yogurt 150G
150g · £14.00/kg£2.10Tesco Spinach & Ricotta Fresh Tortelloni 300g
300g · £9.00/kg£2.70Tesco Closed Cup Mushrooms 400G
400g · £3.38/kg£1.35£1.10 Clubcard (£2.75/kg)Auntys Sticky Toffee Steamed Puddings 2 X 95G
95g · £20.53/kg£1.95Tesco Raspberries 150G
150g · £17.00/kg£2.55Tesco Wafer Thin Roast Chicken Slices 400g
400g · £6.63/kg£2.65Village Dairy Llaeth Y Llan Protein Yogurt - Salted Caramel 200g
200g · £7.25/kg£1.45Tesco Soft White Hot Dog Rolls 6 Pack
6pk · £0.18 each£1.10Tesco 10 Mild Slices 200G
200g · £7.75/kg£1.55Tesco Smoked Thick Cut Back Bacon 300G
300g · £5.67/kg£1.70£1.50 Clubcard (£5.00/kg)Tesco Carrots 500g
500g · £1.20/kg£0.60Unearthed Stuffed Green Peppers 150g
150g · £31.33/kg£4.70Tesco British Mild Cheddar Cheese 10 Slices, 250 G
250g · £12.60/kg£3.152 for £4.50 ClubcardCastle Dairies Salted Spreadable 400g
400g · £12.63/kg£5.05£3.85 Clubcard (£9.63/kg)Tesco Chicken Salad Sandwich
1pk · £3.10 each£3.10
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard