Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Cigarettes

  • Mayfair Sky Blue Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.04 each
    £20.75
  • Benson & Hedges Blue Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.95 each
    £19.00
  • Benson & Hedges Blue Dual Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.99 each
    £19.75
  • Embassy Signature Gold Superking 20 Pack

    20pk · £0.95 each
    £18.90
  • Players Classic King Size 20 Cigarettes

    20pk · £0.86 each
    £17.25
  • Players Classic Superkings 20 Cigarettes

    20pk · £0.93 each
    £18.55
  • Silk Cut Purple Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.26 each
    £25.25
  • Mayfair Gold Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.85 each
    £17.00
  • Rothmans Blue 20 Cigarettes

    20pk · £0.90 each
    £18.00
  • Rothmans Blue King Size 24 Pack

    24pk · £0.90 each
    £21.70
  • Rothmans Silver Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.95 each
    £19.05
  • Rothmans Blue Superkings 20 Pack

    20pk · £0.90 each
    £18.00
  • Royals Red King Size 20 Pack

    20pk · £1.06 each
    £21.25
  • Sovereign Superkings Blue Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.95 each
    £18.90
  • Players Bright Superking 20 Pack

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • Carlton Original King Size 20 Pack

    20pk · £0.95 each
    £18.95
  • Mayfair Superkings Silver Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.95 each
    £18.90
  • Carlton Original Superking 20 Pack

    20pk · £0.88 each
    £17.65
  • Carlton Bright Superking 20 Pack

    20pk · £0.95 each
    £18.95
  • Sterling Superkings Green Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.02 each
    £20.30
  • Lambert & Butler Original Silver 20 Pack

    20pk · £1.02 each
    £20.35
  • Lucky Strike Red Kingsize 20 Pack

    20pk · £0.85 each
    £17.00
  • Lucky Strike Red Superking 20 Pack

    20pk · £0.85 each
    £17.00
  • Lambert & Butler Bright 20 Pack

    20pk · £1.02 each
    £20.35
  • Sterling Blue Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.95 each
    £18.90
  • Sterling King Size Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.02 each
    £20.30
  • Chesterfield Red 20 Cigarettes

    20pk · £0.80 each
    £16.05
  • Chesterfield Red Superking 20 Cigarettes

    20pk · £0.85 each
    £17.00
  • Marlboro Gold 20 Cigarettes

    20pk · £1.16 each
    £23.25
  • Marlboro Red Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.16 each
    £23.25
  • L&B Blue Original 20 Pack

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • Sterling Dual Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.03 each
    £20.50
  • Marlboro Touch Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.00 each
    £19.90
  • L&B Blue Bright 20 Pack

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • Marlboro Gold 20X2

    40pk · £1.16 each
    £46.55
  • L&B Blue Real Blue Superkings 20 Pack

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • Windsor Blue Real Blue 20 Pack

    20pk · £0.95 each
    £19.00
  • Windsor Blue JPS Real Blue Superkings 20 Pack

    20pk · £1.02 each
    £20.45
  • Mayfair Superkings Original Blue 20 Cigarettes

    20pk · £1.04 each
    £20.75
  • Camel Blue Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.11 each
    £22.25
  • Sovereign Sky Blue Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.95 each
    £18.90
  • Benson & Hedges Gold Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.15 each
    £22.90
  • Sovereign Blue Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.95 each
    £18.90
  • Superkings Original Black 20 Pack

    20pk · £1.20 each
    £23.90
  • Sterling Superking Blue 20 Cigarettes

    20pk · £1.02 each
    £20.30
  • Berkeley Superkings Green Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.06 each
    £21.20
  • Mayfair Silver Kingsize Cigarettes 20'S

    20pk · £0.95 each
    £18.90
  • Benson & Hedges Dual Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.05 each
    £21.00
  • Jps Legendary Black 20 Pack

    20pk · £1.11 each
    £22.25
  • Jps Real Blue 20 Pack

    20pk · £1.02 each
    £20.35
  • View all (83)

Vapes & Tobacco Alternatives

  • Delia Classic Gold Smartcore 20 Sticks

    20pk · £0.30 each
    £6.00
  • Delia Classic Dark Green Smartcore 20 Sticks

    20pk · £0.30 each
    £6.00
  • IVG PRO Strawberry Watermelon 20mg

    1pk · £9.60 each
    £9.60
  • IVG PRO Blue Sour Raspberry 20mg

    1pk · £10.30 each
    £10.30
  • SKE 600 Pro Pods Blue Razz Lemonade 20mg/ 2ML X 2 Pods

    2pk · £3.30 each
    £6.60
  • SKE 600 Pro Pods Blueberry Sour Raspberry 20mg /20 ML X 2 Pods

    2pk · £3.30 each
    £6.60
  • SKE 600 Pro Pods Lemon & Lime 20mg/2 ML X 2 Pods

    2pk · £3.30 each
    £6.60
  • SKE 600 Pro Pods Cherry Ice 20mg/2ML X 2 Pods

    2pk · £3.30 each
    £6.60
  • blu bar pod Watermelon Ice 20mg/ml 2 x 2ml

    2pk · £3.53 each
    £7.05
  • SKE 600 Pro Pods Pink Lemonade 20mg /20 ML X 2 Pods

    2pk · £3.30 each
    £6.60
  • blu 2.0 Vape Device

    1pk · £11.80 each
    £11.80
  • IVG Pro Refill Strawberry Raspberry Cherry 20mg/ml

    1pk · £10.30 each
    £10.30
  • blu 2.0 Golden Tobacco Vape Pods 18mg/ml

    2pk · £4.13 each
    £8.25
  • blu bar pod Cherry 20mg/ml 2x 2ml

    2pk · £3.53 each
    £7.05
  • blu 2.0 Fresh Mint Vape Pods 9mg/ml

    2pk · £4.13 each
    £8.25
  • SKE 600 Pro Pods Watermelon Ice 20mg/ 2ml x 2 Pods

    2pk · £3.30 each
    £6.60
  • SKE 600 Pro Pods Blueberry Raspberries 20mg/2 ML X 2 Pods

    2pk · £3.08 each
    £6.15
  • SKE 600 Pro Pods Strawberry Burst 20mg/ 2ML X 2 Pods

    2pk · £3.30 each
    £6.60
  • blu bar pod Blueberry Sour Razz 20mg/ml 2x 2ml

    2pk · £3.53 each
    £7.05
  • blu bar pod Pineapple 20mg/ml 2x 2ml

    2pk · £3.53 each
    £7.05
  • blu bar kit Cherry 20mg/ml

    1pk · £7.05 each
    £7.05
  • blu bar kit Pineapple 20mg/ml

    1pk · £7.05 each
    £7.05
  • Vuse Go Reload 1000 Pen Creamy Tobacco 20mg/ml Kit 2ml

    1pk · £7.05 each
    £7.05
  • Cirro Regular Tobacco Eliquid 18mg

    1pk · £4.95 each
    £4.95
  • Vuse Classic Golden Tobacco 20mg 2 Pods

    2pk · £4.13 each
    £8.25
  • Cirro Utterly Menthol Eliquid 18Mg/Ml 10Ml

    1pk · £4.95 each
    £4.95
  • Vuse Mint Ice Pods 20mg/ml 2 Pack

    2pk · £4.13 each
    £8.25
  • SKE 600 Pro Kit Blueberry Sour Raspberry 20mg/2ml

    1pk · £7.30 each
    £7.30
  • SKE 600 Pro Kit Blue Razz Lemonade 20mg/2ml

    1pk · £7.30 each
    £7.30
  • Elux Legend Strawberry Raspberry Cherry Ice 10Ml 20Mg/10ml

    1pk · £4.30 each
    £4.30
  • Vuse Strawberry Ice Vuse Pods 20mg/ml 2 Pack

    2pk · £4.13 each
    £8.25
  • Vuse Watermelon Ice Pods 20mg/ml 2 Pack

    2pk · £4.13 each
    £8.25
  • Cirro Regular Tobacco Eliquid 12mg/ml 10ml

    1pk · £4.95 each
    £4.95
  • LOST MARY BM6000 Refillable Pod Cherry Ice 20mg/ml

    1pk · £9.90 each
    £9.90
  • Cirro Utterly Menthol Eliquid 12mg/ml 10ml

    1pk · £4.95 each
    £4.95
  • Elux Legend Nic Salts Pineapple Ice 20mg/10ml

    1pk · £4.30 each
    £4.30
  • Lost Mary BM600 Refillable Kit Double Apple 20mg/ml 2ml

    1pk · £7.25 each
    £7.25
  • Vuse Smart Golden Tobacco 20mg 2 Pods

    2pk · £4.73 each
    £9.45
  • Lost Mary BM600 Refillable Kit Pineapple Ice 20mg/ml 2ml

    1pk · £7.25 each
    £7.25
  • Lost Mary BM600 Refillable Kit Pink Lemonade 20mg/ml 2ml

    1pk · £7.80 each
    £7.80
  • Lost Mary BM600 Refillable Kit Strawberry Ice 20mg/ml 2ml

    1pk · £7.25 each
    £7.25
  • Lost Mary BM600 Refillable Kit Triple Mango 20mg/ml 2ml

    1pk · £7.25 each
    £7.25
  • Vuse Smart Chilled Mint 20mg 2 Pods

    2pk · £4.73 each
    £9.45
  • Juul2 Pods Polar Menthol 18Mg/Ml 2 X 1.2Ml

    2pk · £4.13 each
    £8.25
  • blu Pod Blueberry Ice 20mg/ml 2x 2ml

    2pk · £3.53 each
    £7.05
  • Vuse Classic Chilled Mint 20mg 2 Pods

    2pk · £4.13 each
    £8.25
  • Juul2 Pods 18Mg/Ml Virginia Tobacco 2X2x1.2Ml

    4pk · £3.84 each
    £15.35
  • JUUL2 Pods Crisp Menthol 18mg/ml 2x2x1.2ml

    4pk · £3.84 each
    £15.35
  • Vuse Go Reload 1000 Pen Blueberry Ice 20mg/ml Kit 2ml

    1pk · £7.05 each
    £7.05
  • Elux Legend Nic Salts Blueberry Raspberry 20Mg/10ml

    1pk · £4.30 each
    £4.30
  • View all (169)

Rolling Tobacco

  • Drum Original Blue 30G

    30g · £1,131.67/kg
    £33.95
  • Gold Leaf Jps 30G

    30g · £1,053.33/kg
    £31.60
  • Gold Leaf Jps 50G

    50g · £1,043.00/kg
    £52.15
  • Golden Virginia The Original 30G

    30g · £1,185.00/kg
    £35.55
  • Amber Leaf Original 3 In 1 Rolling Tobacco 30g

    30g · £1,188.33/kg
    £35.65
  • Golden Virginia The Original 50G

    50g · £1,177.00/kg
    £58.85
  • Golden Virginia Yellow 30G

    30g · £1,115.00/kg
    £33.45
  • Golden Virginia Yellow 50G

    50g · £1,106.00/kg
    £55.30
  • Old Holborn Roll Your Own 30G

    30g · £1,148.33/kg
    £34.45
  • Riverstone 30G

    30g · £940.00/kg
    £28.20
  • Riverstone 50G

    50g · £1,002.00/kg
    £50.10
  • Marlboro Roll Your Own 30G

    30g · £998.33/kg
    £29.95
  • Lambert & Butler Blue Rolling Tobacco 30G

    30g · £980.00/kg
    £29.40
  • Mayfair Gold Rolling Tobacco 30g

    30g · £953.33/kg
    £28.60
  • Benson & Hedges Blue Rolling Tobacco 30G

    30g · £1,010.00/kg
    £30.30
  • Amber Leaf Roll Your Own 50G

    50g · £1,176.00/kg
    £58.80
  • Players Easy Rolling Tobacco 30G

    30g · £1,010.00/kg
    £30.30
  • Holborn Yellow Rolling Tobacco & Cigarette Paper 30G

    30pk · £1.06 each
    £31.80
  • Cutters Choice Original 30G

    30g · £1,188.33/kg
    £35.65
  • Cutters Choice Extra Fine Tobacco 30g

    30g · £1,116.67/kg
    £33.50
  • Cutters Choice Extra Fine 50G

    50g · £1,029.00/kg
    £51.45
  • Pall Mall Fine Cut 30G

    30g · £980.00/kg
    £29.40
  • American Spirit Roll Your Own 30G

    30g · £1,238.33/kg
    £37.15
  • Benson & Hedges Blue Rolling Tobacco 50G

    50g · £1,002.00/kg
    £50.10
  • Sterling Rolling Tobacco 3 in 1 30g

    30g · £1,055.00/kg
    £31.65
  • Amber Leaf Original 40g

    40g · £1,180.00/kg
    £47.20
  • Amber Leaf Roll Your Own 30G

    30g · £1,183.33/kg
    £35.50
  • Embassy Signature Rolling Tobacco 30g

    30g · £940.00/kg
    £28.20
  • Golden Virginia Amber Pouch 30g

    30g · £1,036.67/kg
    £31.10
  • Golden Virginia The Original Pouch 40g

    40g · £1,097.50/kg
    £43.90
  • Sterling Rolling Tobacco 30g

    30g · £1,053.33/kg
    £31.60
  • Sterling Roll Your Own 50G

    50g · £1,043.00/kg
    £52.15
  • Sterling Rolling Tobacco 40g

    40g · £1,046.25/kg
    £41.85
  • Sterling Rolling Tobacco Essential 50G

    50g · £1,002.00/kg
    £50.10
  • Sterling Essential Rolling Tobacco 30g

    30g · £1,010.00/kg
    £30.30

Accessories

  • Rizla Blue Slim King Size Papers

    1pk · £1.40 each
    £1.40
  • OCB Organic Hemp Slim Rolling Papers and Filters 32 Pack

    1pk · £2.05 each
    £2.05
  • Rizla Extra Slim Filter Tips 120'S

    120pk · £0.01 each
    £1.40
  • Swan Slim Filter Tips Pre Cut 102 Pack

    102pk · £0.01 each
    £1.40
  • Rizla Blue Papers

    1pk · £0.60 each
    £0.60
  • Rizla Green Papers

    1pk · £0.60 each
    £0.60
  • Ocb Virgin Paper Slim & Filters Unbleached

    32pk · £0.06 each
    £1.85
  • Rizla Menthol Chill Flavour Card

    1pk · £0.70 each
    £0.70
  • Rizla Fresh Mint Flavour Card

    1pk · £0.70 each
    £0.70
  • Ocb Premium Slim 32 Leaves & 32 Filters

    64pk · £0.03 each
    £1.90
  • Zig Zag Green 8 Paper

    8pk · £0.18 each
    £1.45
  • Rizla Liquorice Papers

    1pk · £0.80 each
    £0.80
  • Rizla Silver Slim King Size Papers

    1pk · £1.40 each
    £1.40
  • Rizla Classic KS Combi 32

    32pk · £0.05 each
    £1.75
  • Rizla Super Thin Silver King Size Slim Combi Pack 32 Pack

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Rizla Green Papers Multi 5 Pack

    5pk · £0.53 each
    £2.65
  • Swan Menthol Extra Slim Filters 120 Pack

    120pk · £0.01 each
    £1.60
  • Swan Extra Slim Filter Tips 120 Pack

    120pk · £0.01 each
    £1.60
  • OCB Rice Slim Rolling Papers with Filters 32 Pack

    32pk · £0.06 each
    £2.00
  • Swan Crushball Fresh Burst Extra Slim Filters X54

    54pk · £0.03 each
    £1.85
  • Rizla Menthol Extra Slim Filter Tips 120S

    120pk · £0.01 each
    £1.40
  • Swan Ultra Slim Filter Tips 126 Pack

    126pk · £0.01 each
    £1.50
  • Rizla Polar Blast Extra Slim Filter Tips 60S

    60pk · £0.03 each
    £1.70
  • Keep It Handy Electric Long Lighter

    1pk · £1.75 each
    £1.75
  • Poppell Electronic Lighter

    1pk · £1.40 each
    £1.40
  • Bryant & May Extra Long Matches Av 45 Matches

    1pk · £1.35 each
    £1.35
  • Keep it Handy Electronic Lighters 3pk

    3pk · £0.58 each
    £1.75
  • Zig Zag Electronic Lighters 2 Pack

    2pk · £1.08 each
    £2.15
  • Swan Vesta Matches 1 Box

    80pk · 0.75p each
    £0.60
  • ZIP 60 ALL PURPOSE FIRELIGHTERS

    60pk · £0.10 each
    £5.75
  • ZIP MULTIPURPOSE CLIPPER LIGHTER

    1pk · £4.00 each
    £4.00

Cigars

  • Royal Dutch Miniature 10 Pack

    10pk · £0.87 each
    £8.65
  • Royal Dutch Blue Miniatures 20 Cigarillos

    20pk · £0.84 each
    £16.85
  • Sterling Dual Capsule Xtra Yellow 10 Cigarillo

    10pk · £0.78 each
    £7.75
  • Hamlet Fine Cigars 5 Pack

    5pk · £2.17 each
    £10.85
  • Moments Miniature Cigars 10 Pack

    10pk · £0.92 each
    £9.15
  • Royal Dutch Flame Filter Cigarillos 10 Pack

    10pk · £1.10 each
    £10.95
  • Classic Fine Cigars 5 Pack

    5pk · £2.31 each
    £11.55
  • Royal Dutch Filter Cigarillos 10 Pack

    10pk · £1.49 each
    £14.85
  • Hamlet 10 Miniatures Cigars

    10pk · £1.10 each
    £11.00
  • STERLING DUAL DOUBLE CAPSULE LEAF WRAPPED 20 CIGARILLOS

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • Sterling Dual Capsule Lead Wrapped 10 Cigarillos

    10pk · £0.90 each
    £8.95
  • Sterling Dual Capsule Leaf Wrapped 20 Cigarillos

    20pk · £0.95 each
    £19.05
  • Sterling Dual Double Capsule Leaf Wrapped 10 Cigarillos

    10pk · £0.98 each
    £9.80
  • Signature Blue Cigars 10 Pack

    10pk · £1.06 each
    £10.60
  • View Save with Clubcard

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo