Berries
Tesco Raspberries 150G (C)
150g · £17.00/kg£2.55Tesco Strawberries 227G (C)
£2.60Tesco Blueberries 150G
150g · £14.67/kg£2.20
Bananas
Banana Each (C)
1pk · £0.29 each£0.29Tesco Small Bananas 6 Pack
6pk · £0.15 each£0.90
Citrus Fruit
Tesco Sweet & Easy Peel Clementines 600g
600g · £4.50/kg£2.70Jaffa Orange Minimum 4 Pack (C)
5pk · £0.63 each£3.15
Apples & Pears
Tesco Granny Smith Apple 6 Pack
5pk · £0.42 each£2.10Large Pink Lady Apples (C) Loose Class 1
1pk · £0.65 each£0.65
Prepared Fruit
Tesco Pineapple Chunks 145G (FOS)
145g · £13.10/kg£1.90Tesco Apple & Strawberries 90g (FOS)
90g · £21.11/kg£1.90Tesco Juicy Melon & Pineapple 300g
300g · £10.33/kg£3.10
Other Fruit
Tesco Mini Watermelon
1pk · £3.30 each£3.30Tesco Mango (C)
1pk · £0.95 each£0.95