- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Co-op Membership
Save on your order. Link or sign up now.
Offers (276)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Cully & Sully Charming Chicken Risotto 400g
400g · £9.25/kg£3.70Co-op Bakery 5 Sausage Rolls
5pk · £0.35 each£1.75Co-op Mozzarella & Cheddar Mix Grated 250g
250g · £14.20/kg£3.55Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G
475g · £13.68/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.42/kg)Co-op Irresistible Chicken Tikka Biryani 380g
380g · £15.39/kg£5.85Co-op Irresistible Spiced & Marinated Chicken Tikka Masala 400g
380g · £15.53/kg£5.90Co-op Seedless Mixed Grapes 500g
500g · £5.60/kg£2.80Co-op Raspberries 150g
150g · £18.00/kg£2.70Co-op Irresistible Rich & Tender Luxury Lasagne Al Forno 700g (serves 2)
700g · £12.50/kg£8.75Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g
120g · £25.00/kg£3.00Ginsters Cornish Pasty 227g
227g · £8.81/kg£0.90 off£2.00£2.90Co-op 2 Salmon Fillets 220g
220g · £22.50/kg2 for £8.90£4.95Philadelphia Original Soft Cream Cheese 165g
165g · £16.67/kg£2.75Co-op Chicken Chow Mein 350g
350g · £12.71/kg2 for £7.10£4.45Co-op Strawberries Large Punnet
400g · £10.13/kg£4.05Co-op Irresistible Blueberries 125g
150g · £23.00/kg£3.45Warburtons Protein Thin Bagel 4 Pack
4pk · £0.56 each£2.25Yorkshire Provender Hearty Roast Chicken and Traditional Vegetables 560g
560g · £7.23/kg£4.05Co-op 4 Custard Ball Doughnuts
4pk · £0.34 each£1.35Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)
123g · £24.39/kg3 for £4.50£3.00Served Co-op French Fries 250g
250g · £8.60/kg£2.15Co-op Blackberries Punnet 150g
150g · £21.67/kg£3.25Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80Strings & Things Cheestrings 4 x 20g (80g)
80g · £27.50/kg£2.20Co-op Kiwi Fruits
4pk · £0.54 each£2.15Co-op Corned Beef 120g
120g · £25.83/kg2 for £4.50£3.10Warburtons Bagels 5 Original Soft & Sliced
5pk · £0.47 each£2.35Co-op Irresistible Coleslaw 300G
300g · £7.83/kg£2.35Co-op Sweetcorn 2 Pack
2pk · £1.00 each£2.00The Happy Egg Co. Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.53 each£3.15Co-op Strawberries
227g · £13.00/kg£2.95Co-op British Milk Salted Butter 250g
250g · £8.60/kg£2.15Co-op Easy Peeler 600g
600g · £2.92/kg£1.75Served Co-op Green Vegetable Medley with Seasoned Butter 250g
250g · £11.40/kg£2.85Warburtons 6 Crumpets
6pk · £0.18 each£1.05Co-op Garlic Baguette 205g
205g · £6.34/kg£1.30Co-op Irresistible 4 Buttermilk Pancakes
4pk · £0.56 each£2.25Co-op Irresistible Butternut Squash, Coconut & Chilli Soup 600g
600g · £6.08/kg£3.65Co-op Irresistible Cream of Tomato Soup 600G
600g · £6.08/kg£3.65Co-op Fairtrade Small Bananas
6pk · £0.21 each£1.25Co-op Pomegranate Seeds 110g
110g · £18.18/kg£2.00Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G
200g · £11.00/kg£0.35 off£2.20£2.55Co-op British Breaded Chicken Goujons 230g
230g · £13.48/kg£3.10Co-op Blueberries 150g
150g · £17.33/kg£2.60Co-op 2 Breaded Cod 270g
270g · £14.26/kg£3.85Warburtons Soft Round White Bread Milk Roll 400g
400g · £4.13/kg£1.65
Co-op Member Prices
Co-op Apple Juice 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.69 loyalty card (£1.69/L)Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre
1L · £2.35/L£2.35£1.49 loyalty card (£1.49/L)Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g
400g · £1.63/kg£0.65£0.45 loyalty card (£1.13/kg)Co-op British Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.38 each£2.30£1.69 loyalty card (£0.28 each)Co-op Chilled Irresistible Wood Fired Pepperoni & Hot Honey Pizza 471g
471g · £13.80/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.49/kg)Co-op Penne 500g
500g · £1.70/kg£0.85£0.69 loyalty card (£1.38/kg)Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Tomato Ketchup Top Down 550G
550g · £2.45/kg£1.35£0.89 loyalty card (£1.62/kg)Co-op Irresistible Single Origin Peruvian Fairtrade Coffee Beans 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin Dark Chocolate with Raspberries 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Broccoli
1pk · £0.90 each£0.90£0.80 loyalty card (£0.80 each)Co-op Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10£0.95 loyalty card (£0.32 each)Warburtons Wholemeal Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.35 loyalty card (£1.69/kg)Co-op Irresistible Sumatran Fairtrade Coffee Beans 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Single Origin Sumatran Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)
Meal deals
Exclusive: Sandwich Filler + Bread Rolls
£1.80Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Sausages + Mash
£3.00Lunch Meal Deal
£5.00Premium Lunch Meal Deal
£6.50
Member Thursdays 🥦🍝🍅
Co-op Basmati Rice 1kg
1kg · £2.00/kg£2.00Co-op Pure Canadian Maple Syrup 250g
250g · £21.40/kg£5.35Co-op 6 White Finger Rolls
6pk · £0.21 each£1.25Co-op Tagliatelle Pasta 300g
300g · £6.33/kg£1.90Co-op Fairtrade Italian Style Ground Coffee 200g
200g · £19.25/kg£3.85Co-op 99 Blend Fairtrade Tea 80 Tea Bags 250g
250g · £7.00/kg£1.75Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25Co-op Pineapple & Mango
110g · £14.55/kg£1.60Co-op Cherry Tomatoes 300g
300g · £4.67/kg£1.40Co-op Custard 400g
400g · £3.00/kg£1.20Co-op Lightly Salted Tortilla Chips 180g
180g · £6.11/kg£1.10Co-op Apple Juice 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.69 loyalty card (£1.69/L)Heinz Tomato Ketchup 460g
460g · £8.48/kg£3.90Co-op Bacon Rasher Crisps 150g
150g · £8.67/kg£1.30Co-op British Fresh Chicken Thighs 600G
600g · £6.00/kg£3.60Co-op British 5% Fat Beef Mince 500g
500g · £11.40/kg£5.70The Happy Egg Co. Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.53 each£3.15Co-op British Tenderstem Broccoli 180g
180g · £11.39/kg£2.05Co-op Carrot Broccoli & Cauliflower 250G
250g · £6.00/kg£1.50Doritos Chilli Heatwave 140G
140g · £17.14/kg£2.40
Top Picks 🌟
Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Curry in a hurry
£0.00Surf 3 in 1 Laundry Washing Detergent Capsules Tropical Lily 26 washes
26pk · £0.30 each£7.70
Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻
Co-op 4 Haunted House Brownies
4pk · £0.83 each£3.30Co-op 2 Trick or Treat Cupcakes
2pk · £0.68 each£1.35Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £12.10/kg£6.05M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g
220g · £15.00/kg£3.30Co-op Gruesome Gummies 130g
130g · £7.31/kg£0.95Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g
130g · £7.31/kg£0.95Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags
214.5g · £15.38/kg£3.30Swizzels Mummy Mix 340g
340g · £8.09/kg£2.75HARIBO Bone Shakers 160g
160g · £7.50/kg£1.20HARIBO Sour Skeletons 160g
160g · £7.50/kg£1.20Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g
105g · £12.86/kg£1.35Starburst Fruits Sweets Bag 138g
138g · £8.70/kg£1.20Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream Flavour 120g
120g · £9.17/kg£1.10Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g
140g · £8.57/kg£1.20Haribo Twin Snakes 175G
175g · £6.86/kg£1.20
Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩
Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op 4 Haunted House Brownies
4pk · £0.83 each£3.30Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)Pepsi 2 litres
2L · £1.55/L£3.10Co-op Bitesize Sausage Rolls 160G
160g · £19.38/kg£3.10Co-op Houmous 200g
200g · £7.75/kg£1.55Co-op Sweet & Salted Popcorn 25g
25g · £28.00/kg£0.70Co-op Tex Mex Style Dip Selection 4 x 90g (360g)
360g · £10.14/kg£3.65Co-op Battered Onion Rings 454g
454g · £4.74/kg£2.15Doritos Chilli Heatwave 140G
140g · £17.14/kg£2.40Pringles Sour Cream & Onion 165g
165g · £16.67/kg£2.75Co-op British Breaded Chicken Goujons 230g
230g · £13.48/kg£3.10Pepsi Max No Sugar Cola Multipack Cans 8x330ml
8pk · £2.61/L£6.90Sprite 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Co-op Hot & Spicy Chicken Mini Fillets 305g
305g · £16.07/kg£4.90Co-op Chilled Stonebaked Margherita Pizza 320g
320g · £13.44/kg£4.30Co-op Garlic Baguette Twin Pack 410G
410g · £5.61/kg£2.30Fruit Shoot Apple & Blackcurrant Bottle Multipack Juice 4x200ml
4pk · £4.00/L2 for £4.20£3.20Fanta Fruit Twist 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90
Cosy Nights In 🍿🍕🍫
Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g
150g · £12.67/kg£1.90Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Chilled Stonebaked Double Pepperoni Pizza 327g
327g · £13.15/kg£4.30Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Fairtrade Demerara Sugar 500g
500g · £4.00/kg£2.00Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G
250g · £17.20/kg£4.30Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25Co-op Irresistible Strawberries
227g · £17.84/kg2 for £6.55£4.05Co-op Strawberries
227g · £13.00/kg£2.95Co-op From Our Bakery 4 Mini Yum Yum Bites
4pk · £0.28 each£1.10Co-op Limited Edition Stonebaked American Hot 354g
444g · £9.68/kg£4.30Co-op Irresistible Chicken Tikka Biryani 380g
380g · £15.39/kg£5.85Co-op Irresistible Butter Chicken with Pilau Rice 380g
380g · £15.53/kg£5.90Co-op Salted Caramel Pretzel Mini Bites 220g (10 x 22g)
10pk · £15.40/L£3.85Häagen-Dazs Belgian Chocolate Ice Cream 400g
460ml · £9.35/L£4.30Häagen-Dazs Limited Edition Caramel Waffle Ice Cream 351g
420ml · £10.24/L£4.30Co-op Treat Chocolate & Caramel Crispy Bites
1pk · £4.10 each£4.10Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20Co-op 6 Merry Mince Pies
6pk · £0.28 each£1.65
Student Shop 🍜🎓🥫
Co-op White Toastie Bread Loaf 800G
800g · £1.13/kg£0.90Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Kellogg's Crunchy Nut 460g
460g · £9.57/kg£4.40Co-op Porridge Oats 500g
500g · £1.90/kg£0.95Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g · £12.94/kg£1.85Schwartz Garlic Granules 50g
50g · £49.00/kg£2.45Schwartz Crushed Chilli Flakes 29g
29g · £84.48/kg£2.45Co-op Smoked Paprika 46g
46g · £29.35/kg£1.35Knorr Chicken Stock Cubes 8x 10 g
8pk · £31.88/kg£2.55Co-op Ground Black Pepper 25G
25g · £60.00/kg£1.50Co-op British Table Salt 750g
750g · £1.20/kg£0.90Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre
1L · £2.35/L£2.35£1.49 loyalty card (£1.49/L)Heinz Cream of Tomato Soup 4 x 400g
4pk · £3.09/kg£4.95Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g
400g · £1.63/kg£0.65£0.45 loyalty card (£1.13/kg)John West No Drain Tuna Steak with a Little Spring Water MSC 3x100g
3pk · £14.67/kg£4.40Heinz Baked Beanz 200g
200g · £6.50/kg2 for £1.65£1.30Batchelors Pasta 'n' Sauce Cheese & Broccoli 99g
99g · £13.13/kg£1.30McVitie's Milk Chocolate Digestive Biscuits 266g
266g · £10.90/kg£2.90Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25
Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
Co-op Fairtrade Small Bananas
6pk · £0.21 each£1.25Co-op Fairtrade Baby Plum Tomatoes 225g
225g · £7.11/kg£1.60Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g
250g · £9.60/kg£2.40Co-op Fairtrade Bananas
5pk · £0.26 each£1.30Maltesers Chocolate Treat Bag 68g
68g · £26.47/kg£1.80Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £32.43/kg£2.40Co-op Irresistible Single Origin Peruvian Fairtrade Coffee Beans 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Treat Blondie
1pk · £1.40 each£1.40Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £25.81/kg£2.40Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g
158g · £24.37/kg£3.85Co-op Bakery Fairtrade Cornflake Cluster Bites
18pk · £0.19 each£3.40Co-op Irresistible Sumatran Fairtrade Coffee Beans 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Maltesers Milk Chocolate Box 110g
110g · £32.73/kg£3.60Co-op 99 Blend Fairtrade Tea 40 Bags 125g
125g · £10.80/kg£1.35Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Coffee Beans 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Single Origin Sumatran Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Cafédirect Decaf Machu Picchu Peru Ground Coffee 200g
200g · £37.50/kg£7.50Co-op Fairtrade Italian Style Coffee Beans 200g
200g · £19.25/kg£3.85Clipper Fairtrade 80 Organic Tea in Unbleached, Plastic-Free Bags 232g
232g · £22.63/kg£5.25
Store Price Match 🥦
Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op All Butter Curved Croissants 194G
194g · £8.51/kg£1.65Co-op Broccoli
1pk · £0.90 each£0.90£0.80 loyalty card (£0.80 each)Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre
2L · £0.43/L£0.85Co-op Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10£0.95 loyalty card (£0.32 each)Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply
4pk · £0.56 each£2.25Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g
800g · £2.75/kg£2.20Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G
65g · £10.00/kg£0.65Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread Loaf 400G
400g · £3.00/kg£1.20Warburtons Farmhouse Soft Bread 800g
800g · £2.50/kg£2.00Warburtons Danish Lighter White Bread 400g
400g · £3.63/kg£1.45Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g
20g · £37.50/kg£0.75Warburtons Soft Tiger Bloomer 600g
600g · £3.25/kg£1.95Aptamil 3 Toddler Milk 1-2 Years 800g
800g · £18.75/kg£15.00Aptamil 1 First Infant Milk from Birth 800g
800g · £18.75/kg£15.00Aptamil 2 Follow On Baby Milk Formula 6-12 Months 800g
800g · £18.75/kg£15.00Co-op Bakery 4 Large White Baps
4pk · £0.28 each£1.10Cow & Gate 1 First Baby Milk Formula From Birth 800g
800g · £14.06/kg£11.25Cow & Gate 2 Follow-On Milk from 6-12 Months 800g
800g · £14.06/kg£11.25Warburtons Wholemeal Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.35 loyalty card (£1.69/kg)
Sandwiches, Wraps & Soups 🥪
Premium Lunch Meal Deal
£6.50Lunch Meal Deal
£5.00Co-op Roast Chicken Salad Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op Ham & Cheese Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Ham & Cheese Sub Roll with Mustard Mayo
1pk · £3.45 each£3.45Coop Salmon & Tuna Sushi Pack
115g · £32.17/kg£3.70Yo! Rainbow Salmon Poke 289g
289g · £20.76/kg£6.00Holy Moly Guacamole & Chips 77G
76g · £25.66/kg£1.95Co-op Prawn Mayo Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Cheese & Red Onion Sandwich
1pk · £1.90 each£1.90Co-op Chicken & Bacon Caesar Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Chicken & Bacon Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op Southern Fried Chicken Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Irresistible Aberdeen Angus Steak Grab Bag EACH
1pk · £4.95 each£4.95Co-op All Day Breakfast Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op Chicken Mayo Sandwich
1pk · £2.75 each£2.75Co-op Creamy Leek & Potato Soup 600g
600g · £4.00/kg£2.40Co-op Ham & Cheese Wrap Each
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Tuna & Sweetcorn Sandwich
1pk · £3.60 each£3.60Co-op Tuna Mayo Sandwich
1pk · £1.95 each£1.95