Bread
Brace's Family Bread Luxury Thick White Sliced Bread 800G
800g · £2.31/kg£1.85Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Sliced Tiger Bloomer 800g
800g · £2.06/kg£1.65£1.49 loyalty card (£1.86/kg)Co-op White Toastie Bread Loaf 800G
800g · £1.13/kg£0.90Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 400g
400g · £3.00/kg£1.20Warburtons Soft White Our Dough 400g
400g · £3.63/kg£1.45Brace's Ffermdy Farmhouse Bread 800g
800g · £2.06/kg£1.65Ernest 100% White Sourdough 450g
450g · £5.00/kg£2.25Warburtons Farmhouse Soft Bread 800g
800g · £2.50/kg£2.00Co-op Free From White Sliced Loaf 500g
500g · £4.70/kg£2.35Warburtons Soft Tiger Bloomer 600g
600g · £3.25/kg£1.95Warburtons Danish Lighter White Bread 400g
400g · £3.63/kg£1.45Brace's Family Bread Luxury XX Thick White Sliced Bread 800g
800g · £2.31/kg£1.85Brace's Tiger Bay White Batch Loaf with Added Sourdough 800g
800g · £2.44/kg£1.95Brace's Gwynny White Bloomer with Added Sourdough 800g
800g · £2.44/kg£1.95Brace's Gwynny White Bloomer with Added Sourdough 400g
400g · £3.00/kg£1.20Warburtons Gluten Free Tiger Bloomer 400g
400g · £9.50/kg£3.80Brace's Family Bread Luxury Medium White Sliced Bread 800g
800g · £2.31/kg£1.85Co-op Irresistible Hand Finished Seeded Sourdough 500g
500g · £5.80/kg£2.90Co-op Irresistible Super Seeded Farmhouse Bread 800g
800g · £2.50/kg£2.00Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g
800g · £2.75/kg£2.20Co-op Free From Brown Seeded Loaf 500g
500g · £4.90/kg£2.45Schär Gluten-Free Wholesome Seeded Loaf 300g
300g · £12.00/kg£3.60Warburtons Wholemeal Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.35 loyalty card (£1.69/kg)Brace's Wholemeal Bread 800g
800g · £2.50/kg£2.00Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread Loaf 400G
400g · £3.00/kg£1.20Co-op Bakery Toastie Wholemeal Bread 800g
800g · £1.13/kg£0.90Brace's Vortigern Wholemeal Bloomer with added Sourdough 800g
800g · £2.69/kg£2.15Warburtons Half White Half Wholemeal Medium Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55Co-op Irresistible Wheat & Rye Sourdough 500g
500g · £5.80/kg£2.90Co-op Irresistible Hand Finished White Sourdough 500g
500g · £5.80/kg£2.90Co-op Irresistible White Sourdough Bloomer
360g · £6.94/kg£2.50
Croissants & Breakfast
Brioche Pasquier 6 Brioche Rolls Chocolate Chips
6pk · £0.41 each£2.45Co-op Irresistible All Butter Croissants 4 Pack
280g · £9.46/kg£2.65Co-op All Butter Curved Croissants 194G
194g · £8.51/kg£1.65Co-op Bakery 4 Pains Au Chocolat Croissants
250g · £9.20/kg£2.30Warburtons 6 Crumpets
6pk · £0.18 each£1.05Warburtons 8 Crumpet Thins
8pk · £0.19 each£1.55Co-op Irresistible 4 Buttermilk Pancakes
4pk · £0.56 each£2.25Co-op 8 Sweet Pancakes
8pk · £0.47 each£3.75Co-op Scotch Pancakes 6 Pack
6pk · £0.11 each£0.65Warburtons 4 English Breakfast Muffins
4pk · £0.38 each£1.50Co-op Irresistible Richly Fruited Hot Cross Buns
4pk · £0.58 each£2.30Co-op Bakery 2 Belgian Buns
2pk · £1.15 each£2.30Co-op Bakery 2 Cinnamon Buns
2pk · £1.15 each£2.30Warburtons Choc Chip Belgian Waffle 70g
1pk · £1.30 each£1.30Daelmans 8 Stroopwafels Caramel 230g
230g · £11.96/kg£2.75
Buns & Rolls
Warburtons Protein Thin Bagel 4 Pack
4pk · £0.56 each£2.25Warburtons Bagels 5 Original Soft & Sliced
5pk · £0.47 each£2.35Warburtons 6 Thin Bagels Plain Sliced
6pk · £0.38 each£2.25New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g
5pk · £0.29 each£0.80 off£1.45£2.25Co-op Free From 4 White Rolls
4pk · £0.53 each£2.10Co-op 4 Protein White Rolls
4pk · £0.48 each£1.90Brace's 4 Tiger Rolls
4pk · £0.45 each£1.80Warburtons Gluten Free 4 Soft Sliced Brioche Rolls
4pk · £0.85 each£3.40Brace's Family Bread 6 White Baps
6pk · £0.21 each£1.25Warburtons Gluten Free 4 Super Soft Sliced Square Rolls
4pk · £0.85 each£3.40Co-op 4 White Scotch Rolls
4pk · £0.48 each£1.90Warburtons Sliced Sandwich Rolls 6S
6pk · £0.25 each£1.50Co-op Bakery 4 Large White Baps
4pk · £0.28 each£1.10Co-op Irresistible Hand Finished 4 White Sourdough Rolls
4pk · £0.43 each£1.70Schär Gluten-Free Brown Ciabatta Rolls 200g
200g · £15.75/kg£3.15Co-op 6 White Rolls
6pk · £0.13 each£0.75Co-op 6 Wholemeal Rolls
6pk · £0.13 each£0.75Warburtons 4 Sliced Brioche Burger Buns
4pk · £0.74 each£2.95Warburtons 6 Brioche Hotdog Rolls
270g · £10.19/kg£2.75Co-op 6 White Finger Rolls
6pk · £0.21 each£1.25
Wraps, Pittas & Naans
Warburtons 4 Wholemeal Soft Pittas
1pk · £1.45 each£1.45Warburtons 4 White Soft Pittas
1pk · £1.45 each£1.45Warburtons Gluten Free 4 Brown Soft Pittas
4pk · £0.90 each£3.60Warburtons Gluten Free 4 White Soft Pittas
4pk · £0.90 each£3.60Co-op Bakery 4 Greek Style Folded Flatbreads 340g
4pk · £0.43 each£1.70Co-op 8 Plain Tortilla Wraps
8pk · £0.21 each£1.65Co-op Irresistible Limited Edition 2 Lemon & Thyme Flatbread
2pk · £1.05 each£2.10Co-op Irresistible Everything Seeded Sourdough Flatbreads 130g
130g · £21.54/kg£2.80Co-op 2 Garlic & Coriander Naan Breads
260g · £3.27/kg£0.85Patak's The Original 2 Flame Baked Plain Naans
220g · £7.73/kg£0.85 off£1.70£2.55Clay Oven Bakery 2 Garlic & Coriander Naan Breads 240G
2pk · £8.75/kg£2.10
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Co-op Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.28 each£1.70Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20Co-op 4 Blackcurrant Sundae Tarts
4pk · £0.64 each£2.55Mr Kipling Cherry Bakewells 6 Pack
6pk · £0.37 each£2.20
Small Cakes & Treats
Co-op Bakery Sugared Ring Doughnut 4 Pack
4pk · £0.33 each£1.30Co-op 4 Custard Ball Doughnuts
4pk · £0.34 each£1.35Co-op 4 Jam Ball Doughnut
4pk · £0.34 each£1.35Popdots 5 Stracciatella Bomb 124g
5pk · £0.33 each£1.65Thorntons Chocolocate Fudge Brownie Bites 10 Pack
10pk · £0.26 each£2.55Mrs Crimble's 6 Big Jam Coconut Rings 240g
240g · £10.63/kg£2.55Mr Kipling Viennese Whirls 6 Pack
6pk · £0.55 each£3.30Co-op Treat Brookie
1pk · £1.40 each£1.40Co-op Treat Blondie
1pk · £1.40 each£1.40Co-op Bakery Fairtrade Cornflake Cluster Bites
18pk · £0.19 each£3.40Co-op 9 Fright Night Cupcakes
9pk · £0.67 each£6.05Co-op 4 Haunted House Brownies
4pk · £0.83 each£3.30Co-op 9 Spooky Sprinkle Fairy Cakes
9pk · £0.33 each£3.00Co-op 2 Trick or Treat Cupcakes
2pk · £0.68 each£1.35Co-op Irresistible Extra Thick Chocolate Custard Creams 162g
162g · £16.98/kg£2.75Co-op From Our Bakery 4 Mini Yum Yum Bites
4pk · £0.28 each£1.10Co-ор Bakery Flapjack Bites
18pk · £0.19 each£3.40Co-op Bakewell Blondie FTG EACH
1pk · £1.35 each£1.35Co-op Irresistible Salted Caramel Chocolate Brownie
1pk · £1.65 each£1.65Cadbury 10 Mini Rolls Milk Chocolate Family Size
10pk · £0.50 each£4.95Cadbury 10 Mini Rolls Raspberry Family Size
10pk · £0.50 each£4.95Co-op Treat 2 Vegan Cupcakes
2pk · £1.28 each£2.55Co-op Treat Chocolate & Vanilla Cupcakes
4pk · £0.83 each£3.30Co-op 4 Retro Sprinkle Sponge Cakes
4pk · £0.55 each£2.20Co-op Treat Chocolate & Caramel Crispy Bites
1pk · £4.10 each£4.10Co-op Irresistible Belgium Chocolate Millionaire Flapjacks 180g
1pk · £3.30 each£3.30Cadbury 5 Caramel Cake Bars
5pk · £0.55 each£2.75Co-op Free From 4 Belgian Chocolate Cake Bars 120g
120g · £35.00/kg£4.20Co-op Party Time Celebration Cupcakes
9pk · £0.98 each£8.80Mr Kipling 6 Country Slices
6pk · £0.30 each£1.70 off£1.80£3.50Co-op Bakery Mini Flapjack Bites
8pk · £0.21 each£1.65Co-op Flapjack Bars
5pk · £0.30 each£1.50Co-op Millionaire's Shortbread Bar
1pk · £1.40 each£1.40Bonne Maman Madeleine 175G
175g · £13.14/kg£1.35 off£2.30£3.65Mr Kipling 6 Angel Slices
6pk · £0.58 each£3.50Mr Kipling Bakewell Slices 6 Pack
6pk · £0.30 each£1.70 off£1.80£3.50Mr Kipling French Fancies 8 Pack
8pk · £0.48 each£3.85Mr Kipling Lemon Slices 6 Pack
6pk · £0.58 each£3.50Co-op From Our Bakery Brownie Mini Bites with Dark Chocolate Chunks
18pk · £0.19 each£3.40Co-op Treat Brownie
1pk · £1.40 each£1.40Mrs Crimble's 6 Big Choc Macaroons 195g
195g · £11.28/kg£2.20Co-op Irresistible 8 Crisp & Delicate Meringue Nests
8pk · £0.28 each£2.20Co-op Sponge Fingers 125G
125g · £15.20/kg£1.90Thorntons Caramel Shortcake Bites 10PK
10pk · £0.26 each£2.55Soreen Malt Lunchbox Loaves Snack Bars 5x30g
150g · £15.67/kg£2.35Co-op Bakery Blueberry Muffins 4 Pack
4pk · £0.60 each£2.40
Scones & Teacakes
Co-op Irresistible 4 Sultana Scones
4pk · £0.59 each£2.35Co-op Irresistible 2 All Butter Fruit Scones
2pk · £1.48 each£2.95Brace's Family Bread 4 Sultana Scones
4pk · £0.33 each£1.30Warburtons 4 Fruity Teacakes
4pk · £0.41 each£1.65Tan Y Castell Welshcakes
240g · £5.83/kg£1.40Brace's Fruit Loaf Sliced Bread 400g
400g · £3.75/kg£1.50Soreen The Original Malt Loaf 260g
260g · £7.31/kg£1.90Real Lancashire Eccles Cakes
4pk · £0.79 each£3.15
Whole Cakes
Co-op Irresistible Limited Edition Hand Finished Sticky Toffee Cake
1pk · £4.30 each£4.30Co-op Chocolate Sponge FTG Cake EACH
1pk · £1.55 each£1.55Co-op Irresistible Coffee & Walnut Cake
1pk · £4.30 each£4.30Co-op Angel Layer Slab Cake
1pk · £2.50 each£2.50Co-op Irresistible Hand Finished Victoria Sponge Cake
1pk · £4.30 each£4.30Co-op Irresistible Hand Finished Carrot Cake
1pk · £4.30 each£4.30Co-op Irresistible Hand Finished Chocolate Cake
1pk · £4.30 each£4.30Co-op Irresistible Hand Finished Lemon Cake
1pk · £4.30 each£4.30Co-op Madeira Cake
1pk · £2.50 each£2.50Co-ор Irresistible Gluten Free Chocolate Cake
1pk · £5.50 each£5.50Tan Y Castell Low Fat Bara Brith
480g · £5.00/kg£2.40
Savoury Pies
Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G
200g · £11.00/kg£0.35 off£2.20£2.55Co-op Melton Mowbray Pork Pie 140g
145g · £15.17/kg£2.20Co-op Steak Pie 180g
180g · £15.56/kg£2.80Co-op Irresistible Creamy Peppered Steak Pie 250g
250g · £20.40/kg£5.10Co-op Pork Cheddar & Onion Chutney Pies
2pk · £14.00/kg£1.40Co-op Irresistible 4 Mini Melton Mowbray Pork Pies 200g
200g · £16.50/kg£3.30Co-op Chicken & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Peter's Minced Beef & Onion Pie
1pk · £1.65 each£1.65Co-op Irresistible Luxury Fish Pie 400g
400g · £14.75/kg£5.90Co-op Steak & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Pukka Chicken and Mushroom Pie 212g
212g · £10.61/kg£0.85 off£2.25£3.10Pukka All Steak Pie 209g
209g · £10.77/kg£0.85 off£2.25£3.10Jones Village Bakery 2 Cocktail Pork Pies
1pk · £2.35 each£2.35
Seasonal Bakery
Co-op Bakery Shortcrust Mince Pies 4s
189g · £8.73/kg£1.65Co-op 6 Merry Mince Pies
6pk · £0.28 each£1.65Co-op Irresistible 6 All Butter Pastry Luxury Mince Pies
6pk · £0.59 each£3.55