- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
Rustlers Bbq Pork Rib Sandwich 157G
157g · £18.79/kg£2.95£2.45 Clubcard (£15.61/kg)Tesco Roast Chicken Slices 180g
180g · £25.56/kg£4.60£4.20 Clubcard (£23.33/kg)Tesco Fairtrade Organic Bananas 5 Pack
5pk · £0.40 each£2.00£1.80 Clubcard (£0.36 each)Natco Green Lentils 1Kg
1kg · £3.70/kg£3.70£3.20 Clubcard (£3.20/kg)SAMYANG CHEESE BULDAK HOT CHICKEN FLAVOUR RAMEN CUP 70G
70g · £32.86/kg£2.30£1.95 Clubcard (£27.86/kg)Goldfish Chinese Curry Sauce Concentrate 405G
405g · £10.25/kg£4.15£3.65 Clubcard (£9.01/kg)Rajah Whole Green Cardamoms 50g
50g · £92.00/kg£4.60£3.80 Clubcard (£76.00/kg)Tesco Finest Jersey Whole Milk 1L
£2.30£2.05 ClubcardOatly Whole Oat Drink Chilled 1L
£3.10£2.40 ClubcardBuldak Carbonara Spicy Hot Chicken Ramen Cup 80g
80g · £33.13/kg£2.65£2.05 Clubcard (£25.63/kg)Oatly Semi Oat Drink Chilled 1L
£3.10£2.40 ClubcardTesco Finest Comte Aop 180G
180g · £30.83/kg£5.55£4.95 Clubcard (£27.50/kg)Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml
£2.15£1.40 ClubcardTesco Medium Whole Chicken 1.3-1.7kg
1kg · £4.50/kg£4.50£4.45 Clubcard (£4.45/kg)Tesco Smoked Thick Cut Back Bacon 300G
300g · £5.67/kg£1.70£1.50 Clubcard (£5.00/kg)Tesco Green Olives with Slow Roasted Tomatoes 160g
160g · £24.06/kg£3.852 for £6.50 ClubcardSabra Houmous Extra 200G
200g · £15.50/kg£3.102 for £4 ClubcardTesco Finest Vintage Cheddar & Caramelised Onion Quiche 400g
400g · £14.25/kg£5.70£5.10 Clubcard (£12.75/kg)Tesco Spanish Style Tortilla 500g
500g · £7.70/kg£3.852 for £6.50 ClubcardExtra Plus Hydro Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces
67g · £52.99/kg£3.55£2.95 Clubcard (£44.03/kg)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Cauliflower Each
1pk · £1.40 each£1.40Tesco Finest Roasted Hazelnut Yogurt 150G
150g · £8.67/kg£1.30Tesco Parsnips 500G
500g · £1.70/kg£0.85Tesco Large Fruit Platter 350G
350g · £11.57/kg£4.05Pizza Express Dough Balls 200G
200g · £24.00/kg£4.80£2.25 Clubcard (£11.25/kg)Tesco Finest 12 Pork Chipolata 375G
375g · £11.20/kg£4.20Tesco Grapes 110g (FOS)
110g · £17.27/kg£1.90Tesco Passion Fruit 3 Pack
3pk · £0.55 each£1.65Tesco Pomegranate Seeds 80G
80g · £23.75/kg£1.90Tesco Medium Whole Chicken 1.3-1.7kg
1kg · £4.50/kg£4.50£4.45 Clubcard (£4.45/kg)Tesco Cream Of Tomato Soup 600g
600g · £3.83/kg£2.30Tesco Raspberries 150G (C)
150g · £17.00/kg£2.55Brace's Tiger Bay White Batch Loaf Bread with Added Sourdough 800g
800g · £2.75/kg£2.20Tesco Beef Rump Steak 255G
255g · £18.43/kg£4.70Edwards Of Conwy 2 Gammon Steaks 260G
260g · £17.12/kg£4.45Blas y Tir Baby Potatoes 750g
750g · £2.33/kg£1.75Tesco Red Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10Tesco Ripe Bananas 5 Pack
5pk · £0.18 each£0.90Eastmans Wafer Thin Cooked Ham Slices 400g
400g · £5.88/kg£2.35Tesco Smoked Thick Cut Back Bacon 300G
300g · £5.67/kg£1.70£1.50 Clubcard (£5.00/kg)Edwards Of Conwy Streaky Bacon 200G
200g · £21.00/kg£4.20Tesco Smoked Bacon Lardons 200G
200g · £10.50/kg£2.10Tesco Flat Leaf Parsley 100G
100g · £15.50/kg£1.55Sokolow Sopocka Loin 400g
400g · £17.63/kg£7.05Yakult Original 8 X 65Ml
8pk · £0.64 each£5.15Rustlers Bbq Pork Rib Sandwich 157G
157g · £18.79/kg£2.95£2.45 Clubcard (£15.61/kg)Tesco Small Bananas 6 Pack
6pk · £0.15 each£0.90Tesco Beef Tomatoes Each
1pk · £1.10 each£1.10Tesco Finest Spaghetti Carbonara 400G
400g · £15.00/kg£6.00Tesco Unsmoked Back Bacon Rashers 10 Pack 300g
300g · £5.50/kg£1.65Tesco Beef Casserole & Dumplings 400G
400g · £11.00/kg£4.40The Real Seafood Co. 16 Cocktail Blinis 135g
135g · £25.56/kg£3.45Tesco Finest Free Range 6 Golden Yolk Eggs
6pk · £0.56 each£3.35Tesco 2 Syrup Sponge Puddings 210g
2pk · £32.86/kg£3.45Tesco Green Olives with Slow Roasted Tomatoes 160g
160g · £24.06/kg£3.852 for £6.50 ClubcardBFree Gluten Free Soft White Wraps 4 x 42g (168g)
4pk · £94.05/kg£3.95£2.20 Clubcard (£52.38/kg)Tesco Garlic & Coriander Naan 2 Pack 260G
260g · £3.27/kg£0.85Tesco Wafer Thin Cooked Ham 400g
400g · £5.25/kg£2.10Tesco Plain Naans 2 Pack 260G
260g · £3.27/kg£0.85Tesco Finest Comte Aop 180G
180g · £30.83/kg£5.55£4.95 Clubcard (£27.50/kg)Tesco Fresh Cut Dill 20G
20g · £30.00/kg£0.60Genius Gluten Free Pancakes 6 pack
6pk · £0.53 each£3.15Tesco Spanish Style Tortilla 500g
500g · £7.70/kg£3.852 for £6.50 ClubcardTesco 2 Garlic and Coriander Naans
2pk · £0.85 each£1.70Walls Single Scotch egg 113g
113g · £11.95/kg£1.35Satono Yuki Tofu 300G
300g · £8.17/kg£2.45Cauldron Foods Falafel 200G
200g · £15.00/kg£3.00Tesco Cooked & Peeled King Prawns 150G
150g · £29.33/kg£4.40Colliers Powerful Extra Mature Cheese Spread 125g
125g · £19.60/kg£2.45Tesco Fat Free Quark 250g
250g · £6.60/kg£1.65Tesco Finest Vintage Cheddar & Caramelised Onion Quiche 400g
400g · £14.25/kg£5.70£5.10 Clubcard (£12.75/kg)Tesco Watermelon 600g
600g · £9.25/kg£5.55Tesco Genoa Fruit Cake
1pk · £3.30 each£3.30
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with Clubcard