- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Co-op Membership
Save on your order. Link or sign up now.
Offers (299)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Co-op Free Range Boiled Eggs 90g
90g · £17.22/kg£1.55Yo! Ultimate Catch 279g
279g · £23.66/kg£6.60Co-op Butter Chicken with Pilau Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Beef Lasagne 400g
400g · £10.25/kg£4.10Co-op 2 Salmon Fillets 220g
220g · £22.50/kg2 for £8.90£4.95Co-op Thai Style Green Chicken Curry with Jasmine Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op British 5% Fat Beef Mince 500g
500g · £11.40/kg£5.70Brace's Family Bread 6 White Baps
6pk · £0.21 each£1.25Co-op Flamegrilled Chicken Slices 130G
130g · £30.77/kg2 for £6.70£4.00Co-op Sausage & Mash 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Tenderstem Broccoli 180g
4pk · £2.85/kg£2.05Co-op Caesar Salad Kit 250g
250g · £9.40/kg£2.35The Happy Egg Co. Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.53 each£3.15Co-op 2 Kiln Roasted Salmon Fillets 180g
180g · £38.33/kg£6.90Warburtons Protein Thin Bagel 4 Pack
4pk · £0.56 each£2.25Co-op 6 Medium Free Range Eggs
6pk · £0.35 each£2.10£1.49 loyalty card (£0.25 each)Brace's Tiger Bay White Batch Loaf with Added Sourdough 800g
800g · £2.44/kg£1.95Co-op British Chicken Thigh Fillets 500G
500g · £11.40/kg2 for £8.90£5.70Co-op Ready to Eat Sliced Chicken Breast 170g
170g · £25.59/kg2 for £6.70£4.35Co-op Edam Slices 200G
200g · £16.50/kg£3.30Co-op Strawberries
227g · £13.00/kg£2.95Co-op Cooked King Prawns 150g
150g · £31.33/kg£4.70Co-op Beef Lasagne 750g
750g · £7.27/kg£5.45Co-op Irresistible Aberdeen Angus British Beef Burgers 340g
340g · £15.29/kg£5.20Muller Corner Vanilla Chocolate Balls and Banana Chocolate Flakes Yogurts
4pk · £4.33/kg£1.30 off£2.15£3.45Co-op Thin Sliced Chicken 100g
100g · £12.50/kg£1.25Co-op British Chicken Breast Fillets 580G
580g · £9.22/kg2 for £8.90£5.35Co-op British Outdoor Bred Thin Sliced Honey Roast Ham 100g
100g · £14.00/kg£1.40Brace's Fruit Loaf Sliced Bread 400g
400g · £3.75/kg£1.50Richmond 8 Thick Pork Sausages 410g
410g · £5.49/kg£0.75 off£2.25£3.00Co-op Wild Rocket
60g · £22.50/kg£1.35Co-op Fairtrade Baby Plum Tomatoes 225g
225g · £7.11/kg£1.60Co-op Italian Parmesan Cheese Wedge 170g
170g · £24.71/kg£4.20Co-op British Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.38 each£2.30£1.69 loyalty card (£0.28 each)Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £9.00/kg£1.50 off£3.60£5.10Co-op 8 Plain Tortilla Wraps
8pk · £0.21 each£1.65Co-op Grated Mozzarella Cheese 250g
250g · £14.20/kg£3.55Co-op Smoked Salmon 100g
100g · £47.00/kg£4.70Co-op British Breaded Chicken Goujons 230g
230g · £13.48/kg£3.10Co-op British Outdoor Bred Thin Sliced Cooked Ham 100g
100g · £14.00/kg£1.40Co-op British Roast Turkey 120g
120g · £30.00/kg2 for £4.50£3.60Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g
800g · £2.75/kg£2.20Co-op Greek Feta Cheese 200g
200g · £13.75/kg£2.75Co-op Bakery Sugared Ring Doughnut 4 Pack
4pk · £0.33 each£1.30Co-op British Grated Mature Cheddar Cheese 250g
250g · £14.20/kg£3.55Activia Strawberry Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10Co-op Irresistible Hand Finished White Sourdough 500g
500g · £5.80/kg£2.90
Co-op Member Prices
Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre
1L · £2.35/L£2.35£1.49 loyalty card (£1.49/L)Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g
400g · £1.63/kg£0.65£0.45 loyalty card (£1.13/kg)Co-op British Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.38 each£2.30£1.69 loyalty card (£0.28 each)Co-op Chilled Irresistible Wood Fired Pepperoni & Hot Honey Pizza 471g
471g · £13.80/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.49/kg)Co-op Penne 500g
500g · £1.70/kg£0.85£0.69 loyalty card (£1.38/kg)Co-op Tomato Ketchup Top Down 550G
550g · £2.45/kg£1.35£0.89 loyalty card (£1.62/kg)Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Irresistible Chocolate for Change 45% Cocoa Dark Milk Chocolate 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Coffee Beans 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op 0% Fat Greek Style Natural Yogurt 500g
500g · £2.60/kg£1.30£0.95 loyalty card (£1.90/kg)Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G
475g · £13.68/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.42/kg)Co-op Royal Gala Apples 6 Pack
6pk · £0.45 each£2.70£1.59 loyalty card (£0.27 each)Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Smooth Orange Juice 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.59 loyalty card (£1.59/L)Co-op Irresistible Single Origin Gianduja Chocolate Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)Co-op Irresistible Single Origin Sumatran Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)
Meal deals
Exclusive: Sandwich Filler + Bread Rolls
£1.80Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Sausages + Mash
£3.00Lunch Meal Deal
£5.00Premium Lunch Meal Deal
£6.50
Top Picks 🌟
Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Curry in a hurry
£0.00
Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻
Co-op Carving Pumpkin
1pk · £2.70 each£2.70Co-op Seasonal Mixed Squash
1pk · £1.25 each£1.25Co-op 4 Haunted House Brownies
4pk · £0.83 each£3.30Co-op 2 Trick or Treat Cupcakes
2pk · £0.68 each£1.35Mr Kipling 8 Fiendish Fancies
8pk · £0.38 each£3.00Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts
1pk · £2.20 each2 for £3£2.20Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)
275g · £12.00/kg£3.30Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £12.10/kg£6.05Co-op Trick or Treat Mix 300g (20 x 15g)
300g · £8.17/kg£2.45Co-op Gruesome Gummies 130g
130g · £7.31/kg£0.95Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g
130g · £7.31/kg£0.95Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags
214.5g · £15.38/kg£3.30Swizzels Mummy Mix 340g
340g · £8.09/kg£2.75HARIBO Bone Shakers 160g
160g · £7.50/kg£1.20HARIBO Sour Skeletons 160g
160g · £7.50/kg£1.20Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends 191g
191g · £20.16/kg£3.85Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g
223g · £17.26/kg£3.85Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g
105g · £12.86/kg£1.35Starburst Fruits Sweets Bag 138g
138g · £8.70/kg£1.20Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g
140g · £8.57/kg£1.20
Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩
Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g
750g · £3.20/kg£2.40Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op Carving Pumpkin
1pk · £2.70 each£2.70Co-op Seasonal Mixed Squash
1pk · £1.25 each£1.25Co-op 4 Haunted House Brownies
4pk · £0.83 each£3.30Mr Kipling 8 Fiendish Fancies
8pk · £0.38 each£3.00Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts
1pk · £2.20 each2 for £3£2.20Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)Co-op Irresistible Chianti
75cl · £19.87/L£14.90Co-op Irresistible Solo Dry Rosé 75cl
75cl · £17.60/L£13.20Co-op Irresistible Pinot Grigio Ramato 75cl
75cl · £15.80/L£11.85BuzzBallz Berry Cherry Limeade 200ml
200ml · £26.50/L£5.30Pepsi 2 litres
2L · £1.55/L£3.10San Miguel Especial Premium Lager 4 x 568ml
4pk · £4.40/L£10.0019 Crimes Red Wine 750ml
750ml · £18.93/L£14.20Co-op Bitesize Sausage Rolls 160G
160g · £19.38/kg£3.10Co-op Houmous 200g
200g · £7.75/kg£1.55Co-op Sweet & Salted Popcorn 25g
25g · £28.00/kg£0.70Budweiser Lager Beer Bottles 4 x 300ml
4pk · £6.50/L£7.80Co-op Tex Mex Style Dip Selection 4 x 90g (360g)
360g · £10.14/kg£3.65
Cosy Nights In 🍿🍕🍫
Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g
150g · £12.67/kg£1.90Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Cadbury Drinking Hot Chocolate Cocoa Powder Tin 250g
250g · £14.80/kg£3.70Co-op Chilled Stonebaked Double Pepperoni Pizza 327g
327g · £13.15/kg£4.30Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Fairtrade Demerara Sugar 500g
500g · £4.00/kg£2.00Co-op Chilled Irresistible Salami Calabrese Pizza 232G
232g · £18.53/kg£4.30Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G
250g · £17.20/kg£4.30Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25Co-op Irresistible Strawberries
227g · £17.84/kg2 for £6.55£4.05Co-op From Our Bakery 4 Mini Yum Yum Bites
4pk · £0.28 each£1.10Co-op Salt & Pepper Chicken Spring Rolls 100g
100g · £24.00/kg£2.40Co-op Irresistible Chicken Tikka Biryani 380g
380g · £15.39/kg£5.85Co-op Irresistible Bronze Die Pasta Golden Tomato & Mozzarella Tonnarelli 400g
400g · £14.63/kg£5.85Co-op Irresistible Butter Chicken with Pilau Rice 380g
380g · £15.53/kg£5.90Co-op Frozen New York Style Pepperoni & Sausage 377g
377g · £16.05/kg£6.05Häagen-Dazs Belgian Chocolate Ice Cream 400g
460ml · £9.35/L£4.30Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls
4pk · £0.49 each£1.95
Student Shop 🍜🎓🥫
Co-op White Toastie Bread Loaf 800G
800g · £1.13/kg£0.90Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Cookies
1pk · £2.20 each£2.20Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans
4pk · £4.35/L£7.65Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml
4pk · £7.80/L£10.30Spaten Premium Helles Craft Lager Beer Bottle 500ml
500ml · £8.00/L£4.00Heineken Pure Malt Lager Cans 10 x 440ml
10pk · £3.63/L£15.95Cruzcampo Sevilla Beer Cans 10 x 440ml
10pk · £3.33/L£14.65Carling Original Lager Beer Cans 10 x 440ml
10pk · £2.80/L£12.30Corona Extra 4 x 440ml
4pk · £5.11/L£9.00Guinness Draught In Can 4x440ml
4pk · £4.94/L£8.70Inch's Medium Apple Cider 440ml
4pk · £3.78/L£6.65Kellogg's Crunchy Nut 460g
460g · £9.57/kg£4.40Co-op Porridge Oats 500g
500g · £1.34/kg30% off£0.67£0.95Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g · £12.94/kg£1.85Schwartz Garlic Granules 50g
50g · £49.00/kg£2.45Schwartz Crushed Chilli Flakes 29g
29g · £84.48/kg£2.45Co-op Smoked Paprika 46g
46g · £29.35/kg£1.35Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre
1L · £2.35/L£2.35£1.49 loyalty card (£1.49/L)
Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
Co-op Fairtrade Baby Plum Tomatoes 225g
225g · £7.11/kg£1.60Co-op Irresistible Pinot Noir Wine 75cl
75cl · £15.33/L£11.50Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g
250g · £9.60/kg£2.40Co-op Fairtrade Rich Roast Instant Coffee 100g
100g · £30.50/kg£3.05Co-op Irresistible Chocolate for Change 45% Cocoa Dark Milk Chocolate 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)Maltesers Chocolate Treat Bag 68g
68g · £26.47/kg£1.80Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £32.43/kg£2.40Co-op Fairtrade Chardonnay Wine 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Co-op Fairtrade Latte Sachets 7 x 17g (119g)
7pk · £13.03/kg£1.55Co-op Fairtrade Roses
1pk · £6.05 each£6.05Pacha Del Fuego Merlot 75cl
75cl · £15.33/L£11.50Unknown Sauvignon Blanc 750ml
75cl · £12.60/L£9.45Tony's Chocolonely Milk Chocolate 35g
35g · £37.14/kg£1.30Tony's Chocolonely Milk Chocolate Caramel Sea Salt 35g
35g · £37.14/kg£1.30Co-op Fairtrade Shiraz 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Co-op Treat Blondie
1pk · £1.40 each£1.40Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £25.81/kg£2.40Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g
158g · £24.37/kg£3.85Co-op Irresistible Fairtrade Sauvignon Blanc Wine 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Co-op South African Rose Fairtrade 75CL
75cl · £8.53/L£6.40
Back to Routine ⏰☕
Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g
120g · £25.00/kg£3.00Co-op British Red Leicester Cheese 240g
240g · £10.08/kg30% off£2.42£3.45Co-op 0% Fat Greek Style Natural Yogurt 500g
500g · £2.60/kg£1.30£0.95 loyalty card (£1.90/kg)Co-op 8 Plain Tortilla Wraps
8pk · £0.21 each£1.65Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g
750g · £3.20/kg£2.40Co-op Mixed Berry Granola 500g
500g · £4.34/kg30% off£2.17£3.10Co-op 24 Wholewheat Biscuits
24pk · £0.06 each30% off£1.54£2.20Co-op Porridge Oats 1kg
1kg · £1.70/kg£1.70New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g
5pk · £0.29 each£0.80 off£1.45£2.25Hula Hoops Family Pack Crisps 6 x 24g
6pk · £20.14/kg£2.90Co-op Fairtrade Italian Style Ground Coffee 200g
200g · £19.25/kg£3.85Co-op Porridge Oats 500g
500g · £1.34/kg30% off£0.67£0.95Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G
475g · £13.68/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.42/kg)Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Co-op Royal Gala Apples 6 Pack
6pk · £0.45 each£2.70£1.59 loyalty card (£0.27 each)Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g
491g · £13.24/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.15/kg)Co-op Mashed Potato 400g
400g · £3.13/kg£1.25Co-op Egg Noodles 275g
275g · £4.73/kg£1.30Co-op Smooth Orange Juice 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.59 loyalty card (£1.59/L)
Store Price Match 🥦
Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Soave Wine 75cl
75cl · £7.13/L£5.35Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre
2L · £0.43/L£0.85Co-op Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10£0.95 loyalty card (£0.32 each)Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply
4pk · £0.56 each£2.25Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g
800g · £2.75/kg£2.20Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G
65g · £10.00/kg£0.65Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread Loaf 400G
400g · £3.00/kg£1.20Warburtons Farmhouse Soft Bread 800g
800g · £2.50/kg£2.00Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g
20g · £37.50/kg£0.75Aptamil 3 Toddler Milk 1-2 Years 800g
800g · £18.75/kg£15.00Aptamil 1 First Infant Milk from Birth 800g
800g · £18.75/kg£15.00Aptamil 2 Follow On Baby Milk Formula 6-12 Months 800g
800g · £18.75/kg£15.00Cow & Gate 1 First Baby Milk Formula From Birth 800g
800g · £14.06/kg£11.25Cow & Gate 2 Follow-On Milk from 6-12 Months 800g
800g · £14.06/kg£11.25Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 400g
400g · £3.00/kg£1.20Kendamil First Infant Milk 1 from Birth 250ml
250ml · £6.20/L£1.55Kendamil First Infant Milk 1 From Birth 800g
800g · £16.25/kg£13.00The Co-operative Ibuprofen 200mg 16 Caplets
16pk · £0.04 each£0.60RestrictedThe Co-operative Ibuprofen 200mg 16 Tablets
16pk · £0.04 each£0.60Restricted
Sandwiches, Wraps & Soups 🥪
Premium Lunch Meal Deal
£6.50Lunch Meal Deal
£5.00Co-op Mexican Style Bean & Cheese Wrap
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Mango and Passionfruit Yoghurt with Granola
230g · £11.30/kg£2.60Co-op Roast Chicken Salad Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op Ham & Cheese Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Tuna Crunch Sub Roll with Lettuce & Mayo
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Ham & Cheese Sub Roll with Mustard Mayo
1pk · £3.45 each£3.45Coop Ham Hock + Potato Salad 225G
225g · £16.44/kg£3.70Co-op Cajun Chicken Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Irresistible Italian Mortadella & Mascarpone Focaccia
1pk · £4.60 each£4.60Co-op Southern Fried Chicken & Gherkin Sub
1pk · £4.50 each£4.50Yo! Chicken Katsu Dragon Rolls 209g
209g · £26.32/kg£5.50Tuk In Curry in a Naan Potato Madras 180g
1pk · £3.45 each£3.45Holy Moly Guacamole & Chips 77G
76g · £25.66/kg£1.95Co-op Mozzarella, Tomato & Pesto Pasta Salad 195g
195g · £18.97/kg£3.70Co-op Prawn Mayo Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Cheese & Red Onion Sandwich
1pk · £1.90 each£1.90Co-op Chicken & Bacon Caesar Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Chicken & Bacon Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75