Skip to:ContentFooter
Deliveroo

CO-OP - Cardiff - Capital Quarter

Allergens and info

Delivery unavailable to your location

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Save with Co-op Membership

    Save on your order. Link or sign up now.

Offers (299)

  • 0

    Pepsi Max Tropical 500ml

    500ml · £6.10/L

    2 for £3.60

    £3.05

  • 0

    Pepsi Max Cherry No Sugar Cola 500ml

    500ml · £6.10/L

    2 for £3.60

    £3.05

  • 0

    Tango Apple Sugar Free 500ML

    500ml · £6.10/L

    2 for £3.60

    £3.05

  • 0

    Sprite No Sugar Lemon-Lime 500ml

    500ml · £5.50/L

    2 for £3.60

    £2.75

  • 0

    Oasis Summer Fruits Juice Drink 500ml

    500ml · £4.50/L

    2 for £3.60

    £2.25

  • 0

    Powerade Berry & Tropical Fruits 500ml

    500ml · £4.80/L

    2 for £3.60

    £2.40

  • 0

    Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer

    2L · £1.63/L

    2 for £4

    £3.25

  • 0

    Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L

    2L · £1.63/L

    2 for £4

    £3.25

  • 0

    Pot Noodle Original Curry King Pot 114 g

    114g · £10.09/kg

    £0.55 off

    £1.15

    £1.70

  • 0

    Pot Noodle Bombay Bad Boy King Pot 114g

    114g · £10.09/kg

    £0.55 off

    £1.15

    £1.70

  • 0

    Pot Noodle Beef & Tomato King Pot 114g

    114g · £10.09/kg

    £0.55 off

    £1.15

    £1.70

  • 0

    Pepsi 500ml

    500ml · £5.40/L

    2 for £3.60

    £2.70

  • 0

    Pepsi Max No Sugar Cola Bottle 500ml

    500ml · £5.10/L

    2 for £3.60

    £2.55

  • 0

    Rubicon Sparkling Mango Juice Drink 500ml

    500ml · £5.50/L

    2 for £3.60

    £2.75

  • 0

    Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g

    114g · £10.09/kg

    £0.55 off

    £1.15

    £1.70

  • 0

    Oreo Ice Cream Sandwiches 280g

    4pk · £7.73/L

    £1.25 off

    £3.40

    £4.65

  • 0

    Monster Energy Ultra 500ml

    500ml · £5.10/L

    2 for £3.95

    £2.55

  • 0

    Monster Energy Drink Lando Norris Zero Sugar 500ml

    500ml · £5.40/L

    2 for £3.95

    £2.70

  • 0

    Monster Energy Drink Zero Sugar 500ml

    500ml · £5.10/L

    2 for £3.95

    £2.55

  • 0

    Co-op Flamegrilled Chicken Slices 130G

    130g · £30.77/kg

    2 for £6.70

    £4.00

  • View all (299)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Co-op Free Range Boiled Eggs 90g

    90g · £17.22/kg
    £1.55
  • Yo! Ultimate Catch 279g

    279g · £23.66/kg
    £6.60
  • Co-op Butter Chicken with Pilau Rice 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Beef Lasagne 400g

    400g · £10.25/kg
    £4.10
  • Co-op 2 Salmon Fillets 220g

    220g · £22.50/kg
    2 for £8.90
    £4.95
  • Co-op Thai Style Green Chicken Curry with Jasmine Rice 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op British 5% Fat Beef Mince 500g

    500g · £11.40/kg
    £5.70
  • Brace's Family Bread 6 White Baps

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Co-op Flamegrilled Chicken Slices 130G

    130g · £30.77/kg
    2 for £6.70
    £4.00
  • Co-op Tenderstem Broccoli 180g

    4pk · £2.85/kg
    £2.05
  • Co-op Sausage & Mash 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Caesar Salad Kit 250g

    250g · £9.40/kg
    £2.35
  • The Happy Egg Co. Free Range, 6 Large Eggs

    6pk · £0.53 each
    £3.15
  • Co-op 2 Kiln Roasted Salmon Fillets 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
  • Warburtons Protein Thin Bagel 4 Pack

    4pk · £0.56 each
    £2.25
  • Co-op 6 Medium Free Range Eggs

    6pk · £0.35 each
    £2.10
    £1.49 loyalty card (£0.25 each)
  • Brace's Tiger Bay White Batch Loaf with Added Sourdough 800g

    800g · £2.44/kg
    £1.95
  • Co-op British Chicken Thigh Fillets 500G

    500g · £10.90/kg
    2 for £8.90
    £5.45
  • Co-op Ready to Eat Sliced Chicken Breast 170g

    170g · £25.59/kg
    2 for £6.70
    £4.35
  • Co-op Edam Slices 200G

    200g · £16.50/kg
    £3.30
  • Co-op Cooked King Prawns 150g

    150g · £31.33/kg
    £4.70
  • Co-op Strawberries

    227g · £13.00/kg
    £2.95
  • Co-op Beef Lasagne 750g

    750g · £7.27/kg
    £5.45
  • Co-op Irresistible Aberdeen Angus British Beef Burgers 340g

    340g · £15.29/kg
    £5.20
  • Muller Corner Vanilla Chocolate Balls and Banana Chocolate Flakes Yogurts

    4pk · £4.33/kg
    £1.30 off
    £2.15£3.45
  • Co-op British Chicken Breast Fillets 580G

    580g · £9.05/kg
    2 for £8.90
    £5.25
  • Co-op Thin Sliced Chicken 100g

    100g · £12.50/kg
    £1.25
  • Brace's Fruit Loaf Sliced Bread 400g

    400g · £3.75/kg
    £1.50
  • Co-op British Outdoor Bred Thin Sliced Honey Roast Ham 100g

    100g · £14.00/kg
    £1.40
  • Co-op Fairtrade Baby Plum Tomatoes 225g

    225g · £7.11/kg
    £1.60
  • Co-op Wild Rocket

    60g · £22.50/kg
    £1.35
  • Richmond 8 Thick Pork Sausages 410g

    410g · £5.49/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Co-op Italian Parmesan Cheese Wedge 170g

    170g · £24.71/kg
    £4.20
  • Co-op British Free Range, 6 Large Eggs

    6pk · £0.38 each
    £2.30
    £1.69 loyalty card (£0.28 each)
  • Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g

    400g · £9.00/kg
    £1.50 off
    £3.60£5.10
  • Co-op 8 Plain Tortilla Wraps

    8pk · £0.21 each
    £1.65
  • Co-op Grated Mozzarella Cheese 250g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
  • Co-op British Roast Turkey 120g

    120g · £30.00/kg
    2 for £4.50
    £3.60
  • Co-op British Outdoor Bred Thin Sliced Cooked Ham 100g

    100g · £14.00/kg
    £1.40
  • Co-op British Breaded Chicken Goujons 230g

    230g · £13.48/kg
    £3.10
  • Co-op Smoked Salmon 100g

    100g · £47.00/kg
    £4.70
  • Co-op Greek Feta Cheese 200g

    200g · £13.75/kg
    £2.75
  • Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g

    800g · £2.75/kg
    £2.20
  • Co-op Bakery Sugared Ring Doughnut 4 Pack

    4pk · £0.33 each
    £1.30
  • Co-op Irresistible Hand Finished White Sourdough 500g

    500g · £5.80/kg
    £2.90
  • Co-op British Grated Mature Cheddar Cheese 250g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
  • Activia Strawberry Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)

    4pk · £5.33/kg
    £0.65 off
    £2.45£3.10

Co-op Member Prices

View all (71)
  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Cranberry Juice Drink 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.19 loyalty card (£1.19/L)
  • Co-op Plain White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre

    1L · £2.35/L
    £2.35
    £1.49 loyalty card (£1.49/L)
  • Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.63/kg
    £0.65
    £0.45 loyalty card (£1.13/kg)
  • Co-op British Free Range, 6 Large Eggs

    6pk · £0.38 each
    £2.30
    £1.69 loyalty card (£0.28 each)
  • Co-op Chilled Irresistible Wood Fired Pepperoni & Hot Honey Pizza 471g

    471g · £13.80/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.49/kg)
  • Co-op Penne 500g

    500g · £1.70/kg
    £0.85
    £0.69 loyalty card (£1.38/kg)
  • Co-op Tomato Ketchup Top Down 550G

    550g · £2.45/kg
    £1.35
    £0.89 loyalty card (£1.62/kg)
  • Co-op Self Raising White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Irresistible Chocolate for Change 45% Cocoa Dark Milk Chocolate 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
    £2.55 loyalty card (£25.50/kg)
  • Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Coffee Beans 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op 0% Fat Greek Style Natural Yogurt 500g

    500g · £2.60/kg
    £1.30
    £0.95 loyalty card (£1.90/kg)
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G

    475g · £13.68/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.42/kg)
  • Co-op Royal Gala Apples 6 Pack

    6pk · £0.45 each
    £2.70
    £1.59 loyalty card (£0.27 each)
  • Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
    £1.40 loyalty card (£1.75/kg)
  • Co-op Smooth Orange Juice 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.75 loyalty card (£1.75/L)
  • Co-op Irresistible Single Origin Gianduja Chocolate Bar 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
    £2.55 loyalty card (£25.50/kg)
  • Co-op Irresistible Single Origin Sumatran Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)

Meal deals

View all (5)
  • Exclusive: Sandwich Filler + Bread Rolls

    £1.80
  • Fresh Pasta + Sauce + Flatbread

    £5.00
  • Sausages + Mash

    £3.00
  • Lunch Meal Deal

    £5.00
  • Premium Lunch Meal Deal

    £6.50

Top Picks 🌟

  • Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer

    2L · £1.63/L
    2 for £4
    £3.25
  • Curry in a hurry

    £0.00

Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻

View all (20)
  • Co-op Carving Pumpkin

    1pk · £1.05 each
    £1.05
  • Co-op Seasonal Mixed Squash

    1pk · £1.25 each
    £1.25
  • Co-op 4 Haunted House Brownies

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Co-op 2 Trick or Treat Cupcakes

    2pk · £0.68 each
    £1.35
  • Mr Kipling 8 Fiendish Fancies

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts

    1pk · £2.20 each
    2 for £3
    £2.20
  • Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)

    275g · £14.00/kg
    £3.85
  • Celebrations Milk Chocolate Tub 500g

    500g · £10.80/kg
    £5.40
  • Co-op Trick or Treat Mix 300g (20 x 15g)

    300g · £8.17/kg
    £2.45
  • Co-op Gruesome Gummies 130g

    130g · £7.31/kg
    £0.95
  • Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g

    130g · £7.31/kg
    £0.95
  • Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags

    214.5g · £17.95/kg
    £3.85
  • Swizzels Mummy Mix 340g

    340g · £8.09/kg
    £2.75
  • HARIBO Bone Shakers 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • HARIBO Sour Skeletons 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends 191g

    191g · £20.16/kg
    £3.85
  • Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g

    223g · £17.26/kg
    £3.85
  • Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g

    105g · £12.86/kg
    £1.35
  • Starburst Fruits Sweets Bag 138g

    138g · £8.70/kg
    £1.20
  • Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g

    140g · £10.36/kg
    £1.45

Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩

View all (24)
  • Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g

    750g · £3.20/kg
    £2.40
  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Carving Pumpkin

    1pk · £1.05 each
    £1.05
  • Co-op Seasonal Mixed Squash

    1pk · £1.25 each
    £1.25
  • Co-op 4 Haunted House Brownies

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Mr Kipling 8 Fiendish Fancies

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts

    1pk · £2.20 each
    2 for £3
    £2.20
  • Co-op Cranberry Juice Drink 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.19 loyalty card (£1.19/L)
  • Co-op Irresistible Chianti

    75cl · £19.87/L
    £14.90
  • Co-op Irresistible Solo Dry Rosé 75cl

    75cl · £16.20/L
    £12.15
  • Co-op Irresistible Pinot Grigio Ramato 75cl

    75cl · £15.80/L
    £11.85
  • BuzzBallz Berry Cherry Limeade 200ml

    200ml · £26.50/L
    £5.30
  • Pepsi 2 litres

    2L · £1.20/L
    £2.40
  • San Miguel Especial Premium Lager 4 x 568ml

    4pk · £4.40/L
    £10.00
  • 19 Crimes Red Wine 750ml

    750ml · £18.93/L
    £14.20
  • Co-op Bitesize Sausage Rolls 160G

    160g · £19.38/kg
    £3.10
  • Co-op Houmous 200g

    200g · £7.75/kg
    £1.55
  • Co-op Sweet & Salted Popcorn 25g

    25g · £28.00/kg
    £0.70
  • Budweiser Lager Beer Bottles 4 x 300ml

    4pk · £6.50/L
    £7.80
  • Co-op Tex Mex Style Dip Selection 4 x 90g (360g)

    360g · £10.14/kg
    £3.65

Cosy Nights In 🍿🍕🍫

View all (32)
  • Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g

    150g · £12.67/kg
    £1.90
  • Co-op Plain White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Cadbury Drinking Hot Chocolate Cocoa Powder Tin 250g

    250g · £14.80/kg
    £3.70
  • Co-op Chilled Stonebaked Double Pepperoni Pizza 327g

    327g · £13.15/kg
    £4.30
  • Co-op Self Raising White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Fairtrade Demerara Sugar 500g

    500g · £4.00/kg
    £2.00
  • Co-op Chilled Irresistible Salami Calabrese Pizza 232G

    232g · £18.53/kg
    £4.30
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G

    250g · £17.20/kg
    £4.30
  • Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml

    460ml · £9.89/L
    £2.30 off
    £4.55£6.85
  • Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g

    100g · £12.50/kg
    £1.25
  • Co-op Irresistible Strawberries

    227g · £17.84/kg
    2 for £6.55
    £4.05
  • Co-op From Our Bakery 4 Mini Yum Yum Bites

    4pk · £0.28 each
    £1.10
  • Co-op Salt & Pepper Chicken Spring Rolls 100g

    100g · £24.00/kg
    £2.40
  • Co-op Irresistible Chicken Tikka Biryani 380g

    380g · £15.39/kg
    £5.85
  • Co-op Irresistible Bronze Die Pasta Golden Tomato & Mozzarella Tonnarelli 400g

    400g · £14.63/kg
    £5.85
  • Co-op Irresistible Butter Chicken with Pilau Rice 380g

    380g · £15.53/kg
    £5.90
  • Co-op Frozen New York Style Pepperoni & Sausage 377g

    377g · £16.05/kg
    £6.05
  • Häagen-Dazs Belgian Chocolate Ice Cream 400g

    460ml · £9.35/L
    £4.30
  • Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts

    4pk · £0.36 each
    £0.75 off
    £1.45£2.20
  • Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls

    4pk · £0.49 each
    £1.95

Student Shop 🍜🎓🥫

View all (41)
  • Co-op White Toastie Bread Loaf 800G

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Cookies

    1pk · £2.20 each
    £2.20
  • Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans

    4pk · £4.35/L
    £7.65
  • Fresh Pasta + Sauce + Flatbread

    £5.00
  • Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml

    4pk · £7.80/L
    £10.30
  • Spaten Premium Helles Craft Lager Beer Bottle 500ml

    500ml · £8.00/L
    £4.00
  • Heineken Pure Malt Lager Cans 10 x 440ml

    10pk · £3.18/L
    £14.00
  • Cruzcampo Sevilla Beer Cans 10 x 440ml

    10pk · £3.33/L
    £14.65
  • Carling Original Lager Beer Cans 10 x 440ml

    10pk · £2.80/L
    £12.30
  • Corona Extra 4 x 440ml

    4pk · £5.11/L
    £9.00
  • Guinness Draught In Can 4x440ml

    4pk · £4.94/L
    £8.70
  • Inch's Medium Apple Cider 440ml

    4pk · £3.78/L
    £6.65
  • Kellogg's Crunchy Nut 460g

    460g · £9.57/kg
    £4.40
  • Co-op Porridge Oats 500g

    500g · £1.34/kg
    30% off
    £0.67£0.95
  • Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g

    175g · £8.29/kg
    £1.45
  • Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g

    143g · £12.24/kg
    £1.75
  • Schwartz Garlic Granules 50g

    50g · £49.00/kg
    £2.45
  • Schwartz Crushed Chilli Flakes 29g

    29g · £84.48/kg
    £2.45
  • Co-op Smoked Paprika 46g

    46g · £29.35/kg
    £1.35
  • Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre

    1L · £2.35/L
    £2.35
    £1.49 loyalty card (£1.49/L)

Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷

View all (25)
  • Co-op Fairtrade Baby Plum Tomatoes 225g

    225g · £7.11/kg
    £1.60
  • Co-op Irresistible Pinot Noir Wine 75cl

    75cl · £15.33/L
    £11.50
  • Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
  • Co-op Fairtrade Rich Roast Instant Coffee 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
  • Co-op Irresistible Chocolate for Change 45% Cocoa Dark Milk Chocolate 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
    £2.55 loyalty card (£25.50/kg)
  • Maltesers Chocolate Treat Bag 68g

    68g · £26.47/kg
    £1.80
  • Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g

    74g · £32.43/kg
    £2.40
  • Co-op Fairtrade Chardonnay Wine 75cl

    75cl · £11.73/L
    £8.80
  • Co-op Fairtrade Latte Sachets 7 x 17g (119g)

    7pk · £13.03/kg
    £1.55
  • Co-op Fairtrade Roses

    1pk · £6.05 each
    £6.05
  • Pacha Del Fuego Merlot 75cl

    75cl · £15.33/L
    £11.50
  • Unknown Sauvignon Blanc 750ml

    75cl · £12.60/L
    £9.45
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate 35g

    35g · £37.14/kg
    £1.30
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate Caramel Sea Salt 35g

    35g · £37.14/kg
    £1.30
  • Co-op Fairtrade Shiraz 75cl

    75cl · £11.73/L
    £8.80
  • Co-op Treat Blondie

    1pk · £1.40 each
    £1.40
  • Maltesers Milk Chocolate Bag 93g

    93g · £25.81/kg
    £2.40
  • Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g

    158g · £24.37/kg
    £3.85
  • Co-op Irresistible Fairtrade Sauvignon Blanc Wine 75cl

    75cl · £11.73/L
    £8.80
  • Co-op South African Rose Fairtrade 75CL

    75cl · £8.53/L
    £6.40

Back to Routine ⏰☕

View all (49)
  • Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g

    120g · £25.00/kg
    £3.00
  • Co-op British Red Leicester Cheese 240g

    240g · £10.08/kg
    30% off
    £2.42£3.45
  • Co-op 0% Fat Greek Style Natural Yogurt 500g

    500g · £2.60/kg
    £1.30
    £0.95 loyalty card (£1.90/kg)
  • Co-op 8 Plain Tortilla Wraps

    8pk · £0.21 each
    £1.65
  • Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g

    750g · £3.20/kg
    £2.40
  • Co-op Mixed Berry Granola 500g

    500g · £4.34/kg
    30% off
    £2.17£3.10
  • Co-op 24 Wholewheat Biscuits

    24pk · £0.06 each
    30% off
    £1.54£2.20
  • Co-op Porridge Oats 1kg

    1kg · £1.70/kg
    £1.70
  • New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g

    5pk · £0.29 each
    £0.80 off
    £1.45£2.25
  • Hula Hoops Family Pack Crisps 6 x 24g

    6pk · £20.14/kg
    £2.90
  • Co-op Fairtrade Italian Style Ground Coffee 200g

    200g · £19.25/kg
    £3.85
  • Co-op Porridge Oats 500g

    500g · £1.34/kg
    30% off
    £0.67£0.95
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G

    475g · £13.68/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.42/kg)
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g

    114g · £10.09/kg
    £0.55 off
    £1.15£1.70
  • Co-op Royal Gala Apples 6 Pack

    6pk · £0.45 each
    £2.70
    £1.59 loyalty card (£0.27 each)
  • Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
    £1.40 loyalty card (£1.75/kg)
  • Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g

    491g · £13.24/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.15/kg)
  • Co-op Mashed Potato 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • Co-op Egg Noodles 275g

    275g · £4.73/kg
    £1.30
  • Co-op Smooth Orange Juice 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.75 loyalty card (£1.75/L)

Store Price Match 🥦

View all (52)
  • Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
    £1.40 loyalty card (£1.75/kg)
  • Co-op Soave Wine 75cl

    75cl · £6.87/L
    £5.15
  • Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre

    2L · £0.43/L
    £0.85
  • Co-op Onions 3 Pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
    £0.95 loyalty card (£0.32 each)
  • Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply

    4pk · £0.56 each
    £2.25
  • Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g

    800g · £2.75/kg
    £2.20
  • Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G

    65g · £10.00/kg
    £0.65
  • Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread Loaf 400G

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Warburtons Farmhouse Soft Bread 800g

    800g · £2.50/kg
    £2.00
  • Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g

    20g · £37.50/kg
    £0.75
  • Aptamil 3 Toddler Milk 1-2 Years 800g

    800g · £18.75/kg
    £15.00
  • Aptamil 1 First Infant Milk from Birth 800g

    800g · £18.75/kg
    £15.00
  • Aptamil 2 Follow On Baby Milk Formula 6-12 Months 800g

    800g · £18.75/kg
    £15.00
  • Cow & Gate 1 First Baby Milk Formula From Birth 800g

    800g · £14.06/kg
    £11.25
  • Cow & Gate 2 Follow-On Milk from 6-12 Months 800g

    800g · £14.06/kg
    £11.25
  • Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Kendamil First Infant Milk 1 from Birth 250ml

    250ml · £6.20/L
    £1.55
  • Kendamil First Infant Milk 1 From Birth 800g

    800g · £16.25/kg
    £13.00
  • The Co-operative Ibuprofen 200mg 16 Caplets

    16pk · £0.04 each
    £0.60
    Restricted
  • The Co-operative Ibuprofen 200mg 16 Tablets

    16pk · £0.04 each
    £0.60
    Restricted

Sandwiches, Wraps & Soups 🥪

View all (23)
  • Premium Lunch Meal Deal

    £6.50
  • Lunch Meal Deal

    £5.00
  • Co-op Mexican Style Bean & Cheese Wrap

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Co-op Mango and Passionfruit Yoghurt with Granola

    230g · £11.30/kg
    £2.60
  • Co-op Roast Chicken Salad Sandwich

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • Co-op Ham & Cheese Sandwich

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Co-op Tuna Crunch Sub Roll with Lettuce & Mayo

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Co-op Ham & Cheese Sub Roll with Mustard Mayo

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Coop Ham Hock + Potato Salad 225G

    225g · £16.44/kg
    £3.70
  • Co-op Cajun Chicken Wrap

    1pk · £3.90 each
    £3.90
  • Co-op Irresistible Italian Mortadella & Mascarpone Focaccia

    1pk · £4.60 each
    £4.60
  • Co-op Southern Fried Chicken & Gherkin Sub

    1pk · £4.50 each
    £4.50
  • Yo! Chicken Katsu Dragon Rolls 209g

    209g · £26.32/kg
    £5.50
  • Yo! Rainbow Salmon Poke 289g

    289g · £20.76/kg
    £6.00
  • Tuk In Curry in a Naan Potato Madras 180g

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Holy Moly Guacamole & Chips 77G

    76g · £25.66/kg
    £1.95
  • Co-op Mozzarella, Tomato & Pesto Pasta Salad 195g

    195g · £18.97/kg
    £3.70
  • Co-op Prawn Mayo Sandwich

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Co-op Cheese & Red Onion Sandwich

    1pk · £1.90 each
    £1.90
  • Co-op Chicken & Bacon Caesar Wrap

    1pk · £3.90 each
    £3.90

New

  • Jimmy's Limited Edition Iced Coffee Choc Fudge Sundae 250ml

    250ml · £4.00/L
    £1.00
  • Red Bull Winter Edition Pistachio & Berries Energy Drink 355ml

    355ml · £8.03/L
    £2.85
  • Patak's Warming Tarka Dhal 270g

    270g · £8.70/kg
    £1.50 off
    £2.35£3.85

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • CO-OP - Cardiff - Capital Quarter

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo