Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Save with Nectar Prices
    Save with Nectar Prices
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Grab and Go Snacks
    Grab and Go Snacks
  • In Store Prices
    In Store Prices
  • Autumn is here
    Autumn is here
  • Autumn Flavours
    Autumn Flavours
  • Why Wait For Christmas?
    Why Wait For Christmas?
  • Save 25% on Selected Taste The Difference
    Save 25% on Selected Taste The Difference
  • Dine In Like You're Dining Out
    Dine In Like You're Dining Out
  • Spooky Season
    Spooky Season
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chocolate Boxes & Gifts

  • Maltesers Truffles Milk Chocolate Gift Box of Chocolates 200g

    200g · £48.00/kg
    £9.60
  • Lindt Choco Wafer Milk Chocolate & Hazelnut Multipack Sharing Box 135g

    135g · £64.44/kg
    £8.70
  • Maltesers Milk Chocolate Gift Box 110g

    110g · £35.91/kg
    £3.95
  • Celebrations Milk Chocolate Mini Box of Chocolates & Biscuit Bars 69g

    69g · £21.74/kg
    £1.50
  • Quality Street 550g

    550g · £16.64/kg
    £9.15
  • Cadbury Heroes Chocolate Box 290g

    290g · £24.66/kg
    £7.15
  • Ferrero Rocher Gift Box of Chocolate 24 Pieces (300g)

    300g · £48.17/kg
    £14.45
  • Monty Bojangles Chocolatey Truffles

    135g · £41.85/kg
    £5.65
  • Terry's Chocolate Orange 145g

    145g · £12.41/kg
    £0.85 off
    £1.80£2.65
  • Thorntons Classic 262g

    262g · £46.56/kg
    £12.20
  • Lindt Choco Wafer Assorted Chocolate Multipack Sharing Box 138g

    138g · £63.04/kg
    £8.70
  • Raffaello Coconut and Almond Pralines Gift Box 23 Pieces 230g

    230g · £41.52/kg
    £9.55
  • Toblerone Truffles Chocolate Gifting Box 180g

    180g · £48.33/kg
    £8.70
  • Guylian The Original Seashells 22 Chocolates with Hazelnut Praliné Filling 250g

    250g · £24.00/kg
    £2.25 off
    £6.00£8.25
  • After Eight Mint Dark Chocolate 300g

    300g · £18.17/kg
    £5.45
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)

    200g · £47.75/kg
    £9.55
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £48.50/kg
    £9.70
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £25.83/kg
    £7.75
  • Cadbury Milk Tray Chocolate 312g

    312g · £12.82/kg
    £3.50 off
    £4.00£7.50
  • Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £48.50/kg
    £9.70
  • Lindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £48.50/kg
    £9.70
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £48.50/kg
    £9.70
  • Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 15 Pieces (172g)

    172g · £55.52/kg
    £9.55
  • Lily O'Brien's Desserts Collection 210g

    210g · £62.62/kg
    £13.15
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Treat Box 37g

    37g · £70.27/kg
    £2.60
  • Thorntons Continental Desserts 251g

    251g · £50.80/kg
    £12.75
  • Cadbury Puds Egg 35g

    35g · £28.57/kg
    £1.00
  • M&M's Multipack Crispy Chocolate Santa 5 x 29g

    5pk · £23.10/kg
    £3.35
  • Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £24.14/kg
    £0.10 off
    £0.70£0.80
  • Maltesers Multipack Chocolate Reindeers 5 x 29g

    5pk · £3.45/kg
    £0.60 off
    £2.50£3.10
  • Sainsbury's Milk Chocolate Coins 70g

    70g · £22.14/kg
    £1.55
  • Cadbury Dairy Milk Mini Snowballs Bar 110g

    110g · £20.91/kg
    £2.30
  • Cadbury Christmas Mini Snowballs Bag 74 g

    74g · £29.73/kg
    £2.20
  • Cadbury Biscoff Filled Centres 3 Pack 100.5 g

    101g · £24.75/kg
    £2.50
  • Cadbury Biscoff 33.5g Filled Centres Chocolate

    34g · £25.37/kg
    £0.85
  • Maltesers Reindeer Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Christmas Santa Treat 29g

    29g · £24.14/kg
    £0.10 off
    £0.70£0.80
  • M&M's Christmas Mini Santa Chocolate Bag 55g

    4pk · £7.73/kg
    £1.70
  • Maltesers Mini Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treats Bag 59g

    59g · £28.81/kg
    £1.70
  • Maltesers Mini Chocolate Christmas Reindeers 59g

    59g · £38.98/kg
    £2.30
  • Terry's Chocolate Mint Milk 145g

    145g · £20.69/kg
    £3.00
  • Maltesers White Chocolate Gift Box 88g

    88g · £36.93/kg
    £3.25
    £1.75 Nectar Price (£19.89/kg)
  • Surprise Egg 10g

    10g · £95.00/kg
    £0.95
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 337g

    337g · £46.74/kg
    £15.75
  • Solid Milk Chocolate Coin 58g

    58g · £30.17/kg
    £1.75
  • Sainsbury's Milk Chocolate Ghoulish Ghosts with a Caramel Crème Filling 72g

    72g · £22.92/kg
    £1.65

Chocolate Bars

  • Twix Xtra Milk Chocolate Biscuit Twin Bars 75g

    75g · £22.00/kg
    £1.65
  • Kitkat Milk Chocolate 165.6g

    20pk · £15.06/kg
    £2.50
  • KitKat Cookie Dough Flavour Bars 8 x 20.7g (165.6g)

    8pk · £14.79/kg
    £2.45
  • Twix Caramel Biscuit Chocolate Bar 50g

    50g · £26.00/kg
    £1.30
  • KitKat 2 Finger Gingerbread Flavour Bars 8 x 20.7g (165.6g)

    8pk · £15.10/kg
    £2.50
  • McVitie's Penguin Original Bars 7 x 24.6g (172.2g)

    7pk · £14.52/kg
    £2.50
  • McVitie's Club Orange Bars 7 x 22g (154g)

    7pk · £16.23/kg
    £2.50
  • Cadbury Timeout 5-pack Milk Chocolate Wafer Biscuit Bars Multipack (5x 18g bars) 90 g

    90g · £20.00/kg
    £1.80
  • Kitkat Milk Chocolate 99g

    15pk · £26.26/kg
    £2.60
  • Kitkat Dark Chocolate 165.6g

    20pk · £15.06/kg
    £2.50
  • KitKat Milk Chocolate 160g

    4pk · £18.44/kg
    £2.95
  • McVitie's Gold Billions Wafer Golden Caramel Chocolate 39g

    39g · £25.64/kg
    £1.00
  • Kinder Bueno White Chocolate & Hazelnuts Bar 39g

    39g · £29.49/kg
    £1.15
  • Kinder Bueno Milk Chocolate and Hazelnuts Single Bar 2 Finger x 21.5g (43g)

    43g · £26.74/kg
    £1.15
  • Kitkat Milk Chocolate 41.5g

    41.5g · £26.51/kg
    £1.10
  • Kitkat Milk Chocolate 40g

    24pk · £26.96/kg
    £1.10
  • Kit Kat Chunky Peanut Butter 42g

    42g · £26.19/kg
    £1.10
  • KitKat Duo Chocolate 64g

    64g · £22.66/kg
    £1.45
  • Lion Duo White Chocolate 60g

    2pk · £24.17/kg
    £1.45
  • Cadbury Flake 99 Chocolate Mini Bars x14 114g

    114g · £26.32/kg
    £3.00
  • Lindt Excellence Dark 70% Cocoa Chocolate Bar 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
  • Galaxy Caramel Milk Chocolate Bar 135g

    135g · £23.70/kg
    £3.20
  • Snickers Duo Peanut & Caramel Chocolate Bar 69g

    69g · £23.19/kg
    £1.60
  • Yorkie Original 46g

    46g · £23.91/kg
    £1.10
  • Cadbury &More Biscoff Chocolate Bar 195 g

    195g · £16.92/kg
    £3.30
  • Ritter Sport Praline 100g

    100g · £26.00/kg
    £2.60
  • Cadbury Dairy Milk Whole Nut Chocolate Bar 180g

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Galaxy Milk Chocolate Bar 100g

    100g · £32.00/kg
    £3.20
  • Tony's Chocolonely Milk 180g

    180g · £29.44/kg
    £5.30
  • Galaxy Ripple Chocolate Bar 30g

    30g · £43.33/kg
    £1.30
  • Galaxy Milk Chocolate Bar 180g

    180g · £18.33/kg
    £3.30
    £2.50 Nectar Price (£13.89/kg)
  • Bounty Coconut & Milk Chocolate Snack Bar Duo 57g

    57g · £22.81/kg
    £1.30
  • Cadbury Dairy Milk 100g Winter Wonderland Chocolate Bar

    100g · £22.00/kg
    £2.20
  • Toblerone Milk Chocolate with Honey & Almond Nougat Gifting Bar 340g

    340g · £25.74/kg
    £8.75
  • Toblerone honey & almond nougat Fruit & nut chocolate gift block 360 g

    360g · £19.44/kg
    £7.00
  • Toblerone Milk Chocolate Large Bar 100g

    100g · £27.50/kg
    £2.75
  • Cadbury Dairy Milk 110g Classic Chocolate Bar

    110g · £23.64/kg
    £2.60
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate 110g

    110g · £23.64/kg
    £2.60
  • Cadbury Dairy Milk 180g Classic Chocolate Bar

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate Bar 160g

    160g · £14.06/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Gift Bar 345 g

    345g · £21.45/kg
    £7.40
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 120g

    120g · £21.67/kg
    £2.60
  • Cadbury Dairy Milk Biscoff Biscuit Chocolate Bar 105g

    105g · £24.76/kg
    £2.60
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 120g

    120g · £21.67/kg
    £2.60
  • Terry's Chocolate Orange Milk 90g

    90g · £21.67/kg
    £1.95
  • Milkybar 90g

    90g · £28.89/kg
    £2.60
  • Aero Milk Chocolate 90g

    90g · £13.89/kg
    £0.95 off
    £1.25£2.20
  • Aero Peppermint Chocolate 90g

    90g · £13.89/kg
    £0.95 off
    £1.25£2.20
  • Tony's Chocolonely 51% Dark Almonds Sea Salt 180g

    180g · £29.44/kg
    £5.30
  • Cadbury Bournville Salted Caramel Chocolate Bar 110g

    110g · £20.00/kg
    £2.20
  • View all (118)

Chocolate Pouches & Bags

  • Terry's Chocolate Orange Minis 104g

    104g · £18.75/kg
    £1.95
  • M&M's Peanut Chocolate Pouch Bag 112g

    112g · £21.88/kg
    £2.45
  • M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g

    200g · £13.50/kg
    £1.70 off
    £2.70£4.40
  • Cadbury White Buttons Chocolate Pouch 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Rolo Milk Chocolate & Caramel Multipack 41.6g 4 Pack

    4pk · £17.73/kg
    £2.95
  • Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g

    101g · £25.74/kg
    £2.60
  • Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Pouch 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Cadbury Dairy Milk Orange Chocolate Buttons Pouch 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Cadbury Twirl 100g Bites Chocolate Bag

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Cadbury Heroes 270g Chocolate Pouch

    270g · £25.19/kg
    £6.80
  • Sainsbury's Milk Chocolate Popping Candy Eyeballs 75g

    75g · £22.00/kg
    £1.65
  • Aero Bubbles Milk Chocolate 92g

    8pk · £23.91/kg
    £2.20
  • M&M's Crispy More to Share Chocolate Bag 187g

    187g · £26.47/kg
    £4.95
  • M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g

    112g · £21.88/kg
    £2.45
  • Cadbury Dairy Milk 100g Chocolate Caramel Nibbles Bag

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Cadbury Dairy Milk 100g Chocolate Buttons Bag

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Munchies 104g

    104g · £21.63/kg
    £2.25
  • Milkybar 94g

    94g · £23.94/kg
    £2.25
  • Maltesers White Chocolate Bag 74g

    74g · £35.14/kg
    £2.60
  • Sainsbury's Milk Chocolate Peanuts 180g

    180g · £12.22/kg
    £2.20
  • Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 195g

    195g · £22.56/kg
    £4.40
    £2.70 Nectar Price (£13.85/kg)
  • M&M's Minis Milk Chocolate Bag 176g

    176g · £15.34/kg
    £1.70 off
    £2.70£4.40
  • Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g

    223g · £25.34/kg
    £5.65
  • Cadbury Dairy Milk Twisted Milk & White Chocolate Buttons Pouch 105g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Cadbury Bitsa Wispa 100g Chocolate Bag

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Cadbury Curly Wurly Squirlies Chocolate Pouch 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • M&M's Crispy Chocolate Pouch Bag 107g

    107g · £22.90/kg
    £2.45
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons 40g

    40g · £27.50/kg
    £1.10
  • Maltesers Milk Chocolate & Honeycomb Snack Bag 37g

    37g · £35.14/kg
    £1.30
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Giant Buttons Bag 184.8g

    175g · £17.71/kg
    £3.10
  • Smarties 38g

    38g · £28.95/kg
    £1.10
  • Maltesers More To Share Chocolate Bag 158g

    158g · £27.85/kg
    £4.40
  • Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g

    100g · £26.00/kg
    £2.60
  • Maltesers Milk Chocolate Bag 93g

    93g · £27.96/kg
    £2.60
  • Aero Bubbles Peppermint Chocolate 92g

    92g · £13.59/kg
    £0.95 off
    £1.25£2.20
  • Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 118g

    118g · £22.03/kg
    £2.60
  • Cadbury Heroes Chocolate Assortment Tub 475 g

    475g · £19.26/kg
    £9.15
  • Celebrations Milk Chocolate Tub 500g

    500g · £18.30/kg
    £9.15
  • Maltesers Milk Chocolate Gift Box 310g

    310g · £29.19/kg
    £9.05
  • Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90g

    90g · £24.44/kg
    £2.20
  • Flipz Pretzels Salted Caramel Flavour Snacks 90g

    90g · £24.44/kg
    £2.20
  • Sainsbury's Milk Chocolate Raisins 180g

    180g · £12.22/kg
    £2.20
  • Cadbury Heroes Chocolate Assortment Carton 240 g

    240g · £16.67/kg
    £1.50 off
    £4.00£5.50
  • Mars, Snickers, Twix, Maltesers & Milky Way Funsize Milk Chocolate Bars 20 packs

    20pk · £19.27/kg
    £6.90
  • Sainsbury's Milk Chocolate Pumpkins Net 75g

    75g · £22.00/kg
    £1.65
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Fruitier & Nuttier Trail Mix 100g

    100g · £28.50/kg
    £2.85
  • Cadbury Dairy Milk Fruitier & Nuttier Orange Trail Mix 100g

    100g · £28.50/kg
    £2.85
  • Deliciously Ella Chocolate Orange Dipped Almonds 27g

    27g · £66.67/kg
    £1.80

Sweets

  • Ritter Sport Colourful Variety Marzipan 100g

    100g · £26.00/kg
    £2.60
  • Mentos Fruit 38g

    38g · £25.00/kg
    £0.95
  • Nerds Gummy Clusters Berries Fruit-Flavour Candy 45g

    45g · £24.44/kg
    £1.10
  • Nerds Fruit-Flavour Candy Gummy Clusters 45g

    45g · £24.44/kg
    £1.10
  • Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 45g

    45g · £21.11/kg
    £0.95
  • Rowntree's Fruit Pastilles 48g

    48g · £18.75/kg
    £0.90
  • Kinnerton Chocolate Flavoured Confection 22g

    22g · £43.18/kg
    £0.95
  • Swizzels Original Raspberry & Milk Flavour Squashies Drumstick 60g

    60g · £14.17/kg
    £0.85
  • HARIBO Starmix 380g

    380g · £8.68/kg
    £3.30
  • Candy Kittens Sour Watermelon Gourmet Sweets 140g

    140g · £20.71/kg
    £2.90
  • Haribo Supermix 175g

    175g · £9.43/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Fizzy Strawberry Straws 70g

    70g · £10.71/kg
    £0.75
  • HARIBO Limited Edition Merry-Mix 160g

    160g · £7.81/kg
    £1.25
  • HARIBO Bone Shakers 160g

    160g · £7.81/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Sour Spiders 130g

    130g · £9.62/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Monster Islands Original Foamies 170g

    170g · £7.94/kg
    £1.35
  • Sainsbury's Monster Islands Fizzy Foamies 170g

    170g · £7.94/kg
    £1.35
  • Sainsbury's Mallow-Ween Marshmallows 130g

    130g · £9.62/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Gruesome Gummies 6 x 11g (66g)

    6pk · £21.21/kg
    £1.40
  • HARIBO Sour Skeletons 160g

    160g · £9.69/kg
    £1.55
  • HARIBO 600g

    600g · £6.67/kg
    £1 off
    £4.00£5.00
  • Swizzels An Assortment of Family Favourite Sweets 650g

    650g · £10.08/kg
    £6.55
  • Maynards Bassetts Wine Gums Candy 130g

    130g · £10.38/kg
    £1.35
  • Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 130g

    130g · £10.77/kg
    £1.40
  • HARIBO Balla Bites Zing 140g

    140g · £9.64/kg
    £1.35
  • Sour Patch Kids Peach Candy 120g

    120g · £13.75/kg
    £1.65
  • Sour Patch Kids Original Candy 120g

    120g · £15.42/kg
    £1.85
  • Candy Kittens Eton Mess 140g

    140g · £20.71/kg
    £2.90
  • HARIBO Starmix 175g

    175g · £9.43/kg
    £1.65
  • HARIBO Tangfastics Bag 175g

    175g · £9.43/kg
    £1.65
  • HARIBO Sour Sparks 175g

    175g · £8.57/kg
    £1.50
  • HARIBO Twin Snakes 175g

    175g · £8.57/kg
    £1.50
  • Haribo Soda Twist Zing 175g

    175g · £9.14/kg
    £1.60
  • HARIBO Goldbears 100g

    100g · £15.00/kg
    £1.50
  • Swizzels Squashies Drumstick Original Raspberry & Milk Flavour 140g

    140g · £10.00/kg
    £1.40
  • Sainsbury's Strawberry Pencils 70g

    70g · £10.71/kg
    £0.75
  • Sainsbury's Pink & White Mini Marshmallows 150g

    150g · £13.00/kg
    £1.95
  • Shades by Niko The Originals 150g

    150g · £12.33/kg
    £1.85
  • Rowntree's Fruit Pastilles 143g

    143g · £9.44/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • Sainsbury's Strawberry Laces 70g

    70g · £10.71/kg
    £0.75
  • Sainsbury's Fizzy Cola Straws 70g

    70g · £10.71/kg
    £0.75
  • HARIBO Giant Strawbs 175g

    175g · £9.43/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Fizzy Rainbow Belts 70g

    70g · £10.71/kg
    £0.75
  • HARIBO Tropi-Slices 150g

    150g · £11.00/kg
    £1.65
  • Sour Patch Kids Blue Raspberry Candy 120g

    120g · £13.33/kg
    £1.60
  • Rowntrees Randoms Other Soft Sugar 150g

    9pk · £8.98/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • Rowntrees Jelly Tots Other Soft Sugar 150g

    10pk · £9.00/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • Rowntrees Fruit Gums Other Soft Sugar 150g

    10pk · £9.00/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • Candy Kittens Wild Strawberry Gourmet Sweets 140g

    140g · £20.71/kg
    £2.90
  • Werther's Original Sugar Free Butter Candies 80g

    80g · £22.50/kg
    £1.80
  • View all (65)

Chewing Gum & Mints

  • Extra Peppermint Chewing Gum x46 Pieces

    64g · £41.41/kg
    £2.65
  • Extra Cool Breeze Chewing Gum Sugar Free Bottle 46 pieces (1x6x6 Bottles)

    46pk · £41.41/kg
    £2.65
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    64g · £41.41/kg
    £2.65
  • Smint 50 Peppermint XXL 35g

    35g · £50.00/kg
    £1.75
  • Smint 2 Hours Clean Breath Sugar Free Mints 35g - 50 Pieces

    50pk · £1.00/kg
    £1.75
  • Tic Tac Fresh Mint 49g

    49g · £37.76/kg
    £1.85
  • Tic Tac Lime & Orange 49g

    49g · £37.76/kg
    £1.85
  • Tic Tac Fruit Adventure 49g

    49g · £37.76/kg
    £1.85
  • Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g

    48g · £18.75/kg
    £0.90
  • Wrigley's Airwaves Menthol & Eucalyptus Flavour Sugar Free Chewing Gum 70g

    70g · £47.14/kg
    £3.30
  • Extra Peppermint Chewing Gum x10 Pieces

    5pk · £9.43/kg
    £3.30
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x5 Pack

    6pk · £7.86/kg
    £3.30
  • Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum Multipack 5x10 Pieces

    5pk · £47.14/kg
    £3.30
  • Extra Cool Breeze Sugar Free Chewing Gum x5 Packs

    6pk · £7.86/kg
    £3.30
  • Trebor Natural Mint Flavour Softmints Spearmint 44.9g

    44.9g · £18.93/kg
    £0.85
  • Polo Sugar Free 33.4g

    33.4g · £32.93/kg
    £1.10
  • Polo Multipack Hard Sugar 133.6g

    33pk · £17.42/kg
    £2.30
  • Tic Tac Cherry Cola 49g

    49g · £37.76/kg
    £1.85
  • Extra Peppermint Sugarfree Mints 16 pieces

    16pk · £25.00/kg
    £0.70
  • Trebor Extra Strong Sugar Free Peppermint Flavour 12.6g

    12.6g · £75.40/kg
    £0.95
  • Extra Blueberry Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    30pk · £2.14/kg
    £0.90
  • Mentos Gum Pure Fresh Cherry 50 Pieces 97g

    97g · £29.90/kg
    £2.90
  • Mentos Gum Pure Fresh Tropical 50 Pieces 100g

    100g · £29.00/kg
    £2.90
  • Airwaves Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £43.75/kg
    £2.80
  • Extra White Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £43.75/kg
    £2.80
  • Polo Original 34g

    34g · £32.35/kg
    £1.10
  • Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Airwaves Cherry Menthol Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra White Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces

    14g · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra Cool Breeze Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra White Bubblemint Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra White Bubblemint Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £47.66/kg
    £3.05
  • Mentos Gum Pure Fresh Fresh Mint 50 Pieces 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
  • Mentos Gum Pure Fresh Spearmint 50 Pieces 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05

Offers

  • Terry's Chocolate Orange 145g

    145g · £12.41/kg
    £0.85 off
    £1.80£2.65
  • Guylian The Original Seashells 22 Chocolates with Hazelnut Praliné Filling 250g

    250g · £24.00/kg
    £2.25 off
    £6.00£8.25
  • Cadbury Milk Tray Chocolate 312g

    312g · £12.82/kg
    £3.50 off
    £4.00£7.50
  • Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £24.14/kg
    £0.10 off
    £0.70£0.80
  • Maltesers Multipack Chocolate Reindeers 5 x 29g

    5pk · £3.45/kg
    £0.60 off
    £2.50£3.10
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Christmas Santa Treat 29g

    29g · £24.14/kg
    £0.10 off
    £0.70£0.80
  • Cadbury Dairy Milk Whole Nut Chocolate Bar 180g

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Cadbury Dairy Milk 180g Classic Chocolate Bar

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate Bar 160g

    160g · £14.06/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Aero Milk Chocolate 90g

    90g · £13.89/kg
    £0.95 off
    £1.25£2.20
  • Aero Peppermint Chocolate 90g

    90g · £13.89/kg
    £0.95 off
    £1.25£2.20
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 180g

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Cadbury Twirl Bars 3 x 43g (129g)

    3pk · £15.12/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g

    200g · £13.50/kg
    £1.70 off
    £2.70£4.40
  • M&M's Minis Milk Chocolate Bag 176g

    176g · £15.34/kg
    £1.70 off
    £2.70£4.40
  • Aero Bubbles Peppermint Chocolate 92g

    92g · £13.59/kg
    £0.95 off
    £1.25£2.20
  • Cadbury Heroes Chocolate Assortment Carton 240 g

    240g · £16.67/kg
    £1.50 off
    £4.00£5.50
  • HARIBO 600g

    600g · £6.67/kg
    £1 off
    £4.00£5.00
  • Rowntree's Fruit Pastilles 143g

    143g · £9.44/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • Rowntrees Randoms Other Soft Sugar 150g

    9pk · £8.98/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • Rowntrees Jelly Tots Other Soft Sugar 150g

    10pk · £9.00/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • Rowntrees Fruit Gums Other Soft Sugar 150g

    10pk · £9.00/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • View Fruit Juice & Smoothies

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo