Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Save with Nectar Prices
    Save with Nectar Prices
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Grab and Go Snacks
    Grab and Go Snacks
  • In Store Prices
    In Store Prices
  • Autumn is here
    Autumn is here
  • Autumn Flavours
    Autumn Flavours
  • Why Wait For Christmas?
    Why Wait For Christmas?
  • Save 25% on Selected Taste The Difference
    Save 25% on Selected Taste The Difference
  • Dine In Like You're Dining Out
    Dine In Like You're Dining Out
  • Spooky Season
    Spooky Season
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Bread

  • Warburtons Medium Sliced Wholemeal 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Sainsbury's Soft Multiseed Farmhouse Thick Sliced Wholemeal Bread, Taste the Difference 800g

    800g · £2.94/kg
    £2.35
  • Warburtons Gluten Free Soft Seeded 300g

    300g · £9.33/kg
    £2.80
  • Warburtons Original Toastie 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • Warburtons Original Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80
  • Brace's Family Bread Thick White Sliced Bread 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80
  • Brace's XX Thick White Sliced Bread 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80
  • Sainsbury's Bake at Home Stonebaked White Baguettes, Taste the Difference x2 250g

    2pk · £0.90 each
    25% off
    £1.80£2.40
  • Kingsmill 50/50 Medium Bread 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80
  • Warburtons The True Taste of Wholemeal 800g

    800g · £2.19/kg
    £1.75
  • Sainsbury's Wholemeal Bread Medium 400g

    400g · £1.75/kg
    £0.70
  • Sainsbury's Taste the Difference Multiseed Wholemeal Farmhouse Loaf 430g

    430g · £4.19/kg
    £1.80
  • Sainsbury's Walnut Cake 306g

    306g · £8.17/kg
    £2.50
  • Brace's Medium White Sliced Bread 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80
  • Sainsbury's Medium Soft White 800g

    800g · £1.25/kg
    £1.00
  • Brace's Gwynny White Sliced Bread 800g

    800g · £2.88/kg
    £2.30
  • Brace's Tiger Bay with Sourdough 800g

    800g · £2.81/kg
    £2.25

Croissants & Breakfast

  • Sainsbury's Croissants x6 240g

    6pk · £0.33 each
    £2.00
  • Sainsbury's Pains Au Chocolat x6 270g

    6pk · £0.33 each
    £2.00
  • Sainsbury's Taste the Difference 4 All Butter Croissants 228g

    4pk · £11.01/kg
    25% off
    £2.51£3.35
  • Sainsbury's Milk Chocolate Chip Brioche Roll x8

    8pk · £0.29 each
    £2.30
  • Sainsbury's Butter Brioche Roll x8

    8pk · £0.29 each
    £2.30
  • Waffle Amour 5 Sugar Waffles 5 x 55g (275g)

    5pk · £8.91/kg
    £2.45
  • Waffle Amour 8 Belgian Style Toasting Waffles 200g

    8pk · £12.25/kg
    £2.45
  • Daelmans 8 Stroopwafels Caramel 230g

    8pk · £13.48/kg
    £3.10
  • Daelmans Minis Caramel Stroopwafels 200g

    200g · £15.50/kg
    £3.10
  • Sainsbury's Chocolate Filled Crepes x6

    6pk · £0.47 each
    £2.80
  • Sainsbury's Buttermilk Pancakes, Taste the Difference x4

    4pk · £0.45 each
    25% off
    £1.80£2.40
  • Warburtons 4 Breakfast Muffins

    4pk · £0.45 each
    £1.80
  • Warburtons 6 Original Crumpets

    6pk · £0.18 each
    £1.10
  • Warburtons 9 Original Crumpets

    9pk · £0.14 each
    £1.25
  • Sainsbury's 4 All Butter Croissants 156g

    4pk · £12.50/kg
    £1.95
  • Warburtons 6 Original Pancakes

    6pk · £0.28 each
    £1.70

Buns & Rolls

  • New York Bakery Original 5 Pack Bagels

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • New York Bakery Sesame 5 Pack Bagels

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • Warburtons 6 Original Thin Bagels

    6pk · £0.38 each
    £2.25
  • Warburtons 6 Soft & Sliced White Rolls

    6pk · £0.24 each
    £1.45
  • St Pierre 4 Seeded Brioche Burger Buns

    4pk · £0.99 each
    £3.95
  • Warburtons 4 Protein Thin Bagels

    4pk · £0.55 each
    £2.20
  • New York Bakery Cinnamon and Raisin 5 Pack Bagels

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • Brace's Family Bread 6 White Baps

    6pk · £0.24 each
    £1.45
  • Sheldon's 6 Lancashire Oven Bottom Muffins

    6pk · £0.38 each
    £2.25
  • Brace's Family Bread 6 Finger Rolls

    6pk · £0.25 each
    £1.50

Wraps, Pittas & Naans

  • Sainsbury's 6 White Pittas

    6pk · £0.13 each
    £0.80
  • Warburtons 4 White Soft Pittas

    4pk · £0.41 each
    £1.65
  • Sainsbury's 8 Plain Tortilla Wraps 496g

    8pk · £3.33/kg
    £1.65
  • Mission Original Tortilla Wraps 6 Pack

    6pk · £0.36 each
    £2.15
  • Old El Paso 8 Tortilla Pockets 223g

    223g · £15.70/kg
    £3.50
  • Old El Paso 8 Regular Tortillas Flour 326g

    326g · £7.67/kg
    £2.50
  • Sainsbury's 6 Plain Folded Flatbreads

    6pk · £0.33 each
    £1.95
  • Mission Original Mini Tortilla Wraps 6 Pack

    6pk · £0.26 each
    £1.55
  • Sharwood's 2 Garlic & Coriander Flame-Baked Naans

    2pk · £10.19/kg
    £2.65
  • Sainsbury's 4 Garlic & Coriander Mini Naans 188g

    188g · £7.71/kg
    £1.45
  • Elephant Atta 8 Chapattis 360g

    360g · £6.25/kg
    £2.25
  • Sharwood's 2 Plain Flame-Baked Naans

    2pk · £10.19/kg
    £2.65
  • Warburtons 4 Wholemeal Soft Pittas

    4pk · £0.41 each
    £1.65

Crumbles, Sweet Pies & Tarts

  • Mr Kipling 6 Cherry Bakewells

    6pk · £0.73 each
    £4.35
  • Sainsbury's Bramley Apple Crumble 2x120g

    240g · £13.75/kg
    £3.30
  • Sainsbury's 6 Bramley Apple Pies 315g

    6pk · £6.19/kg
    £1.95
  • Mr Kipling 4 Caramel Tarts

    4pk · £0.63 each
    £2.50
    £1.00 Nectar Price (£0.25 each)
  • Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies

    6pk · £0.58 each
    £3.50
    £1.75 Nectar Price (£0.29 each)

Small Cakes & Treats

  • Sainsbury's Strawberry Jam & Cream Doughnuts 2x63g

    126g · £13.49/kg
    £0.50 off
    £1.70£2.20
  • Mrs Crimble's 6 Big Choc Macaroons 195g

    195g · £12.05/kg
    £2.35
  • Mr Kipling 6 Terrifying Toffee Whirls

    6pk · £0.33 each
    £2.00
  • Cadbury 4 Pumpkin Patch Cakes

    4pk · £0.85 each
    £3.40
  • Mr Kipling 8 Fiendish Fancies

    8pk · £0.39 each
    £3.15
  • Sainsbury's Triple Choc Fudge Brownie 340g

    340g · £19.12/kg
    £6.50
  • Soreen 5 Malt Lunchbox Loaves 150g

    5pk · £15.33/kg
    £2.30
  • Soreen Lift Bars Blueberry 4 x 42g (168g)

    4pk · £16.96/kg
    £2.85
  • Sainsbury's Flapjack Bites x20

    240g · £15.63/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Brownie Bites x20

    180g · £20.83/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Rocky Road Bites x18

    144g · £26.04/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Taste the Difference 8 Meringue Nests

    8pk · £25.00/kg
    £2.70
  • Mr Kipling 6 Angel Slices

    6pk · £0.60 each
    £3.60
  • Sainsbury's 10 Milk Chocolate Mini Rolls 268g (10 x 26.8g)

    10pk · £5.60/kg
    £1.50
  • Mr Kipling 6 Viennese Whirls

    6pk · £0.62 each
    £3.70
  • Mr Kipling 5 Mini Battenbergs

    5pk · £0.74 each
    £3.70
  • Regal Bakery 18 Madeira Cake Slices 370g

    370g · £7.43/kg
    £2.75
  • Bonne Maman 7 La Madeleine All Butter 175g

    175g · £23.14/kg
    £4.05
  • Mr Kipling 8 Angel Slices

    8pk · £0.38 each
    £3.00
    £2.00 Nectar Price (£0.25 each)
  • Cadbury 5 Milk Chocolate Mini Rolls

    5pk · £0.68 each
    £3.40
  • Thorntons 10 Millionaires Bites

    10pk · £0.13 each
    £1.05 off
    £1.25£2.30
  • Thorntons 10 Brownie Bites

    10pk · £0.13 each
    £1.05 off
    £1.25£2.30
  • Mr Kipling 6 Almond Slices

    6pk · £0.60 each
    £3.60
  • Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.54 each
    £3.25
    £1.47 Nectar Price (£0.25 each)
  • Sainsbury's Double Chocolate Brownie Mini Bites 240g

    240g · £19.38/kg
    £4.65
  • Sainsbury's Double Chocolate Mini Rolls Cake Bites Tub 295g

    295g · £15.76/kg
    £4.65
  • Sainsbury's Millionaire's Mini Bites 260g

    260g · £17.88/kg
    £4.65
  • Emma's Country Cakes Classic Choice

    6pk · £0.58 each
    £3.50
  • Sainsbury's Egg Custard Tarts 162g (2 x 81g)

    2pk · £8.33/kg
    £1.35
  • Bonne Maman 7 La Madeleine Lemon 175g

    175g · £22.00/kg
    £3.85
  • Sainsbury's All Butter Flapjack Mini Bites 335g

    335g · £13.88/kg
    £4.65
  • Soreen 5 Banana Lunchbox Loaves 150g

    5pk · £13.33/kg
    £2.00
  • Mr Kipling 8 French Fancies

    8pk · £0.58 each
    £4.65
  • Cadbury 10 Milk Chocolate Mini Rolls

    10pk · £0.52 each
    £5.15
  • Mr Kipling 8 Frosty Fancies

    8pk · £0.36 each
    £2.90
  • Mr Kipling 6 Country Slices

    6pk · £0.54 each
    £3.25
    £1.47 Nectar Price (£0.25 each)
  • Sainsbury's Rocky Road Mini Bites 210g

    210g · £20.71/kg
    £4.35
  • Sainsbury's Chocolate & Orange Mini Rolls 265g

    265g · £17.55/kg
    £4.65
  • Sainsbury's Iced Fairy Cakes x6

    6pk · £0.49 each
    £2.95

Scones & Teacakes

  • Soreen Sliced Malt Loaf 290g

    290g · £6.90/kg
    £2.00
  • Brace's Family Bread 4 Scones Plain

    4pk · £0.41 each
    £1.65
  • Brace's Family Bread 4 Sultana Scones

    4pk · £0.41 each
    £1.65
  • Soreen The Original Malt Loaf 260g

    260g · £7.31/kg
    £1.90
  • Warburtons Family Bakers Fruit Loaf with Cinnamon and Raisin 400g

    400g · £6.50/kg
    £2.60
  • Sainsbury's Sultana Scones, Taste the Difference x4

    4pk · £0.51 each
    25% off
    £2.03£2.70
  • Warburtons 4 Fruity Teacakes

    4pk · £0.49 each
    £1.95
  • Brace's 4 Tea Cakes

    4pk · £0.44 each
    £1.75

Whole Cakes

  • Sainsbury's Birthday & Celebration Wiggles the Caterpillar 613g

    613g · £13.13/kg
    £8.05
  • Sainsbury's Taste the Difference Belgian Chocolate Cake 395g

    395g · £12.66/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Taste the Difference Victoria Sponge Cake 345g

    345g · £14.49/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Taste the Difference Lemon Drizzle Cake 405g

    405g · £12.35/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Taste the Difference Coffee & Walnut Cake 400g

    400g · £12.50/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Taste the Difference Red Velvet Cake 390g

    390g · £12.82/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Raspberry Swiss Roll Cake, Taste the Difference 268g

    268g · £9.14/kg
    £2.45
  • Sainsbury's Taste The Difference Carrot Cake 395g

    395g · £12.66/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Madeira Cake 275g

    275g · £9.09/kg
    £2.50

Savoury Pies

  • Sainsbury's Taste the Difference 4 Mini Melton Mowbray Pork Pies 200g

    200g · £17.50/kg
    3 for £10
    £3.50
  • Pukka All Steak

    233g · £13.09/kg
    £3.05
  • Sainsbury's Mini Pork Pies 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
  • Sainsbury's 2 Pork & Pickle Pies 130g

    130g · £14.62/kg
    £1.90
  • Sainsbury's 2 Pork Pies 130g

    130g · £14.62/kg
    £1.90
  • Sainsbury's 6 Mini Melton Mowbray Pork Pies 300g

    6pk · £1.81/kg
    £3.25

Seasonal Bakery

  • Sainsbury's 6 Mince Pies 320g

    6pk · £4.69/kg
    £1.50
  • Sainsbury's Classic Panettone 100g

    100g · £19.50/kg
    £1.95
  • Sainsbury's Taste the Difference 6 All Butter Mince Pies 325g

    6pk · £12.00/kg
    £3.90

Offers

  • Sainsbury's Taste the Difference 4 All Butter Croissants 228g

    4pk · £11.01/kg
    25% off
    £2.51£3.35
  • Sainsbury's Buttermilk Pancakes, Taste the Difference x4

    4pk · £0.45 each
    25% off
    £1.80£2.40
  • Sainsbury's Strawberry Jam & Cream Doughnuts 2x63g

    126g · £13.49/kg
    £0.50 off
    £1.70£2.20
  • Thorntons 10 Millionaires Bites

    10pk · £0.13 each
    £1.05 off
    £1.25£2.30
  • Thorntons 10 Brownie Bites

    10pk · £0.13 each
    £1.05 off
    £1.25£2.30
  • Sainsbury's Taste the Difference 4 Mini Melton Mowbray Pork Pies 200g

    200g · £17.50/kg
    3 for £10
    £3.50
  • Sainsbury's Bake at Home Stonebaked White Baguettes, Taste the Difference x2 250g

    2pk · £0.90 each
    25% off
    £1.80£2.40
  • Sainsbury's Sultana Scones, Taste the Difference x4

    4pk · £0.51 each
    25% off
    £2.03£2.70
  • View Pizza, Pasta, Ready Meals

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo