Skip to:ContentFooter
Deliveroo

One Stop - Barry

Allergens and info

7.70 mi

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Going the extra mile

    This is an extended delivery order. Delivery times and fees may be higher.
  • Free delivery

    New users only. Min spend £10. Fees apply.

Offers (226)

  • 0

    Monster Energy 500ml 4 pack

    500ml · £13.60/L

    £1.25 off

    £6.80

    £8.05

  • 0

    Diet Coke 330ml 18 pack

    330ml · £30.76/L

    £3 off

    £10.15

    £13.15

  • 0

    Walkers Max Punchy Paprika 140g

    140g · £15.00/kg

    £0.50 off

    £2.10

    £2.60

  • 0

    Peperami Original 5 pack

    5pk · £0.50 each

    £1.20 off

    £2.50

    £3.70

  • 0

    Walkers Squares Variety 6 pack

    22g · £90.91/kg

    £0.75 off

    £2.00

    £2.75

  • 0

    Cadbury Dairy Milk Buttons 100g

    100g · £19.50/kg

    £0.65 off

    £1.95

    £2.60

  • 0

    Cravendale Semi Skimmed Milk 2 litre

    2L · £1.58/L

    2 for £4.50

    £3.15

  • 0

    Cravendale Whole Milk 2 litre

    2L · £1.58/L

    2 for £4.50

    £3.15

  • 0

    Fruit Shoot Orange 200ml 4 pack

    200ml · £10.25/L

    £1.35 off

    £2.05

    £3.40

  • 0

    Coca-Cola Zero Sugar 330ml 18 pack

    330ml · £30.76/L

    £3 off

    £10.15

    £13.15

  • 0

    Red Bull 473ml 4 pack

    473ml · £21.14/L

    £1.50 off

    £10.00

    £11.50

  • 0

    Walkers Wotsits Really Cheesy 6 pack

    6pk · £0.33 each

    £0.75 off

    £2.00

    £2.75

  • 0

    Dr Pepper Zero Sugar Cherry Crush 2 litre

    2L · £1.48/L

    2 for £5

    £2.95

  • 0

    Dr Pepper 2 litre

    2L · £1.38/L

    2 for £5

    £2.75

  • 0

    Fanta Fruit Twist 2 litre

    2L · £1.38/L

    2 for £5

    £2.75

  • 0

    Aero Milkybar 90g

    1pk · £1.60 each

    £0.55 off

    £1.60

    £2.15

  • 0

    Walkers Monster Munch Giants Pickled Onion 85g

    85g · £21.76/kg

    £0.75 off

    £1.85

    £2.60

  • 0

    Volvic Touch of Strawberry 1.5 litre

    1L · £1.40/L

    £0.60 off

    £1.40

    £2.00

  • 0

    Coca-Cola 330ml 12 pack

    12pk · £0.83 each

    £2 off

    £9.90

    £11.90

  • 0

    Monster Juiced Mango Loco 500ml 4 pack

    500ml · £13.60/L

    £1.25 off

    £6.80

    £8.05

  • View all (226)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Wall's Cheddar & Onion Slice 180g

    180g · £12.78/kg
    £2.30
  • Tesco 4 Beef Quarter Pounders 454g

    454g · £11.23/kg
    £5.10
  • Dolmio Classics Rigatoni Bolognese 250g

    250g · £11.00/kg
    £2.75
  • Cathedral City Mature Cheddar 350g

    350g · £10.86/kg
    £1 off
    £3.80£4.80
  • Ernest 100% Welsh Sourdough White 450g

    450g · £5.11/kg
    £2.30
  • Rustlers Quarter Pounder 190g

    190g · £15.79/kg
    £3.00
  • Sharwood's Plain Mini Naans 4's

    4pk · £0.55 each
    £2.20
  • Warburtons Seeded Batch 800g

    800g · £3.19/kg
    £2.55
  • DFE Swedish Style Meatballs 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • Warburtons Soft Pittas White 4's

    4pk · £0.40 each
    £1.60
  • Chicken, Bacon & Stuffing Sandwich Lunch Meal Deal

    1pk · £4.50 each
    £4.50
  • Brace's XX Thick White 800g

    800g · £2.31/kg
    £1.85
  • Tesco 36 Wafer Thin Honey Roast Ham Slices 400g

    400g · £6.63/kg
    £2.65
  • Deli Kitchen Plain Tortilla Wraps 6's

    6pk · £0.26 each
    £1.55
  • Lurpak Spreadable 400g

    400g · £13.75/kg
    £5.50
  • Wall's Chicken Tikka Slice 180g

    180g · £12.78/kg
    £2.30
  • BBQ Chicken Sub Lunch Meal Deal

    1pk · £4.50 each
    £4.50
  • Strings & Things Cheestrings 4 pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Tesco 10 Wafer Thin Roast Chicken Slices 125g

    125g · £13.60/kg
    £1.70
  • Utterly Butterly 500g

    500g · £3.70/kg
    £0.70 off
    £1.85£2.55
  • Tesco Corned Beef 110g

    110g · £25.00/kg
    2 for £5
    £2.75
  • Tesco Honey Roast Ham 120g

    120g · £22.92/kg
    2 for £5
    £2.75
  • Tesco Egg Custard Tarts 2's

    2pk · £0.65 each
    £1.30
  • Warburtons Crumpets 6's

    6pk · £0.23 each
    £1.40
  • DFE Chicken Bites 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • Brace's Medium White 800g

    800g · £2.31/kg
    £1.85
  • Brace's Thick White 800g

    800g · £2.31/kg
    £1.85
  • Tesco 10 Smoked Back Bacon Rashers 300g

    300g · £8.50/kg
    £2.55
  • Tesco 10 Unsmoked Back Bacon Rashers 300g

    300g · £8.50/kg
    2 for £5
    £2.55
  • Sharwood's Garlic & Coriander Naans 2's

    260g · £8.46/kg
    £2.20
  • Pork Farms Individual Pork Pie

    140g · £12.14/kg
    £1.70
  • Warburtons Breakfast Muffins 4's

    4pk · £0.41 each
    £1.65

Meal deals

View all (12)
  • Lunch Meal Deal

    £4.50
  • Treat Bundle (Drink + 2 Snacks + Ice Cream)

    £12.00
  • Tesco Cheese Multibuy

    Selected Lines Only.
    £5.50
  • Monster Cans Multibuy

    £4.00
  • Tesco British Sliced Meat Multibuy

    Tesco brand
    £5.00
  • Pizza Night Bundle (2 Pizzas + Side + Drink)

    £10.00
  • Coca-Cola 2L Multibuy

    £5.00
  • Cravendale Milk Multibuy

    £4.50
  • Frozen Meal Bundle (1 Main + 2 Sides)

    £7.00
  • Tesco Bacon Multibuy

    £5.00
  • Sausage Multibuy

    £7.50
  • Tesco Wings & Tenders Multibuy

    £10.00

This Week's Star Buys ⭐

View all (38)
  • Fox's Party Rings 125g

    125g · £8.40/kg
    £0.65 off
    £1.05£1.70
  • Fruit Shoot Apple & Blackcurrant 200ml 4 pack

    200ml · £10.25/L
    £1.35 off
    £2.05£3.40
  • Oreo Original 154g

    154g · £8.12/kg
    £0.75 off
    £1.25£2.00
  • Fruit Shoot Orange 200ml 4 pack

    200ml · £10.25/L
    £1.35 off
    £2.05£3.40
  • Cadbury Dairy Milk Caramel 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Yorkshire Tea Bags 160's

    160pk · £0.04 each
    £1.75 off
    £5.70£7.45
  • Kenco Millicano 100g

    100g · £59.50/kg
    £3.25 off
    £5.95£9.20
  • Cadbury Dairy Milk Oreo 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Daim 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Fingers 114g

    114g · £17.54/kg
    £1 off
    £2.00£3.00
  • Cadbury Dairy Milk 110g

    110g · £17.73/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Rowntree's Randoms 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Rowntree's Jelly Tots 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Rowntree's Randoms Juicers 140g

    140g · £10.36/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Dettol Cleansing Surface Wipes 72's

    72pk · £0.05 each
    £1.25 off
    £3.40£4.65
  • Oreo Double Creme 157g

    157g · £7.96/kg
    £0.75 off
    £1.25£2.00
  • Flipz Gingerbread 150g

    150g · £16.00/kg
    £2.40
  • Surf Liquid Tropical Lily 24 wash

    648ml · £7.56/L
    £1.45 off
    £4.90£6.35
  • Skittles Fruits 136g

    136g · £10.29/kg
    £0.25 off
    £1.40£1.65

Trick or Treats 🎃🍬

View all (10)
  • Swizzels Sweet Shop Favourites Tub 650g

    650g · £9.23/kg
    £6.00
  • Haribo Bone Shakers 140g

    1pk · £1.30 each
    £1.30
  • Kellogg's Squares Marshmallow 4 pack

    1pk · £2.60 each
    £2.60
  • Kellogg's Squares Totally Chocolately 4 pack

    1pk · £2.90 each
    £2.90
  • The Traitors Jelly Beans 100g

    1pk · £3.25 each
    £3.25
  • The Traitors Chews 120g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Haribo Sour Skeletons 160g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Cadbury Roses Tub 475g

    1pk · £7.20 each
    £7.20
  • Cadbury Heroes Tub 475g

    1pk · £7.20 each
    £7.20
  • Haribo Tub 600g

    1pk · £6.00 each
    £6.00

Halloween Party Food & Drink 🕷️🪩🍸

View all (20)
  • Fruit Shoot Apple & Blackcurrant 200ml 4 pack

    200ml · £10.25/L
    £1.35 off
    £2.05£3.40
  • Birds Eye Chicken Burgers 4's 200g

    200g · £17.25/kg
    £3.45
  • Doritos Mild Salsa Dip 300g

    300g · £10.50/kg
    £3.15
  • Pepsi Max Cherry 2 litre

    2L · £1.18/L
    £2.35
  • Old El Paso Fajita Seasoning Mix 35g

    35g · £48.57/kg
    £1.70
  • Old El Paso Fajita Kit 500g

    500g · £8.80/kg
    £4.40
  • Strings & Things Cheestrings 4 pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Old El Paso Chunky Salsa 238g

    238g · £13.03/kg
    £3.10
  • Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie 465ml

    465ml · £13.87/L
    £6.45
  • Pepsi Max 330ml 8 pack

    330ml · £19.85/L
    £6.55
  • Tesco Stone Baked American Pepperoni Pizza 311g

    311g · £13.50/kg
    2 for £6
    £4.20
  • Carte D'Or Salted Caramel 900ml

    900ml · £5.50/L
    £4.95
  • Pringles Paprika 165g

    165g · £17.58/kg
    £2.90
  • Pringles Prawn Cocktail 165g

    165g · £17.58/kg
    £2.90
  • Ben & Jerry's Cookie Dough 465ml

    465ml · £13.87/L
    £6.45
  • Pepsi 2 litre

    2L · £1.45/L
    £2.90
  • Warburtons Brioche Burger Buns 4's

    1pk · £2.90 each
    £2.90
  • Pringles Texas BBQ Sauce 165g

    165g · £17.58/kg
    £2.90
  • Pringles Sour Cream & Onion 165g

    165g · £17.58/kg
    £2.90
  • Pringles Salt & Vinegar 165g

    165g · £17.58/kg
    £2.90

Spooky Season Ready 👻🎃

View all (17)
  • Halloween Make Up Kit

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Jumbo Spiders Web

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Pumpkin Carving Set

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Fake Blood

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Horror Teeth

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Squishy Horror Pumpkins

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Clown Mask

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Halloween Candy Bucket

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Fright Tape

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Colour Your Own Bag

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Halloween Snap Cards

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Boo Crew Doll

    1pk · £4.20 each
    £4.20
  • Halloween Devil Zombie Mask

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Halloween Window Stickers

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Monster Glow Wands Bracelets

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Pirate Skull Mask

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Halloween Soft Toy

    1pk · £4.20 each
    £4.20

Dinner Sorted🍴

View all (12)
  • Ristorante Hawaii Pizza 355g

    355g · £11.69/kg
    2 for £6
    £4.15
  • One Stop Chicken Tikka Masala with Pilau Rice 400g

    400g · £8.25/kg
    2 for £6
    £3.30
  • One Stop Beef Dinner 400g

    400g · £9.25/kg
    2 for £6
    £3.70
  • One Stop Chicken Dinner 400g

    400g · £9.25/kg
    2 for £6
    £3.70
  • One Stop Beef Lasagne 400g

    400g · £8.25/kg
    2 for £5
    £3.30
  • One Stop Cottage Pie 400g

    400g · £8.25/kg
    2 for £6
    £3.30
  • Young's Admiral's Pie 300g

    300g · £10.00/kg
    2 for £5
    £3.00
  • One Stop Sweet&Sour Chicken & EggFried Rice 400g

    400g · £8.25/kg
    £3.30
  • Tesco Stone Baked American Pepperoni Pizza 311g

    311g · £13.50/kg
    2 for £6
    £4.20
  • Ristorante Pepperoni Salame Pizza 320g

    320g · £12.97/kg
    2 for £6
    £4.15
  • Ristorante Mozzarella Pizza 335g

    335g · £12.39/kg
    2 for £6
    £4.15
  • Ristorante Funghi Pizza 365g

    365g · £11.37/kg
    2 for £6
    £4.15

Essentials For Less 💙

View all (16)
  • Cravendale Whole Milk 2 litre

    2L · £1.58/L
    2 for £4.50
    £3.15
  • Cravendale Semi Skimmed Milk 2 litre

    2L · £1.58/L
    2 for £4.50
    £3.15
  • Tesco Prime Cuts 6 Crumbed Ham Slices120g

    120g · £22.92/kg
    2 for £5
    £2.75
  • Tesco Honey Roast Ham 120g

    120g · £22.92/kg
    2 for £5
    £2.75
  • Tesco Prime Cuts 4 Roast Beef Slices 90g

    90g · £30.56/kg
    2 for £5
    £2.75
  • 12 Pork Chipolatas 400g

    400g · £10.88/kg
    2 for £7.50
    £4.35
  • 6 Pork Sausages 400g

    400g · £10.88/kg
    2 for £7.50
    £4.35
  • Tesco Grated Mozzarella 250g

    250g · £13.60/kg
    2 for £5.50
    £3.40
  • Tesco Mature Cheddar Cheese 220g

    220g · £15.45/kg
    2 for £5.50
    £3.40
  • Tesco Grated Mature Cheddar Cheese 250g

    250g · £13.60/kg
    2 for £5.50
    £3.40
  • Tesco Mature Cheddar Cheese Slices 250g

    250g · £16.60/kg
    £4.15
  • Tesco Buttermilk Chicken Tenders 305g

    305g · £17.70/kg
    2 for £10
    £5.40
  • Tesco Grated Mild Cheddar 250g

    250g · £14.20/kg
    2 for £5.50
    £3.55
  • Tesco 10 Unsmoked Back Bacon Rashers 300g

    300g · £8.50/kg
    2 for £5
    £2.55
  • Tesco 10 Smoked Back Bacon Rashers 300g

    300g · £8.50/kg
    £2.55
  • Tesco Corned Beef 110g

    110g · £25.00/kg
    2 for £5
    £2.75

In-store Price Match 🪙✅

View all (20)
  • DFE Swedish Style Meatballs 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • DFE Chicken Bites 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • Daz All in 1 Pods 12 wash

    12pk · £0.27 each
    £3.29
  • DFE Frankfurters 12's

    12pk · £0.08 each
    £1.00
  • Mentos Mints 135g

    135g · £9.26/kg
    £1.25
  • Mentos Fruits 135g

    135g · £9.26/kg
    £1.25
  • Winalot Chicken in Jelly 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • Mornflake Chocolatey Squares 375g

    375g · £6.64/kg
    £2.49
  • McVitie's Digestives Caramel Millionaire Slices 5s

    10pk · £0.13 each
    £0.24 off
    £1.25£1.49
  • Cheetos Twisted Sweet & Spicy Flamin' Hot 30g

    30g · £16.33/kg
    £0.49
  • Tropicana Orange Smooth 850ml

    850ml · £3.47/L
    £2.95
  • Young's Chip Shop Fish & Chips 300g

    300g · £9.17/kg
    2 for £5
    £2.75
  • Regina Gentle Soft 9 roll

    9pk · £0.44 each
    £3.95
  • Bebeto Wacky Sticks Fizzy Strawberry 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Bebeto Wacky Sticks Strawberry 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Doritos Tangy Cheese 70g

    70g · £19.29/kg
    £1.35
  • Nik Naks Rib 'N' Saucy 75g

    75g · £18.00/kg
    £1.35
  • Wheat Crunchies Spicy Tomato 70g

    70g · £19.29/kg
    £1.35
  • Wheat Crunchies Crispy Bacon 70g

    70g · £19.29/kg
    £1.35
  • Skips Prawn Cocktail 45g

    45g · £30.00/kg
    £1.35

Quality You Know And Trust 🍓🥑

View all (24)
  • Tesco Carrots 500g

    500g · £1.00/kg
    £0.50
  • Tesco Gala Apples 6 pack

    6pk · £0.38 each
    £2.30
  • Tesco 4 Beef Quarter Pounders 454g

    454g · £11.23/kg
    £5.10
  • Tesco 8 Cumberland Pork Sausages 454g

    454g · £4.74/kg
    £2.15
  • Tesco 10 Wafer Thin Roast Chicken Slices 125g

    125g · £13.60/kg
    £1.70
  • Tesco 36 Wafer Thin Honey Roast Ham Slices 400g

    400g · £6.63/kg
    £2.65
  • Tesco 8 Honey Roast Ham Slices 125g

    125g · £8.80/kg
    £1.10
  • Tesco Closed Cup Mushrooms 300g

    300g · £4.00/kg
    £1.20
  • Tesco Beef Rump Steak 255g

    255g · £20.78/kg
    £5.30
  • Tesco Honey Roast Ham 120g

    120g · £22.92/kg
    2 for £5
    £2.75
  • Tesco 5% Fat Lean Beef Steak Mince 500g

    500g · £12.20/kg
    £6.10
  • Tesco Wholemeal Medium 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Tesco White Toastie Thick 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Tesco Stone Baked American Pepperoni Pizza 311g

    311g · £13.50/kg
    2 for £6
    £4.20
  • Tesco Brown Onions 3 pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
  • Tesco Apple & Strawberries 90g

    90g · £21.11/kg
    £1.90
  • Tesco Grated Mozzarella 250g

    250g · £13.60/kg
    2 for £5.50
    £3.40
  • Tesco Greek Style Yogurt 500g

    500g · £3.00/kg
    £1.50
  • Tesco Strawberries 227g

    227g · £12.78/kg
    £2.90
  • Tesco Grated Mature Cheddar Cheese 250g

    250g · £13.60/kg
    2 for £5.50
    £3.40

New & Exciting🎉

View all (9)
  • Walkers Monster Munch Giants Roast Beef 85g

    85g · £20.00/kg
    £1.70
  • Flipz Gingerbread 150g

    150g · £16.00/kg
    £2.40
  • Haribo Bone Shakers 140g

    1pk · £1.30 each
    £1.30
  • The Traitors Jelly Beans 100g

    1pk · £3.25 each
    £3.25
  • The Traitors Chews 120g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Haribo Sour Skeletons 160g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Walkers Wotsits Bag of Bones 120g

    1pk · £2.00 each
    £2.00
  • Walkers Grilled Cheese & Chilli Jam 6 pack

    1pk · £2.15 each
    £2.15
  • Walkers Salt & Pepper Chicken 6 pack

    1pk · £2.15 each
    £2.15

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • One Stop - Barry

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo