- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Co-op Membership
Save on your order. Link or sign up now.
Going the extra mile
This is an extended delivery order. Delivery times and fees may be higher.Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Offers (419)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Co-op British Chicken Thigh Fillets 500G
500g · £11.40/kg2 for £8.90£5.70Co-op Butter Chicken with Pilau Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45CATHEDRAL CITY Our Mature Cheddar Grated 180g
180g · £17.22/kg£3.10Co-op Apple & Grape 100g
100g · £15.00/kg£1.50Co-op Greek Feta Cheese 200g
200g · £13.75/kg£2.75Co-op Seedless Green Grapes 500g
500g · £5.20/kg£2.60Rustlers The Southern Fried Chicken Sub Sandwich 158g
158g · £19.30/kg2 for £3.85£3.05Co-op 2 Breaded Cod 270g
270g · £14.26/kg£3.85Co-op Cooked King Prawns 150g
150g · £31.33/kg£4.70Co-op 4 Pink Lady Apples
4pk · £0.71 each£2.85Co-op Garlic Baguette Twin Pack 410G
410g · £5.61/kg£2.30Warburtons Choc Chip Belgian Waffle 70g
1pk · £1.30 each£1.30Co-op British 5% Fat Beef Mince 500g
500g · £11.40/kg£5.70£3.40 loyalty card (£6.80/kg)Co-op Irresistible 6 Air Dry Cured Smoked Back Bacon Rashers 230g
230g · £19.13/kg2 for £6.50£4.40Co-op Irresistible 10 Pork Chipolata Sausages 340g
340g · £11.91/kg2 for £6.50£4.05Co-op British Silverside Beef 4 Slices 100g
100g · £31.00/kg2 for £4.50£3.10Co-op Strawberries
227g · £13.00/kg£2.95Co-op British Mature White Cheddar 400g
400g · £9.63/kg£3.85£2.45 loyalty card (£6.13/kg)Co-op Chilled Stonebaked Margherita Pizza 320g
320g · £13.44/kg£4.30Co-op Space to Thrive British Large Whole Chicken
1.7kg · £3.68/kg£6.25£4.34 loyalty card (£2.55/kg)Co-op Beef Lasagne 750g
750g · £7.27/kg£5.45Co-op Macaroni Cheese 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Chilled Stonebaked Meat Feast Pizza 356G
356g · £12.08/kg£4.30Co-op Steak Pie 180g
180g · £15.56/kg£2.80Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g
491g · £13.24/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.15/kg)Ginsters Cornish Pasty 227g
227g · £8.81/kg£0.90 off£2.00£2.90Co-op Irresistible Easy Peelers 600G
500g · £4.70/kg£2.35Co-op Seedless Red Grapes 500g
500g · £5.50/kg£2.75£1.89 loyalty card (£3.78/kg)Co-op Mozzarella & Cheddar Mix Grated 250g
250g · £14.20/kg£3.55Muller Corner Vanilla Chocolate Balls and Banana Chocolate Flakes Yogurts
4pk · £4.33/kg£1.30 off£2.15£3.45Co-op British Grated Mature Cheddar Cheese 250g
250g · £14.20/kg£3.55Co-op 2 Scotch Eggs 227g
226g · £7.52/kg£1.70Co-op Irresistible Coleslaw 300G
300g · £7.83/kg£2.35Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £9.00/kg£1.50 off£3.60£5.10Co-op Little Gem Lettuce 2 Pack
2pk · £0.53 each£1.05Co-op British 4 Beef Quarter Pounder Burgers 454g
454g · £10.24/kg2 for £6.50£4.65Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G
475g · £13.68/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.42/kg)Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g
800g · £2.75/kg£2.20Co-op Potatoes 1.5kg
1.5kg · £1.13/kg£1.70Co-op Irresistible Chicken & King Prawn Paella 400g
400g · £14.75/kg£5.90Co-op British Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.38 each£2.30£1.69 loyalty card (£0.28 each)Philadelphia Original Soft Cream Cheese 165g
165g · £16.67/kg£2.75Co-op Bakery Blueberry Muffins 4 Pack
4pk · £0.60 each£2.40Yo! Ultimate Catch 279g
279g · £23.66/kg£6.60Co-op British Chicken Breast Fillets 300g
300g · £10.00/kg£3.00£2.29 loyalty card (£7.63/kg)Co-op British Beef Rump Steak 227g
227g · £22.47/kg£5.10£3.96 loyalty card (£17.44/kg)Co-op British Breaded Ham 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op Chicken Jalfrezi & Pilau Rice 425g
380g · £11.45/kg£4.35
Co-op Member Prices
Co-op Pure Canadian Maple Syrup 250g
250g · £21.40/kg£5.35£3.21 loyalty card (£12.84/kg)Co-op 6 White Finger Rolls
6pk · £0.21 each£1.25£0.79 loyalty card (£0.13 each)Co-op Tagliatelle Pasta 300g
300g · £6.33/kg£1.90£1.14 loyalty card (£3.80/kg)Co-op Fairtrade Italian Style Ground Coffee 200g
200g · £19.25/kg£3.85£2.31 loyalty card (£11.55/kg)Co-op 99 Blend Fairtrade Tea 80 Tea Bags 250g
250g · £7.00/kg£1.75£1.05 loyalty card (£4.20/kg)Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25£0.75 loyalty card (£7.50/kg)Co-op Cherry Tomatoes 300g
300g · £4.67/kg£1.40£0.84 loyalty card (£2.80/kg)Co-op Frozen Stonebaked Four Cheese 330g
330g · £6.36/kg£2.10£1.26 loyalty card (£3.82/kg)Co-op Custard 400g
400g · £3.00/kg£1.20£0.72 loyalty card (£1.80/kg)Co-op Lightly Salted Tortilla Chips 180g
180g · £6.11/kg£1.10£0.66 loyalty card (£3.67/kg)Co-op Apple Juice 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.69 loyalty card (£1.69/L)Heinz Tomato Ketchup 460g
460g · £8.48/kg£3.90£2.34 loyalty card (£5.09/kg)Co-op Bacon Rasher Crisps 150g
150g · £8.67/kg£1.30£0.80 loyalty card (£5.33/kg)Co-op British Fresh Chicken Thighs 600G
600g · £6.00/kg£3.60£2.16 loyalty card (£3.60/kg)Co-op Honest Value Orange Juice Drink 1 Litre
1L · £1.70/L£1.70£1.02 loyalty card (£1.02/L)Co-op British 5% Fat Beef Mince 500g
500g · £11.40/kg£5.70£3.40 loyalty card (£6.80/kg)The Happy Egg Co. Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.53 each£3.15£1.95 loyalty card (£0.33 each)Co-op British Tenderstem Broccoli 180g
180g · £11.39/kg£2.05£1.23 loyalty card (£6.83/kg)Co-op British Breaded Chicken Goujons 230g
230g · £13.48/kg£3.10£1.86 loyalty card (£8.09/kg)Co-op Microwave Rice Long Grain 250g
250g · £3.40/kg£0.85£0.51 loyalty card (£2.04/kg)
Meal deals
Exclusive: Sandwich Filler + Bread Rolls
£1.80Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Sausages + Mash
£3.00Lunch Meal Deal
£5.00Premium Lunch Meal Deal
£6.50
Member Thursdays 🥦🍝🍅
Co-op Pure Canadian Maple Syrup 250g
250g · £21.40/kg£5.35£3.21 loyalty card (£12.84/kg)Co-op 6 White Finger Rolls
6pk · £0.21 each£1.25£0.79 loyalty card (£0.13 each)Co-op Tagliatelle Pasta 300g
300g · £6.33/kg£1.90£1.14 loyalty card (£3.80/kg)Co-op Fairtrade Italian Style Ground Coffee 200g
200g · £19.25/kg£3.85£2.31 loyalty card (£11.55/kg)Co-op 99 Blend Fairtrade Tea 80 Tea Bags 250g
250g · £7.00/kg£1.75£1.05 loyalty card (£4.20/kg)Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25£0.75 loyalty card (£7.50/kg)Co-op Cherry Tomatoes 300g
300g · £4.67/kg£1.40£0.84 loyalty card (£2.80/kg)Co-op Frozen Stonebaked Four Cheese 330g
330g · £6.36/kg£2.10£1.26 loyalty card (£3.82/kg)Co-op Custard 400g
400g · £3.00/kg£1.20£0.72 loyalty card (£1.80/kg)Co-op Lightly Salted Tortilla Chips 180g
180g · £6.11/kg£1.10£0.66 loyalty card (£3.67/kg)Co-op Apple Juice 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.69 loyalty card (£1.69/L)Heinz Tomato Ketchup 460g
460g · £8.48/kg£3.90£2.34 loyalty card (£5.09/kg)Co-op Bacon Rasher Crisps 150g
150g · £8.67/kg£1.30£0.80 loyalty card (£5.33/kg)Co-op British Fresh Chicken Thighs 600G
600g · £6.00/kg£3.60£2.16 loyalty card (£3.60/kg)Co-op Honest Value Orange Juice Drink 1 Litre
1L · £1.70/L£1.70£1.02 loyalty card (£1.02/L)Co-op British 5% Fat Beef Mince 500g
500g · £11.40/kg£5.70£3.40 loyalty card (£6.80/kg)The Happy Egg Co. Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.53 each£3.15£1.95 loyalty card (£0.33 each)Co-op British Tenderstem Broccoli 180g
180g · £11.39/kg£2.05£1.23 loyalty card (£6.83/kg)Doritos Chilli Heatwave 140G
140g · £12.14/kg£0.70 off£1.70£2.40Co-op British Breaded Chicken Goujons 230g
230g · £13.48/kg£3.10£1.86 loyalty card (£8.09/kg)
Top Picks 🌟
Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25
Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻
Co-op 4 Haunted House Brownies
4pk · £0.83 each£3.30Co-op 2 Trick or Treat Cupcakes
2pk · £0.68 each£1.35Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £12.10/kg£6.05M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g
220g · £15.00/kg£3.30Co-op Gruesome Gummies 130g
130g · £7.31/kg£0.95Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g
130g · £7.31/kg£0.95Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags
214.5g · £15.38/kg£3.30Swizzels Mummy Mix 340g
340g · £8.09/kg£2.75Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends 191g
191g · £20.16/kg£3.85Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g
223g · £17.26/kg£3.85Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g
105g · £12.86/kg£1.35HARIBO Bone Shakers 160g
160g · £7.50/kg£1.20HARIBO Sour Skeletons 160g
160g · £7.50/kg£1.20Starburst Fruits Sweets Bag 138g
138g · £7.61/kg£0.15 off£1.05£1.20Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g
140g · £8.57/kg£1.20
Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩
Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g
750g · £3.20/kg£2.40Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op 4 Haunted House Brownies
4pk · £0.83 each£3.30Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)Co-op Irresistible Chianti
75cl · £19.87/L£14.90Co-op Irresistible Solo Dry Rosé 75cl
75cl · £17.60/L£13.20BuzzBallz Berry Cherry Limeade 200ml
200ml · £30.00/L£6.00Pepsi 2 litres
2L · £1.55/L£3.10Casillero del Diablo Merlot 75cl
75cl · £12.33/L£9.25Casillero del Diablo Chardonnay 75cl
75cl · £12.33/L£9.25San Miguel Especial Premium Lager 4 x 568ml
4pk · £4.40/L£10.0019 Crimes Red Wine 750ml
750ml · £18.93/L£14.20Co-op Bitesize Sausage Rolls 160G
160g · £19.38/kg£3.10J2O Orange & Passionfruit Can 4X250Ml
4pk · £3.50/L£1.15 off£3.50£4.65Co-op Houmous 200g
200g · £7.75/kg£1.55Budweiser Lager Beer Bottles 4 x 300ml
4pk · £6.50/L£7.80Birds Eye 4 Chicken Burgers 200G
200g · £15.75/kg3 for £7£3.15Co-op Imperial Vodka 70CL
70cl · £28.57/L£20.00£12.49 loyalty card (£17.84/L)Smirnoff Red Label Vodka 70CL
70cl · £41.00/L£28.70Co-op Battered Onion Rings 454g
454g · £4.74/kg£2.15
Cosy Nights In 🍿🍕🍫
Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g
150g · £12.67/kg£1.90Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Cadbury Drinking Hot Chocolate Cocoa Powder Tin 250g
250g · £14.80/kg£3.70Co-op Chilled Stonebaked Double Pepperoni Pizza 327g
327g · £13.15/kg£4.30Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Fairtrade Demerara Sugar 500g
500g · £4.00/kg£2.00Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G
250g · £17.20/kg£4.30Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25£0.75 loyalty card (£7.50/kg)Co-op Irresistible Strawberries
227g · £17.84/kg2 for £6.55£4.05Co-op Strawberries
227g · £13.00/kg£2.95Co-op Limited Edition Stonebaked American Hot 354g
444g · £9.68/kg£4.30Co-op Irresistible Bronze Die Pasta Golden Tomato & Mozzarella Tonnarelli 400g
400g · £14.63/kg£5.85Co-op Salted Caramel Pretzel Mini Bites 220g (10 x 22g)
10pk · £15.40/L£3.85Häagen-Dazs Limited Edition Caramel Waffle Ice Cream 351g
420ml · £10.24/L£4.30Co-op Treat Chocolate Mini Rolls
1pk · £4.10 each£4.10Co-op 4 Chocolate Brownies
4pk · £0.41 each£1.65Co-op Treat Chocolate & Caramel Crispy Bites
1pk · £4.10 each£4.10Co-op Caramel Fudge Brownies
20pk · £0.21 each£4.10Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20
Student Shop 🍜🎓🥫
Co-op White Toastie Bread Loaf 800G
800g · £1.13/kg£0.90Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans
4pk · £4.35/L£7.65Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml
4pk · £7.80/L£10.30Strongbow Dark Fruit Cider Cans 4 x 440ml
4pk · £4.80/L£8.45Thatchers Gold Somerset Cider Cans 10 x 440ml
10pk · £3.64/L£16.00Guinness Draught In Can 4x440ml
4pk · £4.94/L£8.70Inch's Medium Apple Cider 440ml
4pk · £3.78/L£6.65Kellogg's Crunchy Nut 460g
460g · £9.57/kg£4.40Co-op Porridge Oats 500g
500g · £1.90/kg£0.95Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g · £12.94/kg£1.85Schwartz Garlic Granules 50g
50g · £49.00/kg£2.45Schwartz Crushed Chilli Flakes 29g
29g · £84.48/kg£2.45Co-op Smoked Paprika 46g
46g · £29.35/kg£1.35Co-op Ground Black Pepper 25G
25g · £60.00/kg£1.50Co-op British Table Salt 750g
750g · £1.20/kg£0.90Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre
1L · £2.35/L£2.35£1.49 loyalty card (£1.49/L)Heinz Cream of Tomato Soup 4 x 400g
4pk · £3.09/kg£4.95Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g
400g · £1.63/kg£0.65£0.45 loyalty card (£1.13/kg)
Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
Co-op Irresistible Pinot Noir Wine 75cl
75cl · £15.33/L£11.50Co-op Fairtrade 99 160 Tea Bags
500g · £6.00/kg£3.00Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g
250g · £9.60/kg£2.40Co-op Fairtrade Rich Roast Instant Coffee 100g
100g · £30.50/kg£3.05Maltesers Chocolate Treat Bag 68g
68g · £26.47/kg£1.80Co-op Fairtrade Chardonnay Wine 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Co-op Irresistible Single Origin Peruvian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Premium Roses
1pk · £11.00 each£11.00Co-op Fairtrade Roses
1pk · £6.05 each£6.05Pacha Del Fuego Merlot 75cl
75cl · £15.33/L£11.50Stormhoek Shiraz 75cl
75cl · £7.13/L£5.35Unknown Sauvignon Blanc 750ml
75cl · £12.60/L£9.45Stormhoek Moscato Rosé 75cl
75cl · £10.60/L£7.95Co-op Fairtrade Shiraz 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £20.97/kg£0.45 off£1.95£2.40Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g
158g · £24.37/kg£3.85Co-op Irresistible Fairtrade Sauvignon Blanc Wine 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Co-op South African Rose Fairtrade 75CL
75cl · £8.53/L£6.40Co-op Fairtrade Shiraz Rosé 75cl
75cl · £13.27/L£9.95Co-op Fairtrade Green Tea Infusion 20 Bags 50g
50g · £22.00/kg£1.10
Freezer Faves 🍨🍟
Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages 270g
270g · £11.11/kg3 for £7£3.00Birds Eye 2 Crispy Chicken in Tempura Batter 170g
170g · £20.29/kg3 for £7£3.45Aunt Bessie's Crispy & Fluffy Roasties 600g
600g · £5.25/kg3 for £7£3.15McCain Gastro Triple Cooked Chips 600g
600g · £6.25/kg3 for £7£3.75Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshire Puddings 190g
190g · £15.53/kg3 for £7£2.95Birds Eye 4 Chicken Burgers 200G
200g · £15.75/kg3 for £7£3.15McCain Hash Browns 625G
625g · £5.12/kg£3.20McCain Home Chips Straight 1kg
1kg · £3.75/kg3 for £7£3.75McCain Lightly Spiced Wedges 650g
650g · £4.92/kg3 for £7£3.20Birds Eye Garden Peas 800g
800g · £3.94/kg3 for £7£3.15Young's Admiral's Fish Pie 300g
300g · £11.00/kg3 for £7£3.30McCain Crispy French Fries 900g
900g · £4.17/kg3 for £7£3.75Richmond 12 Thick Pork Sausages 516g
516g · £5.62/kg3 for £7£2.90Whitby Seafoods Jumbo Wholetail Scampi 200g
200g · £22.25/kg£4.45Birds Eye 12 Chicken Dippers 220g
220g · £14.32/kg3 for £7£3.15Rowntree's Fruit Pastilles Ice Lollies 4 x 65ml
4pk · £12.69/L3 for £7£3.30
Store Price Match 🥦
Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op All Butter Curved Croissants 194G
194g · £8.51/kg£1.65Co-op Soave Wine 75cl
75cl · £7.13/L£5.35Co-op Broccoli
1pk · £0.90 each£0.90£0.80 loyalty card (£0.80 each)Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre
2L · £0.43/L£0.85Co-op Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10£0.95 loyalty card (£0.32 each)Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply
4pk · £0.56 each£2.25Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g
800g · £2.75/kg£2.20Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G
65g · £10.00/kg£0.65Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread Loaf 400G
400g · £3.00/kg£1.20Warburtons Farmhouse Soft Bread 800g
800g · £2.50/kg£2.00Warburtons Danish Lighter White Bread 400g
400g · £3.63/kg£1.45Warburtons Original Seeded Batch Bread 400g
400g · £3.50/kg£1.40Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g
20g · £37.50/kg£0.75Warburtons Soft Tiger Bloomer 600g
600g · £3.25/kg£1.95Aptamil 1 First Infant Milk from Birth 800g
800g · £18.75/kg£15.00Aptamil 2 Follow On Baby Milk Formula 6-12 Months 800g
800g · £18.75/kg£15.00Co-op Bakery 4 Large White Baps
4pk · £0.28 each£1.10Cow & Gate 1 First Baby Milk Formula From Birth 800g
800g · £14.06/kg£11.25
Sandwiches, Wraps & Soups 🥪
Premium Lunch Meal Deal
£6.50Lunch Meal Deal
£5.00Co-op Mexican Style Bean & Cheese Wrap
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Mango and Passionfruit Yoghurt with Granola
230g · £11.30/kg£2.60Co-op Ham & Cheese Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Ham & Cheese Sub Roll with Mustard Mayo
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Southern Fried Chicken & Gherkin Sub
1pk · £4.50 each£4.50Yo! Veggie Selection 226g
226g · £21.02/kg£4.75Yo! Rainbow Salmon Poke 289g
289g · £20.76/kg£6.00Holy Moly Guacamole & Chips 77G
76g · £25.66/kg£1.95Co-op Prawn Mayo Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Cheese & Red Onion Sandwich
1pk · £1.90 each£1.90Co-op Chicken & Bacon Caesar Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Chicken & Bacon Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op Southern Fried Chicken Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Irresistible Aberdeen Angus Steak Grab Bag EACH
1pk · £4.95 each£4.95Co-op All Day Breakfast Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op Chicken Mayo Sandwich
1pk · £2.75 each£2.75Co-op Creamy Leek & Potato Soup 600g
600g · £4.00/kg£2.40Co-op Ham & Cheese Wrap Each
1pk · £3.90 each£3.90