Chocolate Boxes & Gifts
Kinder Joy Funko 20g
20g · £65.00/kg£1.30Kinder Surprise 20G
20g · £75.00/kg£1.50Celebrations Milk Chocolate Box 300g
300g · £20.67/kg£6.20Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £30.25/kg£6.05Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
200g · £30.25/kg£6.05Ferrero Rocher Chocolate Pralines Treat Pack 3 Pieces (37.5G)
37.5g · £40.00/kg£1.50Maltesers Milk Chocolate Box 110g
110g · £32.73/kg£3.60Cadbury Milk Tray Chocolate Chocolate 312g
312g · £24.68/kg£7.70Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)
200g · £41.25/kg£8.25Thorntons Classic Milk, Dark, White Chocolates 262g
262g · £41.98/kg£11.00Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £15.17/kg£2.20Cadbury Christmas Mini Snowballs Bag 74 g
74g · £22.30/kg£1.65Reese's Peanut Butter Filled Santas Treat Bag 55g Clipstrip
55g · £30.00/kg£1.65
Chocolate Bars
KitKat 2 Finger Dark Bars 8 x 20.7g (165.6g)
8pk · £16.91/kg£2.80Schär Melto 30G
30g · £46.67/kg£1.40Kinder Happy Hippo Hazelnut Biscuit 20.7g
20g · £47.50/kg£0.95Kit Kat 4 Finger Milk Chocolate Bar 41.5g
41.5g · £22.89/kg£0.95Milky Way Milk Chocolate Crispy Rolls Snack Bar Multipack 5 x 22.5g Bars
112.5g · £21.78/kg£2.45NUTELLA® B-ready Chocolate Biscuit Bars Multipack 6 x 22g
132g · £23.86/kg£3.15KitKat Finger Original Bars 8 x 20.7g (165.6g)
8pk · £16.91/kg£2.80Twix Xtra Biscuit & Milk Chocolate Bars 75g
75g · £24.00/kg£1.80Tunnock's Milk Chocolate Caramel Wafer Biscuits Multipack 8 x 30g
8pk · £14.17/kg£3.40Twix Caramel & Milk Chocolate Fingers Biscuit Snack Bars Multipack 9 x 20g
9pk · £0.35 each£3.15McVitie's Club Orange Chocolate Biscuit Bars 7pk
7pk · £0.26 each£1.85Cadbury Timeout 5-pack Milk Chocolate Wafer Biscuit Bars Multipack (5x 18g bars) 90 g
90g · £12.78/kg£0.80 off£1.15£1.95McVitie's Club Mint Chocolate Biscuit bar 7pk
7pk · £0.26 each£1.85Co-op Free From Millionaire's Crispy Stackers 150G
150g · £22.00/kg£3.30McVitie's Penguin Milk Chocolate Biscuit bar 7pk
7pk · £0.21 each£1.05 off£1.45£2.50McVitie's 7 Gold Bars 124g
7pk · £0.21 each£0.90 off£1.45£2.35Twix Xtra White Chocolate Bar 75g
75g · £24.00/kg£1.80McVitie's Signature Chocolate Truffle Bar 35g
35g · £31.43/kg£1.10Kinder Bueno White Milk and Hazelnuts 39g
39g · £24.36/kg£0.95Kinder Bueno Milk Chocolate and Hazelnuts Single Bar 2 Finger x 21.5g (43g)
43g · £22.09/kg£0.95Twix Caramel & Milk Chocolate Fingers Biscuit Snack Bar 50g
50g · £28.00/kg£1.40Kit Kat Chunky Milk Chocolate Bar 40G
40g · £23.75/kg£0.95Co-op Delightfully Dunkable Chocky Bars 6 x 19g (114g)
114g · £11.84/kg£1.35KitKat® 4 Finger Cookie Dough Flavour Chocolate Bar 41.5g
41.5g · £26.51/kg£1.10KitKat Chunky Cookie Dough Flavour Chocolate Bar 42g
42g · £22.62/kg£0.95Kit Kat Chunky Peanut Butter Milk Chocolate Bar 42G
42g · £26.19/kg£1.10Ferrero Rocher Original Chocolate Tablet 90g
1pk · £3.20 each£3.20Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate 56 g
56g · £29.46/kg£1.65Snickers Duo Peanut & Caramel Chocolate Bar 69g
69g · £26.09/kg£1.80Cadbury Twirl Xtra Duo Chocolate Bar 54g
1pk · £1.65 each£1.65Buttermilk Caramel Nougat Choccy Bar 50g
50g · £39.00/kg£1.95Cadbury Bournville Classic Dark Chocolate Bar 180g
180g · £12.22/kg£2.20Cadbury Starbar Duo Chocolate Bar 74g
74g · £22.30/kg£1.65Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 120 g
120g · £14.17/kg£0.70 off£1.70£2.40Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 180 g
180g · £12.22/kg£2.20Cadbury Dairy Milk Freddo Chocolate Bar 18g
18g · £22.22/kg£0.40Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 180g
180g · £20.83/kg£3.75Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate Bar 160g
160g · £13.75/kg£2.20Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 180 g
180g · £12.22/kg£2.20Toblerone Milk Chocolate Bar 100g
100g · £22.00/kg£0.30 off£2.20£2.50Cadbury Dairy Milk Chocolate Marvellous Creations Jelly Popping Candy Bar 47g
47g · £25.53/kg£1.20Lindt Excellence 70% Cocoa Intense Dark 100g
100g · £33.00/kg£3.30Cadbury Dairy Milk Classic Chocolate Bar 110g
110g · £15.45/kg£0.70 off£1.70£2.40Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 100g
100g · £29.50/kg£2.95Cadbury Dairy Milk &More Nutty Praline Crisp Chocolate Bar 180g
180g · £20.28/kg£3.65Daim Chocolate Bar 28g
28g · £42.86/kg£1.20Cadbury Dairy Milk Daim Chocolate Bar 120g
120g · £14.17/kg£0.70 off£1.70£2.40Aero Peppermint Mint Chocolate Sharing Bar 90g
90g · £27.78/kg£2.50Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut Chocolate Bar 180 g
180g · £12.22/kg£2.20Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 180 g
180g · £12.22/kg£2.20View all (128)
Chocolate Pouches & Bags
Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g
100g · £19.50/kg£0.45 off£1.95£2.40Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £15.43/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate 175g
175g · £15.71/kg£2.75Cadbury Oreo Bites Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Dairy Milk Chocolate Caramel Nibbles Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Dairy Milk Chocolate Chunk Pouch 244 g
1pk · £3.85 each£3.85M&M'S Cookie Dough Milk Chocolate Bag 102g
102g · £25.98/kg£2.65Munchies Milk Chocolate Sharing Bag 104g
104g · £13.94/kg£0.95 off£1.45£2.40Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g
158g · £24.37/kg£3.85Little Rolo Milk Chocolate Caramel Sharing Pouch 103g
103g · £23.30/kg£2.40Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105G
105g · £13.81/kg£0.95 off£1.45£2.40M&M's Peanut Milk Chocolate Bag 112g
112g · £15.18/kg£0.70 off£1.70£2.40Galaxy Minstrels Milk Chocolate Bag 118g
118g · £16.53/kg£0.45 off£1.95£2.40Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Curly Wurly Squirlies Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65M&M’s Crispy Pouch 107g
107g · £15.89/kg£0.70 off£1.70£2.40Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g
112g · £17.41/kg£0.45 off£1.95£2.40Revels Milk Chocolate Bag 101g
101g · £19.31/kg£0.45 off£1.95£2.40Smarties Milk Chocolate Tube 38g
38g · £28.95/kg£1.10Maltesers Chocolate Treat Bag 68g
68g · £26.47/kg£1.80M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g
112g · £15.18/kg£0.70 off£1.70£2.40Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £26.35/kg£0.45 off£1.95£2.40M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g
220g · £15.00/kg£3.30Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £20.97/kg£0.45 off£1.95£2.40Maltesers Milk Chocolate Box 310g
310g · £24.84/kg£7.70Maltesers Milk Chocolate Bag 37g
37g · £37.84/kg£1.40Co-op Free From Buttons 25g
25g · £30.00/kg£0.75M&M's Minis Milk Chocolate Bag 115g
115g · £14.78/kg£0.70 off£1.70£2.40Cadbury Mini Puds Chocolate Bag with Hazelnuts Clipstrip 73 g
73g · £22.60/kg£0.35 off£1.65£2.00Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Bag 40g
40g · £30.00/kg£1.20Cadbury Dairy Milk Chocolate Orange Buttons Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury White Chocolate Buttons Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate Bag 85 g
85g · £19.41/kg£1.65Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Bag 85 g
85g · £19.41/kg£1.65Cadbury Buttons Twin Pot 75G
75g · £14.00/kg£1.05Mars, Snickers, Twix, Maltesers & Milky Way Funsize Milk Chocolate Bars 20 packs
358g · £11.45/kg£4.10Cadbury Fudge Minis Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £12.10/kg£6.05Cadbury Heroes Pralines 240 g
240g · £27.50/kg£6.60Reese's Minis Unwrapped Peanut Butter Cups 90G
90g · £27.78/kg£2.50Reese's Milk Chocolate and Peanut Butter Cups, 2 Pack, 42g
42g · £30.95/kg£1.30Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Flipz Limited Edition Cinnamon Bun Flavour Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Flipz Salted Caramel Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Deliciously Ella Chocolate Orange Dipped Almonds 27g
27g · £70.37/kg£1.90Forest Feast 60% Cocoa Dark Chocolate Sour Cherries 40g
40g · £45.00/kg£1.80View all (55)
Sweets
Juicy Drop Pop Lollipop With Sour Gel 26G
1pk · £1.65 each£1.65Haribo Mega-Roulette 45g
45g · £17.78/kg£0.80Co-op Strawberry Laces 65G
65g · £11.54/kg£0.75Chupa Chups Sugar Free Assorted Flavour Lollipops - 11G
11g · £40.91/kg£0.45Bazooka Candy Ring Pop 2.88G
2.88g · £190.97/kg£0.55Nerds Fruit-Flavour Candy Gummy Clusters 45g
45g · £26.67/kg£1.20Maynards Bassetts Wine Gums Sweets Roll 52g
52g · £17.31/kg£0.90Kinnerton Paw Patrol Chocolate Character Lolly 22G
22g · £45.45/kg£1.00Fruit-tella 41g
41g · £19.51/kg£0.80Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G
65g · £10.00/kg£0.65NOMO Choc Lollies 3 x 12g (36g)
3pk · £65.28/kg£2.35Co-op Strawberry Pencils 65G
65g · £10.00/kg£0.65Mentos Fruit 38g
38g · £31.58/kg£1.20Starburst Original Fruit Sweets 45g
45g · £31.11/kg£1.40Candy Land Wham Chew Bars 25G
25g · £28.00/kg£0.70Maoam Pinballs Stick 32G
32g · £18.75/kg£0.60Nerds Candy Grape & Strawberry 46.7g
46.7g · £35.33/kg£1.65Rowntree's Fruit Pastilles 48g
48g · £19.79/kg£0.95Swizzels An Assortment of Family Favourite Sweets 650g
650g · £7.62/kg£4.95Shades by Niko Sour Ultimate Vibes 150g
150g · £12.33/kg£1.85Ritter Sport Limited Edition Haribo Balla Bites 100g
100g · £18.50/kg£1.85Co-op Buttermintoes 175G
175g · £7.71/kg£1.35Co-op Marshmallows 150g
150g · £13.33/kg£2.00Skittles Fruits Sweets Bag 136g
136g · £7.72/kg£0.15 off£1.05£1.20Haribo Goldbears 175g
175g · £8.57/kg£1.50Haribo Starmix Sweets Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Maoam Pinballs 140g
140g · £10.71/kg£1.50Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream Flavour 120g
120g · £9.17/kg£1.10Co-op Watermelon Slices 65G
65g · £11.54/kg£0.75Haribo Giant Strawbs Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g
140g · £8.57/kg£1.20Candy Kittens Lucky Cherry Gourmet Sweets 140g
140g · £21.07/kg£2.95Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45HARIBO Nostalgix 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Maynards Bassetts Sports Mix Candy 130g
130g · £8.46/kg£0.35 off£1.10£1.45Haribo Maoam Minis 4PK
4pk · £0.21 each£0.85Swizzels Squashies Drumstick Bag 60G
60g · £15.83/kg£0.95Haribo Twin Snakes 175G
175g · £6.86/kg£1.20Sour Patch Kids Original Candy 120g
120g · £15.00/kg£1.80Skittles Chewies Fruit Sweets Bag 137g
137g · £7.66/kg£0.15 off£1.05£1.20Co-op Marshmallows 160g
160g · £7.81/kg£1.25Co-op Fizzy Rainbow Belts 65g
65g · £11.54/kg£0.75Co-op Fruit Pastilles 175G
175g · £7.14/kg£1.25Werther's Original Sugar Free Caramel Butter Candies 42g
42g · £22.62/kg£0.95Starburst Fruits Sweets Bag 138g
138g · £7.61/kg£0.15 off£1.05£1.20HARIBO Heart Throbs 160g
160g · £9.38/kg£1.50Co-op Jelly Mix 65G
65g · £11.54/kg£0.75Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g · £12.94/kg£1.85Co-op Jelly Cherries 65G
65g · £11.54/kg£0.75Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 130g
130g · £8.46/kg£0.35 off£1.10£1.45View all (80)
Chewing Gum & Mints
Tic Tac Fruit Adventure 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Tic Tac Mixers Cherry Cola 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Extra Peppermint Sugarfree Mints Bottle 70 Pieces
70pk · £0.05 each£3.30Wrigleys Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Bottle 46 piece
64g · £51.56/kg£3.30Tic Tac Two Spearmint Flavour 38.5g
38.5g · £54.55/kg£2.10Tic Tac Limited Edition Fruit Fusion Mixed Fruit Flavour 49g
49g · £37.76/kg£1.85Tic Tac Two Lemon Raspberry Flavours 38.5g
38.5g · £54.55/kg£2.10Co-op Mint Imperials 175G
175g · £7.14/kg£1.25Mentos Mint Chewy Dragees 38G
38g · £31.58/kg£1.20Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £67.86/kg£0.95Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £67.86/kg£0.95Extra Bubblemint Sugarfree Chewing Gum x10 pieces
14g · £67.86/kg£0.95Wrigley's Extra Watermelon Flavour 14g
14g · £67.86/kg£0.95Mentos Pure Fresh Pure Breath Gum Rolls 2 x 15.5g
30g · £36.67/kg£1.10Nuud 6 Peppermint Gum 18g
18g · £75.00/kg£1.35Trebor Softmints Spearmint Mints Roll 44.9g
45g · £18.89/kg£0.85Extra Peppermint Chewing Gum Sugar Free 10 piece
14g · £64.29/kg£0.90Extra Blueberry Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
14g · £67.86/kg£0.95Wrigleys Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £64.29/kg£0.90Wrigleys Extra Peppermint Sugarfree Mints Roll PACK
1pk · £0.95 each£0.95Wrigleys Extra Strawberry Chewing Gum 10PCE
14g · £67.86/kg£0.95Extra White Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
14g · £67.86/kg£0.95Smint Peppermint Sugar Free Mints 8g
8g · £168.75/kg£1.35Polo Original Mint Tube 34g
34g · £35.29/kg£1.20Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g
41.3g · £20.58/kg£0.85Chupa Chups 16 Big Babol Sugar Free 64g
64g · £25.78/kg£1.65Smint XXL Spearmint Sugarfree 50 Mints 35g
35g · £57.14/kg£2.00Smint 30 Peppermint Cleanbreath 21g
21g · £71.43/kg£1.50Hubba Bubba Snappy Strawberry Bubblegum Mega Long Tape 56G
56g · £39.29/kg£2.20Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Strawberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Refreshers Watermelon Raspberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Handy Box 7 Pieces
15.6g · £60.90/kg£0.95Extra Plus Hydro Peppermint Chewing Gum 7 pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum 7 Pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Plus Chill Watermelon Flavour Chewing Gum 7 Pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Bubblemint Chewing Gum Bottle 46pc
64g · £51.56/kg£3.30Tic Tac Lime & Orange 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Wrigley's Extra Peppermint 3 x 12.6g (37.8g)
42g · £45.24/kg£1.90Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Multipack 3 x 9 Pieces
42g · £45.24/kg£1.90Extra Refreshers Tropical Flavour Sugar Free Chewing Gum Handy Box 7pcs
15.6g · £60.90/kg£0.95Wrigleys Extra White Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Piece
64g · £51.56/kg£3.30Smint Spearmint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Smint Strawberry XXL 36 Mints 25g
20g · £75.00/kg£1.50Smint Sweet Mint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Smint Peppermint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Tic Tac Fresh Mint 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Mentos Gum Pure Cherry Fresh 8 Pieces 15g
16g · £34.38/kg£0.55Get More Vits 10 Multi Vitamin Chewing Gum Peppermint 14.2g
10pk · £0.13 each£1.30