Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • This Week's Star Buys ⭐
    This Week's Star Buys ⭐
  • Trick or Treats 🎃🍬
    Trick or Treats 🎃🍬
  • Halloween Party Food & Drink 🎃🥤
    Halloween Party Food & Drink 🎃🥤
  • Dinner Sorted🍴
    Dinner Sorted🍴
  • Essentials For Less 💙
    Essentials For Less 💙
  • In-store Price Match 🪙✅
    In-store Price Match 🪙✅
  • Quality You Know And Trust 🍓🥑
    Quality You Know And Trust 🍓🥑
  • New & Exciting🎉
    New & Exciting🎉
  • New
    New
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Bread

  • Tesco Multiseed Batch 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80
  • Warburtons Seeded Batch 800g

    800g · £3.19/kg
    £2.55
  • Warburtons Seeded Batch 400g

    400g · £4.13/kg
    £1.65
  • Warburtons Half & Half Medium 800g

    800g · £2.31/kg
    £1.85
  • Warburtons White Toastie 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80
  • Warburtons Soft White Thins 6's

    6pk · £0.33 each
    £1.95
  • Warburtons White Medium 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80
  • Warburtons Danish White 400g

    400g · £4.13/kg
    £1.65
  • Warburtons Farmhouse 800g

    800g · £2.88/kg
    £2.30
  • Tesco White Toastie Thick 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Warburtons Tiger Bloomer 600g

    600g · £3.75/kg
    £2.25
  • Warburtons Baker's White Bloomer 800g

    800g · £3.00/kg
    £2.40
  • Warburtons Farmhouse 400g

    400g · £4.13/kg
    £1.65
  • Warburtons Soft White 'Our Dough 400g

    400g · £6.88/kg
    £2.75
  • Tesco Wholemeal Medium 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Warburtons Wholemeal 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80
  • Warburtons Wholemeal Medium 400g

    400g · £3.25/kg
    £1.30
  • Tesco Ciabatta Rolls 4's

    4pk · £0.40 each
    £1.60
  • Tesco Bake At Home Baguettes 2's

    2pk · £0.88 each
    £1.75

Croissants & Breakfast

  • Les Brioches Pains au Chocolat 6's

    6pk · £0.43 each
    £2.55
  • Les Brioches Croissants 6's

    6pk · £0.43 each
    £2.55
  • 7 Days Max Croissant with Cocoa 80g

    80g · £11.25/kg
    £0.90
  • Warburtons Crumpets 6's

    6pk · £0.23 each
    £1.40
  • Warburtons Crumpet Thins 8's

    8pk · £0.20 each
    £1.60
  • Tesco Chocolate Filled Crepes 6's

    192g · £14.06/kg
    £2.70
  • Warburtons Pancakes 6's

    6pk · £0.27 each
    £1.60
  • McVitie's Toasting Waffles 8's

    8pk · £0.21 each
    £0.80 off
    £1.65£2.45
  • Warburtons Breakfast Muffins 4's

    4pk · £0.41 each
    £1.65
  • Pitch Chocolate Filled Brioche 4's

    4pk · £0.54 each
    £2.15
  • Les Brioches Brioche Rolls Chocolate Chips 6's

    6pk · £0.40 each
    £2.40
  • Tesco Belgian Buns 2's

    2pk · £1.20 each
    £2.40

Buns & Rolls

  • Warburtons Sliced Hotdog Rolls 6's

    6pk · £0.32 each
    £1.90
  • Warburtons Sliced Soft White Rolls 6's

    6pk · £0.28 each
    £1.70
  • Warburtons Sliced Wholemeal Rolls 6's

    6pk · £0.31 each
    £1.85
  • Tesco Tiger Cobble Rolls 4's

    4pk · £0.40 each
    £1.60
  • Warburtons Sliced Sandwich Rolls 4's

    4pk · £0.50 each
    £2.00
  • Warburtons Protein Thin Bagels 4's

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Warburtons Original Bagels 5's

    5pk · £0.51 each
    £2.55
  • Warburtons Brioche Burger Buns 4's

    1pk · £2.90 each
    £2.90

Wraps, Pittas & Naans

  • Deli Kitchen Plain Tortilla Wraps 6's

    6pk · £0.26 each
    £1.55
  • Planet Deli Plain Folded Flatbreads 4's

    1pk · £1.85 each
    £1.85
  • Planet Deli Plain Kebab Breads 4's

    1pk · £2.55 each
    £2.55
  • Sharwood's Plain Mini Naans 4's

    4pk · £0.55 each
    £2.20
  • Warburtons Soft Pittas White 4's

    4pk · £0.40 each
    £1.60
  • Warburtons Soft Pittas Wholemeal 4's

    4pk · £0.40 each
    £1.60

Crumbles, Sweet Pies & Tarts

  • Tesco Assorted Jam Tarts 6's

    6pk · £0.19 each
    £1.15
  • Mr Kipling Caramel Tarts 4's

    4pk · £0.64 each
    £2.55
  • Tesco Egg Custard Tarts 2's

    2pk · £0.65 each
    £1.30
  • Mr Kipling Cherry Bakewells 6's

    6pk · £0.42 each
    £2.50
  • Mr Kipling Birthday Cake Tarts 4's

    4pk · £0.64 each
    £2.55

Small Cakes & Treats

  • Tesco Cornflake Clusters 15's

    150g · £25.33/kg
    £3.80
  • Jam Dots 4 pack

    4pk · £0.41 each
    £1.65
  • Pink Dots 2 pack

    2pk · £0.55 each
    £1.10
  • Simply Doughnuts Mini Ring Bites 8's

    8pk · £0.17 each
    £0.30 off
    £1.35£1.65
  • Tesco Mini Chocolate Chip Muffins 16's

    16pk · £0.18 each
    £0.95 off
    £2.85£3.80
  • Choc Dots 2 pack

    2pk · £0.55 each
    £1.10
  • Mr Kipling Mini Battenbergs 5's

    5pk · £0.61 each
    £3.05
  • Mr Kipling Double Chocolate Brownie Bites 8's

    1pk · £2.20 each
    £2.20
  • Tesco Millionaire Bites 22's

    22pk · £0.11 each
    £1.45 off
    £2.35£3.80
  • Tesco All Butter Flapjack 50g

    50g · £30.00/kg
    £1.50
  • Soreen Malt Lunchbox Loaves 5's

    30g · £51.67/kg
    £0.75 off
    £1.55£2.30
  • Tesco Chocolate Brownie Bites 20's

    20pk · £0.12 each
    £1.45 off
    £2.35£3.80
  • Thorntons Caramel Shortcake Slice

    74g · £21.62/kg
    £1.60
  • Thorntons Fudge Brownie Slice

    62g · £25.81/kg
    £1.60
  • Cadbury Mini Rolls Milk Chocolate 10's

    10pk · £0.46 each
    £4.60
  • Cadbury Mini Rolls Milk Chocolate 5's

    5pk · £0.64 each
    £3.20
  • Galaxy Chocolate Cake Bars 5's

    5pk · £0.66 each
    £3.30
  • Maltesers Cake Bars 5's

    5pk · £0.61 each
    £3.05
  • Mr Kipling Country Slices 6's

    6pk · £0.58 each
    £3.45
  • Mr Kipling Custard Cream Whirls 4's

    1pk · £2.00 each
    £2.00
  • Mr Kipling French Fancies 8's

    8pk · £0.44 each
    £3.50
  • Mr Kipling Viennese Whirls 6's

    6pk · £0.53 each
    £3.20

Scones & Teacakes

  • Lees' Mini Teacakes 12's

    12pk · £0.13 each
    £1.50
  • Tunnock's Chocolate Teacakes 6 pack

    6pk · £0.29 each
    £1.75
  • Tesco Strawberry Jam & Cream Scones 2's

    130g · £17.69/kg
    £2.30
  • Haywood & Padgett Sultana Scones 4's

    4pk · £0.29 each
    £1.15
  • Warburtons Fruity Teacakes 4's

    4pk · £0.46 each
    £1.85
  • Soreen Original Malt Loaf 260g

    260g · £7.69/kg
    £2.00
  • Soreen Malt Lunchbox Loaves 5's

    1pk · £2.20 each
    £2.20

Whole Cakes

  • Tesco Double Chocolate Swiss Roll

    232g · £9.70/kg
    £0.50 off
    £2.25£2.75
  • Tesco Strawberry & Clotted Cream Swiss Roll

    256g · £10.74/kg
    £2.75
  • Tesco Millionaire's Shortbread 50g

    50g · £30.00/kg
    £1.50

Savoury Pies

  • Pork Farms Individual Pork Pie

    140g · £12.14/kg
    £1.70

Offers

  • McVitie's Toasting Waffles 8's

    8pk · £0.21 each
    £0.80 off
    £1.65£2.45
  • Simply Doughnuts Mini Ring Bites 8's

    8pk · £0.17 each
    £0.30 off
    £1.35£1.65
  • Tesco Mini Chocolate Chip Muffins 16's

    16pk · £0.18 each
    £0.95 off
    £2.85£3.80
  • Tesco Millionaire Bites 22's

    22pk · £0.11 each
    £1.45 off
    £2.35£3.80
  • Soreen Malt Lunchbox Loaves 5's

    30g · £51.67/kg
    £0.75 off
    £1.55£2.30
  • Tesco Chocolate Brownie Bites 20's

    20pk · £0.12 each
    £1.45 off
    £2.35£3.80
  • Tesco Double Chocolate Swiss Roll

    232g · £9.70/kg
    £0.50 off
    £2.25£2.75
  • View Pizza, Pasta, Ready Meals

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo