Dental
Colgate Total Active Prevention Original Toothpaste 75ml
£5.65Oral-B Essential Dental Floss - Mint 50m
£3.15Aquafresh Kids Paw Patrol Splash Toothpaste 3-8 years 75ml
£2.60Sensodyne Repair & Protect Original Sensitive Toothpaste 75ml
£8.25Listerine Cool Mint Mouthwash 500ml
£5.05Fixodent Complete Strong Hold Fresh Flavour Denture Adhesive 47g
47g · £82.98/kg£3.90Colgate Triple Action Mouthwash Alcohol Free 500ml
£3.00Colgate Triple Action Toothpaste 75ml
£1.35Corsodyl Complete Protection Toothpaste - Extra Fresh 75ml
£4.60Colgate Max White Medium Toothbrush
1pk · £3.35 each£3.35Aquafresh Little Teeth Toothbrush 3-5 Years
1pk · £2.40 each£2.40Colgate Advanced White Teeth Whitening Toothpaste 125ml
£7.90Colgate Max White Medium Toothbrush 3 Pack
3pk · £2.03 each£6.10Corsodyl Medicated Antibacterial Mouthwash Fresh Mint, 300ml
£6.50TePe Interdental Brush Size 2 0.5mm 6 Pack
6pk · £0.61 each£3.65Listerine Total Care Intense Taste Classic Mouthwash 500ml
£6.80
Bath & Shower
Lynx Africa Bodywash Shower Gel 225ml
£2.10Just Add Water Luxury Exfoliating Gloves Clipstrip
1pk · £3.60 each£3.60Dove Original 3-in-1 Beauty Bar Hand Soap 2x90g
2pk · £35.00/kg£3.15Sanex Expert Skin Health Moisturising Shower Gel Body Wash 450Ml
£4.60Original Source Mint Shower Gel 250M
£2.25£1.60 ClubcardOriginal Source Lemon & Tea Tree Shower Gel 250M
£2.25£1.60 ClubcardRadox Muscle Soak Bath Soak Bubble Bath 500ml
£2.70Get up and Glow body puff
1pk · £1.75 each£1.75Radox Chamomile & Oat Feel Moisturised Shower Gel Body Wash 225ml
£1.20Radox Sea Minerals Feel Awake 2-in-1 Shower Gel Body Wash Shampoo 225ml
£1.20Dove Deeply Nourishing 24hr Moisturisation Advanced Care Body Wash Shower Gel 400ml
£6.40
Deodorant
Mitchum Deodorant Powder Fresh Stick41g
41g · £120.73/kg£4.95Sure Women Cotton Dry 48h Antiperspirant Deodorant Roll On 50ml
£1.85Sure Men 48h Sensitive Roll On Antiperspirant Deodorant 50ml
£1.85Dove Advanced Care Go Fresh Pomegranate 72h Antiperspirant Deodorant 150ml
£4.90£2.90 ClubcardDove Men+Care Clean Comfort 48h Antiperspirant Deodorant Stick 50ml
£3.20Dove Women Antiperspirant Deodorant Stick Classic Fresh 50ml
£3.45Sure Men Invisible Ice Fresh 48h Antiperspirant Deodorant 200ml
£2.45Sure Women Bright Bouquet 48h Antiperspirant Deodorant 200ml
£2.45Lynx Africa 48h Deodorant Bodyspray for Men 150ml
£5.40£3.30 ClubcardLynx Blue Lavender 72h Fine Fragrance Deodorant Bodyspray for Men 150ml
£8.25£4.55 ClubcardMitchum Men Ultimate 72H Bold Energy Anti Perspirant & Deodorant 250ml
£5.60Mitchum Ultimate 72H Bright Floral Anti Perspirant & Deodorant 250ml
£5.60Impulse Tease Body Spray Deodorant 75Ml
£1.25NIVEA MEN Black & White Original Anti-Perspirant Deodorant Spray 150ml
£2.75£2.20 ClubcardDove Men+Care Clean Comfort 72h Advanced Care Antiperspirant Deodorant 200ml
£6.55Dove Men+Care Clean Comfort 72h Antiperspirant Deodorant 150ml
£4.90£2.90 ClubcardDove Women Original 72h Advanced Care Antiperspirant Deodorant 200ml
£6.55Lynx Black 48h Deodorant Bodyspray for Men 250ml
£7.20
Period Products
Always Ultra Secure Night Extra Size 5 Sanitary Towels with Wings 8 Pack
8pk · £0.28 each£2.25Bodyform Total Protection Ultra Normal Sanitary Towels Wings 12 pack
12pk · £0.15 each£1.75WUKA Express Period Pant Medium Flow Size 2
1pk · £9.95 each£9.95WUKA Express Period Pant Medium Flow Size 1
1pk · £9.95 each£9.95Always Ultimate Night Max Size 6 Protection 7 Sanitary Pads
7pk · £0.32 each£2.25Always Ultra Size 3 Night With Wings Sanitary Towels 9 Pack
9pk · £0.25 each£2.25Always Ultra Size 2 Long With Wings Sanitary Towels 11 Pack
11pk · £0.20 each£2.25Always Ultra Day Sanitary Towels Size 1 Normal with Wings 13 Pack
13pk · £0.17 each£2.25Lil Lets Non Applicator Super Tampons 16 Pack
16pk · £0.14 each£2.20Always Ultra Secure Night Size 4 Sanitary Towels with Wings 8 Pack
8pk · £0.28 each£2.25Tampax Compak Pearl Tampons Regular 20CT
20pk · £0.20 each£3.903 for £9 ClubcardTampax Compak Pearl Tampons Super Plus 20CT
20pk · £0.20 each£3.903 for £9 ClubcardTampax Compak Pearl Tampons Super 20CT
20pk · £0.20 each£3.903 for £9 ClubcardAlways Dailies Singles To Go Panty Liners 20 Pack
20pk · £0.05 each£0.95
Hair Care
Silvikrin Maximum Hold Hair Spray 400Ml
£6.40Batiste Dry Shampoo Original 200Ml
£4.30Vo5 Extreme Style Matte Clay 75Ml
£6.50Garnier Ultimate Blends Honey Treasures Shampoo 400Ml
£3.15L'Oreal Elvive Dream Lengths Shampoo 250Ml
£3.55Alberto Balsam Sunkissed Raspberry Conditioner 300Ml
£1.00Alberto Balsam Sunkissed Raspberry Shampoo 300Ml
£1.00Head And Shoulders 2 In 1 Classic Clean Shampoo 250Ml
£3.70OGX Argan Oil of Morocco Hair Shampoo for Dry Damaged Hair 235ml
£6.20OGX Argan Oil of Morocco Hair Conditioner for Dry Damaged Hair 235ml
£6.20John Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery Conditioner 175ml
£6.50John Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery Shampoo 175ml
£6.50Garnier Ultimate Blends Honey Treasures Conditioner 400Ml
£3.15L'Oreal Elvive Dream Lengths Anti-Split Ends Conditioner 200Ml
£3.70L'Oreal Elvive Hydra Hyaluronic Conditioner 200Ml
£4.65L'Oreal Paris Elnett Normal Hold Hairspray 200ml
£7.00£5.75 ClubcardL'Oreal Elvive Hydra Hyaluronic Shampoo 250Ml
£4.45Tresemmé Professional Hydra Molecular Moisture Shampoo 400ml
£6.00Tresemmé Professional Hydra Molecular Moisture Conditioner 300ml
£6.00
Skin & Body Care
Hero Mighty Patch Duo 12 Pack
12pk · £0.59 each£7.05Johnson's Baby Cotton Buds 200 Pack
200pk · 0.8p each£1.60Cetaphil Gentle Skin Cleanser 236Ml
£13.50NIVEA Rich Nourishing Body Lotion Dry Skin 250ml
£6.20Cutex Ultra-Powerful Nail Polish Remover 200ml
£3.85Tesco Kind & Pure 25 Facial Cleansing Wipes
25pk · £0.05 each£1.30NIVEA Soft Moisturiser 75ml
£3.35£2.20 ClubcardGarnier Moisture Bomb Hydrating Face Mask Pomegranate
28g · £160.71/kg£4.50£3.35 Clubcard (£119.64/kg)NIVEA Soft Moisturiser 500ml
£8.80O'keeffe's Working Hands Cream 80G
£11.00Tesco Double Faced Round Cotton Wool Pads 100 Pack
100pk · £0.02 each£2.30Vaseline Lip Therapy Original 20G
20g · £72.50/kg£1.45Simple Kind To Skin Hydrating Light Moisturiser 125Ml
£4.70Simple Kind To Skin Moisturising Face Wash 150Ml
£5.05Palmers Cocoa Butter Formula 250Ml
£5.90E45 Moisturiser Body Cream for Dry Skin & Eczema 50g
50g · £85.00/kg£4.25Aveeno Daily Moisturising Body Lotion Moisturiser Sensitive Skin 300ml
£11.00Neutrogena Norwegian Formula Concentrated Unscented Hand Cream 50ml
£5.55Garnier Micellar Water Sensitive 400Ml
£11.00£4.50 ClubcardL’Oreal Men Expert Hydra Energetic Anti Fatigue Moisturiser 50Ml
£11.50Carmex Lip Balm 10G
10g · £355.00/kg£3.55
Hand Soap & Sanitiser
Carex Handwash Aloe Vera 250Ml
£1.95Carex Hand Gel Moisture 50Ml
£1.80Carex Hand Gel Aloe Vera 50Ml
£1.80Tesco Extracts Magnolia Antibacterial Handwash 500ml
£0.55Carex Handwash Original 250Ml
£1.95Carex Advanced Care Antibacterial Hand Wash - Coconut Oil 250ml
£2.35Dove Original Hand Wash 250ml
£1.85
Makeup
W7 Hot Shot Pout Plumping Gloss 2.5Ml
£3.50W7 Aye Aye Captain Liquid Eyeliner 5Ml
£3.00
Shaving & Hair Removal
Gillette Blue II Plus Slalom Men's Disposable Razors 8 Pack
8pk · £0.54 each£4.30Gillette Fusion 5 Men's Razor
1pk · £13.75 each£13.75Gillette Fusion5 Men's Razor Blade Refills 4 Pack
4pk · £4.31 each£17.25Gillette Venus Snap Extra Smooth Women's Travel Razor
1pk · £15.25 each£15.25Gillette Sensitive Skin Shaving Gel 200ml
£2.20Gillette Simply Venus 2 Women's Disposable Razors 4 Pack
4pk · £0.56 each£2.25Veet Pure Hair Removal Cream Legs & Body Sensitive 200ml
£9.55Gillette Venus Comfort Glide Razor Blades 4 Pack
4pk · £4.31 each£17.25Gillette Mach 3 Men's Razor Blades Refills 4 Pack
4pk · £2.88 each£11.50Gillette Mach3 Men's Razor with 1 Razor Blade
1pk · £10.00 each£10.00Wilkinson Sword Xtreme 3 Sensitive Comfort Men's Disposable Razors x4
4pk · £1.49 each£5.95Gillette Venus Comfortglide Spa Breeze Razor
1pk · £9.40 each£9.40
Tissues & Wipes
Kleenex Take A Moment Tissues 48 Sheets
£1.35£0.90 ClubcardKleenex XL Tissues Compact Twin Box 44 Sheets
2pk · £1.85 each£3.70Kleenex Original Pocket Pack Tissues 6 Pack
6pk · £0.35 each£2.10Kleenex Balsam Tissues MEGA Box 75% more tissues 112 Sheets
£4.30£2.65 ClubcardTesco Soft Pocket Tissues 8 Pack
8pk · £0.20 each£1.60Simple Biodegradable Cleansing Wipes 25Pack
£2.85Kleenex Balsam Tissues Pocket Pack x8 9 Sheets
£2.60
Intimate Hygiene
Femfresh Daily Intimate Wash 250Ml
£3.00
Incontinence
TENA Silhouette Incontinence Pants Plus Creme High Waist Size Large 8 pack
8pk · £1.13 each£9.00TENA Incontinence Pants Super Size Large 12 pack
12pk · £1.16 each£13.95TENA Discreet Protect Plus Maxi Night Incontinence Pads 6 pack
6pk · £0.50 each£3.00Always Discreet Long Plus Incontinence Pads 8 Pack
8pk · £0.34 each£2.75Always Discreet Long Incontinence Pads 10 Pack
10pk · £0.28 each£2.75Always Discreet Normal Incontinence Pads 12 Pack
12pk · £0.23 each£2.75TENA Lights Sensitive Long Incontinence Liners 20 pack
20pk · £0.13 each£2.50TENA Discreet Normal Incontinence Pads 12 pack
12pk · £0.25 each£3.00Always Discreet Normal Medium Incontinence Pants 8 Pack
8pk · £1.00 each£8.00
Electricals
Keep It Handy Toothbrush Heads 2 Pack
2pk · £0.88 each£1.75