Chips, Fries & Potatoes
McCain Crispy French Fries 900g
900g · £2.22/kg£1.50 off£2.00£3.50McCain Straight Home Chips 1kg
1kg · £4.45/kg£4.45McCain 4 Slow Baked Jackets 800g
800g · £6.13/kg£4.90
Frozen Vegetables
Birds Eye Petits Pois 545g
545g · £7.06/kg£3.85
Pizza
Chicago Town Original Deep Dish Pepperoni Pizza 2 x 155g (310g)
2pk · £10.48/kg£3.25Sainsbury's Classic Crust BBQ Chicken Pizza 540g
540g · £11.67/kg£6.30Crosta Mollica Margherita Sourdough Pizza 403g
403g · £18.98/kg£7.65Goodfella's Stonebaked Thin Pepperoni 332g
332g · £11.60/kg£3.85Goodfella's Stonebaked Thin Margherita 334g
334g · £11.53/kg£3.85Crosta Mollica Fiorentina Sourdough Pizza 453g
453g · £16.89/kg£7.65
Meat & Poultry
Birds Eye 22 Chicken Dippers 403g
403g · £8.68/kg£2 off£3.50£5.50
Seafood
Birds Eye 8 Wonderful Cod Breaded Fish Fingers 240g
240g · £18.75/kg£4.50Sainsbury's Taste the Difference Peeled & Cooked Jumbo King Prawns 225g
225g · £28.22/kg£6.35
Frozen Fruit
Sainsbury's Frozen Blueberries 400g
360g · £11.39/kg£4.10
Meat Alternatives
Quorn Pieces 300g
300g · £9.83/kg£2.95
Ice
The Ice Co Large Polar Cube Premium Ice 1kg
1kg · £1.80/kg£1.80