Custard, Cream & Jelly Desserts
Ambrosia Devon Custard Can 400g
400g · £6.13/kg2 for £2.80£2.45Ambrosia Light Custard Can 400g
400g · £6.13/kg2 for £2.80£2.45Ambrosia Devon Custard Dessert Pots 4x120g
480g · £8.02/kg£3.85Waitrose Tiramisu 500g
500g · £9.00/kg£4.50Bonne Maman Creme Caramel Dessert 4x100g
400g · £10.00/kg£4.00Bonne Maman Creme Brulee Dessert 2x100g
200g · £20.00/kg£4.00Waitrose Raspberry Trifle 135g
135g · £20.74/kg£2.80Hartley's Jelly Strawberry 135g
135g · £11.11/kg£1.50Hartley's Raspberry Jelly 135g
135g · £11.11/kg£1.50Ambrosia Light Custard Dessert Pots 4x120g
480g · £8.02/kg£3.85
Sponge Puddings
Gü Chocolate Melting Middle 2x90g
180g · £28.33/kg£5.10No.1 Melt in the Middle Chocolate Puddings 2x142g
284g · £21.13/kg£6.00
Cheesecakes
Gu Zillionaire's Cheesecake 2x84.5g
169g · £22.66/kg25% off£3.83£5.10
Chilled Desserts
Ambrosia Rice Pudding Dessert Pots 4x120g
480g · £7.00/kg15% off£3.36£3.95Nestlé Aero Milk Choc Bubbly Mousse 4x59g
236g · £10.59/kg£2.50Waitrose Cappuccino Mousse 100g
100g · £16.00/kg£1.60Bonne Maman Cherry Compote 600g
600g · £11.83/kg£7.10Bonne Maman Apricot Compote 600g
600g · £11.83/kg£7.10No.1 12 Macarons 180g
180g · £45.00/kg£8.10£6.48 loyalty card (£36.00/kg)Gü Dark Chocolate Mousses with Ganache 2x70g
140g · £27.36/kg25% off£3.83£5.10Bonne Maman Baba au Rhum Dessert 2x140g
280g · £14.29/kg£4.00Muller Rice Original Low Fat Pudding 170g
170g · £6.76/kg4 for £2.40£1.15
Cakes
Waitrose Make It Special Chocolate Birthday Cake 1.191kg
1.19kg · £16.62/kg£19.80Waitrose Genoa Cake each
1pk · £3.55 each£3.55No.1 Iced Fruit Cake Bar 400g
500g · £13.20/kg£6.60£5.28 loyalty card (£10.56/kg)
Crumbles, Pies & Tarts
Waitrose Bramley Apple & Blackberry Crumble 500g
500g · £10.80/kg£5.40Waitrose Bramley Apple Pie 550g
550g · £9.82/kg£5.40Waitrose 2 Bramley Apple Crumbles 250g
250g · £14.40/kg£3.60Waitrose 2 Rhubarb Crumbles 250g
250g · £14.40/kg£3.60No.1 Morello Cherry & Almond Tart 390g
390g · £23.08/kg£9.00£7.20 loyalty card (£18.46/kg)
Canned Desserts
Rachel's Organic Divine Rice Pudding 2x150g
300g · £9.33/kg£2.80Ambrosia Rice Pudding Can 400g
400g · £6.13/kg2 for £2.80£2.45