Skip to:ContentFooter
Deliveroo

One Stop - Coldharbour

Allergens and info

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping

Offers (274)

  • 0

    Corona 330ml 12 pack

    330ml · £53.94/L

    £3 off

    £17.80

    £20.80

  • 0

    Diet Coke 330ml 18 pack

    330ml · £30.76/L

    £3 off

    £10.15

    £13.15

  • 0

    Kumala Zenith Chenin Blanc Chardonnay 75cl

    75cl · £13.73/L

    2 for £14

    £10.30

  • 0

    Isla Negra Seashore Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £12.07/L

    2 for £14

    £9.05

  • 0

    Kumala Zenith Shiraz Cabernet Sauv Merlot 75cl

    75cl · £13.73/L

    2 for £14

    £10.30

  • 0

    Inch's Reserve Apple Cider 500ml

    500ml · £8.50/L

    3 for £9

    £4.25

  • 0

    Kopparberg Strawberry & Lime 500ml

    500ml · £8.50/L

    3 for £9

    £4.25

  • 0

    Kopparberg Mixed Fruit 500ml

    500ml · £8.50/L

    3 for £9

    £4.25

  • 0

    Absolut Vodka 70cl

    70cl · £38.21/L

    £4.50 off

    £26.75

    £31.25

  • 0

    Coca-Cola Zero Sugar 330ml 18 pack

    330ml · £30.76/L

    £3 off

    £10.15

    £13.15

  • 0

    Carlsberg Pilsner 440ml 18 pack

    440ml · £34.20/L

    £2.50 off

    £15.05

    £17.55

  • 0

    Kumala Zenith Rose 75cl

    75cl · £13.73/L

    2 for £14

    £10.30

  • 0

    Isla Negra Seashore Merlot 75cl

    75cl · £12.07/L

    2 for £14

    £9.05

  • 0

    Isla Negra Seashore Rose 75cl

    75cl · £12.07/L

    2 for £14

    £9.05

  • 0

    Aspall Suffolk Premier Cru Cyder 500ml

    500ml · £8.50/L

    3 for £9

    £4.25

  • 0

    Kopparberg Sweet Apple Vintage 500ml

    1pk · £4.25 each

    3 for £9

    £4.25

  • 0

    Thatchers Katy 500ml

    500ml · £8.50/L

    3 for £9

    £4.25

  • 0

    Monster Energy Pipeline Punch 500ml 4 pack

    500ml · £13.60/L

    £1.25 off

    £6.80

    £8.05

  • 0

    Stella Artois 440ml 10 pack

    440ml · £28.86/L

    £2 off

    £12.70

    £14.70

  • 0

    Coca-Cola 330ml 12 pack

    12pk · £0.83 each

    £2 off

    £9.90

    £11.90

  • View all (274)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Tesco Ripen At Home Conference Pears

    610g · £3.36/kg
    £2.05
  • Pizza Night Bundle (2 Pizzas + Side + Drink)

    1pk · £10.00 each
    £10.00
  • Ripe Bananas 5 pack

    5pk · £0.28 each
    £1.40
  • Warburtons Half & Half Medium 800g

    800g · £2.31/kg
    £1.85
  • Tesco Free Range Eggs Medium 6's

    6pk · £0.37 each
    £2.20
  • Tesco Cucumber

    1pk · £1.10 each
    £1.10
  • Tesco Sweet Easy Peelers 600g

    600g · £3.00/kg
    £1.80
  • Tesco Carrots 500g

    500g · £1.00/kg
    £0.50
  • Tesco Baby Spinach 220g

    220g · £9.09/kg
    £2.00
  • Tesco Belgian Buns 2's

    2pk · £1.20 each
    £2.40
  • Tesco Ready To Eat BBQ Chicken Breast Slices 160g

    160g · £26.88/kg
    £4.30
  • Les Brioches Pains au Chocolat 6's

    6pk · £0.43 each
    £2.55
  • Tesco Closed Cup Mushrooms 300g

    300g · £4.00/kg
    £1.20
  • Mini Babybel 6's

    6pk · £0.55 each
    £3.30
  • Ham & Cheddar Sandwich Lunch Meal Deal

    1pk · £4.50 each
    £4.50
  • Tesco Perfectly Ripe Avocados 2 pack

    2pk · £0.93 each
    £1.85
  • Tesco Mixed Berry 200g

    200g · £19.75/kg
    £3.95
  • Tesco Prime Cuts 6 Crumbed Ham Slices120g

    120g · £22.92/kg
    2 for £5
    £2.75
  • Tesco Baby Potatoes 750g

    750g · £1.53/kg
    £1.15
  • Tesco 4 Beef Quarter Pounders 454g

    454g · £11.23/kg
    £5.10
  • Warburtons Original Bagels 5's

    5pk · £0.51 each
    £2.55
  • Wall's Mini Savoury Eggs

    18pk · £0.13 each
    £2.30
  • Banana

    1pk · £0.35 each
    £0.35

Meal deals

View all (17)
  • Lunch Meal Deal

    £4.50
  • Treat Bundle (Drink + 2 Snacks + Ice Cream)

    £12.00
  • Tesco Cheese Multibuy

    Selected Lines Only.
    £5.50
  • Monster Cans Multibuy

    £4.00
  • Tesco British Sliced Meat Multibuy

    Tesco brand
    £5.00
  • Pizza Night Bundle (2 Pizzas + Side + Drink)

    £10.00
  • Coca-Cola 2L Multibuy

    £5.00
  • Beer & Cider Multibuy

    £9.00
  • Frozen Meal Bundle (1 Main + 2 Sides)

    £7.00
  • Tesco Bacon Multibuy

    £5.00
  • BuzzBallz Multibuy

    £8.50
  • I Heart Wine Multibuy

    £13.00
  • IPA Multibuy

    £8.00
  • Cocktails Multibuy

    £6.00
  • Fresh Pasta Bundle

    £3.50
  • Sausage Multibuy

    £7.50
  • Tesco Wings & Tenders Multibuy

    £10.00

This Week's Star Buys ⭐

View all (31)
  • Fox's Party Rings 125g

    125g · £8.40/kg
    £0.65 off
    £1.05£1.70
  • Fruit Shoot Apple & Blackcurrant 200ml 4 pack

    200ml · £10.25/L
    £1.35 off
    £2.05£3.40
  • Oreo Original 154g

    154g · £8.12/kg
    £0.75 off
    £1.25£2.00
  • Cadbury Dairy Milk Caramel 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Yorkshire Tea Bags 160's

    160pk · £0.04 each
    £1.75 off
    £5.70£7.45
  • Kenco Millicano 100g

    100g · £59.50/kg
    £3.25 off
    £5.95£9.20
  • Cadbury Dairy Milk Oreo 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Daim 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Fingers 114g

    114g · £17.54/kg
    £1 off
    £2.00£3.00
  • Cadbury Dairy Milk 110g

    110g · £17.73/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Rowntree's Randoms 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 110g

    110g · £17.73/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Rowntree's Jelly Tots 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Budweiser 440ml 10 pack

    440ml · £28.98/L
    £2 off
    £12.75£14.75
  • Oreo Double Creme 157g

    157g · £7.96/kg
    £0.75 off
    £1.25£2.00
  • Flipz Gingerbread 150g

    150g · £16.00/kg
    £2.40
  • Surf Liquid Tropical Lily 24 wash

    648ml · £7.56/L
    £1.45 off
    £4.90£6.35
  • Skittles Fruits 136g

    136g · £10.29/kg
    £0.25 off
    £1.40£1.65
  • Starburst Fruit Chews Original 138g

    138g · £10.14/kg
    £0.25 off
    £1.40£1.65

Trick or Treats 🎃🍬

View all (8)
  • Swizzels Sweet Shop Favourites Tub 650g

    650g · £9.23/kg
    £6.00
  • Haribo Bone Shakers 140g

    1pk · £1.30 each
    £1.30
  • Kellogg's Squares Marshmallow 4 pack

    1pk · £2.60 each
    £2.60
  • Kellogg's Squares Totally Chocolately 4 pack

    1pk · £2.90 each
    £2.90
  • Haribo Sour Skeletons 160g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Cadbury Roses Tub 475g

    1pk · £7.20 each
    £7.20
  • Cadbury Heroes Tub 475g

    1pk · £7.20 each
    £7.20
  • Haribo Tub 600g

    1pk · £6.00 each
    £6.00

Halloween Party Food & Drink 🕷️🪩🍸

View all (29)
  • Fruit Shoot Apple & Blackcurrant 200ml 4 pack

    200ml · £10.25/L
    £1.35 off
    £2.05£3.40
  • Kumala Zenith Chenin Blanc Chardonnay 75cl

    75cl · £13.73/L
    2 for £14
    £10.30
  • Corona 330ml 4 pack

    330ml · £25.61/L
    £8.45
  • Isla Negra Seashore Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £12.07/L
    2 for £14
    £9.05
  • Casillero Del Diablo Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £13.60/L
    £2 off
    £10.20£12.20
  • Casillero Del Diablo Cabernet Sauvignon 75cl

    75cl · £13.60/L
    £2 off
    £10.20£12.20
  • Doritos Mild Salsa Dip 300g

    300g · £10.50/kg
    £3.15
  • Westons Vintage Cider 500ml

    500ml · £8.50/L
    2 for £5.50
    £4.25
  • Pepsi Max Cherry 2 litre

    2L · £1.18/L
    £2.35
  • Old El Paso Fajita Seasoning Mix 35g

    35g · £48.57/kg
    £1.70
  • Old El Paso Fajita Kit 500g

    500g · £8.80/kg
    £4.40
  • Strings & Things Cheestrings 4 pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Old El Paso Chunky Salsa 238g

    238g · £13.03/kg
    £3.10
  • Canti Prosecco 75cl

    75cl · £16.00/L
    £12.00
  • Canti Prosecco 20cl

    20cl · £24.00/L
    £4.80
  • Hardys VR Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £12.53/L
    2 for £14
    £9.40
  • Tesco Houmous 200g

    200g · £8.00/kg
    £1.60
  • Plaza Centro Prosecco 75cl

    75cl · £12.80/L
    £9.60
  • Budweiser 440ml 10 pack

    440ml · £28.98/L
    £2 off
    £12.75£14.75
  • Tesco Stone Baked Mighty Meat Feast Pizza 327g

    327g · £12.84/kg
    2 for £6
    £4.20

Alcohol Offers🥂

View all (57)
  • Hardys VR Cabernet Sauvignon 75cl

    75cl · £12.53/L
    2 for £14
    £9.40
  • Campo Viejo Rioja Tempranillo 75cl

    75cl · £16.40/L
    £3 off
    £12.30£15.30
  • Kumala Zenith Chenin Blanc Chardonnay 75cl

    75cl · £13.73/L
    2 for £14
    £10.30
  • Wolf Blass Yellow Label Chardonnay 75cl

    75cl · £14.93/L
    £1.50 off
    £11.20£12.70
  • Wolf Blass Yellow Label Cabernet Sauvignon 75cl

    75cl · £14.93/L
    £1.50 off
    £11.20£12.70
  • Kumala Zenith Shiraz Cabernet Sauv Merlot 75cl

    75cl · £13.73/L
    2 for £14
    £10.30
  • Isla Negra Seashore Rose 75cl

    75cl · £12.07/L
    2 for £14
    £9.05
  • Hardys VR Rose 75cl

    75cl · £12.53/L
    2 for £14
    £9.40
  • Isla Negra Seashore Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £12.07/L
    2 for £14
    £9.05
  • Yellow Tail Pinot Grigio 75cl

    75cl · £13.73/L
    £1.25 off
    £10.30£11.55
  • Echo Falls White Zinfandel 75cl

    75cl · £10.60/L
    £1.75 off
    £7.95£9.70
  • Barefoot Pinot Grigio 75cl

    75cl · £13.73/L
    £1.25 off
    £10.30£11.55
  • Casillero Del Diablo Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £13.60/L
    £2 off
    £10.20£12.20
  • Casillero Del Diablo Cabernet Sauvignon 75cl

    75cl · £13.60/L
    £2 off
    £10.20£12.20
  • Isla Negra Seashore Merlot 75cl

    75cl · £12.07/L
    2 for £14
    £9.05
  • Westons Vintage Cider 500ml

    500ml · £8.50/L
    2 for £5.50
    £4.25
  • Casillero Del Diablo Chardonnay 75cl

    75cl · £13.60/L
    £2 off
    £10.20£12.20
  • Sierra Tequila Blanco 35cl

    35cl · £47.86/L
    £2 off
    £16.75£18.75
  • Sourz Apple 70cl

    70cl · £19.64/L
    £2.50 off
    £13.75£16.25
  • Grant's Whisky 35cl

    35cl · £33.57/L
    £1.75 off
    £11.75£13.50

Dinner Sorted🍴

View all (14)
  • One Stop Chicken Tikka Masala with Pilau Rice 400g

    400g · £8.25/kg
    2 for £6
    £3.30
  • One Stop Beef Dinner 400g

    400g · £9.25/kg
    2 for £6
    £3.70
  • One Stop Chicken Dinner 400g

    400g · £9.25/kg
    2 for £6
    £3.70
  • One Stop Beef Lasagne 400g

    400g · £8.25/kg
    2 for £5
    £3.30
  • One Stop Cottage Pie 400g

    400g · £8.25/kg
    2 for £6
    £3.30
  • Tesco Stone Baked Mighty Meat Feast Pizza 327g

    327g · £12.84/kg
    2 for £6
    £4.20
  • Young's Admiral's Pie 300g

    300g · £10.00/kg
    2 for £5
    £3.00
  • Tesco Stone Baked American Pepperoni Pizza 311g

    311g · £13.50/kg
    2 for £6
    £4.20
  • Tesco Macaroni Cheese 400g

    400g · £11.00/kg
    2 for £7
    £4.40
  • Tesco Chicken & Bacon Pasta Bake 400g

    400g · £11.00/kg
    2 for £7
    £4.40
  • Tesco Beef Lasagne 400g

    400g · £11.00/kg
    2 for £7
    £4.40
  • Ristorante Pepperoni Salame Pizza 320g

    320g · £12.97/kg
    2 for £6
    £4.15
  • Ristorante Mozzarella Pizza 335g

    335g · £12.39/kg
    2 for £6
    £4.15
  • Tesco Sweet & Sour Chicken & Egg Fried Rice 400g

    400g · £11.50/kg
    2 for £7
    £4.60

Essentials For Less 💙

View all (16)
  • Tesco Prime Cuts 6 Crumbed Ham Slices120g

    120g · £22.92/kg
    2 for £5
    £2.75
  • Tesco Honey Roast Ham 120g

    120g · £22.92/kg
    2 for £5
    £2.75
  • Tesco Prime Cuts 6 Roast Chicken Slices 120g

    120g · £22.92/kg
    2 for £5
    £2.75
  • Tesco Prime Cuts 4 Roast Beef Slices 90g

    90g · £30.56/kg
    2 for £5
    £2.75
  • 12 Pork Chipolatas 400g

    400g · £10.88/kg
    2 for £7.50
    £4.35
  • 6 Pork Sausages 400g

    400g · £10.88/kg
    2 for £7.50
    £4.35
  • Tesco Grated Mozzarella 250g

    250g · £13.60/kg
    2 for £5.50
    £3.40
  • Tesco Mature Cheddar Cheese 220g

    220g · £15.45/kg
    2 for £5.50
    £3.40
  • Tesco Grated Mature Cheddar Cheese 250g

    250g · £13.60/kg
    2 for £5.50
    £3.40
  • Tesco Mature Cheddar Cheese Slices 250g

    250g · £16.60/kg
    2 for £5.50
    £4.15
  • Tesco Hot & Spicy Chicken Tenders 305g

    305g · £17.70/kg
    2 for £10
    £5.40
  • Tesco 10 Unsmoked Back Bacon Rashers 300g

    300g · £8.50/kg
    2 for £5
    £2.55
  • Tesco 10 Smoked Back Bacon Rashers 300g

    300g · £8.50/kg
    2 for £5
    £2.55
  • Tesco Corned Beef 110g

    110g · £25.00/kg
    2 for £5
    £2.75
  • Tesco Slow Cooked Sweet Chilli Chicken Wings 310g

    310g · £14.35/kg
    £4.45
  • Tesco Grated Parmigiano Reggiano 100g

    100g · £39.50/kg
    2 for £5.50
    £3.95

In-store Price Match 🪙✅

View all (20)
  • DFE Chicken Bites 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • DFE Frankfurters 12's

    12pk · £0.08 each
    £1.00
  • Mentos Mints 135g

    135g · £9.26/kg
    £1.25
  • Mentos Fruits 135g

    135g · £9.26/kg
    £1.25
  • McCain Quick Chips Straight Cut 2 pack

    2pk · £0.85 each
    £1.69
  • Winalot Chicken in Jelly 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • Mornflake Chocolatey Squares 375g

    375g · £6.64/kg
    £2.49
  • McVitie's Digestives Caramel Millionaire Slices 5s

    10pk · £0.13 each
    £0.24 off
    £1.25£1.49
  • Cheetos Twisted Sweet & Spicy Flamin' Hot 30g

    30g · £16.33/kg
    £0.49
  • Barr American Cream Soda 330ml

    330ml · £2.09/L
    £0.69
  • Space Raiders Beef 30g

    30g · £16.67/kg
    £0.50
  • Takis Fuego 55g

    1pk · £1.25 each
    £1.25
  • Bebeto Fruity Twists Fruit Mix 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Bebeto Wacky Sticks Fizzy Strawberry 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Bebeto Wacky Sticks Strawberry 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Doritos Tangy Cheese 70g

    70g · £19.29/kg
    £1.35
  • Doritos Chilli Heatwave 70g

    70g · £19.29/kg
    £1.35
  • Walkers Quavers Cheese 54g

    54g · £25.00/kg
    £1.35
  • Walkers Squares Cheese & Onion 72g

    72g · £18.75/kg
    £1.35
  • Nik Naks Rib 'N' Saucy 75g

    75g · £18.00/kg
    £1.35

Delivered To You Chilled ❄️

View all (57)
  • Hardys VR Chardonnay 75cl

    75cl · £12.53/L
    £9.40
  • WKD Blue 70cl

    70cl · £6.57/L
    £4.60
  • Guinness Draught 440ml 4 pack

    440ml · £19.20/L
    £8.45
  • Kumala Zenith Chenin Blanc Chardonnay 75cl

    75cl · £13.73/L
    2 for £14
    £10.30
  • Hardys VR Rose 75cl

    75cl · £12.53/L
    2 for £14
    £9.40
  • Kumala Cape Classics White 75cl

    75cl · £11.87/L
    £8.90
  • Isla Negra Seashore Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £12.07/L
    2 for £14
    £9.05
  • Yellow Tail Pinot Grigio 75cl

    75cl · £13.73/L
    £1.25 off
    £10.30£11.55
  • Echo Falls White Zinfandel 75cl

    75cl · £10.60/L
    £1.75 off
    £7.95£9.70
  • Barefoot White Zinfandel 75cl

    75cl · £12.53/L
    £9.40
  • Barefoot Pinot Grigio 75cl

    75cl · £13.73/L
    £1.25 off
    £10.30£11.55
  • Casillero Del Diablo Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £13.60/L
    £2 off
    £10.20£12.20
  • Gordon's Gin & Tonic 250ml

    250ml · £13.00/L
    2 for £6
    £3.25
  • Westons Vintage Cider 500ml

    500ml · £8.50/L
    2 for £5.50
    £4.25
  • Casillero Del Diablo Chardonnay 75cl

    75cl · £13.60/L
    £2 off
    £10.20£12.20
  • Carling 568ml 4 pack

    568ml · £14.35/L
    £8.15
  • Carling 440ml 10 pack

    440ml · £31.36/L
    £13.80
  • Gordon's Gin & Diet Tonic 250ml

    250ml · £13.00/L
    2 for £6
    £3.25
  • Yellow Tail Pinot Grigio 187ml

    187ml · £20.05/L
    £3.75
  • Budweiser 660ml

    660ml · £5.91/L
    3 for £9
    £3.90

Quality You Know And Trust 🍓🥑

View all (29)
  • Tesco Carrots 500g

    500g · £1.00/kg
    £0.50
  • Tesco Iceberg Lettuce

    1pk · £1.10 each
    £1.10
  • Tesco Gala Apples 6 pack

    6pk · £0.38 each
    £2.30
  • Tesco 4 Beef Quarter Pounders 454g

    454g · £11.23/kg
    £5.10
  • Tesco 36 Wafer Thin Roast Chicken Slices 400g

    400g · £7.25/kg
    £2.90
  • Tesco 8 Cumberland Pork Sausages 454g

    454g · £4.74/kg
    £2.15
  • Tesco 10 Wafer Thin Roast Chicken Slices 125g

    125g · £13.60/kg
    £1.70
  • Tesco 36 Wafer Thin Honey Roast Ham Slices 400g

    400g · £6.63/kg
    £2.65
  • Tesco Sweet Easy Peelers 600g

    600g · £3.00/kg
    £1.80
  • Tesco Closed Cup Mushrooms 300g

    300g · £4.00/kg
    £1.20
  • Tesco Chicken Thighs 600g

    600g · £5.58/kg
    £3.35
  • Tesco Beef Rump Steak 255g

    255g · £20.78/kg
    £5.30
  • Tesco Honey Roast Ham 120g

    120g · £22.92/kg
    2 for £5
    £2.75
  • Tesco Stone Baked Mighty Meat Feast Pizza 327g

    327g · £12.84/kg
    2 for £6
    £4.20
  • Tesco 5% Fat Lean Beef Steak Mince 500g

    500g · £12.20/kg
    £6.10
  • Tesco Broccoli 375g

    375g · £3.07/kg
    £1.15
  • Tesco White Toastie Thick 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Tesco Stone Baked American Pepperoni Pizza 311g

    311g · £13.50/kg
    2 for £6
    £4.20
  • Tesco Blueberries 150g

    150g · £16.00/kg
    £2.40
  • Tesco Brown Onions 3 pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10

New & Exciting🎉

View all (6)
  • Flipz Gingerbread 150g

    150g · £16.00/kg
    £2.40
  • Haribo Bone Shakers 140g

    1pk · £1.30 each
    £1.30
  • Echo Falls Fruit Fusion Blue Raspberry 75cl

    1pk · £7.50 each
    £7.50
  • Echo Falls Fruit Fusion Sour Apple 75cl

    1pk · £7.50 each
    £7.50
  • Haribo Sour Skeletons 160g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Walkers Salt & Pepper Chicken 6 pack

    1pk · £2.15 each
    £2.15

New

  • 2L Soft Drinks Multibuy

    1pk · £4.50 each
    £4.50
  • Tesco Pizza Multibuy

    1pk · £6.00 each
    £6.00
  • Tesco Microwave Meals Multibuy

    1pk · £7.00 each
    £7.00

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • One Stop - Coldharbour

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo