Chocolate Boxes & Gifts
Kinder Surprise Egg 20G
20g · £85.00/kg£1.70£1.45 Clubcard (£72.50/kg)Kinder Bueno Chocolate Eggs 80G
80g · £41.25/kg£3.30£2.75 Clubcard (£34.38/kg)Cadbury Dairy Milk Pudding 35G
£0.85£0.75 ClubcardKinder Surprise Egg 3 X 20G
3pk · £192.50/kg£3.85£3.35 Clubcard (£167.50/kg)Ferrero Collection Boxed Chocolates 15 Pieces 172g
172g · £43.60/kg£7.50£5.50 Clubcard (£31.98/kg)Toffifee 15 Pack 125G
125g · £14.40/kg£1.80£1.25 Clubcard (£10.00/kg)Celebrations Milk Chocolates Sharing Gift Tub 500g
500g · £14.00/kg£7.00Quality Street Chocolate Tub 550g
550g · £12.73/kg£7.00£3.95 Clubcard (£7.18/kg)Ferrero Collection Experience 20 Pieces 178g
178g · £56.18/kg£10.00Ferrero Raffaello Coconut & Almond Pralines 230G
230g · £30.43/kg£7.00£5.25 Clubcard (£22.83/kg)Lindt Lindor Mini Milk Chocolate Truffles 80G
80g · £37.50/kg£3.00£2.50 Clubcard (£31.25/kg)GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g
360g · £36.11/kg£13.00£11.00 Clubcard (£30.56/kg)Cadbury Heroes Tub 475g
475g · £14.74/kg£7.00TOBLERONE Lotus Biscoff Dimond TRUFFLES 180G
180g · £38.33/kg£6.90£5.40 Clubcard (£30.00/kg)Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g
300g · £20.00/kg£6.00£3.75 Clubcard (£12.50/kg)CADBURY MILK TRAY 312G
312g · £22.44/kg£7.00£4.00 Clubcard (£12.82/kg)Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles 200G
200g · £43.00/kg£8.60£6.60 Clubcard (£33.00/kg)Cadbury Heroes Chocolate Box 240g
240g · £20.83/kg£5.00Ferrero Rocher 3 Pack 37.5G
37g · £52.70/kg£1.95Cadbury Roses Tub 475g
475g · £14.74/kg£7.00After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g
300g · £15.33/kg£4.60£3.00 Clubcard (£10.00/kg)Cadbury Lotus Biscoff Filled Centres 33.5g
34g · £29.41/kg£1.00£0.75 Clubcard (£22.06/kg)Cadbury Lotus Biscoff Filled Centres 5x33.5g
168g · £27.38/kg£4.60£3.50 Clubcard (£20.83/kg)CADBURY MINI SNOWBALLS 74G CLIPSTRIP
74g · £31.08/kg£2.30£1.50 Clubcard (£20.27/kg)M&M's Crispy Milk Chocolate Santa 29g
29g · £31.03/kg£0.90£0.75 Clubcard (£25.86/kg)Lindt Teddy Perforated 5 Pack 50G
50g · £70.00/kg£3.50£3.00 Clubcard (£60.00/kg)Maltesers Milk Chocolate Reindeer 29G
29g · £29.31/kg£0.85£0.75 Clubcard (£25.86/kg)CADBURY MINI SNOWBALLS 74G
74g · £31.08/kg£2.30£1.50 Clubcard (£20.27/kg)Lindt Teddy with Gift Tag 100g
100g · £45.00/kg£4.50£4.00 Clubcard (£40.00/kg)Ferrero Rocher Santa Milk Chocolate with Crunchy Hazelnut Pieces 70g
70g · £65.71/kg£4.60M&M's Mini Milk Chocolate Crispy Santa Bag 55g
4pk · £41.82/kg£2.30£1.95 Clubcard (£35.45/kg)Cadbury Dairy Milk Chocolate Xmas Mini Puds Bag 73g
73g · £27.40/kg£2.00£1.50 Clubcard (£20.55/kg)CADBURY COINS CLIPSTRIP 70G
70g · £32.86/kg£2.30£1.50 Clubcard (£21.43/kg)Cadbury Dairy Milk Little Robbins 77G
77g · £25.97/kg£2.00£1.50 Clubcard (£19.48/kg)Nomo Crispy Mo 15g
15g · £66.67/kg£1.00CADBURY MINI CHOCOLATE XMAS PUDS 73G CLIP STRIP
73g · £31.51/kg£2.30£1.50 Clubcard (£20.55/kg)Maltesers Mini Reindeer 59G
59g · £33.90/kg£2.00£1.65 Clubcard (£27.97/kg)Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box 16 Pieces 200g
200g · £37.50/kg£7.50£5.50 Clubcard (£27.50/kg)Terry's Chocolate Orange Ball 145g.
145g · £18.28/kg£2.65£2.00 Clubcard (£13.79/kg)Lindt Lindor Assorted Dark Chocolate Truffles 337g
337g · £40.95/kg£13.80Thorntons Classic Collection 262G
262g · £36.26/kg£9.50£7.00 Clubcard (£26.72/kg)CADBURY MINI SNOWBALLS 350g
350g · £16.43/kg£5.75£4.50 Clubcard (£12.86/kg)Thorntons Classic Collection Milk White Dark Chocolate 262G
262g · £36.26/kg£9.50£8.10 Clubcard (£30.92/kg)Fox's Chocolatey Tin 365G
365g · £23.29/kg£8.50Lindt Lindor Silver Assorted Chocolate Truffles Box 337g
337g · £35.61/kg£12.00Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g
200g · £43.25/kg£8.65£6.65 Clubcard (£33.25/kg)Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g
300g · £35.00/kg£10.50£7.50 Clubcard (£25.00/kg)Guylian Seashells Boxed Chocolates 250G
250g · £30.00/kg£7.50Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £43.00/kg£8.60£6.60 Clubcard (£33.00/kg)Toblerone Milk Chocolate Truffles Gift Box 180g
180g · £38.33/kg£6.90£5.40 Clubcard (£30.00/kg)View all (57)
Chocolate Bars
Galaxy Ripple Milk Chocolate Bars Multipack 4 x 30g
4pk · £22.92/kg£2.75Kinder Bueno Milk & Hazelnut Chocolate Bars Multipack 3 X 43g
3pk · £66.28/kg£2.85Cadbury Dairy Milk Little Bars Kids Chocolate Bar Multipack 4 Pack 4 x 18g
72g · £26.39/kg£1.90£1.50 Clubcard (£20.83/kg)Cadbury Dairy Milk Freddo Chocolate Kids 4 Pack Multipack 4 x 18g
72g · £26.39/kg£1.90£1.50 Clubcard (£20.83/kg)Cadbury Wispa Chocolate Bar 4 Pack Multipack 111.6g
112g · £28.57/kg£3.20£2.70 Clubcard (£24.11/kg)Cadbury Picnic Chocolate Bar 4 Pack Multipack 152g
152g · £21.05/kg£3.20£2.70 Clubcard (£17.76/kg)Cadbury Crunchie Chocolate Bar 4 Pack Multipack 128g
128g · £25.00/kg£3.20£2.70 Clubcard (£21.09/kg)KitKat 2 Finger Dark Chocolate Biscuit Bar 8 Pack Multipack 165.6g
20pk · £368.75/kg£2.95£2.05 Clubcard (£256.25/kg)Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 4 Pack Multipack 134g
134g · £23.88/kg£3.20Mars Caramel, Nougat & Milk Chocolate Bars Multipack 4 X 40g 160G
4pk · £68.75/kg£2.75Snickers Peanut Milk Chocolate Bars Multipack 4 x 40g
4pk · £17.19/kg£2.75Bounty Coconut & Milk Chocolate Duo Bars Multipack 4 x 57g
4pk · £10.53/kg£2.40Cadbury Twirl Milk Chocolate 6pk Multipack 129 g
129g · £24.81/kg£3.20Aero Bubbly Peppermint Mint Chocolate Bar Multipack 27g 4 Pack
4pk · £107.41/kg£2.90£2.25 Clubcard (£83.33/kg)Cadbury Curly Wurly Chocolate Kids Multipack 4 Pack 4 x 21.5g
86g · £22.09/kg£1.90£1.50 Clubcard (£17.44/kg)Cadbury Starbar Chocolate Peanut Bar Multipack 4 Pack 4 x 37g
148g · £21.62/kg£3.20Fox's Biscuits Rocky Original Biscuit Bars Multipack, 7 Pack 133g
7pk · £100.00/kg£1.90Kinder Bueno White Chocolate Bars Multipack 3 X 39g
3pk · £71.79/kg£2.80Kinder Chocolate 4 Pack 50G
4pk · £91.67/kg£1.10Twix Multipack Chocolate Bars Biscuits 9x20g
9pk · £19.44/kg£3.50£2.40 Clubcard (£13.33/kg)Kit Kat Chunky Milk Chocolate Bars Multipack 40g 4 Pack
4pk · £76.25/kg£3.05£2.25 Clubcard (£56.25/kg)Kinder Crispy Wafer, Chocolate & Hazelnut Bar Multipack 5x 34g
5pk · £0.92 each£4.60£4.00 Clubcard (£0.80 each)Tunnocks Milk Chocolate Caramel Wafer Biscuits Multipack, 240g
8pk · £116.67/kg£3.50Lindt Milk Chocolate & Hazelnut Choco Wafers 135G
135g · £48.15/kg£6.50£4.50 Clubcard (£33.33/kg)Kinder Crispy Wafer, Chocolate & Hazelnut Bar 34g
£1.40Kinder Happy Hippo Single 20.7G
20g · £55.00/kg£1.10Twix Xtra Hazelnut Milk Chocolate Biscuit Bar 75g
75g · £23.33/kg£1.75Cadbury Time out Milk chocolate covered Wafer 5x18g
90g · £21.67/kg£1.95£1.25 Clubcard (£13.89/kg)Twix Xtra Milk Chocolate Biscuit Twin Bars 75g
75g · £23.33/kg£1.75McVitie's Penguin Original Biscuit Bar 7 pack x 24.6g
7pk · £100.00/kg£2.40KitKat F1 Official Chocolate Bar of Formula 14x11g
14pk · £418.18/kg£4.60£3.00 Clubcard (£272.73/kg)Bahlsen Pick Up! Milk Chocolate Biscuit Bars Multipack, 5 Pack 140g
5pk · £91.07/kg£2.55£1.50 Clubcard (£53.57/kg)McVitie's Gold Billions Wafer - Golden Caramel Chocolate 39g
39g · £25.64/kg£1.00Kit Kat Chunky Duo Milk Chocolate bar 64g
64g · £25.78/kg£1.65NUTELLA B-ready Bars Multipack 6 X 22g (132g)
6pk · £24.24/kg£3.20£2.75 Clubcard (£20.83/kg)Blue Riband Wafer Biscuit Bar 6 Pack Multipack 108g
6pk · £72.22/kg£1.30KitKat Hazelnut Chocolate Sharing Bar 99g
15pk · £433.33/kg£2.60£2.00 Clubcard (£333.33/kg)KitKat Salted Caramel Chocolate Sharing Bar 99g
15pk · £433.33/kg£2.60£2.00 Clubcard (£333.33/kg)Kinder Bueno Bar 43G
43g · £30.23/kg£1.30Askeys Classic Ice Cream Crispy 21 Cones
21pk · £0.08 each£1.75Toffee Crisp Biscuit Bar 7 Pack Multipack 130.9g
7pk · £94.44/kg£1.70Kit Kat Chunky Salted Caramel Duo 68g
68g · £24.26/kg£1.65Love Raw Vegan Milk Choc Cream Wafer Bar 43g
2pk · £109.52/kg£2.30KitKat Cookie Dough Flavour Chocolate Sharing Bar 99g
99g · £26.26/kg£2.60£2.00 Clubcard (£20.20/kg)Kit Kat 4 Finger Milk Chocolate Bar 41.5g
41g · £31.71/kg£1.30Kit Kat 4 Finger Milk Chocolate Bar Multipack 41.5g 4 Pack
41pk · £762.50/kg£3.05£2.25 Clubcard (£562.50/kg)Twix White Xtra Twin Biscuit Bar 75g
75g · £23.33/kg£1.75KITKAT F1 Official Milk Chocolate Bar 29g
29g · £44.83/kg£1.30Lion White Duo Chocolate Bar 60g
2pk · £48.33/kg£1.45Tim Tam Chewy Caramel Chocolatey Biscuit Bars 9 Pieces 175g
175g · £18.29/kg£3.20View all (143)
Chocolate Pouches & Bags
Maltesers Milk Chocolate Pouch Bag 158g
158g · £24.68/kg£3.90£3.10 Clubcard (£19.62/kg)M&M's Crispy Milk Chocolate Bites Pouch Bag 107g
107g · £27.10/kg£2.90Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Pouch Bag 100g
100g · £23.00/kg£2.30Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100G
100g · £25.50/kg£2.55£2.00 Clubcard (£20.00/kg)Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Sharing Bag 100G
100g · £25.50/kg£2.55£2.00 Clubcard (£20.00/kg)McVitie’s Milk Chocolate Nibbles 80g
80g · £35.63/kg£2.85£2.10 Clubcard (£26.25/kg)Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Bag 100G
100g · £25.50/kg£2.55£2.00 Clubcard (£20.00/kg)Munchies Milk Chocolate & Caramel Sharing Bag 104g
104g · £21.63/kg£2.25Galaxy Minstrels Milk Chocolate Buttons Bag 118g
118g · £19.92/kg£2.35Milkybar White Chocolate Pieces 80G
80g · £21.88/kg£1.75£1.25 Clubcard (£15.63/kg)Smarties Milk Chocolate Giant Tube 120G
120g · £14.58/kg£1.75£1.25 Clubcard (£10.42/kg)Maltesers Chocolate Treat Bag 68G
68g · £34.56/kg£2.35Cadbury Dairy Milk Lotus Biscoff Chunk Pouch 230g
230g · £22.61/kg£5.20Galaxy Minstrels Buttons Milk Chocolate Pouch Bag 195g
195g · £20.00/kg£3.90£3.10 Clubcard (£15.90/kg)M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g
112g · £25.89/kg£2.90Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g
101g · £25.25/kg£2.55M&M's Peanut Milk Chocolate Pouch Bag 200g
200g · £21.00/kg£4.20£3.10 Clubcard (£15.50/kg)M&M'S Cookie Dough Milk Chocolate Pouch Bag 102g
102g · £28.43/kg£2.90Maltesers Milk Chocolate Pouch Bag 93g
93g · £24.73/kg£2.30Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Bag 100G
100g · £25.50/kg£2.55£2.00 Clubcard (£20.00/kg)TERRYS MINIS CHOCOLATE ORANGE MILK 104G
104g · £17.31/kg£1.80Tesco Free From White Choc Buttons 25g
25g · £34.00/kg£0.85Smarties Mini Cartons Chocolate 15 Pack Multipack 216g
15pk · £417.86/kg£5.85£3.00 Clubcard (£214.29/kg)Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £23.94/kg£2.25Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £24.46/kg£2.25£1.95 Clubcard (£21.20/kg)Cadbury Dairy Milk Twisted Chocolate Buttons Bag 100G
100g · £25.50/kg£2.55£2.00 Clubcard (£20.00/kg)Skittles Vegan Chewy Sweets Fruit Flavoured Bag 45g
45g · £21.11/kg£0.95Cadbury Bournville Giant Chocolate Buttons Bag 100G
100g · £25.50/kg£2.55£2.00 Clubcard (£20.00/kg)Cadbury Dairy Milk Chocolate Xmas Coins Bag 70g
70g · £28.57/kg£2.00£1.50 Clubcard (£21.43/kg)Maltesers White Chocolate Pouch Bag 126g
126g · £30.95/kg£3.90£3.10 Clubcard (£24.60/kg)Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate 290g
290g · £19.66/kg£5.70£4.65 Clubcard (£16.03/kg)CADBURY HEROES POUCH 270G
270g · £16.67/kg£4.50Maltesers Milk Chocolate Pouch Bag 58.5g
58g · £25.86/kg£1.50M&M's Peanut Milk Chocolate Pouch Bag 82G
82g · £28.66/kg£2.35Smarties Milk Chocolate Tube Multipack 34g 4 Pack
4pk · £76.47/kg£2.60£2.00 Clubcard (£58.82/kg)Maltesers Milk Chocolate Gift Box Chocolates 110g
110g · £30.00/kg£3.30Maltesers Milk Chocolate Fun Size Bags Multipack 214.5g
214g · £30.14/kg£6.45£4.05 Clubcard (£18.93/kg)M&M's Crispy Milk Chocolate Pouch Bag 187g
187g · £22.46/kg£4.20£3.10 Clubcard (£16.58/kg)Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100G
100g · £25.50/kg£2.55£2.00 Clubcard (£20.00/kg)Reese's Peanut Butter Cup White Trio 59g
59g · £33.05/kg£1.95Tesco Nutty Bites Mocha Flavour 45G
45g · £31.11/kg£1.40Tesco Milk Chocolate Peanuts 150g
150g · £14.00/kg£2.10Reese's Peanut Butter 2 Cups Multipack 3 x 42g
126g · £25.00/kg£3.15£2.65 Clubcard (£21.03/kg)Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 40G
40g · £45.00/kg£1.80Forest Feast Dark Chocolate Sour Cherries 40G
40g · £45.00/kg£1.80Reese's Peanut Butter Cups Minis Unwrapped 90G
90g · £31.11/kg£2.80Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90G
90g · £25.56/kg£2.30£2.00 Clubcard (£22.22/kg)Tesco Milk Chocolate Raisins 150g
150g · £14.00/kg£2.10Reese's Peanut Butter Cup Trio 63g
63g · £33.33/kg£2.10Tesco Chocolate Fruit & Nut Mix Snack Pack 60G
60g · £20.83/kg£1.25View all (72)
Sweets
Tesco Dairy Fudge 175G
175g · £9.14/kg£1.60HARIBO Pixels Zing 140g
140g · £10.36/kg£1.45Haribo Monsters Zing Fizzy Fruit Flavour Gums 160G
160g · £7.81/kg£1.25£1.00 Clubcard (£6.25/kg)Tesco Strawberry Pencils 75G
75g · £12.00/kg£0.90HARIBO Bone Shakers 160g
160g · £9.06/kg£1.45£1.20 Clubcard (£7.50/kg)The Natural Confectionery Co. Jelly Snakes Fruit Flavoured Gums 110g
110g · £11.82/kg£1.30Haribo Giant Strawbs Fruit Gums 175G
175g · £9.71/kg£1.70£1.00 Clubcard (£5.71/kg)ROWNTREES Bottle Pops Sweets Sharing Bag 115g
10pk · £186.36/kg£2.05£1.45 Clubcard (£131.82/kg)HARIBO Sharing Tub 600g
600g · £9.58/kg£5.75£4.00 Clubcard (£6.67/kg)Haribo Starmix 175G
175g · £9.71/kg£1.70£1.00 Clubcard (£5.71/kg)Haribo Tangfastics 175G
175g · £9.71/kg£1.70£1.00 Clubcard (£5.71/kg)HARIBO Merry Mix Sweets Share Bag 160g
160g · £7.81/kg£1.25HARIBO Elf Surprises Vegetarian Sweets Share Bag 160g
160g · £7.81/kg£1.25Rowntrees Fruit Pastilles Giant Tube 115G
115g · £15.22/kg£1.75£1.25 Clubcard (£10.87/kg)Rowntree's Pick & Mix Sweets Sharing Bag 150g
10pk · £116.67/kg£1.75£1.30 Clubcard (£86.67/kg)Sour Patch Kids Monster Heads 2 Flavours in 1 Sweets 105g
105g · £16.19/kg£1.70£1.50 Clubcard (£14.29/kg)Rowntree's Berry Hearts Sweets Sharing Bag 115g
10pk · £186.36/kg£2.05£1.45 Clubcard (£131.82/kg)Sour Patch Kids Strawberry & Watermelon flavour sweets 350g
350g · £10.57/kg£3.70£3.20 Clubcard (£9.14/kg)Tesco Marshmallows 200G
200g · £8.00/kg£1.60Swizzels Rainbow Drops 70g
70g · £11.43/kg£0.80Tesco Fizzy Strawberry Flavour Lances 75G
75g · £12.00/kg£0.90Tesco Strawberry Laces 75G
75g · £12.00/kg£0.90Sour Patch Kids Original Gums 120G
120g · £14.17/kg£1.70£1.50 Clubcard (£12.50/kg)Candy Kittens Smittens Strawberry Edit 130g
130g · £17.69/kg£2.30Candy Kittens Smittens Sour Edit 130g
130g · £17.69/kg£2.30Candy Kittens Smittens Blueberry Edit 130g
130g · £17.69/kg£2.30Tesco Mint Humbugs 200G
200g · £8.00/kg£1.60Haribo Goldbears 160G
160g · £10.63/kg£1.70HARIBO Happy Cola Z!ng Sweets Share Bag 160g
160g · £10.63/kg£1.70Nerds Gummy Clusters Cherry Lemonade 113g
113g · £23.45/kg£2.65£2.20 Clubcard (£19.47/kg)Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Sweets 130G
130g · £10.77/kg£1.40Maynards Bassetts Fruit Flavoured Jelly Babies 130G
130g · £12.31/kg£1.60HARIBO Tangfastics Frizzy Fruit Flavour Gums 65g
65g · £13.08/kg£0.85Tesco Wine Gums Sweets 250G
250g · £6.40/kg£1.60Rowntree's Fruit Pastilles Sweets Sharing Bag 143g
143g · £12.24/kg£1.75£1.20 Clubcard (£8.39/kg)Maoam Bloxx 4 Pack 88G
88g · £10.23/kg£0.90Maoam Stripes Bag 140g
140g · £11.07/kg£1.55£1.25 Clubcard (£8.93/kg)Haribo Maoam Pinballs 140G (R)
140g · £11.07/kg£1.55£1.25 Clubcard (£8.93/kg)Swizzels Drumstick Squashies Gums Original 140G
140g · £8.57/kg£1.20Swizzels Drumstick Squashies Sour Cherry & Apple 140G
140g · £8.57/kg£1.20Sour Patch Kids Fruit Mix Flavour Sweets 120G
120g · £14.17/kg£1.70£1.50 Clubcard (£12.50/kg)Cadbury Eclairs Caramels with Milk Chocolate Centres 110G
110g · £12.73/kg£1.40Rowntree's Fruit Gums Sweets Sharing Bag 150g
10pk · £116.67/kg£1.75£1.30 Clubcard (£86.67/kg)Candy Kittens Smittens Pineapple Edit 130g
130g · £17.69/kg£2.30Swizzels Squashies Tropical Fruit Flavours 100g
100g · £17.00/kg£1.70Hartley's Orange Jelly 135g
135g · £11.11/kg£1.50Rowntree's Randoms Sweets Sharing Bag 150g
9pk · £109.38/kg£1.75£1.30 Clubcard (£81.25/kg)Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 136g
136g · £9.56/kg£1.30Starburst Chewy Sweets Fruit Flavoured Pouch Bag 138g
138g · £9.78/kg£1.35Haribo Supermix Fruit Milk & Sweet Foam Gums 175G
175g · £9.71/kg£1.70£1.00 Clubcard (£5.71/kg)View all (95)
Chewing Gum & Mints
Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £0.09 each£0.90Mentos Mint Roll 38G
38g · £30.26/kg£1.15Extra White Sugar Free Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g
46pk · £0.06 each£2.95Extra Blueberry Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
30pk · £64.29/kg£0.90Wrigley's Extra Cool Breeze Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g
46pk · £0.06 each£2.95Tic Tac Fresh Mint 49G
49g · £37.76/kg£1.85Smint Xxl Sugarfree Sweet Mint
35g · £58.57/kg£2.05Wrigley's Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 46 Pieces 64g
64g · £46.09/kg£2.95Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g
64g · £46.09/kg£2.95Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £0.09 each£0.90Polo Original Mint Tube 34g
34g · £35.29/kg£1.20Extra Watermelon Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces 14G
14g · £64.29/kg£0.90Smint Peppermint 35G
35g · £58.57/kg£2.05Trebor Soft Mint Peppermint Multipack 4 pack 38g
152g · £13.82/kg£2.10Trebor Extra Strong Peppermint Multipack 4 pack 36.4g
146g · £14.38/kg£2.10Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Bottle 46 Pieces
46pk · £0.06 each£2.95Tic Tac Fresh Mint 18G
18g · £50.00/kg£0.90Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g
41g · £21.95/kg£0.90Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
46pk · £0.06 each£2.95Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £0.09 each£0.90Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £0.09 each£0.90Extra Plus Hydro Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces
67g · £52.99/kg£3.55£2.95 Clubcard (£44.03/kg)Extra Plus Hydro Peppermint Chewing Gum 7 pieces
15g · £73.33/kg£1.10Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces
73g · £48.63/kg£3.55£2.95 Clubcard (£40.41/kg)Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum 7 Pieces
7pk · £550.00/kg£1.10Extra Plus Chill Watermelon Flavour Chewing Gum 7 Pieces
15g · £73.33/kg£1.10Extra Plus Chill Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces
67g · £52.99/kg£3.55£2.95 Clubcard (£44.03/kg)Airwaves Cherry Menthol Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £900.00/kg£0.90Extra White Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £0.09 each£0.90Hubba Bubba Snappy Strawberry Bubblegum Mega Long Tape 56g
56g · £37.50/kg£2.10Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £0.09 each£0.90Wrigleys Extra Peppermint Chewing Gum 3X12.6G
3pk · £47.30/kg£1.75Wrigley's Extra Spearmint Gum Sugar Free 3 X 12.6G
37g · £47.30/kg£1.75Trebor Softmints Single Tube
45g · £20.00/kg£0.90Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £0.09 each£0.90