Chocolate Boxes & Gifts
Terry's Orange Milk Chocolate Ball 145g
145g · £17.03/kg15% off£2.47£2.90Cadbury Biscoff Filled Centres 3pk
101g · £37.81/kg£3.80Cadbury Dairy Milk Chocolate Hollow Santa 90g
90g · £42.22/kg£3.80Maltesers White Box 88g
88g · £47.73/kg£4.20Maltesers Mini Chocolate Christmas Reindeers 59g
59g · £38.98/kg£2.30Cadbury Biscoff Filled Centres 33.5g
34g · £34.33/kg£1.15M&Ms Mini Crispy Santas 55g
55g · £38.18/kg£2.10Cadbury Dairy Milk Chocolate Coins Net 70g
70g · £37.14/kg£2.60After Eight Delightfully Minty Dark Chocolate Thins 300g
300g · £17.33/kg£5.20Lindt Lindor Truffles Box 200g
200g · £43.25/kg£8.65Cadbury Heroes 290g
290g · £22.41/kg£6.50Ferrero Rocher 200g 16pk
200g · £40.25/kg£8.05Cadbury Milk Tray 312g
312g · £25.00/kg£7.80Quality Street Matchmakers Mint 110g
110g · £20.91/kg£2.30Kinder Surprise 20g
20g · £82.50/kg£1.65
Chocolate Bars
Hersheys Reeses Nutrageous 47g
47g · £29.79/kg£1.40Hersheys Cookies N Creme 40g
40g · £28.75/kg£1.15Kinder Bueno Milk Chocolate & Hazelnut Multipack 3 x 43g
129g · £17.83/kg20% off£2.30£2.88Snickers 4pk 160g
160g · £13.81/kg25% off£2.21£2.95Kinder Small Chocolate Bars Multipack 4 x 12.5g (50g)
50g · £22.00/kg£1.10Cadbury Wispa Chocolate Bar 4 Pack
95g · £20.15/kg25% off£1.91£2.55Cadbury Dairy Milk Little Bar 4 pack 72g
72g · £19.17/kg20% off£1.38£1.73Galaxy Caramel 135g
135g · £18.15/kg£2.45Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 110g
110g · £23.18/kg£2.55Cadbury Freddo Bar 18g
18g · £33.33/kg£0.60Lindt Excellence Dark 70% 100g
100g · £43.50/kg£4.35Kinder Chocolate Single Medium Bar 21g
21g · £45.24/kg£0.95Yorkie Milk Duo 72g
72g · £23.61/kg£1.70Star Bar 49g
49g · £26.53/kg£1.30Cadbury Dairy Milk 45g
45g · £28.89/kg£1.30Lindor Treat Bar 38g
38g · £46.05/kg£1.75Cadbury Dairy Milk Oreo 120g
120g · £21.25/kg£2.55Cadbury Dairy Milk Daim Chocolate Bar 120g
120g · £19.17/kg10% off£2.30£2.55Galaxy Milk 42g
42g · £34.52/kg£1.45Galaxy Cookie Crumble & Milk Chocolate Block Bar 114g
114g · £21.49/kg£2.45Cadbury Dairy Milk Block 110g
110g · £23.18/kg£2.55Yorkie Original 46g
46g · £28.26/kg£1.30Aero Delightful Peppermint 36g
36g · £31.94/kg£1.15Cadbury Wispa 36g
36g · £36.11/kg£1.30Cadbury Dairy Milk Whole Nut Chocolate Bar 45g
45g · £28.89/kg£1.30Cadbury Dairy Milk Caramel 120g
120g · £19.17/kg10% off£2.30£2.55Kinder Chocolate Bars 42g
42g · £21.90/kg20% off£0.92£1.15Cadbury Wholenut Block 120g
120g · £19.17/kg10% off£2.30£2.55Cadbury Twirl Orange 43g
43g · £30.23/kg£1.30Cadbury Bournville Classic Dark Chocolate Bar 100g
100g · £25.50/kg£2.55Milkybar 90g
90g · £25.56/kg£2.30Aero Peppermint Chocolate Block 90g
90g · £25.56/kg£2.30Aero Milk Chocolate Block 90g
90g · £25.56/kg£2.30Wispa Duo 47.4g
47g · £36.92/kg£1.75Cadbury Boost Duo 63g
63g · £27.78/kg£1.75Double Decker Duo 74.6g
75g · £23.46/kg£1.75Ferrero Rocher Original Tablet 90g
90g · £37.22/kg£3.35Cadbury Dairy Milk 180g
180g · £17.28/kg10% off£3.11£3.45Cadbury Dairy Milk Salted Caramel 120g
120g · £21.25/kg£2.55Galaxy Ripple Milk Chocolate Snack Bar 30g
30g · £45.00/kg£1.35Galaxy Smooth Milk Chocolate Block Bar Vegetarian 100g
100g · £19.60/kg20% off£1.96£2.45Reese Peanut Butter Bar 90g
90g · £25.56/kg£2.30Yorkie Raisin & Biscuit Duo 66g
66g · £21.97/kg£1.45Cadbury Starbar Chocolate Bar 74g
74g · £23.65/kg£1.75Toblerone Milk 340g
340g · £25.74/kg£8.75Mars Duo 69g
69g · £25.36/kg£1.75Mars Bar 40g
40g · £36.25/kg£1.45Snickers Bar 40g
40g · £36.25/kg£1.45Snickers Duo 69g
69g · £25.36/kg£1.75Lindt Pistachio 38g
38g · £44.74/kg£1.70View all (86)
Chocolate Pouches & Bags
Maltesers Box 310g
310g · £21.81/kg15% off£6.76£7.95Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate Pieces 100 Gr
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury Crunchie Rocks 100g
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles 100g
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury Dairy Milk & Biscoff Chocolate Pouch 230g
230g · £30.00/kg£6.90Smarties Hexatube 38g
38g · £34.21/kg£1.30Cadbury Dairy Milk Buttons 40g
40g · £32.50/kg£1.30Poppets Chewy Toffee 39g
39g · £29.49/kg£1.15Maltesers Teasers 100g
100g · £20.70/kg10% off£2.07£2.30Munchies Pouch 104g
104g · £18.85/kg15% off£1.96£2.30M&M's Crispy Milk Chocolate Bites Pouch Bag 107g
107g · £20.28/kg15% off£2.17£2.55Little Rolo 103g
103g · £22.33/kg£2.30Milkybar Buttons Bag 94g
94g · £19.57/kg20% off£1.84£2.30Aero Peppermint Bubbles 92g
92g · £25.00/kg£2.30M&M's Minis Milk Chocolate Bites Pouch Bag 115g
115g · £20.78/kg10% off£2.39£2.65Revels Milk Chocolate with Raisins Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g
101g · £23.66/kg10% off£2.39£2.65M&Ms Chocolate Pouch 112g
112g · £21.34/kg10% off£2.39£2.65M&M's Peanut Chocolate Pouch Bag 112g
112g · £18.93/kg20% off£2.12£2.65Maltesers 93g
93g · £28.49/kg£2.65Cadbury Dairy Milk Oreo Bites 100g
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury Twirl Bite Size Chocolate 100g
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury Bitsa Wispa 100g
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury White Giant Buttons 100g
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury Bournville Buttons Chocolate 100g
100g · £32.00/kg£3.20Galaxy Minstrels Standard Pouch 118g
118g · £20.25/kg10% off£2.39£2.65Maltesers White 30g
30g · £45.00/kg£1.35Milkybar Buttons Crispy Cookie 86g
86g · £22.79/kg15% off£1.96£2.30Maltesers White 74g
74g · £34.46/kg£2.55Aero Bubbles Milkybar Pouch Bag 92g
920g · £2.77/kg£2.55Maltesers Milk Chocolate & Honeycomb Big Bag 58.5g
59g · £31.62/kg£1.85Maltesers 37g
37g · £37.84/kg£1.40Poppets Mint Creams 45g
40g · £28.75/kg£1.15Morrisons Chocolate Coated Peanuts 150g
150g · £15.00/kg£2.25Hershey Reeses Mini Pouch 90g
90g · £29.44/kg£2.65Reeses Pieces King Size 79g
79g · £29.11/kg£2.30Reeses Cup 43g
42g · £28.57/kg£1.20Reese's King Size Caramel Big Cup 79g
79g · £29.11/kg£2.30Reeses Popped Snack Mix 113g
113g · £30.53/kg£3.45Reeses Dipped Peanuts Pouch 90g
90g · £25.56/kg£2.30Morrisons Milk Chocolate Raisins 150g
150g · £15.00/kg£2.25Reeses White 2 Cup 39g
39g · £25.64/kg£1.00Flipz Pretzels Milk Chocolate Snacks 90g
90g · £20.44/kg20% off£1.84£2.30Reese's Peanut Butter Cup White King Size 4 Cup 79g
79g · £27.22/kg£2.15Cadbury Fudge Minis 100g
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury Heroes Carton 240g
240g · £26.46/kg£6.35Galaxy Mixed Pouch 260g
260g · £27.69/kg£7.20
Sweets
Maynards Wine Gums Roll 52g
52g · £22.12/kg£1.15Ring Pop 10g
10g · £60.00/kg£0.60Chupa Chups Cola Stix 10g
10g · £20.00/kg£0.20Fruittella Strawberry 41g
40g · £25.00/kg£1.00Swizzels Mega Double Lollies 32g
32g · £16.25/kg£0.52Push Pop 15g
15g · £76.67/kg£1.15Swizzels Drumstick Mega 28g
28g · £12.50/kg£0.35Dip Dab 23g
23g · £47.83/kg£1.10HARIBO Starmix Bag 16g
1pk · £0.45 each£0.45Chewits Xtreme Extreme Sour Apple Chews 34g
1pk · £0.60 each£0.60Push Pop Flip 25g
50g · £35.00/kg£1.75Mentos Mint Chewy Dragees 38g
38g · £32.89/kg£1.25Juicy Drop Pop 26g
26g · £67.31/kg£1.75Crazy Candy Factory Ice Cream Dips
20g · £65.00/kg£1.30Vidal XL Raspberry Sour Dipper 10.9g
11g · £18.37/kg£0.20Crazy Candy Big Dipper 50g
48g · £36.75/kg£1.75Crazy Candy Factory Funny Money 14g
13g · £86.34/kg£1.15Vimto Candy Floss 30g
28g · £61.49/kg£1.75Vidal Rainbow Belt 11g
10g · £47.98/kg£0.50Crazy Candy Factory Pizza Fruit Flavour Gummy Sweets 5 Slices 21g
1pk · £0.60 each£0.60Mega Push Pop 30g
30g · £58.33/kg£1.75Triple Power Push Pop 34g
34g · £64.71/kg£2.20Bazooka Sour Bar Cherry 14g
14g · £14.29/kg£0.20Liquid Candy Spray 3 x 60ml
60g · £19.17/kg£1.15Chewits Extremely Sour Cherry Chews 34g
34g · £17.65/kg£0.60Big Baby Pop Raspberry and Cola 32g
44g · £32.95/kg£1.45Chupa Chups Playlist XXL 30g
30g · £25.00/kg£0.75Hi-chew Mango 50g
50g · £23.00/kg£1.15Brain Licker Sour Cherry Apple 60ml
60ml · £28.83/L£1.73Gumi Yum Minions 26g
26g · £67.31/kg£1.75Blue Raspberry Chew 14g
14g · £14.29/kg£0.20PEZ Dispenser Assorted 17g
17g · £135.29/kg£2.30Haribo Tangfastics Bag 175g
175g · £9.14/kg£1.60Sour Patch Kids Original 120g
120g · £12.00/kg20% off£1.44£1.80Haribo Star Mix 175g
175g · £9.14/kg£1.60Rowntree Randoms 150g
150g · £13.67/kg£2.05Jelly Tots Pouch 150g
150g · £13.67/kg£2.05Juicy Drop Gummies 57g
67g · £26.12/kg£1.75Maoam Stripes 140g
140g · £11.79/kg£1.65Maoam Pinball 140g
140g · £11.43/kg£1.60Swizzels Refreshers Lemon Flavour Chewy Sweets with Fizzy Sherbet Centre 100g
100g · £14.40/kg£1.44Haribo Supermix 175g
175g · £9.14/kg£1.60Haribo Goldbears 175g
175g · £9.14/kg£1.60Rowntrees Fruit Pastilles Vegan Pouch 143g
143g · £14.34/kg£2.05HARIBO Giant Strawbs 175g
175g · £9.14/kg£1.60Rowntrees Fruit Gums Vegan Pouh 150g
150g · £13.67/kg£2.05So Sweet Cup 235g
225g · £14.23/kg£3.20Sour Cup 135g
225g · £14.24/kg£3.20Skittles Fruit Pouch 136g
136g · £13.97/kg£1.90Starburst Original Fruits 138g
138g · £13.77/kg£1.90View all (68)
Chewing Gum & Mints
Extra Spearmint Chewing Gum Sugar Free 10 pieces
14g · £75.00/kg£1.05Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree 10 Pieces
14g · £75.00/kg£1.05Polo Original Mint Tube 34g
34g · £32.35/kg£1.10Extra Cool Breeze S/Free 15g
14g · £75.00/kg£1.05Hubba Bubba Tape Strawberry 57g
56g · £40.18/kg£2.25Tic Tac Fresh Mint 49g
48g · £44.79/kg£2.15Extra White 15g
10pk · £0.11 each£1.05Extra Strawberry Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces
14g · £75.00/kg£1.05Extra White Bubblemint 15g
10pk · £0.11 each£1.05Extra White Bubblemint Sugarfree Bottle 46 Pieces
46pk · £0.07 each£3.30Tic Tac Cherry Cola 49g
49g · £43.88/kg£2.15Airwave Menthol 46pk
46pk · £0.07 each£3.30Smint Spearmint Tin 50 pieces
8pk · £0.26 each£2.05Smint XXL Peppermint Tin 35g
8pk · £0.26 each£2.05Chupa Chups Big Babol Blue Raspberry Flavour Soft Bubble Gum 6 Pieces 27.6g
28g · £23.21/kg£0.65Mentos Mint 150g
150g · £11.67/kg£1.75Mentos Chewy Dragees Discovery 37.5g
41g · £28.05/kg£1.15Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
46pk · £0.07 each£3.30Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
46pk · £0.07 each£3.30Extra Strawberry 46 Pieces
46pk · £0.07 each£3.30Ice Breakers Sours Strawberry & Mixed Berry 42g
42g · £54.76/kg£2.30Mentos 35 Gum Pure Fresh Fresh Mint 70g
70g · £41.43/kg£2.90Mentos 35 Gum Pure Fresh Spearmint 70g
70g · £41.43/kg£2.90Extra Refreshers Watermelon Raspberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Handy Box 7 Pieces
16g · £64.10/kg£1.00Tic Tac Two Spearmint Flavour 38.5g
39g · £55.84/kg£2.15Tic Tac Two Lime Strawberry Flavours 38.5g
39g · £55.84/kg£2.15Hi-chew Blue Raspberry 50g
50g · £23.00/kg£1.15Bazooka Splashz Berry 140g
140g · £12.50/kg£1.75Extra Clean Spearmint Bottle 73g
73g · £45.21/kg£3.30Extra Clean Spearmint 17g
17g · £61.76/kg£1.05Extra Hydro Peppermint 67g
67g · £49.25/kg£3.30Extra Chill Watermelon 67g
67g · £49.25/kg£3.30Extra Hydro Peppermint 15.6g
16g · £67.31/kg£1.05Extra Chill Watermelon 15.6g
16g · £67.31/kg£1.05Trebor Extra Strong Peppermint 41.3g
43g · £26.74/kg£1.15Trebor Softmints Spearmint 44.9g
1pk · £1.05 each£1.05Extra Peppermint Chewing Gum Sugar Free 10 pieces
14g · £75.00/kg£1.05Hi-Chew Sweet & Sour Watermelon 50g
50g · £23.00/kg£1.15