Sainsbury's Taste the Difference Cauliflower Cheese 400g
400g · £9.50/kg£3.80Fox's Party Rings 125g
125g · £10.40/kg£1.30Sainsbury's Sausages & Mash 400g
400g · £11.00/kg£4.40Sainsbury's Mashed Potato 400g
400g · £3.38/kg£1.35Charlie Bigham's Lasagne 690g
690g · £17.61/kg£12.15Sainsbury's Taste the Difference Beef Lasagne 700g
700g · £12.86/kg£9.00Cadbury Instant Hot Chocolate 300g
300g · £10.00/kg£1.40 off£3.00£4.40Sainsbury's Taste the Difference Coffee & Walnut Cake 400g
400g · £12.50/kg£5.00Sainsbury's Taste the Difference Triple Cook Chips 400g
400g · £9.50/kg£3.80Maryland Choc Chip 200g
200g · £11.50/kg£2.30Sainsbury's Cauliflower Cheese, Taste the Difference 400g (Serves 2)
400g · £9.50/kg£3.80Cadbury Dairy Milk Fingers Milk Chocolate Covered Biscuits 114g
114g · £26.32/kg£3.00Nutella 20 Biscuits 276g
276g · £17.21/kg£4.75Sainsbury's Taste the Difference Fish Pie 400g
400g · £15.88/kg£6.35Oreo Original Vanilla Flavour Sandwich Biscuits 154g
154g · £12.66/kg£1.95Sainsbury's Taste the Difference Potato Dauphinoise 400g
400g · £9.50/kg£3.80OREO Double Creme Cocoa Sandwich Cookies with Vanilla Flavour Biscuits Pack 157 g
157g · £12.42/kg£1.95Belvita 5 x 50g Soft Bakes Multipack Chocolate Hazelnut Flavour Cereal Snack Bars
250g · £13.80/kg£3.45Ovaltine Original Light 300g
300g · £19.00/kg£5.70Jammie Dodgers Raspberry Flavour 140g
140g · £9.29/kg£1.30Belvita 5 x 50g Duo Crunch Multipack Strawberry & Yogurt Cereal Snack Bars
253g · £13.64/kg£3.45Charlie Bigham's Macaroni Cheese with Crispy Bacon 340g
340g · £23.38/kg£7.95Cadbury Fingers Crossed White Chocolate Biscuits 114g
114g · £26.32/kg£3.00Fox's Fabulous Milk Chocolate Cookies 180g
180g · £16.67/kg£3.00Cadbury Instant Hot Chocolate 28g
28g · £25.00/kg£0.70Crabbie's Original Alcoholic Ginger Beer 500ml
500ml · £5.40/L£2.70Charlie Bigham's Thai Red Chicken Curry & Fragrant Rice 835g
835g · £14.55/kg£12.15Options Belgian Choc 220g
220g · £33.18/kg£7.30