Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chips, Fries & Potatoes

  • Birds Eye 10 Potato Waffles 567G

    567g · £5.11/kg
    £2.90
    £2.25 Clubcard (£3.97/kg)
  • McCain Home Chips Straight Cut 1kg

    1kg · £4.30/kg
    £4.30
    £3.55 Clubcard (£3.55/kg)
  • Hearty Food Co Straight Cut Chips 1.5Kg

    1kg · £2.10/kg
    £2.10
  • McCain Skin on Fries 800G

    800g · £6.13/kg
    £4.90
  • Aunt Bessie's Roast Potatoes 600g

    600g · £5.42/kg
    £3.25
  • Tesco Sweet Potato Oven Chips 500G

    500g · £5.70/kg
    £2.85
  • McCain Home Chips Lighter Straight Cut 1kg

    1kg · £4.30/kg
    £4.30
  • McCain Home Chips Straight Cut 1.6kg

    1kg · £5.75/kg
    £5.75
  • McCain 4 Baked Jacket Potatoes 800G

    800g · £6.06/kg
    £4.85
  • McCain Quick Chips 4 x 100G

    4pk · £1.01 each
    £4.05
  • Tesco French Fries 1.5Kg

    1kg · £2.85/kg
    £2.85
  • McCain Vibes Salt & Vinegar Hot Potato Snack 356g

    356g · £10.39/kg
    £3.70
  • Tesco 10 Halloumi-Style Fries 170G

    170g · £16.18/kg
    £2.75
  • Tesco Beer Battered Onion Rings 300G

    300g · £7.83/kg
    £2.35
  • McCain Naked Oven Chips Straight 900g

    900g · £3.00/kg
    £2.70
  • Tesco Spicy Potato Wedges 750G

    £2.30
  • Tesco Mashed Potato 900G

    900g · £2.94/kg
    £2.65
  • Tesco Hash Browns 750G

    750g · £2.60/kg
    £1.95
  • Tesco Curly Fries 700G

    700g · £4.21/kg
    £2.95
  • McCain Crispy French Fries 1.4kg

    1kg · £5.35/kg
    £5.35
  • McCain Crispy French Fries 900g

    900g · £4.39/kg
    £3.95
    £2.75 Clubcard (£3.06/kg)
  • TESCO CRINKLE CUT CHIPS 1.5KG

    1kg · £2.85/kg
    £2.85
  • Aunt Bessie's Honey Glazed Parsnips 500g

    500g · £8.20/kg
    £4.10
  • Tesco Finest Dine In Triple Cook Chips 400g

    400g · £9.50/kg
    £3.80

Side Dishes

  • Birds Eye Steamfresh 2 Mediterranean Rice Steam Bags 380g

    380g · £9.08/kg
    £3.45
  • itsu 6 chicken soup dumplings 168g

    168g · £21.13/kg
    £3.55
    £2.00 Clubcard (£11.90/kg)
  • itsu 20 vegetable fusion gyoza dinner dumplings 270g

    270g · £19.63/kg
    £5.30
    £3.00 Clubcard (£11.11/kg)
  • Tesco Mozzarella Sticks 12 Pack 180g

    180g · £10.28/kg
    £1.85
  • Tesco Cheese & Onion Rolls 25 Pack 375g

    375g · £4.67/kg
    £1.75
  • Tesco 24 Chinese Inspired Selection 392g

    392g · £8.93/kg
    £3.50
  • itsu 12 chicken gyoza dinner dumplings 240g

    240g · £22.08/kg
    £5.30
    £3.00 Clubcard (£12.50/kg)
  • Tesco Frozen Mini Vegetable Spring Rolls 12 Pack 216g

    £1.75
  • itsu 12 spicy chicken gyoza dinner dumplings 240g

    240g · £22.08/kg
    £5.30

Frozen Vegetables

  • Tesco Very Fine Whole Green Beans 900G

    900g · £1.72/kg
    £1.55
  • Birds Eye Steamfresh 4 Family Favourites Mixed Vegetables Steam Bags 540g

    540g · £7.31/kg
    £3.95
  • Tesco Mixed Vegetables 1Kg

    1kg · £2.20/kg
    £2.20
  • Tesco Broccoli & Cauliflower Floret Mix 900G

    900g · £2.33/kg
    £2.10
  • Tesco Frozen Button Brussels Sprouts 1Kg

    1kg · £1.90/kg
    £1.90
  • Tesco Sliced Mixed Frozen Peppers 500G

    £1.20
  • Tesco Supersweet Sweetcorn 1Kg

    1kg · £2.50/kg
    £2.50
  • Tesco Farmhouse Mixed Vegetables 1Kg

    1kg · £2.20/kg
    £2.20
  • Tesco Leaf Spinach 900G

    900g · £2.56/kg
    £2.30
  • Tesco Mini Corn On The Cob 875G

    875g · £2.11/kg
    £1.85
  • Birds Eye Garden Peas & Sweetcorn 640G

    640g · £6.56/kg
    £4.20
  • Birds Eye Garden Peas 800G

    800g · £4.06/kg
    £3.25
  • Tesco Baby Broad Beans 650G

    650g · £4.00/kg
    £2.60
  • Birds Eye Steamfresh 4 Hearty Farmhouse Mixed Vegtables Steam Bags 540g

    540g · £7.31/kg
    £3.95
  • Birds Eye Steamfresh 4 Super Sunshine Mixed Vegetables Steam Bags 540g

    540g · £7.31/kg
    £3.95
  • Tesco Mediterranean Style Roasting Vegetables 700G

    700g · £6.93/kg
    £4.85
  • Tesco Frozen Broccoli Florets 900G

    900g · £1.72/kg
    £1.55
  • Tesco Sliced Carrots Peeled & Cut 1Kg

    1kg · £1.20/kg
    £1.20
  • Tesco Frozen Diced Onions 500G

    £1.20
  • Grower's Harvest Garden Peas 900G

    900g · £1.78/kg
    £1.60
  • Tesco Petits Pois 1Kg

    1kg · £2.80/kg
    £2.80
  • Tesco Garden Peas 1Kg

    1kg · £2.10/kg
    £2.10
  • Tesco Finest British Petits Pois 750G

    750g · £4.53/kg
    £3.40

Pizza

  • Tesco Takeaway Pepperoni Party Stuffed Crust Pizza 472g

    472g · £9.75/kg
    £4.60
    £3.75 Clubcard (£7.94/kg)
  • TESCO STONEBAKED BBQ MEAT FEAST PIZZA 340G

    340g · £6.76/kg
    £2.30
  • TESCO STONEBAKED DOUBLE PEPPERONI PIZZA 330g

    330g · £6.97/kg
    £2.30
  • Tesco Finest Margherita Pizza 420g

    420g · £12.38/kg
    £5.20
  • Slicey Air Fryer Cheesy Garlic Pizza 124g

    124g · £23.39/kg
    £2.90
    £1.65 Clubcard (£13.31/kg)
  • Slicey Air Fryer Thin Crust Sicilian Style Diavola Pizza 140g

    140g · £20.71/kg
    £2.90
    £1.65 Clubcard (£11.79/kg)
  • Slicey Air Fryer Thin Crust Sicilian Style Margherita Pizza Slice 128g

    128g · £22.66/kg
    £2.90
    £1.65 Clubcard (£12.89/kg)
  • Slicey Air Fryer Thin Crust Sicilian Style Pepperoni Pizza 130g

    130g · £22.31/kg
    £2.90
    £1.65 Clubcard (£12.69/kg)
  • Dr. Oetker Suprema La Margherita Cheese Sourdough Pizza 414g

    414g · £14.98/kg
    £6.20
    £4.65 Clubcard (£11.23/kg)
  • Dr. Oetker Ristorante Pizza - Pepperoni Pesto 360g

    360g · £11.67/kg
    £4.20
    £2.85 Clubcard (£7.92/kg)
  • Crosta Mollica Siciliana Sourdough Pizza 405g

    405g · £16.79/kg
    £6.80
  • Chicago Town Large Takeaway Pepperoni Pizza 645G

    645g · £10.31/kg
    £6.65
    £4.65 Clubcard (£7.21/kg)
  • Hearty Food Thin Pepperoni Pizza 314G

    314g · £4.62/kg
    £1.45
  • Dr. Oetker Ristorante Pizza - Pepperoni-Salame 320g

    320g · £13.13/kg
    £4.20
    £2.85 Clubcard (£8.91/kg)
  • Dr. Oetker Ristorante Mozzarella Pizza 335G

    335g · £12.54/kg
    £4.20
    £2.85 Clubcard (£8.51/kg)
  • Tesco Finest Margherita Fior Di Latte Wood Fired Pizza 440g

    440g · £14.77/kg
    £6.50
  • Tesco Stonebaked BBQ Chicken Pizza 360g

    360g · £12.50/kg
    £4.50
  • Tesco Stonebaked Meat Feast Pizza 344g

    344g · £13.08/kg
    £4.50
  • Chicago Town Deep Dish Pepperoni Pizzas 2 X 155G

    2pk · £10.65/kg
    £1.65
  • Tesco Takeaway Absolute Banger Stuffed Crust Pizza 471g

    471g · £9.77/kg
    £4.60
    £3.75 Clubcard (£7.96/kg)
  • Hearty Food Thin Cheese & Tomato Pizza 314G

    314g · £4.62/kg
    £1.45
  • Tesco Deep Pan Cheese Pizza 386G

    386g · £6.09/kg
    £2.35
  • Tesco Four Cheese Stonebaked Pizza 330g

    330g · £6.97/kg
    £2.30
  • Goodfella's Gluten Free Margherita Pizza 328G

    328g · £16.16/kg
    £5.30

Ready Meals

  • Birds Eye Steamfresh 2 Golden Rice Steam Bags 380g

    380g · £9.08/kg
    £3.45
  • Tesco Fish Pie 400G

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Tesco Butter Chicken With Pilau Rice 400G

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Tesco Fish Pie 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Tesco Spaghetti Bolognese With Cheese Crumbs 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Tesco Minced Beef Hotpot 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
    £2.45 Clubcard (£6.13/kg)
  • Tesco Beef Lasagne 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Tesco Chilli Con Carne Rice 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Tesco Chicken Hotpot 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
    £2.45 Clubcard (£6.13/kg)
  • Tesco Cottage Pie 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
    £2.45 Clubcard (£6.13/kg)
  • Tesco Spaghetti Carbonara 400g

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Tesco Macaroni Cheese 400G

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Tesco Beef Lasagne 400G

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Annabel Karmel Frozen Hidden Vegetable Bolognese 200G

    200g · £14.75/kg
    £2.95
  • Tesco Cottage Pie 400G

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Tesco Classic Chicken Dinner 400G

    400g · £8.75/kg
    £3.50
  • itsu hoisin duck 8 bao buns 256g

    256g · £17.77/kg
    £4.55
    £3.00 Clubcard (£11.72/kg)
  • Tesco Sweet & Sour Chicken with Egg Rice 400g

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Tesco Simply Salmon & Dill Parcels 275G

    275g · £27.82/kg
    £7.65
  • Tesco Spaghetti Carbonara 400G

    400g · £11.00/kg
    £4.40

Meat & Poultry

  • Tesco Breaded Chicken Nuggets 72 Pack 1kg

    1kg · £5.15/kg
    £5.15
  • Birds Eye 4 Chicken Quarter Pounders Burgers 454g

    454g · £15.64/kg
    £7.10
    £5.50 Clubcard (£12.11/kg)
  • Tesco Southern Fried Chicken Steaks 4 Pack 380g

    380g · £6.58/kg
    £2.50
  • Tesco Breaded Chicken Steaks 4 Pack 380g

    380g · £6.58/kg
    £2.50
  • Tesco 4 Quarter Pounder Chicken Burger 454G

    454g · £11.56/kg
    £5.25
  • Birds Eye 6 Southern Fried Breaded Chicken Breast Steaks 540g

    540g · £14.44/kg
    £7.80
  • Birds Eye Crispy Chicken in Tempura Batter 510g

    510g · £15.29/kg
    £7.80
  • Tesco Breaded 4 Garlic Chicken Kievs 500g

    £3.90
  • Birds Eye 12 Crispy Chicken Dippers 220g

    220g · £16.82/kg
    £3.70
  • Tesco Buttermilk Chicken Strips 400g

    400g · £13.50/kg
    £5.40
  • Tesco Katsu Chicken Bites 200g

    200g · £17.50/kg
    £3.50
  • Tesco Southern Fried Chicken Breast Strips 400G

    400g · £13.50/kg
    £5.40
    £4.85 Clubcard (£12.13/kg)
  • Birds Eye 2 Hot & Spicy Breaded Chicken Breast Steaks 180g

    180g · £20.56/kg
    £3.70
    £1.90 Clubcard (£10.56/kg)
  • Birds Eye 2 Southern Fried Breaded Chicken Breast Steaks 180g

    180g · £20.56/kg
    £3.70
    £1.90 Clubcard (£10.56/kg)
  • Birds Eye 2 Crispy Tempura Battered Chicken Breast Steaks 170g

    170g · £21.76/kg
    £3.70
    £1.90 Clubcard (£11.18/kg)
  • Bernard Matthews 7 Chicken Dinosaurs 350g

    350g · £10.14/kg
    £3.55
  • Tesco Southern Fried Chicken Breast Chunks 400g

    400g · £10.88/kg
    £4.35
    £3.90 Clubcard (£9.75/kg)
  • Tesco 44 Battered Chicken Dippers 1Kg

    1kg · £5.15/kg
    £5.15
  • Hearty Food Co 4 Garlic Chicken Kievs 500G

    500g · £6.20/kg
    £3.10
  • Birds Eye Chicken Dippers 38 Pack 697g

    697g · £10.69/kg
    £7.45
  • Tesco 16 Pork Sausages 720g

    720g · £3.61/kg
    £2.60
  • Tesco Buttermilk Chicken Fillets 350g

    350g · £14.57/kg
    £5.10
  • Tesco Hot & Spicy Chicken Fillets 350g

    350g · £14.86/kg
    £5.20
  • Tesco Butter Basted Frozen Turkey Breast Joint 780G

    £16.65
  • Tesco Simply Chicken Breast Joint 800G

    800g · £11.81/kg
    £9.45
  • Tesco Southern Fried 2 Chicken Breast Fillet Burgers 210g

    210g · £17.62/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£15.24/kg)
  • Tesco 20 Pigs In Blankets 400G

    400g · £15.75/kg
    £6.30
  • Tesco Sticky Chicken Kebabs 10 Pack 180g

    180g · £14.72/kg
    £2.65
  • Tesco Chicken Breast Fillet 1Kg

    1kg · £8.10/kg
    £8.10
  • Birds Eye 2 Original Chicken Breast Steaks 170g

    170g · £21.76/kg
    £3.70
    £1.90 Clubcard (£11.18/kg)
  • Richmond Thick Frozen Pork Sausages 20 Pack 860g

    860g · £4.88/kg
    £4.20
    £3.30 Clubcard (£3.84/kg)
  • Tesco 12 Pigs in Blankets 240g

    240g · £12.50/kg
    £3.00
  • Birds Eye 4 Classic Beef Quarter Pounder Burgers with Onion 454g

    454g · £19.82/kg
    £9.00
    £6.20 Clubcard (£13.66/kg)
  • Tesco 5% Fat Beef Mince 500g

    500g · £17.50/kg
    £8.75
  • Birds Eye 22 Crispy Chicken Dippers 403g

    403g · £14.39/kg
    £5.80
    £3.75 Clubcard (£9.31/kg)

Seafood

  • Birds Eye Omega 3 Fish Fingers 10 Pack 280g

    280g · £14.11/kg
    £3.95
    £2.35 Clubcard (£8.39/kg)
  • Tesco 12 Frozen Hot & Spicy Prawns 132G

    132g · £18.94/kg
    £2.50
  • Tesco 8 Crispy Tempura King Prawns 140g

    140g · £18.93/kg
    £2.65
  • Birds Eye 40 Breaded Omega 3 Fish Fingers 1.12kg

    1kg · £8.40/kg
    £8.40
  • Youngs Gastro 2 Tempura Battered Fish Fillets 270G

    270g · £27.41/kg
    £7.40
  • Youngs Gastro Signature Breaded Lemon & Pepper 2 Fish Fillets 270G

    270g · £27.41/kg
    £7.40
  • Youngs Gastro Jumbo Wholetail Scampi 230G

    230g · £33.70/kg
    £7.75
    £6.25 Clubcard (£27.17/kg)
  • Tesco Prawn Toast 8 Pack 120g

    120g · £25.00/kg
    £3.00
  • Birds Eye 4 Breaded Cod Fish Cakes 198g

    £2.40
  • Hearty Food Co Fish Fingers 10 Pack 250g

    250g · £4.40/kg
    £1.10
  • Birds Eye 12 Gluten Free Breaded Fish Fingers 360g

    360g · £14.17/kg
    £5.10
  • Youngs Scampi 220G

    220g · £25.91/kg
    £5.70
  • Tesco 4 Breaded Cod Fillets 500G

    £5.10
  • Youngs Chip Shop 4 Omega 3 Fish Fillets

    400g · £17.25/kg
    £6.90
  • Youngs Chip Shop Cod Fillets 400g

    400g · £24.63/kg
    £9.85
  • Birds Eye 4 Breaded Cod Fish Fillets 400g

    400g · £22.13/kg
    £8.85
  • Tesco Breaded Chunky Haddock Fillets 350g

    350g · £19.29/kg
    £6.75
  • Tesco Raw King Prawns 170G

    170g · £25.88/kg
    £4.40
  • Tesco 4 Wild Salmon Fillets 330G

    330g · £16.82/kg
    £5.55
  • Bay Fishmongers Cold Water Prawns 250G

    250g · £14.80/kg
    £3.70
  • Tesco Finest Jumbo Cooked King Prawns 225G

    225g · £28.22/kg
    £6.35
  • Tesco Cod Fillets 360G

    360g · £22.78/kg
    £8.20
  • Birds Eye Cod Fish Fingers 10 Pack 280G

    280g · £22.14/kg
    £6.20

Frozen Fruit

  • Tesco Strawberries & Blueberries 400G

    400g · £9.00/kg
    £3.60
  • TESCO SUMMER FRUITS MIX 500g

    500g · £7.80/kg
    £3.90
  • Tesco Frozen Whole Strawberries 350G

    350g · £10.29/kg
    £3.60
  • FRUIT RIOT SOUR GRAPES Mix Candy 200G

    200g · £40.50/kg
    £8.10
  • Tesco Frozen Mango Chunks 500G

    £3.60
  • Tesco Pitted Sweet Cherries 350G

    350g · £10.29/kg
    £3.60
  • Tesco Blueberries 350G

    350g · £10.29/kg
    £3.60
  • Tesco Raspberries 300G

    300g · £12.00/kg
    £3.60

Meat Alternatives

  • Linda Mccartney 2 Mozzarella Burgers 227G

    £3.20
    £2.70 Clubcard
  • Linda McCartney 6 Vegan Sausages 270g

    270g · £12.04/kg
    £3.25
  • Richmond 8 Meat Free Vegan Sausages 304G

    304g · £9.21/kg
    £2.80
  • Tesco 4 Vegetarian Cauliflower Cheese Grills 397G

    £2.60
  • Birds Eye 10 Green Cuisine Vegan Veggie Fingers 284g

    284g · £8.63/kg
    £2.45
  • Tesco Plant Chef 4 Vegetable Burgers 454G

    454g · £3.63/kg
    £1.65
  • Quorn 15 Sausages 630g

    630g · £8.33/kg
    £5.25
  • Quorn 30 Crispy Nuggets 594g

    594g · £7.15/kg
    £4.25
  • Quorn Pieces 630g

    630g · £6.75/kg
    £4.25
  • Quorn Mince 630g

    630g · £6.75/kg
    £4.25
  • Quorn Vegetarian Roast 400g

    400g · £11.38/kg
    £4.55

Savoury Pastries

  • Tesco Plant Chef Meat Free Sausage Rolls 600G

    600g · £6.50/kg
    £3.90
  • Hearty Food Co. 4 Chicken & Veg Pies 568g

    568g · £5.02/kg
    £2.85
  • Lisner Matjas Herring Fillets 400G

    400g · £12.88/kg
    £5.15
  • Genius Chicken & Gravy Pies 320G (L)

    320g · £14.06/kg
    £4.50
    £4.00 Clubcard (£12.50/kg)
  • Greggs 2 Sausage Bean & Cheese Melts 308g

    308g · £15.26/kg
    £4.70
  • Greggs 2 Steak Bakes 280g

    280g · £16.79/kg
    £4.70
    £3.20 Clubcard (£11.43/kg)
  • Greggs 4 Sausage Rolls 427g

    427g · £10.42/kg
    £4.45
    £3.20 Clubcard (£7.49/kg)
  • Tesco Sausage Rolls 50 Pack 750g

    750g · £2.33/kg
    £1.75
  • Tesco Finest Dine In Creamy Chicken, Bacon & Leek Pie 500g

    500g · £18.10/kg
    £9.05

Desserts & Sweet Pastries

  • trüfrü Strawberry White & Milk Chocolate 200g

    200g · £38.00/kg
    £7.60
  • trüfrü Raspberries In White & Milk Chocolate 200g

    200g · £38.00/kg
    £7.60
  • Tesco Banoffee Pie 500G

    £3.70
  • Tesco New York Cheesecake 450G

    £3.55
  • Tesco Double Chocolate Gateau 600G

    £3.75
  • Tesco Strawberry Gateau Bar 400G

    400g · £8.25/kg
    £3.30
  • Tesco Strawberry Cheesecake 500G

    £3.55
  • Tesco Apple Strudel 600G

    600g · £4.08/kg
    £2.45

Ice

  • The Ice Co. Ice Cubes 2Kg

    2kg · £0.80/kg
    £1.60
  • View Crisps, Snacks, Biscuits

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo