Bread
Warburtons Tiger Bread Bloomer 600g
600g · £3.67/kg£2.20£2.00 Clubcard (£3.33/kg)Jason's Recipe No 08 White Sourdough Ciabattin Bread 580g
580g · £5.00/kg£2.90Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90Tesco White Toastie Bread Thick Sliced 800g
800g · £1.00/kg£0.80Hovis Soft White Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Tesco Finest White Loaf 800g
800g · £2.88/kg£2.30Promise Gluten Free Soft White Sliced Bread 480g
480g · £10.52/kg£5.05Warburtons Toastie Thick and Small Sliced White Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Hovis Soft White Thick Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Warburtons Toastie Thick Sliced White Bread 800g
800g · £1.81/kg£1.45Warburtons Gluten Free Artisan Tiger Loaf 400G
400g · £10.50/kg£4.20£3.50 Clubcard (£8.75/kg)H.W. Nevill's Medium Sliced White Bread 800g
800g · £0.81/kg£0.65Tesco Free From White Bread 550g
550g · £5.09/kg£2.80Dr Schar Gluten Free Vitality Loaf 350G
350g · £10.86/kg£3.80Schar Gluten-Free Soft White Sliced Bread Loaf
300g · £12.67/kg£3.80Warburtons Small Medium Sliced White Bread 400G
400g · £2.50/kg£1.00Tesco Finest White Sourdough Loaf 400G
400g · £7.00/kg£2.80Jason's Superb Sprouted Grains Sourdough Bread 450g
450g · £6.33/kg£2.85£2.55 Clubcard (£5.67/kg)Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g
450g · £6.33/kg£2.85£2.55 Clubcard (£5.67/kg)Tesco Finest Rye & Mixed Seed Sourdough loaf 400G
400g · £7.00/kg£2.80H.W. Nevill's Part Baked White Baguette 2 Pack
2pk · £0.63 each£1.25Tesco Bake at Home Part Baked Mini White Rolls 6 Pack
300g · £5.50/kg£1.65Warburtons Half And Half Medium Bread 800G
800g · £2.19/kg£1.75Hovis Best of Both Medium Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55Tesco Finest Dark Rye & Sunflower Farmhouse Sliced Bread 600g
600g · £3.00/kg£1.80Promise Gluten Free Chia & Quinoa Sliced Bread Loaf 480g
480g · £10.52/kg£5.05Promise Gluten FreeBread Multi Grain Loaf 480g
480g · £10.52/kg£5.05Warburtons Gluten Free Multiseed Loaf Bread 300g
300g · £9.33/kg£2.80Tesco Finest Wholemeal Seeds & Grains Loaf 800g
800g · £2.88/kg£2.30Hovis Seed Sensations Seven Seeds Sliced Bread 400g
400g · £3.63/kg£1.45Hovis Seed Sensations Seven Seeds Sliced Bread 800g
800g · £3.06/kg£2.45Warburtons Thick Sliced Seeded Batch Bread 800g
800g · £3.06/kg£2.45Tesco Lightly Seeded White Bread Loaf 800g
800g · £1.13/kg£0.90Tesco Finest Sunflower & Pumpkin Sliced White Bread Loaf 600g
600g · £3.00/kg£1.80Tesco Free From Sliced Seeded Bread 550g
550g · £5.09/kg£2.80Tesco Multiseed Batch Medium Sliced White Loaf 800g
800g · £2.00/kg£1.60Schar Gluten-Free Soft Seeded Loaf Bread 300g
300g · £12.67/kg£3.80Hovis Wholemeal Thick Sliced Bread 800g
800g · £2.56/kg£2.05Hovis Wholemeal Tasty Medium Bread 800g
800g · £2.56/kg£2.05Tesco Wholemeal Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.00/kg£0.80Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40H.W. Nevill's Medium Sliced Wholemeal Bread 800g
800g · £0.81/kg£0.65Promise Gluten Free Wholesome Brown Sliced Bread Loaf 480g
480g · £10.52/kg£5.05Schar Every Day Gluten-free Soft Rolls - White Ciabatta 200g
200g · £15.75/kg£3.15Tesco Farmhouse Thick Sliced White Bread 800g
800g · £1.25/kg£1.00Warburtons Danish Lighter Small White Sliced Bread 400g
400g · £4.13/kg£1.65Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.81/kg£1.45Warburtons Gluten Free White Loaf 300G
300g · £9.33/kg£2.80Warburtons White Sandwich Bread Thins 6 Pack
6pk · £0.32 each£1.90View all (53)
Croissants & Breakfast
Tesco Finest Extra Fruity Hot Cross Buns 4 pack
4pk · £0.61 each£2.45Tesco Finest Buttermilk Pancakes 4 pack
4pk · £0.60 each£2.40Abra-Ca-Debora Buttermilk Pancakes 240G
240g · £13.33/kg£3.20Genius Gluten Free Pancakes 6 pack
6pk · £0.53 each£3.15Tesco Chocolate Filled Crepes 6 pack
192g · £14.58/kg£2.80Warburtons Soft Pancakes 6 Pack
6pk · £0.29 each£1.75Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)Tesco Finest All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)Brioche Pasquier Pain Au Chocolat 6 Pack
6pk · £58.89/kg£2.657 Days Croissant with Cocoa Filling 60g
60g · £14.17/kg£0.85Tesco All Butter Croissants 8 Pack
8pk · £0.38 each£3.00Tesco 6 Pain au Chocolat 474g
474g · £6.75/kg£3.20Tesco 8 All Butter Croissants 400g
400g · £8.00/kg£3.20Warburtons Crumpet Thins 8 pack
8pk · £0.21 each£1.70St Pierre 6 Brioche Swirls 300g
6pk · £0.54 each£3.25Tesco Chocolate Chip Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Tesco Butter Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Warburtons Crumpets 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00£0.90 Clubcard (£0.15 each)Warburtons Crumpets 9 Pack
9pk · £0.16 each£1.40Daelmans Authentic Dutch Caramel Stroopwafels 8 Pack 230g
230g · £13.04/kg£3.00Tesco Finest Belgian Sugar Waffles 4 Pack 200g
4pk · £76.00/kg£3.80Tesco White English Muffins 4 Pack
4pk · £0.20 each£0.80Tesco Hot Cross Buns 6 pack
6pk · £0.22 each£1.30Tesco Free From Cinnamon Spiced Hot Cross Buns 4 Pack
4pk · £0.85 each£3.40Warburtons 6 Choc Chip Pancakes
6pk · £0.38 each£2.30Genius Deliciously Gluten Free Blueberry Pancakes 6 pack
6pk · £0.53 each£3.15Tesco Fresh Cream Raspberry Turnover 2 Pack, 148 G
148g · £15.54/kg£2.30Warburtons Gluten Free Crumpets 4 Pack
4pk · £0.91 each£3.65£3.10 Clubcard (£0.78 each)
Buns & Rolls
Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack
4pk · £0.59 each£2.35£1.85 Clubcard (£0.46 each)Warburtons 4 Protein Bagels
4pk · £0.64 each£2.55New York Bakery Co The Original Plain Bagels 5 Pack
5pk · £0.47 each£2.35New York Bakery Everything Bagel 5 pack
5pk · £0.52 each£2.60£1.85 Clubcard (£0.37 each)Tesco 4 Large White Baps
4pk · £0.35 each£1.40New York Bakery The Original 4 Legendary Burger Potato Buns
4pk · £0.70 each£2.80Tesco Brioche Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.30 each£1.20Tesco Seeded Large Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.25 each£1.00Genius Gluten Free Brioche Style Burger Buns 2 Pack
2pk · £1.30 each£2.60£2.20 Clubcard (£1.10 each)Tesco Finest 4 Everything Sub Rolls
4pk · £0.71 each£2.85Tesco Free From Seeded Rolls 4 Pack
4pk · £0.64 each£2.55Tesco Soft White Hot Dog Rolls 6 Pack
6pk · £0.18 each£1.10Tesco Large Wholemeal Baps 4 Pack
4pk · £0.20 each£0.80Warburtons Soft White Sandwich Rolls 6 Pack
6pk · £0.22 each£1.30Sheldon's White Oven Bottom Muffins 6 Pack
6pk · £0.37 each£2.20Warburtons Gluten Free Super Soft Seeded Sliced Rolls 4 Pack
4pk · £0.83 each£3.30Warburtons Gluten Free Super Soft Sliced Square Rolls 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30Tesco Free From Tiger Rolls 260g
260g · £15.96/kg£4.15Warburtons Hot Dog Rolls 6 Pack Sliced
6pk · £0.33 each£1.95New York Bakery Co Plain and Sesame Bagels 5 Pack
5pk · £0.47 each£2.35New York Bakery Co Cinnamon & Raisin Bagels 5 Pack
5pk · £0.47 each£2.35Warburtons Thin Plain Bagels 6 Pack
6pk · £0.39 each£2.35New York Bakery Co. Gluten Free Plain Bagels 4 Pack
4pk · £0.89 each£3.55Warburtons Gluten Free Soft Brioche Rolls 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30
Wraps, Pittas & Naans
Tesco White Plain Pitta Bread 6 Pack
6pk · £0.10 each£0.60Warburtons Gluten Free 4 Soft Brown Pittas
4pk · £0.99 each£3.95Warburtons Soft White Pitta Breads 4 Pack
4pk · £0.41 each£1.65£1.50 Clubcard (£0.38 each)Tesco Wholemeal Pitta Bread 6 Pack
6pk · £0.10 each£0.60BFree Gluten Free Stone Baked Pitta Bread 220g
220g · £17.50/kg£3.85£2.90 Clubcard (£13.18/kg)H.W. Nevills Wholemeal Tortilla Wraps 8 Pack
8pk · £0.16 each£1.30BFree Gluten Free High Protein Wraps 4 x 42g (168g)
4pk · £128.57/kg£5.40Old El Paso Crunchy 12 Taco Shells 135g
135g · £20.74/kg£2.80Tesco Mini White Tortilla Wraps Plain 8 Pack
8pk · £0.23 each£1.85Old El Paso Regular Super Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 326G
326g · £7.52/kg£2.45£2.10 Clubcard (£6.44/kg)Deli Kitchen Greek Style Plain Flatbreads 4 Pack 320g
320g · £7.97/kg£2.55£2.35 Clubcard (£7.34/kg)Old El Paso Stand ‘N’ Stuff Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 193G
193g · £16.84/kg£3.25Tesco Plain White Tortilla Wraps 8 Pack
8pk · £0.20 each£1.60Tesco Free From White Tortilla Wraps 4 pack 160g
160g · £20.94/kg£3.35H.W. Nevills Plain White Tortilla Wraps 8 Pack
8pk · £0.16 each£1.30BFree Gluten Free Soft White Wraps 4 x 42g (168g)
4pk · £94.05/kg£3.95Patak's Indian Garlic & Coriander Naan Breads 2 Pack
2pk · £1.28 each£2.55£2.05 Clubcard (£1.03 each)Patak's Indian Flame Baked Plain Naan Breads 2 Pack
2pk · £1.28 each£2.55£2.15 Clubcard (£1.08 each)Tesco Mini Garlic & Coriander Naans 6 pack
6pk · £0.39 each£2.35Clay Oven Bakery Hand Stretched Garlic & Coriander Naan Bread 2 Pack 360g
360g · £8.89/kg£3.20Aagrah Garlic & Coriander Naan (2 x 200g)
2pk · £14.25/kg£2.85£2.25 Clubcard (£11.25/kg)Tesco Plain Naans 2 Pack 260G
260g · £3.27/kg£0.85Tesco Garlic & Coriander Naan 2 Pack 260G
260g · £3.27/kg£0.85Warburtons Gluten Free Soft White Pitta Breads 4 Pack
4pk · £0.99 each£3.95
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Tesco Free From Assorted Jam Tarts 6 Pack
6pk · £0.53 each£3.15Tesco Free From Cherry Bakewell Tarts 4 Pack
4pk · £0.79 each£3.15Tesco Egg Custard Tarts 4 Pack
4pk · £0.34 each£1.35Tesco Finest Zingy Raspberry, Passion Fruit and Pistachio Tarts 160g
2pk · £66.25/kg£5.30Mr Kipling Deliciously Good Toffee Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.50 each£3.00£1.80 Clubcard (£0.30 each)Tesco Assorted 6 Jam Fruity Tarts
6pk · £0.21 each£1.25Tesco Treacle Tart 395g
395g · £14.05/kg£5.55Tesco Free From Caramelised Apple Crumble Pies 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35Tesco Finest Bramley Apple & Blackberry Crumble
1pk · £6.85 each£6.85£5.35 Clubcard (£5.35 each)Mr Kipling Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30Tesco 2 Rhubarb Crumbles 270g
2pk · £25.56/kg£3.45Tesco Free From Bramley Apple Pies 4 Pack
4pk · £0.79 each£3.15Tesco Apple Lattice Pie 500G
500g · £9.10/kg£4.55Tesco 2 Apple Crumbles 270g
2pk · £25.56/kg£3.45Tesco Apple Crumble 500g
500g · £11.10/kg£5.55
Small Cakes & Treats
Soreen Banana Lunchbox Loaves 5 Pack
150g · £15.33/kg£2.30£1.55 Clubcard (£10.33/kg)Soreen Malt Lunchbox Loaves 5 Pack
5pk · £0.46 each£2.30£1.55 Clubcard (£0.31 each)Tesco Custard Slices 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20Tesco Angel Layer Cake - Vanilla
1pk · £2.60 each£2.60Mr Kipling Mini Battenbergs Cakes 5 Pack
5pk · £0.74 each£3.70Mrs Crimble's Gluten Free Chocolate Coconut Macaroons 6 Pack 195g
195g · £12.05/kg£2.35Mrs Crimble's Classic French Madeleines - Gluten Free Sponge Cakes 180g
6pk · £126.67/kg£3.80£3.20 Clubcard (£106.67/kg)Tesco Party Cake Selection Vanilla 12 Pack
12pk · £0.27 each£3.25Tesco Free From Dark Chocolate Brownie Slices 5 Pack 145g
145g · £28.97/kg£4.20Tesco Finest Meringue Nests 8S
8pk · £0.33 each£2.60Tesco Free From Lemon slices 5 Pack
5pk · £0.84 each£4.20Mr Kipling Viennese Whirls Cakes 6 Pack
6pk · £0.60 each£3.60Cadbury Milk Chocolate Mini Roll Cakes 10 Pack
10pk · £0.52 each£5.15£3.50 Clubcard (£0.35 each)Cadbury Raspberry Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack
10pk · £0.52 each£5.15£3.50 Clubcard (£0.35 each)Mr Kipling French Fancies Cakes 8 Pack
8pk · £0.46 each£3.70£2.95 Clubcard (£0.37 each)Ms Molly's 5 Chocolate Chip Cake Bars
5pk · £0.18 each£0.90Mr Kipling 8 Birthday Cake Slices
8pk · £0.40 each£3.20We Love Cake Free From Raspberry Ripple Cake Slices 4 Pack 150g
150g · £22.00/kg£3.30We Love Cake Free From Sticky Toffee Slices 4 Pack 158g
158g · £20.89/kg£3.30£2.65 Clubcard (£16.77/kg)Barny Chocolate Soft Baked Bears Biscuits 5 Pack Multipack 125G
125g · £14.40/kg£1.80£1.55 Clubcard (£12.40/kg)Tesco Free From 5 pack Angel Cake Slices
5pk · £0.84 each£4.20Tesco Free From Flapjack Bites 240g
240g · £19.58/kg£4.70Tesco Fresh Cream Meringues 2 Pack
2pk · £86.67/kg£2.60Tesco Free From Chocolate Cupcakes 4 Pack
4pk · £1.18 each£4.70Bonne Maman La Madeleine 7 Pack
175g · £23.14/kg£4.05Tesco 2 Cream Slices
2pk · £1.10 each£2.20£1.65 Clubcard (£0.83 each)LazyDay Vegan & Free From Belgian Chocolate Cake Bars 120g
120g · £44.17/kg£5.30Tesco Millionaire Bites 22 Pack
22pk · £0.19 each£4.10Cadbury Pumpkin Patch Cakes 4 Pack
4pk · £0.75 each£3.00£2.55 Clubcard (£0.64 each)Mr Kipling Angel Cake Slices 8 Pack
8pk · £0.54 each£4.30Soreen 5 Toffee Apple Lunchbox Loaves
150g · £12.00/kg£1.80£1.30 Clubcard (£8.67/kg)Soreen Halloween Cookies and Cream Mini Loaves 150g
150g · £13.67/kg£2.05£1.50 Clubcard (£10.00/kg)SCHAR GLUTEN FREE MUFFIN CHOCO CHIPS 225G
5pk · £84.44/kg£3.80Ms Molly's Strawberry Jam Doughnuts 2 Pack
2pk · £0.55 each£1.10Tesco Party Cupcakes - Vanilla, Chocolate, Raspberry 12 Pack
12pk · £0.92 each£11.00Galaxy Ripple Indulgent Chocolate Cake Portions
1pk · £19.00 each£19.00Tesco 2 Toffee & Cream Doughnuts
2pk · £0.95 each£1.90Mr Kipling Fiendish Fancies 8 Pack
8pk · £0.38 each£3.00£2.05 Clubcard (£0.26 each)Genius Gluten Free Double Chocolate Muffins 2 Pack
2pk · £1.40 each£2.80£2.30 Clubcard (£1.15 each)Genius Gluten Free Blueberry Muffins 2 Pack
2pk · £1.40 each£2.80£2.30 Clubcard (£1.15 each)
Scones & Teacakes
Tesco Finest All Butter Sultana Scones 4 Pack
4pk · £0.73 each£2.90Warburtons Fruit Loaf With Cinnamon & Raisin 400G
400g · £6.75/kg£2.70£2.20 Clubcard (£5.50/kg)Real Lancashire Eccles Cakes 4 pack
4pk · £0.81 each£3.25Tesco Free From Sultana Scones 2 pack
2pk · £1.58 each£3.15Warburtons Gluten Free Cinnamon & Raisin Sliced Fruity Buns 4 Pack
4pk · £0.83 each£3.30
Whole Cakes
Tesco Finest Lemon Drizzle Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Finest Carrot Cake 6 Servings
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Finest Victoria Sponge Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Slinky White Chocolate face Caterpillar cake
1pk · £12.35 each£12.35Tesco Genoa Fruit Cake
1pk · £3.30 each£3.30Tesco Finest Chocolate Cake 6 Servings
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Half & Half Cake
1pk · £21.00 each£21.00Ms Molly's Madeira Celebration Cake
1pk · £6.00 each£6.00Tesco Finest Coffee and Walnut Cake
1pk · £5.25 each£5.25
Savoury Pies
Tesco Melton Mowbray Pork Pie 145g
145g · £16.90/kg£2.45Pork Farms Original Pork Pies 4 Pack
4pk · £0.65 each£2.60Higgidy Spinach, Greek Feta & Pine Nut Pie 200g
200g · £23.00/kg£4.60Tesco Steak & Ale Puff Pastry Pie 500G
500g · £11.10/kg£5.55Tesco Large Melton Mowbray Pork Pie 440G
440g · £11.02/kg£4.85£3.90 Clubcard (£8.86/kg)Tesco Chicken & Gravy Shortcrust Pie 200G
200g · £14.75/kg£2.95Tesco 4 Pork Pies 260g
260g · £6.35/kg£1.65Tesco Melton Mowbray Pork Pies 6 Pack 300g
300g · £11.17/kg£3.35Tesco Finest Steak & Ale Pie 250G
250g · £19.80/kg£4.95Tesco Steak Shortcrust Pie 200G
200g · £14.75/kg£2.95Pukka Chicken & Mushroom Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Pukka All Steak Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Pukka Vegan No Steak Pie
1pk · £2.80 each£2.80Tesco Chicken & Gravy Shortcrust Pastry Pie 500G
500g · £11.10/kg£5.55Tesco Finest Dine In Slow Cooked Steak Pie 500G
500g · £18.10/kg£9.05Pukka Steak And Kidney Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Pieminister Mooless Moo pie with plant based 'steak' and Craft Ale 255g
255g · £22.55/kg£5.75Pukka Vegan Minced Beef & Onion Pie
210g · £13.33/kg£2.80
Seasonal Bakery
Tesco Finest Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.50 each£3.00Hallo Deutsche Bäckerei Marzipan Stollen Bites 275g
275g · £15.64/kg£4.30Tesco Finest Free From Christmas Pudding with Cognac 100g
100g · £26.50/kg£2.65Tesco Finest 9 All Butter Pastry Mini Mince Pies
9pk · £0.39 each£3.50Tesco Finest Mini Chocolate Chip Panettone 100g
100g · £20.00/kg£2.00Mr Kipling Signature Collection 2 All Butter Mince Pies Cakes
2pk · £1.25 each£2.50Mr Kipling 6 Snowflake Mince Pies
6pk · £0.50 each£3.00Cadbury Mini Bonfire Logs Honeycomb 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25£2.00 Clubcard (£0.40 each)NOMO Cookie Dough Impulse Reindeer 25g
25g · £40.00/kg£1.00Tesco Lebkuchen Iced Stars 250G
250g · £6.00/kg£1.50Tesco Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.21 each£1.25Tesco Gingerbread Biscuit
1pk · £1.25 each£1.25Tesco Finest Classic Mini panettone 100g
100g · £23.00/kg£2.30
Gluten Free
Tesco Free From 4 Mince Pies 220G
220g · £13.64/kg£3.00