- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Co-op Membership
Save on your order. Link or sign up now.
Offers (651)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Co-op Peri Peri Chicken Pasta Bowl 280g
280g · £13.21/kg£3.70Co-op 2 Scotch Eggs 227g
226g · £7.52/kg£1.70Co-op Spinach & Pine Nut Pasta 200g
200g · £11.25/kg£2.25Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80Co-op Chicken Madras 425g
400g · £11.13/kg£4.45Co-op Cocktail Sausages 250g
250g · £12.00/kg£3.00Co-op Moroccan Cous Cous 215g
215g · £12.79/kg£2.75Co-op British Chicken Mini Fillets 400g
400g · £12.50/kg£5.00Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g
65g · £28.46/kg3 for £4.50£1.85Co-op Chilled Stonebaked Meat Feast Pizza 356G
356g · £12.08/kg£4.30Co-op British Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.38 each£2.30£1.69 loyalty card (£0.28 each)Co-op Strawberries
227g · £13.00/kg£2.95Co-op Spaghetti & Meatballs 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Wild Rocket
60g · £22.50/kg£1.35Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G
250g · £17.20/kg£4.30Co-op Irresistible Pork Sausages 400G
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op British Milk Salted Butter 250g
250g · £8.60/kg£2.15Co-op Chicken Jalfrezi & Pilau Rice 425g
380g · £11.45/kg£4.35Co-op Tenderstem Broccoli 180g
4pk · £2.85/kg£2.05Co-op Seedless Green Grapes 500g
500g · £5.20/kg£2.60Co-op Irresistible 2 Scotch Eggs 240g
240g · £16.25/kg£3.90Co-op Beef Lasagne 400g
400g · £6.88/kg£2.75Co-op Pineapple Chunks 300g
300g · £10.17/kg£3.05Co-op British Chicken Breast Fillets 580G
580g · £9.22/kg2 for £8.90£5.35Co-op Blueberries 150g
150g · £17.33/kg£2.60Co-op Antipasti Misto 120G
120g · £32.50/kg£3.90Co-op Irresistible Vintage Cheddar Mac & Cheese 350g
350g · £16.71/kg£5.85Co-op Mini Watermelon
1pk · £2.95 each£2.95Co-op Bakery Blueberry Muffins 4 Pack
4pk · £0.60 each£2.40Co-op Kiwi Fruits
4pk · £0.54 each£2.15Co-op Seedless Mixed Grapes 500g
500g · £5.60/kg£2.80Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g
3pk · £32.59/kg3 for £4.50£2.20Co-op Chicken Biryani 425G
400g · £11.13/kg£4.45Co-op Nectarines
3pk · £0.63 each£1.90Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g
800g · £2.75/kg£2.20Co-op British 4 Baking Potatoes
4pk · £0.21 each£0.85Co-op Chicken Korma & Pilau Rice 425g
400g · £10.88/kg£4.35Ginsters Cornish Pasty 227g
227g · £8.81/kg£0.90 off£2.00£2.90Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £9.00/kg£1.50 off£3.60£5.10Co-op 6 Sausage Rolls 360g
330g · £6.67/kg£0.35 off£2.20£2.55Co-op Classic Menu Cottage Pie 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Southern Fried Chicken Bites 162g
162g · £18.83/kg£3.05Co-op Hot & Spicy Chicken Mini Fillets 305g
305g · £16.07/kg£4.90Co-op British Chicken Poppers 170g
170g · £17.65/kg£3.00Co-op Irresistible Wiltshire Cured Ham 120G
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op British Outdoor Bred Thin Sliced Cooked Ham 100g
100g · £14.00/kg£1.40
Co-op Member Prices
Co-op 2 White Baguettes 300g
2pk · £0.78 each£1.55£0.97 loyalty card (£0.49 each)Co-op Basmati Rice 1kg
1kg · £2.00/kg£2.00£1.20 loyalty card (£1.20/kg)Co-op Pure Canadian Maple Syrup 250g
250g · £21.40/kg£5.35£3.21 loyalty card (£12.84/kg)Co-op 6 White Finger Rolls
6pk · £0.21 each£1.25£0.79 loyalty card (£0.13 each)Co-op Tagliatelle Pasta 300g
300g · £6.33/kg£1.90£1.14 loyalty card (£3.80/kg)Co-op Fairtrade Italian Style Ground Coffee 200g
200g · £19.25/kg£3.85£2.31 loyalty card (£11.55/kg)Co-op 99 Blend Fairtrade Tea 80 Tea Bags 250g
250g · £7.00/kg£1.75£1.05 loyalty card (£4.20/kg)Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25£0.75 loyalty card (£7.50/kg)Co-op Pineapple & Mango
110g · £14.55/kg£1.60£0.96 loyalty card (£8.73/kg)Co-op Cherry Tomatoes 300g
300g · £4.67/kg£1.40£0.84 loyalty card (£2.80/kg)Co-op Frozen Stonebaked Four Cheese 330g
330g · £6.36/kg£2.10£1.26 loyalty card (£3.82/kg)Co-op Custard 400g
400g · £3.00/kg£1.20£0.72 loyalty card (£1.80/kg)Co-op Lightly Salted Tortilla Chips 180g
180g · £6.11/kg£1.10£0.66 loyalty card (£3.67/kg)Co-op Apple Juice 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.69 loyalty card (£1.69/L)Heinz Tomato Ketchup 460g
460g · £8.48/kg£3.90£2.34 loyalty card (£5.09/kg)Co-op Bacon Rasher Crisps 150g
150g · £8.67/kg£1.30£0.80 loyalty card (£5.33/kg)Co-op British Fresh Chicken Thighs 600G
600g · £6.00/kg£3.60£2.16 loyalty card (£3.60/kg)Co-op Honest Value Orange Juice Drink 1 Litre
1L · £1.70/L£1.70£1.02 loyalty card (£1.02/L)Co-op British 5% Fat Beef Mince 500g
500g · £11.40/kg£5.70£3.40 loyalty card (£6.80/kg)The Happy Egg Co. Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.53 each£3.15£1.95 loyalty card (£0.33 each)
Meal deals
Served - Indian: 1 Main + 2 Sides
£9.00Exclusive: Sandwich Filler + Bread Rolls
£1.80Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Sausages + Mash
£3.00Lunch Meal Deal
£5.00Premium Lunch Meal Deal
£6.50
Member Thursdays 🥦🍝🍅
Co-op 2 White Baguettes 300g
2pk · £0.78 each£1.55£0.97 loyalty card (£0.49 each)Co-op Basmati Rice 1kg
1kg · £2.00/kg£2.00£1.20 loyalty card (£1.20/kg)Co-op Pure Canadian Maple Syrup 250g
250g · £21.40/kg£5.35£3.21 loyalty card (£12.84/kg)Co-op 6 White Finger Rolls
6pk · £0.21 each£1.25£0.79 loyalty card (£0.13 each)Co-op Tagliatelle Pasta 300g
300g · £6.33/kg£1.90£1.14 loyalty card (£3.80/kg)Co-op Fairtrade Italian Style Ground Coffee 200g
200g · £19.25/kg£3.85£2.31 loyalty card (£11.55/kg)Co-op 99 Blend Fairtrade Tea 80 Tea Bags 250g
250g · £7.00/kg£1.75£1.05 loyalty card (£4.20/kg)Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25£0.75 loyalty card (£7.50/kg)Co-op Pineapple & Mango
110g · £14.55/kg£1.60£0.96 loyalty card (£8.73/kg)Co-op Cherry Tomatoes 300g
300g · £4.67/kg£1.40£0.84 loyalty card (£2.80/kg)Co-op Frozen Stonebaked Four Cheese 330g
330g · £6.36/kg£2.10£1.26 loyalty card (£3.82/kg)Co-op Custard 400g
400g · £3.00/kg£1.20£0.72 loyalty card (£1.80/kg)Co-op Lightly Salted Tortilla Chips 180g
180g · £6.11/kg£1.10£0.66 loyalty card (£3.67/kg)Co-op Apple Juice 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.69 loyalty card (£1.69/L)Heinz Tomato Ketchup 460g
460g · £8.48/kg£3.90£2.34 loyalty card (£5.09/kg)Co-op Bacon Rasher Crisps 150g
150g · £8.67/kg£1.30£0.80 loyalty card (£5.33/kg)Co-op British Fresh Chicken Thighs 600G
600g · £6.00/kg£3.60£2.16 loyalty card (£3.60/kg)Co-op Honest Value Orange Juice Drink 1 Litre
1L · £1.70/L£1.70£1.02 loyalty card (£1.02/L)Co-op British 5% Fat Beef Mince 500g
500g · £11.40/kg£5.70£3.40 loyalty card (£6.80/kg)The Happy Egg Co. Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.53 each£3.15£1.95 loyalty card (£0.33 each)
Top Picks 🌟
Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Curry in a hurry
£0.00Surf 3 in 1 Laundry Washing Detergent Capsules Tropical Lily 26 washes
26pk · £0.24 each£1.50 off£6.20£7.707UP Zero Sugar 2 Litres
2L · £1.03/L£0.65 off£2.05£2.70
Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻
Co-op Carving Pumpkin
1pk · £2.70 each£2.70Co-op Seasonal Mixed Squash
1pk · £1.25 each£1.25Co-op 4 Haunted House Brownies
4pk · £0.83 each£3.30Co-op 2 Trick or Treat Cupcakes
2pk · £0.68 each£1.35McVitie's 5 Jaffaween Spine - Chillin' Cherry Flavour Cake Bars
5pk · £0.22 each£1.10Mr Kipling 8 Fiendish Fancies
8pk · £0.38 each£3.00Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts
1pk · £2.20 each2 for £3£2.20McVitie's Jaffa Original Cake Bar Multipack 5 x 26.2g, 131g
5pk · £0.22 each£1.10Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)
275g · £12.00/kg£3.30Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £12.10/kg£6.05Co-op Trick or Treat Mix 300g (20 x 15g)
300g · £8.17/kg£2.45Co-op Gruesome Gummies 130g
130g · £7.31/kg£0.95Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g
130g · £7.31/kg£0.95Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags
214.5g · £15.38/kg£3.30Swizzels Mummy Mix 340g
340g · £8.09/kg£2.75Scream 5 Toffee Apple Mini Loaves 150g
5pk · £9.00/kg£1.35Yorkshire Baking Co. Limited Edition Toffee Apple Mega Loaf Cake
1pk · £3.00 each£3.00Scream 5 Cookies & Cream Flavour Mini Loaves 150g
150g · £9.00/kg£1.35Shades by Niko The Originals 150g
150g · £12.33/kg£1.85Toymania Halloween Surprise Bag 3+
1pk · £5.50 each£5.50
Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩
Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g
750g · £3.20/kg£2.40Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op Carving Pumpkin
1pk · £2.70 each£2.70Co-op Seasonal Mixed Squash
1pk · £1.25 each£1.25Co-op 4 Haunted House Brownies
4pk · £0.83 each£3.30Mr Kipling 8 Fiendish Fancies
8pk · £0.38 each£3.00Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts
1pk · £2.20 each2 for £3£2.20Co-op Cheesy Monster Jaws 100g
100g · £14.00/kg£1.40Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)Pepsi 2 litres
2L · £1.55/L£3.10Scream 5 Cookies & Cream Flavour Mini Loaves 150g
150g · £9.00/kg£1.35Co-op Bitesize Sausage Rolls 160G
160g · £19.38/kg£3.10Co-op Houmous 200g
200g · £7.75/kg£1.55Co-op Sweet & Salted Popcorn 25g
25g · £28.00/kg£0.70Birds Eye 4 Chicken Burgers 200G
200g · £15.75/kg3 for £7£3.15Co-op Battered Onion Rings 454g
454g · £4.74/kg£2.15Pringles Sour Cream & Onion 165g
165g · £13.64/kg£0.50 off£2.25£2.75Doritos Chilli Heatwave 140G
140g · £12.14/kg£0.70 off£1.70£2.40Co-op British Breaded Chicken Goujons 230g
230g · £13.48/kg£3.10£1.86 loyalty card (£8.09/kg)Tango Apple Sugar Free 2L
2L · £1.03/L£0.65 off£2.05£2.70
Cosy Nights In 🍿🍕🍫
Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g
150g · £12.67/kg£1.90Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Cadbury Drinking Hot Chocolate Cocoa Powder Tin 250g
250g · £14.80/kg£3.70Co-op Chilled Stonebaked Double Pepperoni Pizza 327g
327g · £13.15/kg£4.30Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Fairtrade Demerara Sugar 500g
500g · £4.00/kg£2.00Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G
250g · £17.20/kg£4.30Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25£0.75 loyalty card (£7.50/kg)Co-op Limited Edition Stonebaked American Hot 354g
444g · £9.68/kg£4.30Co-op Salt & Pepper Chicken Spring Rolls 100g
100g · £24.00/kg£2.40Co-op Irresistible Butter Chicken with Pilau Rice 380g
380g · £15.53/kg£5.90Co-op Salted Caramel Pretzel Mini Bites 220g (10 x 22g)
10pk · £15.40/L£3.85Häagen-Dazs Belgian Chocolate Ice Cream 400g
460ml · £9.35/L£4.30Häagen-Dazs Limited Edition Caramel Waffle Ice Cream 351g
420ml · £10.24/L£4.30Co-op Treat Chocolate Mini Rolls
1pk · £4.10 each£4.10Co-op 4 Chocolate Brownies
4pk · £0.41 each£1.65Co-op Treat Chocolate & Caramel Crispy Bites
1pk · £4.10 each£4.10Co-op Caramel Fudge Brownies
20pk · £0.21 each£4.10Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20
Student Shop 🍜🎓🥫
Co-op White Toastie Bread Loaf 800G
800g · £1.13/kg£0.90Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Cookies
1pk · £2.20 each£2.20Served - Indian: 1 Main + 2 Sides
£9.00Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Kellogg's Crunchy Nut 460g
460g · £9.57/kg£4.40Co-op Porridge Oats 500g
500g · £1.90/kg£0.95M&M's Peanut Large Milk Chocolate Bag 200g
200g · £19.25/kg£3.85Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g · £12.94/kg£1.85Co-op Smoked Paprika 46g
46g · £29.35/kg£1.35Knorr Chicken Stock Cubes 8x 10 g
8pk · £31.88/kg£2.55Co-op Ground Black Pepper 25G
25g · £60.00/kg£1.50Co-op British Table Salt 750g
750g · £1.20/kg£0.90Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre
1L · £2.35/L£2.35£1.49 loyalty card (£1.49/L)Heinz Cream of Tomato Soup 4 x 400g
4pk · £3.09/kg£4.95Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g
400g · £1.63/kg£0.65£0.45 loyalty card (£1.13/kg)Heinz Baked Beanz 200g
200g · £6.50/kg2 for £1.65£1.30Batchelors Pasta 'n' Sauce Cheese & Broccoli 99g
99g · £13.13/kg£1.30McVitie's Milk Chocolate Digestive Biscuits 266g
266g · £10.90/kg£2.90Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Crisps 150G
150g · £18.33/kg£2.75
Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
Co-op Fairtrade Baby Plum Tomatoes 225g
225g · £7.11/kg£1.60Co-op Fairtrade 99 160 Tea Bags
500g · £6.00/kg£3.00Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g
250g · £9.60/kg£2.40Co-op Fairtrade Rich Roast Instant Coffee 100g
100g · £30.50/kg£3.05Co-op Fairtrade Bananas
5pk · £0.26 each£1.30Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £26.35/kg£0.45 off£1.95£2.40Co-op Fairtrade Latte Sachets 7 x 17g (119g)
7pk · £13.03/kg£1.55Co-op Fairtrade Roses
1pk · £6.05 each£6.05Co-op Gift Bouquet
1pk · £6.60 each£6.60Co-op Florist Bright & Blissful Bouquet
1pk · £8.80 each£8.80Co-op Fairtrade Elegance Bouquet
1pk · £11.00 each£11.00Co-op Chocolate Sponges 2 x 105g (210g)
210g · £15.00/kg£3.15Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £20.97/kg£0.45 off£1.95£2.40Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g
158g · £24.37/kg£3.85Co-op Fairtrade Green Tea Infusion 20 Bags 50g
50g · £22.00/kg£1.10Co-op Bakery Fairtrade Cornflake Cluster Bites
18pk · £0.19 each£3.40Co-op 99 Blend Fairtrade Tea 40 Bags 125g
125g · £10.80/kg£1.35Co-op Irresistible Single Origin Sumatran Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Fairtrade Italian Style Coffee Beans 200g
200g · £19.25/kg£3.85Co-op Profiteroles 400g
400g · £9.75/kg£3.90
Freezer Faves 🍨🍟
Birds Eye Petits Pois 545g
545g · £6.42/kg3 for £7£3.50Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages 270g
270g · £11.11/kg3 for £7£3.00Linda McCartney's 2 Vegetarian Mozzarella 1/4 lb Burgers 227g
227g · £13.22/kg3 for £7£3.00Birds Eye 2 Crispy Chicken in Tempura Batter 170g
170g · £20.29/kg3 for £7£3.45Aunt Bessie's Crispy & Fluffy Roasties 600g
600g · £5.25/kg3 for £7£3.15McCain Gastro Triple Cooked Chips 600g
600g · £6.25/kg3 for £7£3.75McCain Smiles 454g
454g · £7.05/kg3 for £7£3.20Birds Eye 2 Chicken Quarter Pounders 227g
227g · £14.98/kg3 for £7£3.40Crosta Mollica Garlic & Mozzarella Sourdough Flatbread 229g
229g · £14.41/kg3 for £7£3.30Goodfella's Pepperoni Stonebaked Thin 332g
332g · £10.99/kg3 for £7£3.65Goodfella's Margherita Stonebaked Thin 334g
334g · £10.93/kg3 for £7£3.65Heartbrand Twister Mini Pineapple Ice Lolly 6x 50 ml
6pk · £13.00/L3 for £7£3.90Birds Eye 2 Southern Fried Chicken in Breadcrumbs 180g
180g · £19.17/kg£3.45Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshire Puddings 190g
190g · £15.53/kg3 for £7£2.95Birds Eye 4 Chicken Burgers 200G
200g · £15.75/kg3 for £7£3.15Birds Eye 6 Chunky Fish Fingers 360G
360g · £12.36/kg3 for £7£4.45McCain Hash Browns 625G
625g · £5.12/kg£3.20McCain Home Chips Crinkle 1kg
1kg · £3.75/kg3 for £7£3.75McCain Home Chips Straight 1kg
1kg · £3.75/kg3 for £7£3.75McCain Lightly Spiced Wedges 650g
650g · £4.92/kg3 for £7£3.20
Store Price Match 🥦
Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op All Butter Curved Croissants 194G
194g · £8.51/kg£1.65Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre
2L · £0.43/L£0.85Co-op Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10£0.95 loyalty card (£0.32 each)Co-op 2 White Baguettes 300g
2pk · £0.78 each£1.55£0.97 loyalty card (£0.49 each)Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply
4pk · £0.56 each£2.25Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g
800g · £2.75/kg£2.20Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G
65g · £10.00/kg£0.65Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread Loaf 400G
400g · £3.00/kg£1.20Warburtons Farmhouse Soft Bread 800g
800g · £2.50/kg£2.00Warburtons Danish Lighter White Bread 400g
400g · £3.63/kg£1.45Heinz Nature Creamed Porridge 120G
120g · £9.58/kg£1.15Warburtons Original Seeded Batch Bread 400g
400g · £3.50/kg£1.40Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g
20g · £37.50/kg£0.75Aptamil Growing Up Milk Drink 200ML
200ml · £7.75/L£1.55Warburtons Soft Tiger Bloomer 600g
600g · £3.25/kg£1.95Cow & Gate 3 Toddler Milk from 1 Year 200ml
200ml · £5.75/L£1.15Aptamil 1 First Infant Milk from Birth 800g
800g · £18.75/kg£15.00Aptamil 2 Follow On Baby Milk Formula 6-12 Months 800g
800g · £18.75/kg£15.00
Sandwiches, Wraps & Soups 🥪
Premium Lunch Meal Deal
£6.50Lunch Meal Deal
£5.00Co-op Mexican Style Bean & Cheese Wrap
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Roast Chicken Salad Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op Ham & Cheese Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Tuna Crunch Sub Roll with Lettuce & Mayo
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Ham & Cheese Sub Roll with Mustard Mayo
1pk · £3.45 each£3.45Coop Ham Hock + Potato Salad 225G
225g · £16.44/kg£3.70Coop Salmon & Tuna Sushi Pack
115g · £32.17/kg£3.70Co-op Cajun Chicken Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Tuk In Curry in a Naan Potato Madras 180g
1pk · £3.45 each£3.45Holy Moly Guacamole & Chips 77G
76g · £25.66/kg£1.95Co-op Mozzarella, Tomato & Pesto Pasta Salad 195g
195g · £18.97/kg£3.70Co-op Prawn Mayo Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Cheese & Red Onion Sandwich
1pk · £1.90 each£1.90Co-op Chicken & Bacon Caesar Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Chicken & Bacon Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op Southern Fried Chicken Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Irresistible Aberdeen Angus Steak Grab Bag EACH
1pk · £4.95 each£4.95Co-op All Day Breakfast Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75