- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
£6.00ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
£3.50ClubcardTesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Clover Original Spread 500G
500g · £7.00/kg£3.50£2.65 Clubcard (£5.30/kg)Pilgrims Choice Extra Mature Cheddar Cheese 350 G
350g · £16.00/kg£5.60£4.45 Clubcard (£12.71/kg)Tesco British Extra Mature Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardPrésident French Brie Cheese 200g
200g · £19.75/kg£3.95£3.00 Clubcard (£15.00/kg)Activia Peach No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Tesco Smoked Salmon 100g
100g · £47.50/kg£4.75£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Quorn 7 Picnic Eggs 140g
140g · £21.07/kg£2.95£2.10 Clubcard (£15.00/kg)Pukka All Steak Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g
450g · £6.33/kg£2.85£2.55 Clubcard (£5.67/kg)Rustlers Bbq Pork Rib Sandwich 157G
157g · £18.79/kg£2.95£2.45 Clubcard (£15.61/kg)Nestle Rolo Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Tesco 10 Halloumi-Style Fries 170G
170g · £16.18/kg£2.753 for 2 ClubcardTesco 12 Pigs in Blankets 240g
240g · £12.50/kg£3.003 for 2 ClubcardBirds Eye 8 Breaded Cod Fish Fingers 240g
240g · £22.92/kg£5.50£4.50 Clubcard (£18.75/kg)Oreo Spooky Vanilla Flavour Chocolate Sandwich Biscuits 154g
154g · £12.99/kg£2.00£1.40 Clubcard (£9.09/kg)Graze Chorizo and Honey Nut Crunch 120g
120g · £30.83/kg£3.70£2.95 Clubcard (£24.58/kg)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco British Diced Chicken Breast 400G
400g · £12.88/kg£5.15Tesco Chicken Breast Fillets 650g (c)
650g · £7.92/kg£5.15Tesco Finest All Butter Sultana Scones 4 Pack
4pk · £0.73 each£2.90Tesco Pork Belly Slices 500g Express
500g · £12.60/kg£6.30Tesco Finest Quarter Pounders 4 Beef Burgers 454g
454g · £15.20/kg£6.90Tesco Mashed Potato 450G
450g · £3.00/kg£1.35Président French Brie Cheese 200g
200g · £19.75/kg£3.95£3.00 Clubcard (£15.00/kg)Tesco British Chicken Thighs 600G (C)
600g · £5.50/kg£3.30Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Tesco Chicken & Bacon Pasta Bake 750G
750g · £7.20/kg£5.40Creamfields Mild White Cheddar 400G
400g · £7.63/kg£3.05Tarczynski Exclusive Pork Kabanos 105G
105g · £33.33/kg£3.50Pilgrims Choice Extra Mature Cheddar Cheese 350 G
350g · £16.00/kg£5.60£4.45 Clubcard (£12.71/kg)Tesco Chicken Tikka Biryani 400g
400g · £11.00/kg£4.40Philadelphia Light Low Fat Soft Cream Cheese 165G
165g · £17.27/kg£2.85Activia Peach No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Tesco Chicken Jalfrezi and Pilau Rice 400g
400g · £11.00/kg£4.40Tesco 2 Boneless Salmon Fillets 260G
260g · £22.50/kg£5.85Quorn 7 Picnic Eggs 140g
140g · £21.07/kg£2.95£2.10 Clubcard (£15.00/kg)Tesco Tender Vegetable Medley 160G
160g · £14.38/kg£2.30Tesco Slow Cooked Smoky BBQ Pulled Pork 410g
410g · £16.46/kg£6.75Tesco Spinach & Ricotta Fresh Tortelloni 300g
300g · £9.00/kg£2.70Pukka All Steak Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g
450g · £6.33/kg£2.85£2.55 Clubcard (£5.67/kg)Tesco Smoked Salmon 100g
100g · £47.50/kg£4.75£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Tesco Finest Lemon Drizzle Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Quiche-Lorraine 400g
400g · £8.88/kg£3.55Tesco Ripe & Ready Avocados Twin Pack
2pk · £0.90 each£1.80Tesco British Extra Mature Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco White Pitta Bread 6 Pack
6pk · £0.10 each£0.60Tesco Sweet & Easy Peel Clementines 600g
600g · £4.50/kg£2.70Tesco Unsmoked Back Bacon Rashers 10 Pack 300g
300g · £5.50/kg£1.65Tesco Pink Lady Apple Min 6 Pack (C)
5pk · £0.69 each£3.45Jason's 4 Sourdough Crumpets
4pk · £0.48 each£1.90Tesco Smoked Back Bacon Rashers 300G
300g · £5.50/kg£1.65Tesco Spinach 250G
250g · £6.80/kg£1.70Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Cherry 500ml
£2.90Tesco Chestnut Mushroom 250G
250g · £5.20/kg£1.30Oykos Strawberry Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g
4pk · £26.82/kg£2.95Clover Original Spread 500G
500g · £7.00/kg£3.50£2.65 Clubcard (£5.30/kg)Tesco Free Range Eggs Medium 6 Pack
6pk · £0.33 each£2.00Tesco Large Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45Tesco British Salted Block Butter 250G
250g · £8.00/kg£2.00Tesco Express Baby Plum Tomatoes 300G
300g · £3.83/kg£1.15Rustlers Bbq Pork Rib Sandwich 157G
157g · £18.79/kg£2.95£2.45 Clubcard (£15.61/kg)Tesco Plain White Tortilla Wraps 8 Pack
8pk · £0.20 each£1.60Tesco Seeded Large Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.25 each£1.00Nestle Rolo Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Tesco Sweet Vine Ripened Tomatoes 255G
255g · £5.69/kg£1.45Tesco Finest Buttermilk Pancakes 4 pack
4pk · £0.60 each£2.40Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Philadelphia Original Soft Cream Cheese 165G
165g · £17.27/kg£2.85Tesco Blueberries 150G
150g · £14.67/kg£2.20Auntys Golden Syrup Steamed Puddings 2 X 95G
95g · £20.53/kg£1.95Tesco Finest Baby Tomatoes 220G
220g · £11.59/kg£2.55
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with Clubcard