Chocolate Boxes & Gifts
Kinder Chocolate Hollow Santa Figure 55g
55g · £26.36/kg£1.45Kinder Joy Funko 20g
20g · £65.00/kg£1.30Reese's Peanut Butter Trees Milk Chocolate & Peanut Butter 34g
34g · £23.53/kg£0.80Co-op Milk Chocolate Coins 70g
70g · £15.71/kg£1.10Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Flaked Truffles 160g
160g · £30.94/kg£4.95Co-op Irresistible Orange Crisp Cocoa Dusted Truffles 160g
160g · £30.63/kg£4.90Maltesers Mini Reindeers 59g
59g · £27.97/kg£1.65Maltesers Reindeer 29g
29g · £27.59/kg£0.80M&M's Crispy Milk Chocolate Christmas Santa Treat 29g
29g · £27.59/kg£0.80Celebrations Milk Chocolate Mini Box of Chocolates & Biscuit Bars 69g
69g · £19.57/kg£1.35M&M's Christmas Mini Santa Chocolate Bag 55g
55g · £30.00/kg£1.65Maltesers Milk Chocolate Box 110g
110g · £32.73/kg£3.60Celebrations Milk Chocolate Box 300g
300g · £20.67/kg£6.20Kinder Surprise 20G
20g · £75.00/kg£1.50After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g
300g · £15.50/kg£4.65North Pole Santa Coin 50g
50g · £33.00/kg£1.65Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treat 29g
29g · £27.59/kg£0.80Cadbury Dairy Milk Chocolate Puds 5 Pack Multipack 175 g
175g · £22.00/kg£3.85Cadbury Roses Pralines 240 g
240g · £27.50/kg£6.60Monty Bojangles Choccy Scoffy Truffles 135g
135g · £40.74/kg£5.50Guylian Sea Shells 250G
250g · £33.60/kg£8.40Cadbury Christmas Mini Snowballs Bag 74 g
74g · £22.30/kg£1.65Cadbury Milk Tray Chocolate Chocolate 312g
312g · £24.68/kg£7.70Kinder Bueno Eggs 80g
80g · £34.38/kg£2.75Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 137g
137g · £44.16/kg£6.05Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 137g
137g · £44.16/kg£6.05Quality Street Matchmakers Cool Mint 110g
110g · £22.27/kg£2.45Ferrero Rocher Gift Box of Chocolate 24 Pieces (300g)
300g · £42.17/kg£12.65Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £30.25/kg£6.05Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)
200g · £41.25/kg£8.25Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
200g · £30.25/kg£6.05Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 15 Pieces (172g)
172g · £47.97/kg£8.25Quality Street 550g
550g · £11.00/kg£6.05Terry's Orange Milk Chocolate Truffles 200g
200g · £30.25/kg£6.05Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £15.17/kg£2.20Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £15.17/kg£2.20Reese's Peanut Butter Filled Santas Treat Bag 55g Clipstrip
55g · £30.00/kg£1.65Thorntons Continental 131g
131g · £67.18/kg£8.80Thorntons Classic Milk, Dark, White Chocolates 262g
262g · £41.98/kg£11.00Ferrero Rocher Chocolate Pralines Treat Pack 3 Pieces (37.5G)
37.5g · £40.00/kg£1.50Maltesers Mini Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treats Bag 59g
59g · £27.97/kg£1.65Kinder Surprise Eggs 3 x 20 (60g)
60g · £64.17/kg£3.85
Chocolate Bars
Co-op Free From Millionaire's Crispy Stackers 150G
150g · £22.00/kg£3.30Twix White Multipack Chocolate Bar 9 x 20g
180g · £16.39/kg£2.95Twix Caramel & Milk Chocolate Fingers Biscuit Snack Bars Multipack 9 x 20g
9pk · £0.35 each£3.15McVitie's Club Mint Chocolate Biscuit bar 7pk
7pk · £0.26 each£1.85McVitie's Club Orange Chocolate Biscuit Bars 7pk
7pk · £0.26 each£1.85McVitie's Penguin Milk Chocolate Biscuit bar 7pk
7pk · £0.21 each£1.05 off£1.45£2.50Tunnock's Milk Chocolate Caramel Wafer Biscuits Multipack 8 x 30g
8pk · £14.17/kg£3.40McVitie's 7 Gold Bars 124g
7pk · £0.21 each£0.90 off£1.45£2.35NOMO Vegan & Free From Caramel Choc Bar 38g
38g · £35.53/kg£0.65 off£1.35£2.00Galaxy Ripple Multipack Chocolate Bars 4x30g
120g · £24.17/kg£2.90Reese's Peanut Butter Bar 90g
90g · £24.44/kg£2.20Co-op Irresistible Chocolate for Change 45% Cocoa Dark Milk Chocolate 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)Co-op Chunky Salted Caramel & Pretzel Chocolate Bar 150g
150g · £22.00/kg£3.30Co-op White Chocolate Lollipop with Milk & Coloured Chocolate Decoration 30g
30g · £48.33/kg£1.45Galaxy Gift Milk Chocolate Bar 360g
360g · £17.50/kg£6.30Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 180g
180g · £20.83/kg£3.75Twix Multipack Chocolate Bars 4x40g
160g · £18.13/kg£2.90Bounty Milk 57G
57g · £24.56/kg£1.40Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)
275g · £12.00/kg£3.30Mars Caramel & Milk Chocolate Bar 40g
40g · £23.75/kg£0.95Mars Duo Caramel & Milk Chocolate Bar 69g
69g · £26.09/kg£1.80Mars Caramel Multipack Chocolate Bars 4 x 40g
160g · £18.13/kg£2.90Snickers Peanut Multipack Chocolate Bars 8 x 34.5g
276g · £12.68/kg£3.50Mars Caramel Multipack Chocolate Bars 8 x 34.5g
276g · £12.68/kg£3.50Snickers Peanut & Caramel Chocolate Bar 40g
40g · £23.75/kg£0.95Snickers Peanut Multipack Chocolate Bars 4 x 40g
160g · £18.13/kg£2.90Snickers Duo Peanut & Caramel Chocolate Bar 69g
69g · £26.09/kg£1.80Reese's Milk Chocolate, Peanut Butter & Nougat Fast Break 51g
51g · £25.49/kg£1.30Nomo Cookie Dough 127g
127g · £38.19/kg£4.85Co-op Irresistible Single Origin Gianduja Chocolate Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)Kinder Small Chocolate Bars Multipack 8 x 12.5g (100g)
100g · £20.50/kg£2.05Cadbury Twirl Chocolate Bar 43g
43g · £27.91/kg£1.20Kinder Bueno White Milk and Hazelnuts 39g
39g · £24.36/kg£0.95Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 42g
42g · £33.33/kg£1.40Bounty Coconut Multipack Chocolate Bars 4x57g
228g · £10.75/kg£2.45Fry's Turkish Delight Chocolate Bar 51g
51g · £23.53/kg£1.20Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin 85% Cocoa Dark Chocolate Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin Dark Chocolate with Orange Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05Lindt Excellence Dark Sea Salt Chocolate Bar 100g
100g · £33.00/kg£3.30Lindt Excellence 70% Cocoa Intense Dark 100g
100g · £33.00/kg£3.30Lindt Excellence Milk Extra Creamy Chocolate Bar 100G
100g · £33.00/kg£3.30Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin 70% Cocoa Dark Chocolate Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05Twix Xtra Biscuit & Milk Chocolate Bars 75g
75g · £24.00/kg£1.80Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin Dark Chocolate with Raspberries 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 45g
45g · £26.67/kg£1.20Cadbury Timeout Roundie Milk Chocolate Wafer Biscuit 5 Pack Muiltipack 150g (5 x 30g)
150g · £18.67/kg£2.80Twix Caramel & Milk Chocolate Fingers Biscuit Snack Bar 50g
50g · £28.00/kg£1.40Yorkie Original Duo 72g
72g · £15.28/kg£1.10Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 7 Pack Multipack 190.4g (7 x 27x2g)
190.4g · £15.76/kg£3.00Cadbury Dairy Milk &More Nutty Praline Crisp Chocolate Bar 180g
180g · £20.28/kg£3.65View all (148)
Chocolate Pouches & Bags
Munchies Milk Chocolate & Caramel Tube 52g
52g · £21.15/kg£1.10Co-op Chocolate Coated Peanuts 150G
150g · £14.67/kg£2.20Maltesers Chocolate Treat Bag 68g
68g · £26.47/kg£1.80Mars, Snickers, Twix, Maltesers & Milky Way Funsize Milk Chocolate Bars 20 packs
358g · £11.45/kg£4.10M&M’s Crispy Pouch 107g
107g · £22.43/kg£2.40Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £12.10/kg£6.05Revels Large Milk Chocolate Bag 185g
185g · £20.81/kg£3.85M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g
112g · £21.43/kg£2.40M&M's Peanut Large Milk Chocolate Bag 200g
200g · £19.25/kg£3.85Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £32.43/kg£2.40M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g
220g · £15.00/kg£3.30Flipz Limited Edition Cinnamon Bun Flavour Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g
112g · £21.43/kg£2.40M&M's Peanut Milk Chocolate Bag 112g
112g · £21.43/kg£2.40Revels Milk Chocolate Bag 101g
101g · £23.76/kg£2.40Galaxy Minstrels Milk Chocolate Bag 118g
118g · £20.34/kg£2.40Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £25.81/kg£2.40Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g
158g · £24.37/kg£3.85Reese's Milk Chocolate and Peanut Butter Cups, 2 Pack, 42g
42g · £30.95/kg£1.30Maltesers Milk Chocolate Box 310g
310g · £24.84/kg£7.70Smarties Milk Chocolate Tube 38g
38g · £28.95/kg£1.10Reese's Minis Unwrapped Peanut Butter Cups 90G
90g · £27.78/kg£2.50Maltesers Milk Chocolate Bag 37g
37g · £37.84/kg£1.40Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Flipz Salted Caramel Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Co-op Free From Buttons 25g
25g · £30.00/kg£0.75Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags
214.5g · £15.38/kg£3.30Deliciously Ella Chocolate Orange Dipped Almonds 27g
27g · £70.37/kg£1.90M&M's Minis Milk Chocolate Bag 115g
115g · £20.87/kg£2.40Candy Kittens Treets Pretzel Bites 120g
120g · £15.83/kg£1.90M&M'S Cookie Dough Milk Chocolate Bag 102g
102g · £25.98/kg£2.65Little Rolo Milk Chocolate Caramel Sharing Pouch 103g
103g · £23.30/kg£2.40Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £15.43/kg£0.95 off£1.45£2.40Smarties Milk Chocolate Giant Tube 120g
120g · £12.50/kg£1.50Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends 191g
191g · £20.16/kg£3.85Cadbury Heroes Pralines 240 g
240g · £27.50/kg£6.60Cadbury Mini Puds Chocolate Bag with Hazelnuts Clipstrip 73 g
73g · £27.40/kg£2.00Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g
223g · £17.26/kg£3.85Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Munchies Milk Chocolate Sharing Bag 104g
104g · £13.94/kg£0.95 off£1.45£2.40Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g
100g · £24.00/kg£2.40Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Bag 40g
40g · £30.00/kg£1.20Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105G
105g · £13.81/kg£0.95 off£1.45£2.40Wawel Michalki z Wawelu Chocolate Coated Peanut Candies 245g
245g · £14.49/kg£3.55Cadbury Dairy Milk Chocolate Caramel Nibbles Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury White Chocolate Buttons Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Fudge Minis Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Oreo Bites Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65View all (75)
Sweets
Co-op Marshmallows 160g
160g · £7.81/kg£1.25NOMO Choc Lollies 3 x 12g (36g)
3pk · £65.28/kg£2.35Co-op Milk Chocolate Eclairs 175g
175g · £7.71/kg£1.35Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G
65g · £10.00/kg£0.65Co-op Strawberry Pencils 65G
65g · £10.00/kg£0.65Co-op Irresistible Clotted Cream Fudge 150G
150g · £16.00/kg£2.40Co-op Fizzy Rainbow Belts 65g
65g · £11.54/kg£0.75Haribo Goldbears 175g
175g · £8.57/kg£1.50Co-op Trick or Treat Mix 300g (20 x 15g)
300g · £8.17/kg£2.45Co-op Gruesome Gummies 130g
130g · £7.31/kg£0.95Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g
130g · £7.31/kg£0.95Swizzels Mummy Mix 340g
340g · £8.09/kg£2.75Swizzels An Assortment of Family Favourite Sweets 650g
650g · £7.62/kg£4.95Bazooka Candy Brands Juicy Drop Blasts 140g
140g · £9.29/kg£1.30HARIBO Balla Bites Zing 140g
140g · £10.71/kg£1.50HARIBO Share the Happy Multipack Bag 352g
352g · £7.81/kg£2.75Haribo Zingfest 150g
150g · £10.00/kg£1.50HARIBO Heart Throbs 160g
160g · £9.38/kg£1.50HARIBO Bone Shakers 160g
160g · £7.50/kg£1.20HARIBO Sour Skeletons 160g
160g · £7.50/kg£1.20HARIBO Limited Edition Merry-Mix 160g
160g · £7.50/kg£1.20HARIBO Nostalgix 175g
175g · £8.29/kg£1.45MAOAM Limited Edition Broom Stixx Sour 350g
350g · £7.86/kg£2.75Co-op Blackcurrant And Liquorice 175G
175g · £7.71/kg£1.35Co-op Buttermintoes 175G
175g · £7.71/kg£1.35Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream Flavour 120g
120g · £9.17/kg£1.10Co-op Fruit Pastilles 175G
175g · £7.14/kg£1.25Co-op Jelly Babies 175G
175g · £7.71/kg£1.35Co-op Jelly Beans 175G
175g · £7.71/kg£1.35Co-op Marshmallows 150g
150g · £13.33/kg£2.00Mega Push Pop 30g
30g · £46.67/kg£1.40Co-op Strawberry Bon Bons 175G
175g · £7.71/kg£1.35Co-op Strawberry Laces 65G
65g · £11.54/kg£0.75Co-op Toffee Assortment 175G
175g · £7.71/kg£1.35Swizzels Squashie Orange & Cherry Flavour Double Dip 120g
120g · £8.33/kg£1.00Co-op Wine Gums 175G
175g · £7.71/kg£1.35Haribo Giant Strawbs Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Haribo Starmix Sweets Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Haribo Supermix Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Maoam Pinballs 140g
140g · £10.71/kg£1.50Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g
140g · £8.57/kg£1.20Bazooka Candy Ring Pop 2.88G
2.88g · £190.97/kg£0.55Swizzels Scrumptious Sweets 173G
173g · £8.67/kg£1.50Haribo Twin Snakes 175G
175g · £6.86/kg£1.20Co-op Mint Humbugs 175G
175g · £7.71/kg£1.35Nerds Gummy Clusters Fruit-Flavour Candy 113g
113g · £22.12/kg£2.50E. Wedel Sezamki Sesame Snacks 27.2g
27.2g · £27.57/kg£0.75Bonds of London Lemon Sherbets 120g
120g · £17.08/kg£2.05Candy Kittens Eton Mess Gourmet Sweets 140g
140g · £14.29/kg£0.95 off£2.00£2.95View all (104)
Chewing Gum & Mints
Tic Tac Two Spearmint Flavour 38.5g
38.5g · £54.55/kg£2.10Tic Tac Two Lemon Raspberry Flavours 38.5g
38.5g · £54.55/kg£2.10Co-op Mint Imperials 175G
175g · £7.14/kg£1.25Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £67.86/kg£0.95Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £67.86/kg£0.95Extra Bubblemint Sugarfree Chewing Gum x10 pieces
14g · £67.86/kg£0.95Wrigley's Extra Watermelon Flavour 14g
14g · £67.86/kg£0.95Trebor Softmints Spearmint Mints Roll 44.9g
45g · £18.89/kg£0.85Extra Peppermint Chewing Gum Sugar Free 10 piece
14g · £64.29/kg£0.90Extra Blueberry Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
14g · £67.86/kg£0.95Wrigleys Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £64.29/kg£0.90Wrigleys Extra Peppermint Sugarfree Mints Roll PACK
1pk · £0.95 each£0.95Wrigleys Extra Strawberry Chewing Gum 10PCE
14g · £67.86/kg£0.95Extra White Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
14g · £67.86/kg£0.95Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g
41.3g · £20.58/kg£0.85Trebor Extra Strong Peppermint Mints Rolls 4 Pack 145g (4 x 36.4g)
146g · £13.36/kg£1.95Polo Original Mint Tube Multipack 34g 4 Pack
136g · £16.18/kg£2.20Tic Tac Limited Edition Fruit Fusion Mixed Fruit Flavour 49g
49g · £37.76/kg£1.85Smint 30 Peppermint Cleanbreath 21g
21g · £71.43/kg£1.50Tic Tac Mixers Cherry Cola 49g
49g · £39.80/kg£1.95Extra Peppermint Sugarfree Mints Bottle 70 Pieces
70pk · £0.05 each£3.30Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Strawberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Refreshers Watermelon Raspberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Handy Box 7 Pieces
15.6g · £60.90/kg£0.95Extra Plus Hydro Peppermint Chewing Gum 7 pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum 7 Pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Plus Chill Watermelon Flavour Chewing Gum 7 Pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Bubblemint Chewing Gum Bottle 46pc
64g · £51.56/kg£3.30Wrigley's Extra Peppermint 3 x 12.6g (37.8g)
42g · £45.24/kg£1.90Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Multipack 3 x 9 Pieces
42g · £45.24/kg£1.90Extra Refreshers Tropical Flavour Sugar Free Chewing Gum Handy Box 7pcs
15.6g · £60.90/kg£0.95Wrigleys Extra White Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Piece
64g · £51.56/kg£3.30Wrigleys Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Bottle 46 piece
64g · £51.56/kg£3.30Smint Spearmint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Smint Strawberry XXL 36 Mints 25g
20g · £75.00/kg£1.50Smint Sweet Mint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Smint Peppermint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Tic Tac Fresh Mint 49g
49g · £39.80/kg£1.95Mentos Fruit Chewy Dragees 3 x 38g
114g · £16.67/kg£1.90Mentos Chewy Dragees Mint Flavour 3 x 38g
114g · £16.67/kg£1.90