Natural Yoghurts
No.1 Natural Strained Greek Yogurt 500g
500g · £7.60/kg£3.80Fage Total 0% Fat Free Natural Greek Yogurt Large 950g
950g · £7.58/kg£7.20Fage Total 5% Fat Natural Greek Yogurt Large 950g
950g · £7.58/kg£7.20Yeo Valley Bio Live Organic Natural Yogurt 950g
950g · £5.00/kg£4.75Fage Total 0% Fat Free Natural Greek Yogurt 450g
450g · £12.56/kg£5.65Essential Natural Greek Style Yogurt Large 1Kg
1kg · £2.50/kg£2.50Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £7.11/kg£3.20Yeo Valley Organic Greek Recipe 5% Strained Natural Yogurt 450g
450g · £10.22/kg£4.60Essential Greek Style Natural Yogurt 500g
500g · £2.90/kg£1.45Yeo Valley Organic Natural Greek Style Yogurt 450g
450g · £5.00/kg25% off£2.25£3.00Kri Kri My Authentic Greek Yogurt 0% Fat 1Kg
1kg · £5.75/kg£5.75Essential Fat Free Natural Greek Style Yogurt 500g
500g · £2.40/kg£1.20The Estate Dairy Greek Style Natural Yogurt 500g
500g · £7.10/kg£3.55Kri Kri 10% Fat Authentic Greek Yogurt 500g
500g · £7.20/kg£3.60Yeo Valley Organic Natural Single Greek Style Yogurt 150g
150g · £8.00/kg£1.20Fage Total 5% Fat Natural Greek Yogurt 450g
450g · £10.56/kg£4.75Fage Total 0% Fat Free Natural Greek Yogurt Small 150g
150g · £13.67/kg£2.05Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450g
450g · £5.89/kg£2.65Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g
350g · £7.14/kg£2.50Yeo Valley Bio Live Organic Natural Yogurt 150g
150g · £7.67/kg£1.15Tims Dairy Natural Greek Style Yogurt 500g
500g · £5.50/kg£2.75Tims Dairy Kefir Greek Style Yogurt 450g
450g · £7.33/kg£3.30The Collective Cultured Kefir Natural Yogurt 400g
400g · £8.25/kg£3.30Essential Fat Free Natural Yogurt 500g
500g · £2.38/kg15% off£1.19£1.40The Collective Straight Up Greek Style Yogurt 900g
900g · £5.00/kg£4.50No. 1 Fat Free Strained Natural Greek Yogurt 500g
500g · £6.00/kg£3.00Fage Total 5% Fat Natural Greek Yogurt Small 150g
150g · £13.67/kg£2.05Yeo Valley Organic Natural Greek Style Yogurt Large 950g
950g · £5.47/kg£5.20Essential Low Fat Natural Greek Style Yogurt 500g
500g · £2.90/kg£1.45Yeo Valley Organic Natural Yogurts 4x110g
440g · £7.73/kg£3.40Duchy Organic Natural Greek Style Yogurt 450g
450g · £5.78/kg£2.60Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 950g
950g · £6.26/kg£5.95St Helens Farm Goats Milk Natural Yogurt 450g
450g · £7.44/kg£3.35Onken Biopot Set Natural Yogurt 450g
450g · £6.00/kg£2.70Biotiful Gut Health Original Kefir Yogurt 350g
350g · £7.71/kg2 for £3.60£2.70Yeo Valley 0% Fat Organic Natural Yogurt 450g
450g · £5.89/kg£2.65Essential Low Fat Natural Yogurt 500g
500g · £2.80/kg£1.40Kri Kri 10% Fat Authentic Greek Yogurt Large 1Kg
1kg · £5.75/kg£5.75Woodlands Park Dairy Sheep Milk Organic Natural Yogurt 450g
450g · £10.56/kg£4.75Essential Greek Style Yogurt Multipack 4x100g
400g · £4.25/kg£1.70No.1 Natural Strained Greek Yogurt 1Kg
1kg · £4.90/kg£4.90Yeo Valley Organic Greek Recipe 0% Strained Natural Yogurt 450g
450g · £10.22/kg£4.60Rachels Dairy Coconut Organic Greek Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10Waitrose Freefrom Lactose Free Greek Style Yogurt Alternative 450g
450g · £5.11/kg£2.30Yeo Valley Organic Greek Style Yogurt 4x110g
440g · £7.73/kg£3.40No. 1 Strained Natural Greek Yogurt 200g
200g · £7.75/kg£1.55Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 1Kg
1kg · £4.50/kg£4.50Fage Total 2% Fat Natural Greek Yogurt Large 950g
950g · £7.58/kg£7.20
Flavoured Yoghurts
Danone Skyr High Protein 0% Fat Natural Yogurt 450g
450g · £7.33/kg£3.30Alpro Plant Protein Red Berries Yogurt 200g
200g · £10.25/kg£2.05Arla Protein Strawberry Yogurt 200g
200g · £10.50/kg£2.10FAGE Fruits Strawberry Greek Yoghurt 380g
380g · £10.13/kg£3.85Lindahls Kvarg Raspberry High Protein Yogurt Single 150g
150g · £12.00/kg£1.80Arla Protein Raspberry Yogurt 200g
200g · £9.00/kg£1.80Biotiful Kefir Protein Original 250g
250g · £9.60/kg2 for £3.60£2.40Biotiful Kefir Protein Vanilla 250g
250g · £9.60/kg2 for £3.60£2.40Isey Skyr Vanilla Icelandic High Protein Fat Free Yogurt 170g
170g · £10.59/kg£1.80Isey Skyr Baked Apple Icelandic Yogurt Big Pot 450g
450g · £6.67/kg£3.00GetPro Chocolate Hazelnut High Protein Pudding Yogurt Single 180g
180g · £13.06/kg£2.35Biotiful Gut Health Kefir Protein Mango 250g
250g · £9.60/kg2 for £3.60£2.40Danone Skyr High Protein 0% Fat Natural Yogurt 800g
800g · £5.63/kg£4.50Waitrose High Protein Natural Yogurt 450g
450g · £4.71/kg20% off£2.12£2.65Isey Skyr Strawberry Icelandic High Protein Fat Free Yogurt 170g
170g · £10.59/kg£1.80Arla Protein Blueberry Yogurt 200g
200g · £9.00/kg£1.80GetPro Vanilla High Protein Yogurt Single 160g
160g · £9.38/kg£1.50Isey Skyr Sea Salted Caramel Icelandic High Protein Fat Free Yogurt 170g
170g · £10.59/kg£1.80Waitrose Hazelnut Low Fat Yogurt 150g
150g · £6.00/kg£0.90Activia Vanilla No Added Sugar Gut Health Yogurt Multipack 4x115g
460g · £7.61/kg£3.50Biotiful Kefir Madagascan Vanilla Yoghurt 350g
350g · £7.71/kg2 for £3.60£2.70Muller Fruit Corner Vanilla with Chocolate Balls Yogurt Single 124g
124g · £9.27/kg4 for £2.40£1.15Yeo Valley Greek Style Mediterranean Lemon Yogurt 0.45Kg
450g · £6.89/kg£3.10Waitrose Lemon Curd Yogurt Single 150g
150g · £8.00/kg£1.20Muller Corner Vanilla Chocolate Balls & Banana Chocolate Flakes Yogurts 6x124g
744g · £6.85/kg£5.10Muller Light Toffee Fat Free Yogurt 160g
160g · £7.19/kg4 for £2.40£1.15Rachels Dairy Ginger Organic Greek Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10Waitrose Apricot Fruit Fool 114g
114g · £10.53/kg£1.20Activia Cherry, Strawberry, Raspberry & Pineapple 8x115g
920g · £6.14/kg£5.65Benecol Peach Vegetarian Yogurts 4x115g
460g · £10.98/kg£5.05Benecol Strawberry Vegetarian Yogurts 4x115g
460g · £10.98/kg£5.05Activia Fusion Blueberry Acai Gut Health Yogurts 4x120g
480g · £8.13/kg£3.90Activia Strawberry Gut Health Yogurts 4x115g
460g · £7.61/kg£3.50Bonne Maman Raspberry Yogurts 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70Bonne Maman Rhubarb Yogurt 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70Bonne Maman Blueberry Yogurt 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70Activia Gut Health Mango 4x115g
460g · £7.61/kg£3.50Tims Dairy Raspberry Greek Style Yogurt 450g
450g · £6.67/kg£3.00Tims Mango Greek Family Yogurt 450g
450g · £6.67/kg£3.00Rachels Dairy Rhubarb Organic Greek Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10Yeo Valley Organic Raspberry Kefir Multipack Yogurts 4x100g
400g · £8.25/kg£3.30Activia Rhubarb Gut Health Yogurts 4x115g
460g · £7.61/kg£3.50Fage Total 0% Fat Free Honey Greek Yogurt Small 150g
150g · £13.67/kg£2.05Waitrose Mango & Passion Fruit West Country Yogurt 150g
150g · £8.00/kg£1.20Isey Skyr Blueberry Icelandic High Protein Fat Free Yogurt 170g
170g · £10.59/kg£1.80Muller Corner Red Cherry Yogurt Single 136g
136g · £8.46/kg4 for £2.40£1.15Yeo Valley Fruity Favourites Organic Yogurts 4x110g
440g · £5.64/kg25% off£2.48£3.30Yeo Valley Strawberry Organic Yogurt 450g
450g · £4.67/kg25% off£2.10£2.80Rachels Dairy Luscious Fruits Peach & Mango Organic Yogurts 4x110g
440g · £8.18/kg£3.60Activia Mango, Strawberry, Kiwi & Apricot Gut Health Yogurt Multipack 8x115g
920g · £6.14/kg£5.65View all (96)
Kids Yoghurts
Munch Bunch Squashums Strawberry Kids Yogurts 5x60g
300g · £10.33/kg£3.10Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry & Vanilla Kids Yogurts 4x85g
340g · £7.35/kg£2.50The Collective Peach & Apricot Suckies Kids Yogurts 90g
90g · £13.89/kg£1.25The Collective Banana Suckies Kids Yogurts 90g
90g · £13.89/kg£1.25The Collective Strawberry Suckies Kids Yogurts 90g
90g · £13.89/kg£1.25Petits Filous Strawberry & Raspberry Kids Yogurts Big Pots 4x85g
340g · £7.06/kg£2.40Yoplait Choobs Wildlife Variety Kids Yogurts 6x37g
222g · £6.76/kg£1.50Yeo Valley Organic Little Yeos Fruity Favourites Kids Yogurt Selection 4x85g
340g · £7.94/kg£2.70The Collective Suckies Strawberry & Banana 90g
90g · £13.89/kg£1.25The Collective Suckies Mango & Peach 90g
90g · £13.89/kg£1.25Yoplait Strawberry & Apricot Kids Yogurts Big Pots 4x85g
340g · £7.06/kg£2.40The Collective Raspberry Suckies Kids Yogurts 90g
90g · £13.89/kg£1.25Yoplait Frubes Strawberry, Red Berry & Peach Kids Yogurts 9x37g
333g · £8.41/kg£2.80
Yoghurt Drinks
Benecol Blueberry Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Biotiful Gut Health Kefir Drink Raspberry 500ml
500ml · £6.60/L£3.30Bio-tiful Dairy Natural Kefir Drink 500ml
500ml · £6.60/L£3.30Bio-tiful Dairy Original Kefir Drink 1litre
1L · £4.50/L£4.50Bio-tiful Dairy Morello Cherry Kefir Drink 500ml
500ml · £6.60/L£3.30Actimel Immunity Strawberry Live Yogurt Drinks Large Pack 12x100g
1.2kg · £5.00/kg£6.00Yakult Original Fat Free Yogurt Drinks 8x65ml
520ml · £9.71/L£5.05Waitrose Buttermilk 284ml
284ml · £4.40/L£1.25Yeo Valley Mango & Passionfruit Organic Kefir Yogurt 350g
350g · £7.14/kg£2.50Bio-tiful Dairy Organic Natural Kefir Drink 500ml
500ml · £7.10/L£3.55Bio-tiful Dairy Gut Health Strawberry Kefir Drink 1litre
1L · £4.50/L£4.50Actimel Immunity Strawberry Flavour Live Yogurt Drinks 8x100g
800g · £6.38/kg£5.10Benecol Original No Added Sugar Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Yakult Balance Fat Free Yogurt Drinks 8x65ml
520ml · £9.71/L£5.05Benecol Raspberry No Added Sugar Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Biotiful Gut Health Vanilla Kefir Drink 1 Litre
1L · £4.50/L£4.50Benecol Strawberry Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Actimel Immunity Blueberry Live Yogurt Drinks 8x100g
800g · £6.38/kg£5.10Benecol Peach & Apricot No Added Sugar Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Actimel Immunity 0% Added Sugar Fat Free Live Yogurt Drinks 8x100g
800g · £6.38/kg£5.10Actimel Immunity Multifruit Live Yogurt Drinks Large Pack 12x100g
1.2kg · £5.00/kg£6.00