Chocolate Boxes & Gifts
After Eight Delightfully Minty Dark Chocolate Thins 300g
300g · £17.33/kg£5.20Lindt Lindor Truffles Box 200g
200g · £43.25/kg£8.65Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffle Box 200g
200g · £43.25/kg£8.65Maltesers 110g
110g · £34.55/kg£3.80Quality Street 220g
220g · £17.05/kg£3.75Celebrations 300g
300g · £24.00/kg£7.20Ferrero Rocher 3pk 67g
38g · £54.67/kg£2.05Ferrero Rocher 200g 16pk
200g · £40.25/kg£8.05Guylian Seashells 250g
250g · £34.60/kg£8.65Kinder Chocolate Small Bars Multipack 10 x 12.5g (125g)
125g · £18.40/kg£2.30Lindt Lindor Christmas Milk Chocolate Mini Truffles Bag 80g
80g · £43.13/kg£3.45Guylian Fairtrade The Original Seashells 6 Chocolates with Hazelnut Praliné Filling 65g
65g · £35.38/kg£2.30Cadbury Roses Pouch 270g
270g · £27.78/kg£7.50Cadbury Milk Tray 312g
312g · £25.00/kg£7.80Cadbury Stocking Selection Box 174g
174g · £29.89/kg£5.20Quality Street Matchmakers Mint 110g
110g · £20.91/kg£2.30Galaxy Chocolate Large Christmas Selection Box 234g
234g · £28.85/kg£6.75Kinder Surprise 20g
20g · £53.50/kg35% off£1.07£1.65Kinder Chocolate Mini Figures Multipack 6 x 15g (90g)
90g · £33.89/kg£3.05Cadbury Minis Puds 73g
73g · £35.62/kg£2.60Morrisons Halloween Chocolate Lollipop 27g
27g · £53.70/kg£1.45Terry's Orange Milk Chocolate Ball 145g
145g · £17.03/kg15% off£2.47£2.90Lindt Gold Reindeer Milk Chocolate 100g
100g · £52.00/kg£5.20Cadbury Puds Egg 35g
35g · £32.86/kg£1.15Cadbury Christmas Selection 125g
125g · £25.60/kg£3.20M&M's Crispy Milk Chocolate Christmas Santa Treat 29g
29g · £39.66/kg£1.15Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Mini Treats Bag 59g
59g · £35.59/kg£2.10Cadbury Dairy Milk Chocolate Mini Snow Balls 74g
74g · £35.14/kg£2.60Lindt Snowballs Milk Chocolate 70g
70g · £49.29/kg£3.45Cadbury Dairy Milk Chocolate Coins Net 70g
70g · £37.14/kg£2.60Cadbury Biscoff Filled Centres 33.5g
34g · £34.33/kg£1.15Cadbury Biscoff Filled Centres 3pk
101g · £37.81/kg£3.80Cadbury Dairy Milk Chocolate Hollow Santa 90g
90g · £42.22/kg£3.80Maltesers White Box 88g
88g · £47.73/kg£4.20M&Ms Mini Crispy Santas 55g
55g · £38.18/kg£2.10Maltesers Mini Chocolate Christmas Reindeers 59g
59g · £38.98/kg£2.30
Chocolate Bars
Cadbury Wispa Chocolate Bar 4 Pack
95g · £20.15/kg25% off£1.91£2.55Cadbury Dairy Milk Little Bar 4 pack 72g
72g · £19.17/kg20% off£1.38£1.73Twix Biscuit 20g 9pk
180g · £20.00/kg£3.60Snickers 4pk 160g
160g · £13.81/kg25% off£2.21£2.95Kinder Bueno Milk Chocolate & Hazelnut Multipack 3 x 43g
129g · £17.83/kg20% off£2.30£2.88Twix Crispy Rolls 112.5g
113g · £15.02/kg25% off£1.69£2.25Mars Fruit & Nut Milk Chocolate Snack Bar with Fudge Pieces 40g
40g · £28.75/kg£1.15Bounty Milk 57g
57g · £23.68/kg£1.35Terry's Chocolate Orange Popping Candy 147G
147g · £19.73/kg£2.90Galaxy Milk 42g
42g · £34.52/kg£1.45Cadbury Wholenut Block 120g
120g · £19.17/kg10% off£2.30£2.55Galaxy Smooth Milk Chocolate Block Bar Vegetarian 100g
100g · £19.60/kg20% off£1.96£2.45Galaxy Cookie Crumble & Milk Chocolate Block Bar 114g
114g · £21.49/kg£2.45Aero Milkybar Block 90g
90g · £25.56/kg£2.30Galaxy Smooth Milk Chocolate Large Gifting Bar 360g
360g · £20.42/kg£7.35Cadbury Dairy Milk Biscoff Chocolate Bar 350g
350g · £15.43/kg£5.40Wispa Duo 47.4g
47g · £36.92/kg£1.75Cadbury Dairy Milk Biscoff 105g
105g · £21.90/kg10% off£2.30£2.55Bounty Fruit & Nut Milk Chocolate Snack Bar 40g
40g · £28.75/kg£1.15Lindt Excellence Dark 70% 100g
100g · £43.50/kg£4.35Kinder Chocolate Single Medium Bar 21g
21g · £45.24/kg£0.95Galaxy Caramel 135g
135g · £18.15/kg£2.45Yorkie Milk Duo 72g
72g · £23.61/kg£1.70Cadbury Dairy Milk 45g
45g · £28.89/kg£1.30Lindor Treat Bar 38g
38g · £46.05/kg£1.75Cadbury Dairy Milk Oreo 120g
120g · £21.25/kg£2.55Cadbury Dairy Milk Daim Chocolate Bar 120g
120g · £19.17/kg10% off£2.30£2.55Cadbury Dairy Milk Block 110g
110g · £23.18/kg£2.55Cadbury Freddo Bar 18g
18g · £33.33/kg£0.60Aero Delightful Peppermint 36g
36g · £31.94/kg£1.15Cadbury Wispa 36g
36g · £36.11/kg£1.30Cadbury Dairy Milk Whole Nut Chocolate Bar 45g
45g · £28.89/kg£1.30Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 110g
110g · £23.18/kg£2.55Cadbury Dairy Milk Caramel 120g
120g · £19.17/kg10% off£2.30£2.55Kinder Chocolate Bars 42g
42g · £21.90/kg20% off£0.92£1.15Cadbury Bournville Classic Dark Chocolate Bar 100g
100g · £25.50/kg£2.55Milkybar 90g
90g · £25.56/kg£2.30Aero Peppermint Chocolate Block 90g
90g · £25.56/kg£2.30Aero Milk Chocolate Block 90g
90g · £25.56/kg£2.30Ferrero Rocher Original Tablet 90g
90g · £37.22/kg£3.35Cadbury Dairy Milk 180g
180g · £17.28/kg10% off£3.11£3.45Snickers Fruit & Nut Milk Chocolate Snack Bar 40g
40g · £28.75/kg£1.15Cadbury Twirl Xtra 54g
54g · £32.41/kg£1.75Cadbury Dairy Milk Salted Caramel 120g
120g · £21.25/kg£2.55Galaxy Ripple Milk Chocolate Snack Bar 30g
30g · £45.00/kg£1.35Reese Peanut Butter Bar 90g
90g · £17.89/kg30% off£1.61£2.30Cadbury Starbar Chocolate Bar 74g
74g · £23.65/kg£1.75Toblerone Milk 340g
340g · £25.74/kg£8.75Mars Duo 69g
69g · £25.36/kg£1.75Mars Bar 40g
40g · £36.25/kg£1.45View all (88)
Chocolate Pouches & Bags
M&M's Peanut Chocolate Pouch Bag 112g
112g · £18.93/kg20% off£2.12£2.65Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles 100g
100g · £25.50/kg£2.55Revels Milk Chocolate with Raisins Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g
101g · £23.66/kg10% off£2.39£2.65Maltesers 93g
93g · £28.49/kg£2.65M&M's Crispy Milk Chocolate Bites Pouch Bag 107g
107g · £20.28/kg15% off£2.17£2.55Munchies Pouch 104g
104g · £18.85/kg15% off£1.96£2.30Galaxy Minstrels Standard Pouch 118g
118g · £20.25/kg10% off£2.39£2.65Poppets Chewy Toffee 39g
39g · £29.49/kg£1.15Cadbury Bournville Buttons Chocolate 100g
100g · £32.00/kg£3.20Celebrations 325g
325g · £23.08/kg£7.50Maltesers Chocolate Fun Size Bags Multipack11x18g Bags
215g · £32.17/kg£6.90Quality Street 300g
300g · £18.00/kg£5.40Milkybar Buttons Bag 94g
94g · £19.57/kg20% off£1.84£2.30Cadbury Dairy Milk Oreo Bites 100g
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury Dairy Milk & Biscoff Chocolate Pouch 230g
230g · £31.30/kg£7.20Milkybar Pops Pouch 90g
90g · £28.33/kg£2.55Smarties 120g
120g · £17.08/kg£2.05Smarties Hexatube 38g
38g · £34.21/kg£1.30Maltesers Teasers 100g
100g · £20.70/kg10% off£2.07£2.30Little Rolo 103g
103g · £22.33/kg£2.30Aero Peppermint Bubbles 92g
92g · £25.00/kg£2.30M&M's Minis Milk Chocolate Bites Pouch Bag 115g
115g · £20.78/kg10% off£2.39£2.65M&Ms Chocolate Pouch 112g
112g · £21.34/kg10% off£2.39£2.65Cadbury Twirl Bite Size Chocolate 100g
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury Bitsa Wispa 100g
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury White Giant Buttons 100g
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury Crunchie Rocks 100g
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate Pieces 100 Gr
100g · £25.50/kg£2.55Maltesers White 30g
30g · £45.00/kg£1.35Maltesers White 74g
74g · £34.46/kg£2.55Maltesers 37g
37g · £37.84/kg£1.40Poppets Mint Creams 45g
40g · £28.75/kg£1.15Maltesers Box 310g
310g · £21.81/kg15% off£6.76£7.95Morrisons Chocolate Coated Peanuts 150g
150g · £15.00/kg£2.25Flipz Pretzels Milk Chocolate Snacks 90g
90g · £20.44/kg20% off£1.84£2.30Hershey Reeses Mini Pouch 90g
90g · £29.44/kg£2.65Reeses Pieces King Size 79g
79g · £29.11/kg£2.30Reeses Cup 43g
42g · £28.57/kg£1.20Reeses Popped Snack Mix 113g
113g · £30.53/kg£3.45Reeses Dipped Peanuts Pouch 90g
90g · £25.56/kg£2.30Morrisons Milk Chocolate Raisins 150g
150g · £15.00/kg£2.25Flipz Pretzels Salted Caramel Flavour Snacks 90g
90g · £20.44/kg20% off£1.84£2.30Milky Way Chocolate Fun Size Bars Multipack 14 x 15.5g
227g · £15.86/kg£3.60Cadbury Fudge Minis 100g
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury Family Treatsize 223g
223g · £24.22/kg£5.40Cadbury Heroes Carton 240g
240g · £27.50/kg£6.60Cadbury Heroes Pouch 270g
270g · £27.78/kg£7.50Galaxy Mixed Pouch 260g
260g · £28.85/kg£7.50
Sweets
Swizzels Refreshers Lemon Flavour Chewy Sweets with Fizzy Sherbet Centre 100g
100g · £14.40/kg£1.44Rowntree's Fruit Pastilles Squidgers Sweets Sharing Bag 120g
120g · £19.17/kg£2.30Sour Patch Kids Original 120g
120g · £12.00/kg20% off£1.44£1.80Rowntree Randoms 150g
150g · £13.67/kg£2.05Haribo Supermix 175g
175g · £9.14/kg£1.60Skittles Crazy Sour Sweets 136g
136g · £13.97/kg£1.90Starburst Original Fruits 138g
138g · £13.77/kg£1.90Haribo Tangfastics Bag 175g
175g · £7.77/kg15% off£1.36£1.60Haribo Goldbears 175g
175g · £9.14/kg£1.60Maynards Bassetts Sports Mix 130g
130g · £10.15/kg20% off£1.32£1.65HARIBO Giant Strawbs 175g
175g · £9.14/kg£1.60Maynards Bassetts Wine Gums 130g
130g · £10.15/kg20% off£1.32£1.65Swizzels Trick or Treat Lolly Mix
330g · £10.61/kg£3.50Swizzels Mummy Mix
340g · £10.29/kg£3.50Swizzels Chew Crew
171g · £8.48/kg£1.45Haribo Bone Shakers 160g
160g · £9.06/kg£1.45Morrisons Frightfully Fizzy Fangs 130g
130g · £8.46/kg£1.10HARIBO Limited Edition Merry-Mix 160g
160g · £10.00/kg£1.60HARIBO Tangfastics Tube 120g
120g · £14.58/kg£1.75Haribo Star Mix 175g
175g · £8.23/kg10% off£1.44£1.60Jelly Tots Pouch 150g
150g · £13.67/kg£2.05Juicy Drop Gummies 57g
67g · £26.12/kg£1.75Maoam Stripes 140g
140g · £11.79/kg£1.65Maoam Pinball 140g
140g · £11.43/kg£1.60Rowntrees Fruit Pastilles Vegan Pouch 143g
143g · £14.34/kg£2.05Rowntrees Fruit Gums Vegan Pouh 150g
150g · £13.67/kg£2.05So Sweet Cup 235g
225g · £14.23/kg£3.20Sour Cup 135g
225g · £14.24/kg£3.20Skittles Fruit Pouch 136g
136g · £13.97/kg£1.90Swizzels Double Lollies 80g
80g · £18.13/kg£1.45Swizzels Drumstick Squashies Original Raspberry & Milk Flavour 140g
140g · £8.36/kg10% off£1.17£1.30Juicy Drop Gummy Dipperz
96g · £23.96/kg£2.30Skittles Citrus 136g
136g · £13.97/kg£1.90Tropical Juicy Drop Blasts 140g
140g · £12.50/kg£1.75Maynards Bassetts Jelly Babies 130g
130g · £10.15/kg20% off£1.32£1.65Sour Patch Kids Strawberry 120g
120g · £12.00/kg20% off£1.44£1.80Sour Patch Kids Watermelon 120g
120g · £12.00/kg20% off£1.44£1.80Munchies Salted Caramel Fudge Share Bag 97g
97g · £23.71/kg£2.30PEZ Refill Fruit 51g
51g · £24.51/kg£1.25Hi-Chew Exotic Fruits Mix 100g
100g · £23.00/kg£2.30Hi Chew 100g Original
100g · £23.00/kg£2.30Morrisons Mini Marshmallows 180g
180g · £12.50/kg£2.25Chewits Extremely Sour Cherry Chews 34g
34g · £17.65/kg£0.60Ring Pop 10g
10g · £60.00/kg£0.60Bazooka Sour Bar Cherry 14g
14g · £14.29/kg£0.20Blue Raspberry Chew 14g
14g · £14.29/kg£0.20Fruittella Strawberry 41g
40g · £25.00/kg£1.00Swizzels Mega Double Lollies 32g
32g · £16.25/kg£0.52Push Pop 15g
15g · £76.67/kg£1.15Starburst Vegan Chewy Fruit Flavoured Sweets 45g
45g · £21.11/kg£0.95View all (80)
Chewing Gum & Mints
Extra White Bubblemint Sugarfree Bottle 46 Pieces
46pk · £0.07 each£3.30Extra Strawberry Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces
14g · £75.00/kg£1.05Extra Refreshers Watermelon Raspberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Handy Box 7 Pieces
16g · £64.10/kg£1.00Extra Spearmint Chewing Gum Sugar Free 10 pieces
14g · £75.00/kg£1.05Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree 10 Pieces
14g · £75.00/kg£1.05Polo Original Mint Tube 34g
34g · £32.35/kg£1.10Extra Cool Breeze S/Free 15g
14g · £75.00/kg£1.05Hubba Bubba Tape Strawberry 57g
56g · £40.18/kg£2.25Tic Tac Fresh Mint 49g
48g · £44.79/kg£2.15Extra White 15g
10pk · £0.11 each£1.05Extra White Bottle 64g
46pk · £0.07 each£3.30Extra White Bubblemint 15g
10pk · £0.11 each£1.05Tic Tac Cherry Cola 49g
49g · £43.88/kg£2.15Airwave Menthol 46pk
46pk · £0.07 each£3.30Chupa Chups Big Babol Blue Raspberry Flavour Soft Bubble Gum 6 Pieces 27.6g
28g · £23.21/kg£0.65Extra Refreshers Strawberry Lemon Sugarfree Chewing Gum Handy Box 7 Pieces
16g · £67.31/kg£1.05Mentos Mint 150g
150g · £11.67/kg£1.75Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
46pk · £0.07 each£3.30Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
46pk · £0.07 each£3.30Extra Strawberry 46 Pieces
46pk · £0.07 each£3.30Extra Refreshers Tropical Flavour Sugarfree Chewing Gum Handy Box 7 Pieces
16g · £63.69/kg£1.00Tic Tac Two Spearmint Flavour 38.5g
39g · £55.84/kg£2.15Tic Tac Two Lime Strawberry Flavours 38.5g
39g · £55.84/kg£2.15Hi-chew Blue Raspberry 50g
50g · £23.00/kg£1.15Extra Clean Spearmint Bottle 73g
73g · £45.21/kg£3.30Extra Clean Spearmint 17g
17g · £61.76/kg£1.05Extra Hydro Peppermint 67g
67g · £49.25/kg£3.30Extra Chill Watermelon 67g
67g · £49.25/kg£3.30Extra Hydro Peppermint 15.6g
16g · £67.31/kg£1.05Extra Chill Watermelon 15.6g
16g · £67.31/kg£1.05Trebor Extra Strong Peppermint 41.3g
43g · £26.74/kg£1.15Extra Peppermint Chewing Gum Sugar Free 10 pieces
14g · £75.00/kg£1.05