Bread
Warburtons Farmhouse 800g
800g · £2.88/kg£2.30Morrisons Toastie White Loaf 800g
800g · £1.25/kg£1.00Morrisons Tiger Thick Bloomer 800g
800g · £2.75/kg£2.20Hovis Soft White Medium 800g
800g · £2.19/kg£1.75Warburtons Toastie White 800g
696g · £2.51/kg£1.75Warburtons Medium White 800g
697g · £2.87/kg£2.00Morrisons Part Bake Crusty Roll 4pk
4pk · £0.30 each£1.20Schar Wholesome Seeded Loaf 300g
300g · £12.50/kg£3.75Jason's Recipe No 8 White Sourdough 580g
580g · £4.91/kg£2.85
Croissants & Breakfast
Morrisons Pain Au Chocolate 6pk
6pk · £0.42 each£2.50Morrisons Croissants 6pk
6pk · £0.42 each£2.50Warburtons Crumpets 6pk
6pk · £0.18 each£1.10Warburtons 8 Crumpet Thins
£1.45
Buns & Rolls
Warburtons 6 Soft & Sliced White Rolls
6pk · £0.23 each10% off£1.35£1.50Warburtons 5 Original Bagels
5pk · £0.46 each£2.30St Pierre Seed Brioche Buns 4pk
4pk · £0.94 each£3.75
Wraps, Pittas & Naans
Mission Deli Wraps 6pk
6pk · £0.32 each£1.90Sharwood's 4 Plain Mini Naans
4pk · £0.73 each£2.90Morrisons Naan Plain 2pk
2pk · £0.65 each£1.30Morrisons Stonebaked White Pitta 6pk
6pk · £0.18 each£1.05Warburtons 4 White Soft Pittas
£1.71
Small Cakes & Treats
Mrs Crimble's Big Chocolate Macaroons 225g 6pk
6pk · £0.32 each£1.90Mcvitie's Caramel Digestive Cake Slices 5pk
5pk · £0.30 each20% off£1.48£1.85Soreen Snack Pack 65g
45g · £33.11/kg15% off£1.49£1.75Mr Kipling 2 Angel Slices
2pk · £0.73 each£1.45McVitie's Caramel Millionaire Slice Digestives 51.5g
51g · £20.39/kg20% off£1.04£1.30Morrisons Brookie Bar 50g
50g · £35.00/kg£1.75
Scones & Teacakes
Warburtons 4 Fruity Teacakes
4pk · £0.43 each£1.70Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g
144g · £12.15/kg£1.75
Savoury Pies
Pork Farms Mini Pork Pies 4pk 200g
200g · £12.75/kg£2.55Pork Farms Melton Mowbray Pork Pies 2pk
100g · £19.00/kg£1.90Fray Bentos Steak & Gravy 425g
425g · £6.96/kg25% off£2.96£3.95
Seasonal Bakery
Morrisons Mince Pies 6pk
6pk · £0.34 each£2.05Morrisons The Best Mince Pies 6pk
6pk · £0.55 each£3.30