Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Back To School!
    Back To School!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For September!
    New For September!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts

Milk, Cream & Eggs

  • Arctic Coffee Café Latte 330ml

    330ml · £4.18/L
    5 for £6
    £1.38
  • Starbucks Frappuccino Creamy Mochа Delight Coffee Drink 700ml

    700ml · £4.29/L
    £3.00
  • Müller Frijj Fudge Brownie Flavour Milkshake 330ml

    330ml · £6.18/L
    5 for £6
    £2.04
  • Müller Limited Edition Chilli Chocolate Flavour Milkshake 330ml

    330ml · £6.18/L
    5 for £6
    £2.04
  • Iceland 1l Whole Milk

    1L · £1.44/L
    £1.44
  • Iceland 1l Semi Skimmed milk

    1L · £1.44/L
    £1.44
  • Iceland 1pt Semi Skimmed Milk

    568ml · £1.80/L
    £1.02
  • Iceland 2l Semi Skimmed Milk

    2L · £0.99/L
    £1.98
  • Iceland 2l Whole Milk

    2L · £0.99/L
    £1.98
  • Iceland 2l Skimmed British Milk

    2L · £0.99/L
    £1.98
  • Arla BOB Skimmed 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Yoplait Yop Raspberry Flavour Drinkable Yogurt 825g

    825g · £2.18/kg
    £0.60 off
    £1.80£2.40

Cheese, Butter & Spreads

  • Dairylea Dunkers Jumbo Tubes 3 x 41g (123g)

    3pk · £21.95/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 400g Extra Mature Cheddar

    400g · £9.45/kg
    2 for £6
    £3.78
  • Iceland 400g Mild Cheddar

    400g · £9.45/kg
    2 for £6
    £3.78
  • Kraft 165g Philadelphia

    165g · £16.36/kg
    £2.70
  • Philadelphia Light 165g

    165g · £16.36/kg
    £2.70
  • Philadelphia Garlic & Herbs 165g

    165g · £16.36/kg
    £2.70
  • Seriously Original 110g

    110g · £21.27/kg
    5 for £6
    £2.34
  • View Beer, Wine & Spirits

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo