- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
Ginsters Peppered Steak Slice 170G
170g · £17.06/kg£2.90£2.25 Clubcard (£13.24/kg)Pizza Express American Pizza 250G
250g · £24.00/kg£6.00£3.50 Clubcard (£14.00/kg)Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £13.50/kg£5.40£4.25 Clubcard (£10.63/kg)Tesco British Mature Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardPrésident French Brie Cheese 200g
200g · £19.75/kg£3.95£3.00 Clubcard (£15.00/kg)Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G
450g · £6.33/kg£2.85£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Dove Men+Care Clean Comfort 72h Antiperspirant Deodorant 150ml
£4.90£2.90 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardI Can't Believe It's Not Butter Original Spread 450g
450g · £4.33/kg£1.95£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Pizza Express Hawaiian Ham & Pineapple Pizza 267g
267g · £22.47/kg£6.00£3.50 Clubcard (£13.11/kg)Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Nestle Rolo Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Zombie Variety Fruit Snack Bar Multipack 4x25g
4pk · £134.00/kg£3.35£3.00 Clubcard (£120.00/kg)Tesco 12 Pigs in Blankets 240g
240g · £12.50/kg£3.003 for 2 ClubcardTesco 8 Crispy Tempura King Prawns 140g
140g · £18.93/kg£2.653 for 2 ClubcardBirds Eye 8 Breaded Cod Fish Fingers 240g
240g · £22.92/kg£5.50£4.50 Clubcard (£18.75/kg)Graze Chorizo and Honey Nut Crunch 120g
120g · £30.83/kg£3.70£2.95 Clubcard (£24.58/kg)Tesco 10 Halloumi-Style Fries 170G
170g · £16.18/kg£2.753 for 2 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
£6.00Clubcard
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Wafer Thin Honey Roast Ham Slices 400g
400g · £5.25/kg£2.10Tesco British Chicken Breast Mini Fillets 400G
400g · £12.88/kg£5.15Nestle Rolo Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Pizza Express Hawaiian Ham & Pineapple Pizza 267g
267g · £22.47/kg£6.00£3.50 Clubcard (£13.11/kg)SCHAR GLUTEN FREE MUFFIN CHOCO CHIPS 225G
5pk · £84.44/kg£3.80Tesco Blueberries 150G
150g · £14.67/kg£2.20Tesco Large Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Le Rustique Pasteurised Camembert 250G
250g · £17.20/kg£4.30Tesco Finest Ham Mushroom Mascarpone Woodfired Pizza 450g
450g · £12.44/kg£5.60Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £13.50/kg£5.40£4.25 Clubcard (£10.63/kg)Tesco Chicken Korma With Pilau Rice 400g
400g · £11.00/kg£4.40Brioche Pasquier Pain Au Chocolat 6 Pack
6pk · £58.89/kg£2.65Pizza Express American Pizza 250G
250g · £24.00/kg£6.00£3.50 Clubcard (£14.00/kg)Yeo Valley Honey Greek Style Yogurt 4 X100g
4pk · £35.00/kg£3.50Tesco Mediterranean Style Vegetable Quiche 400g
400g · £8.88/kg£3.55Tesco All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack
4pk · £0.60 each£2.40Tesco 8 Pork Sausage 454G (C
454g · £4.41/kg£2.00Happy Egg Free Range Eggs Large 6 Pack
6pk · £0.57 each£3.40Jason's Sourdough White Ciabattin Bread with Grains & Seeds 580g
580g · £4.40/kg£2.55Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G
450g · £6.33/kg£2.85£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Tesco Homebake Part Baked White Baguettes 2 Pack
300g · £6.00/kg£1.80Tesco 2 Steak Slice 300g
300g · £6.33/kg£1.90Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90Tesco Unsmoked Back Bacon Rashers 10 Pack 300g
300g · £5.50/kg£1.65Président French Brie Cheese 200g
200g · £19.75/kg£3.95£3.00 Clubcard (£15.00/kg)Tesco Express Baby Plum Tomatoes 300G
300g · £3.83/kg£1.15Tesco Butterpak Spreadable - Slightly Salted 500g
500g · £5.10/kg£2.55Tesco Mature Cheddar 400G
400g · £8.63/kg£3.45Tesco British Mature Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardDairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3x41g
123g · £22.36/kg£2.75Tesco Free Range Eggs Medium 6 Pack
6pk · £0.33 each£2.00Cucumber Whole Each (C)
1pk · £1.00 each£1.00Tesco Wholemeal Tortilla Wraps 8 pack
8pk · £0.20 each£1.60Tesco Ready to Eat Large Avocado Each
1pk · £1.35 each£1.35Tesco Spinach 250G
250g · £6.80/kg£1.70Tesco Brown Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10La Famiglia Rana Caramelised Garlic & Pecorino Flatbread 183g
183g · £24.04/kg£4.40McVitie's Toasting Waffles 8 Pack
200g · £11.50/kg£2.30Actimel Immune Support Live Yoghurt Drink - Multifruit 8x100g
800g · £5.44/kg£4.35Ginsters Peppered Steak Slice 170G
170g · £17.06/kg£2.90£2.25 Clubcard (£13.24/kg)Tesco Chicken & Bacon Sandwich (C)
1pk · £2.35 each£2.35Cheestrings Original Cheese Snacks 4 Pack 80G
4pk · £112.50/kg£2.25Tesco 2 Bramley Apple Turnovers
2pk · £1.20 each£2.40I Can't Believe It's Not Butter Original Spread 450g
450g · £4.33/kg£1.95£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Tesco Chicken Bacon & Stuffing Sandwich
1pk · £3.35 each£3.35Tesco Red Onions 3 Pack
3pk · £0.40 each£1.20Tesco Hot & Spicy Roast Chicken Wings 350g
350g · £11.43/kg£4.00Petits Filous Kids Yoghurt Drink - Strawberry Flavour 100g
100g · £11.00/kg£1.10Tesco Finest Wholemeal Seeds & Grains Loaf 800g
800g · £2.88/kg£2.30Al'fez Lebanese Style Flatbreads Flame Baked 180G
180g · £14.44/kg£2.60
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with Clubcard